Turniri od 03.12 – 09.12.

Antalya, Turkey, & 10,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo CUROVIC, Tamara (SRB, 8) ALLGURIN, Ellen  (SWE, Q) 1-6 3-6
KOSTIC, Natalija (SRB) MONOVA, Polina  (RUS, Q) 6-3 7-6(2)
2. kolo KOSTIC, Natalija (SRB) SKAMLOVA, Chantal (SVK) 6-3 6-4
1/4 finale KOSTIC, Natalija (SRB) DE BERNARDI, Clothilde (FRA, Q) 6-2 6-1
1/2 finale KOSTIC, Natalija (SRB) ALLGURIN, Ellen (SWE) 6-4 6-2
FINALE KOSTIC, Natalija (SRB) ALLERTOVA, Denisa (CZE, Q) 7-5 5-7 1-6
Dubl
1. kolo CUROVIC, Tamara (SRB)/ HOFMAN, Lena Marie (GER) ISAEVA Diana (RUS)/     KIRILLOVA, Ksenia (RUS)     (4) 2-6 6-2 10-6 
KOSTIC, Natalija (SRB)/   TOMOVA, Viktoria (BUL) ARCANGIOLI, Manon (FRA)/   SARRAZIN, Laetitia (FRA) 2-4, KN/TV predale
1/4 finale CUROVIC, Tamara (SRB)/ HOFMAN, Lena Marie (GER) ARCANGIOLI, Manon (FRA)/   SARRAZIN, Laetitia (FRA) 4-6 2-6
Bangkok, Thailand, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ADAMOVIC, Katarina (SRB, 9) CHAROENSIRISUTTHIKUL, Peeraya (THA, WC) 6-3 6-0
2/2. kolo ADAMOVIC, Katarina (SRB, 9) KAYSER, Syna (GER, 4) 3-6 3-6
Potchefstroom, South Africa, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KLARIC, Vanja (SRB, WC) LANE, Miriam Ruth (USA) 6-2 6-2
2. kolo KLARIC, Vanja (SRB, WC) GRAJDEK, Kim-Alice (GER, 4) 3-6 6-3 6-3
1/4 finale KLARIC, Vanja (SRB, WC) RAZAFIMAHATRATRA, Zarah (MAD, 5) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo KLARIC, Vanja (SRB)/
KRUGER, Jone (RSA)        (WC)
GRAJDEK, Kim-Alice (GER)/
SHLOMO, Keren (ISR)         (1)
6-7(0) 2-6

Antalya – Kaya-Belek, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) PEARLMAN, Jonathan (USA) 2-6 4-6

Plantation, FL, USA, GA, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo DJERE, Laslo (SRB, 10) MMOH, Michael  (USA, WC) 6-2 6-2
2. kolo DJERE, Laslo (SRB, 10) LIU, Siyu  (CHN) 6-3 6-2 
3. kolo  DJERE, Laslo (SRB, 10) WEIDINGER, Dominic (AUT) 6-0 7-6(3)
1/4 finale DJERE, Laslo (SRB, 10) QUINZI, Gianluigi (ITA, 1) 6-7(2) 6-2 6-1
1/2 finale DJERE, Laslo (SRB, 10) KWIATKOWSKI, Thai-Son (USA,9) 6-4 6-4
FINALE DJERE, Laslo (SRB, 10) YMER, Elias (SWE, 12) 6-4 6-4
Dubl
1. kolo DJERE, Laslo (SRB)/
O’MARA, Jonny (GBR)
CELESTINE, Terrell (USA)/
MMOH, Michael (USA)        (WC)
6-2 3-6 10-8 
2. kolo DJERE, Laslo (SRB)/
O’MARA, Jonny (GBR)
DESYATNIK, Anton (RUS)/
SPIRIN, Aleksandr (RUS) 8
5-7 5-7
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB, 5) CHASOVSKIKH, Kristina (RUS) 2-6 3-6
Glavni zreb
1. kolo JOROVIC, Ivana  (SRB) TOWNSEND, Taylor (USA, 1)  6-7(1) 6-7(6)
STOJANOVIC, Nina (SRB) VAJDOVA, Natalia (SVK)  2-6 4-6
Dubl
1. kolo JOROVIC, Ivana (SRB)/
STOJANOVIC, Nina (SRB)
AKKERMAN, Marika/
OKAMURA, Kyoka (JPN)
6-1 6-3
2. kolo JOROVIC, Ivana (SRB)/
STOJANOVIC, Nina (SRB)
BRADY, Jennifer (USA)/
LOEB, Jamie (USA)
6-7(4) 6-3 10-12 
Plantation, FL, USA, GA, U16, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo CONKIC, Petar (SRB) PONWITH, Nathan (USA) 6-3 7-6(3)
2. kolo CONKIC, Petar (SRB) NAGAL, Sumit (IND, 2) 7-6(2) 2-6 5-7
Zagreb, Croatia, G4, tvrda podloga
 Livescore Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo  SUCEVIC, Luka (SRB) MISE, Marin (CRO) 6-7(8) 2-6
Glavni žreb
1. kolo JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) GLASNOVIC, Roko (CRO, WC) 4-6 6-0 4-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo LUKIC, Jelena (SRB, 8) RAJKOVIC, Adriana (CRO) 7-5 6-7(6) 7-5 
NOVAKOVIC, Milica (SRB) ZADRO, Mirna (CRO, WC) 6-3 6-0 
KENIC, Jovana (SRB) SAMSONOVA, Ludmilla (RUS, 3) 6-3 6-2 
DUKIC, Dajana (SRB, WC) IVANKOVIC, Petra (CRO, WC) 6-2 3-6 6-1 
2/3. kolo LUKIC, Jelena (SRB, 8) CASTELLI, Cecilia (ITA) 6-3 6-2
NOVAKOVIC, Milica (SRB) PISLAK, Manca (SLO, 5) 3-6 1-6
KENIC, Jovana (SRB) ALIBALIC, Nina (CRO, WC) 2-6 3-6
DUKIC, Dajana (SRB, WC) CESNEKOVA, Sarlota (SVK) 7-6(5) 7-6(7) 
3/3. kolo LUKIC, Jelena (SRB, 8) NOVIKOVA, Maria (RUS, 1) 6-2 0-6 1-6
DUKIC, Dajana (SRB, WC) BISKIC, Ana (CRO) 4-6 4-6
Glavni zreb
1. kolo LUKIC, Jelena (SRB, LL) GRIGORIU, Madalina (ROU) 6-4 6-3
MARINKOVIC, Bojana (SRB) HEINOVA, Simona (CZE, 5) 7-5 6-4
DUKIC, Dajana (SRB, LL) KARAMALAK, Ivanka (RUS) 0-6 4-6
RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB) CIUFRILA, Raluca (ROU, 8) 3-6 2-6
2. kolo MARINKOVIC, Bojana (SRB) OPARENOVIC, Ana (SLO) 1-6 6-3 6-4
LUKIC, Jelena (SRB, LL) PIROK, Alexa (HUN, 1) 3-6 1-6
1/4 finale MARINKOVIC, Bojana (SRB) GRIFFIN, Alannah  (GBR) 6-7(6) 0-6
Dubl 
1. kolo MARINKOVIC, Bojana (SRB)/ PISLAK, Manca (SLO) GRIGORIU, Madalina (ROU)
OPARENOVIC, Ana (SLO)
6-4 2-6 10-7
1/4 finale MARINKOVIC, Bojana (SRB)/ PISLAK, Manca (SLO) CHRISTIE, Freya (GBR)/
GRIFFIN, Alannah (GBR)    (4)
6-4 6-4
1/2 finale MARINKOVIC, Bojana (SRB)/ PISLAK, Manca (SLO) BASIC, Martina (CRO)/
JANDRIC, Tea (CRO)
6-1 6-2
FINALE MARINKOVIC, Bojana (SRB)/ PISLAK, Manca (SLO) BONDAR, Anna (HUN)/
PIROK, Alexa (HUN)          (1)
6-7(5) 4-6
Mumbai, India, G4, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo MARKOVIC, Goran (SRB, 1) PANDOLE, Rian (IND, WC) 6-1 6-0
2. kolo MARKOVIC, Goran (SRB, 1) TOKAS, Garry (IND) 6-2 6-2
1/4 finale MARKOVIC, Goran (SRB, 1) NESTEROV, Alexey (KAZ, 6) 2-6 6-4 7-5
1/2 finale MARKOVIC, Goran (SRB, 1) BATRA, Garvit (IND) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo MARKOVIC, Goran (SRB)/ DESMOUKH, Sahil (IND)       (1) BHUYAN, Ansu (IND)/
LAKSHMANAN, Balaji (IND)
6-3 4-6 10-6
1/4 finale MARKOVIC, Goran (SRB)/ DESMOUKH, Sahil (IND)       (1) BENDRE, Anvit (IND)/
DEV, Rishab (IND)
6-4 6-1
1/2 finale MARKOVIC, Goran (SRB)/ DESMOUKH, Sahil (IND)       (1) KUMAR, Sachin (IND)/
SANDHU, Hardeep Singh (IND)
6-2 6-2
FINALE MARKOVIC, Goran (SRB)/ DESMOUKH, Sahil (IND)       (1) NESTEROV, Alexey (KAZ)/
AYAP, Saqadat (KAZ)     (2)
5-7 6-4 6-10
Mombassa, Kenya, G4, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo MILOVIC, Zeljko (SRB, 14) slobodan
2. kolo MILOVIC, Zeljko (SRB, 14) BIZIMANA, Anatole (RWA) 7-6(14) 7-6(1)  
3. kolo MILOVIC, Zeljko (SRB, 14) STOUTE, Isaac (GBR, 3) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo MILOVIC, Zeljko (SRB)/ OVECHKIN,Alexandr (RUS) DAHIYA, Aaditya (KEN)/      JAISWAL, Aditya Raj 6-1 6-0 
2. kolo MILOVIC, Zeljko (SRB)/ OVECHKIN,Alexandr (RUS) UBON, Joseph Imeh (NGR)/    YEGO, Ibrahim Kibet  (NGR)   (3) 6-2 2-6 11-9
1/4 finale MILOVIC, Zeljko (SRB)/ OVECHKIN,Alexandr (RUS) DOWSON, Dan (AUS)/
SOMANI, Rahul (IND)
MZ/OA odustali

Marsa, Malta, G3, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/2. kolo MARKOVIC, Vitomir (SRB) slobodan
2/2. kolo MARKOVIC, Vitomir (SRB) LAKATOS, Daniel (HUN) 6-3 6-3
Glavni zreb
1. kolo MARKOVIC, Vitomir (SRB, Q) slobodan
2. kolo MARKOVIC, Vitomir (SRB, Q) NEOS, Eleftherios (CYP, 15) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo MARKOVIC, Vitomir (SRB)/ TROSIC, Srdjan (CRO) slobodni
2. kolo MARKOVIC, Vitomir (SRB)/ TROSIC, Srdjan (CRO) CHRISTOFOROU, Costantinos (CYP)/                                ZUBKOU, Maksim (BLR)
Milovice – Mlada Boleslav, Czech Republic, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/2. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB, WC) KHUNARIKOV, Ruslan (RUS, 2) 1-6 1-6
  BUĆAN, Aleksa (SRB) DIMITROV, Kaloyan (BUL, 10) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB)/
BUĆAN, Aleksa (SRB)
LANGMAJER, Dominik (CZE)/
PECHALA, Frantisek (CZE)
1-6 0-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo VOJINOVIC, Vasilija (SRB, 11) VORACKOVA, Pavla (CZE) 2-6 1-6
DEJANOVIC, Andjela (SRB, 7) KUBOVA, Nathalie (CZE) 6-2 6-0
2/2. kolo DEJANOVIC, Andjela (SRB, 7) SVEDOVA, Daniela (CZE, 10) 7-6(3)6-1  
Glavni zreb
1. kolo DEJANOVIC, Andjela (SRB, Q) VANCUROVA, Sara (CZE) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo DEJANOVIC, Andjela (SRB)/
VOJINOVIC, Vasilija (SRB)
DRABKOVA, Sabina (CZE)/
VALKOVA, Nikol (CZE)
0-6 0-2, predaja