Turniri od 03.12 – 09.12.

Ove nedelje nema turnira
Sezona turnira za 2018. godinu je završena

Serena Hotels ITF Futures Championships – 2018, Islamabad, Pakistan, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) KHAN, Fahad M. (PAK) 6-2 6-0
2/2. kolo BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) CHOUDHARY, Ahmed (PAK, 2) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 8) KHAN, Barkat (PAK, Q) 6-3 6-1
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 8) ABID, Mohammad (PAK) 5-7 0-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/(4)
SHOFAYZIYEV, Shonigmatjon (UZB)
CHOUDHARY, Ahmed (PAK)/
KHAN, Shahzad (PAK)
6-4 5-7 11-9
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/(4)
SHOFAYZIYEV, Shonigmatjon (UZB)
ABID, Muhammad (PAK)/
MALIK, Muhammed W. (PAK)(WC)
6-3 4-6 10-3
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/(4)
SHOFAYZIYEV, Shonigmatjon (UZB)
CHEKHOV, Anton (RUS)/
WEHNELT, Kai (GER)(1)
4-6 6-4 10-5
FINALE JANDRIĆ, Darko (SRB)/(4)
SHOFAYZIYEV, Shonigmatjon (UZB)
KIM, Cheong-Eui (KOR)/
NOGUCHI, Rio (JPN)(3)
2-6 4-6
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) BEAUGE, Maxence (FRA, 8) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 8) PONTICO, Hugo (FRA) 3-6 1-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 2) slobodan
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) PALAZOV, Zlatan (BUL) 0-6 2-6
VUKOVIĆ, Miloš (SRB, 7) SOYLER, Osmancan (TUR) 1-6 5-7
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 12) DURIĆ, Andrej (BIH) 6-2, ret.
2/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 2) ESIEV, Kerim (TUR) 6-3 6-0
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 12) AKAY, Cihan (AUS) 4-6 4-6
3/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 2) AZOIDES, Demetris (GRE) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 8) PRIHODKO, Oleg (UKR) 7-6(3) 6-4
DRINIĆ, Milan (SRB, 2) WEIS, Alexander (ITA) 3-6 0-2, ret.
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 8) FUELE, Matyas (HUN, Q) 6-1 6-4
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 8) KOROLEV, Vladimir (RUS, SE) 6-0 6-1
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 8) ROCA BATALLA, Oriol (ESP, 1) 7-5 6-4
FINALE KATIĆ, Dejan (SRB, 8) LEITE, Wilson (BRA) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/(WC)
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB)
MCDANIELS, Mitchell T. (USA)/
YANG, Mingyuan (CHN)
6-4 6-4
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB)/(WC)
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB)
PRIHODKO, Oleg (UKR)/
RAJSKI, Maciej (POL)(3)
3-6 4-6

Egypt F30 Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) EL SAYED, Yasmina (AUS) 6-3 6-7(2) 6-4
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) EL GHAZOULY, Sara (EGY, WC) 6-0 6-1
2/2. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) SASKA, Wiktoria (POL) 2-6 5-7
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) STUART, Amelia (GBR) 6-0 7-5
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) LANTIGUA de la NUEZ, Ana (ESP) 6-3 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB)/(WC)
PIANGERELLI, Anastasia (ITA)
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SIPEK, Lana (CRO)
4-6 1-6
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SIPEK, Lana (CRO)
SAMIR, Sandra (EGY)/(1)
SHOSHYNA, Anastasiya (UKR)
4-6 2-6
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) JASTRZEBSKA, Paulina (POL, 4) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 7) PRATI, Federica (ITA) 4-6 6-2 4-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) SMITH, Alicia (AUS) 1-6 7-5 7-5
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) LOLIEE, Juliette (FRA, Q) 2-6 2-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) KOVACS, Zita (HUN) 6-3 6-2
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) NJIRIĆ, Silvia (CRO) 2-6 6-4 6-4
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) SCHOLL, Chiara (USA, 1) 3-6 6-2 7-6(3)
FINALE MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) KUNG, Leonie (SUI, 2) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA)(1)
FEDER, Ambre (FRA)/
VILLET, Marie (FRA)(WC)
6-3 6-1
BONIĆ, Barbara (SRB)/(3)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
KUZNETSOVA, Elizaveta (RUS)/
TITOVA, Maria (RUS)(WC)
6-2 6-2
MARINKOVIĆ,Bojana (SRB)/
SMITH, Alicia (AUS)(2)
COLLINS, Ali (GBR)/
GIOVINE, Claudia (ITA)
6-2 4-6 3-10
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA)(1)
LAZAREVA, Margarita (RUS)/
LODIKOVA, Daria (RUS)
6-3 6-7(5) 11-9
BONIĆ, Barbara (SRB)/(3)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
DARTRON, Emeline (FRA)/
LOLIEE, Juliette (FRA)
7-5 1-6 6-10
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA)(1)
DARTRON, Emeline (FRA)/
LOLIEE, Juliette (FRA)
6-1 6-1
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA)(1)
COLLINS, Ali (GBR)/
GIOVINE, Claudia (ITA)
7-6(5) 6-4
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3) slobodna
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) HORVATH, Adrienn (HUN) 2-6 1-6
2/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3) ERISTAVI, Barbare (GEO) 6-4 6-4
3/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3) CASTELEYN, Emily (BEL) W/O
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) CHANG, Ashley (CAN, Q) 3-6 3-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) ANIL, Cemre (TUR) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
STOKKE, Melanie (NOR)
EVTIMOVA, Dia (BUL)/(4)
ZHURAVLEVA, Angelina (RUS)
4-6 5-7

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Rakiura Junior Cup, Luque, Paraguay, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GANČEV, Tara (SRB, 6) slobodna
2. kolo GANČEV, Tara (SRB, 6) SOUZA, Marjorie (BRA) 6-7(4) 6-7(5)
ITF East Africa Junior Circuit 18 & Under KEN3, Nairobi, Kenya, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo JOVANOVIĆ, Andrej (SRB) slobodan
2/3. kolo JOVANOVIĆ, Andrej (SRB) URASA, Samuel (KEN) 6-1 6-0
3/3. kolo JOVANOVIĆ, Andrej (SRB) UDVARDI, Nils (GER) 7-5 7-5
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVIĆ, Andrej (SRB, Q) NEL, Anro (RSA, Q) 5-7 4-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 8) slobodna
2. kolo
LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 8) KUS, Anna Liza (POL) 6-2 6-2
3. kolo LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 8) CHARL, Maria (EGY, 10) 3-6 2-6
Dubl
1/4 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
LUKIĆ, Tea (GER)(2)
AUER, Stefanie (AUT)/
WURM, Sophia ((AUT)(7)
4-1 4-1
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
LUKIĆ, Tea (GER)(2)
ADANE, Mekides (ETH)/
KASAHUNE, Sara (ETH)
7-5 6-3
FINALE LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
LUKIĆ, Tea (GER)(2)
KITAMBALA, Hoziane (BDI)/
RANAIVO, Narindra C. (MAD)(4)
5-3 4-2
Maribor Open, Maribor, Slovenia, G4, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB) KIPCAK, Morris (AUT) 6-2 6-2
ZUBAC, Dimitrije (SRB) GALIK, Matej (SVK) 3-6 7-6(3) 7-5
ESKIĆ, Relja (SRB) KOVACIC, Ziga (SLO, WC) 3-6 4-6
2/3. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB) TERZIEV, Simeon (BUL, 1) 6-7(2) 4-6
ZUBAC, Dimitrije (SRB) DIZDAREVIĆ, Tin (CRO, 3) 7-6(2) 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, 7) slobodan
KIJAC, Nikola (SRB) SANCHEZ M., Benito (GER) 6-7(7) 1-6
2. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, 7) DOMINKO, Sebastian (SLO, WC) 6-3 6-2
3. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, 7) CADONAU, Jakob (GER, 10) 5-7 6-3 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Doroteja (SRB) KOCEVAR, Anali (SLO) 6-4 2-6 2-6
2/3. kolo OBRADOVIĆ, Mina (SRB, 2) STRUKELJ, Zoja (SLO) 6-1 6-2
BRKIĆ, Andrijana (SRB, 7) LAMPRET, Manca (SLO) 6-4 6-2
DELETIĆ, Senka (SRB, 8) ZALOKAR, Tajda (SLO, WC) 6-3 6-0
3/3. kolo OBRADOVIĆ, Mina (SRB, 2) ZYTOVA, Julie (CZE, 9) 1-6 3-6
BRKIĆ, Andrijana (SRB, 7) PASTERK, Laura (AUT, 3) 6-2 6-2
DELETIĆ, Senka (SRB, 8) SVETEC, Nika (CRO) 4-6 7-6(6) 6-3
Glavni žreb
1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 4) slobodna
DELETIĆ, Senka (SRB, Q) PEEVA, Stela (BUL) 6-3 3-6 4-6
BRKIĆ, Andrijana (SRB, Q) PAVKOVIĆ, Marina (CRO) 6-2 6-3
2. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 4) STROMOVA, Aleksandra (RUS) 6-4 6-1
BRKIĆ, Andrijana (SRB, Q) LOVRIĆ, Pia (SLO, 2) 1-6 2-6
3. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 4) SHALAMANOVA, Daria (BUL, 16) 6-7(3) 6-3 6-1
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 4) ZANOLINI, Camilla (ITA, Q) 2-6 1-6
ITF Paradis, Bergen, Norway, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo TEBOUL, Luca (SRB) ANDERSSON, Nils (SWE, 1) 3-6 6-4 2-6

2018 ORANGE BOWL INTERNATIONAL TENNIS CHAMPIONSHIPS, Plantation, FL, USA, U16, šljaka i tvrda podloga
USTA Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo PETKOVIĆ, Anja (SRB, Alt) ZHANG, Yu Jie (CHN) 3-6 7-5 4-6
ŽIVKOVIĆ, Nađa (SRB) BUTCHER, Sifa (USA, 5) 5-7 2-6
Glavni žreb
1. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) MISZCZAK, Petra (CAN, LL) 6-4 6-1
2. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) EVANS, Kailey (USA, 1) 0-6 6-3 6-2
3. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) WILLIAMS, Sophie (USA, WC) 3-6 7-5 6-3
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) KARLOVA, Yelizaveta (KAZ, 8) 4-6 3-6
Göteborg Open, Gothenburg, Sweden, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Danijel Krstevski, Branislav Krstevski
TK Milten, Milovice, Czech Republic, U14, C2, beton
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Vuk Rađenović (12)
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Zekić (3)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale DUKIĆ, Laura ((SRB) PRECECHTELOVA, Darina (CZE, WC) 2-6 2-6
TORNEO U12 – BARI, Bari, Italy, U12, C3, tepih
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Jović