Turniri od 03.11 – 09.11.

OPEN GDF SUEZ DE LIMOGES, Limoges, France, WTA 125K Series, $125000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DOLONC, Vesna (SRB) HOGENKAMP, Rachel (NED, 1) 6-7(7) 4-6

SLOVAK OPEN 2014, Bratislava, Slovakia, €85K+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) WANG, Jimmy (TPE) 1-6 2-6
TROICKI, Viktor (SRB, 8) DELIĆ, Mate (CRO) 6-7(2) 6-1 6-4
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 8) MARCHENKO, Illya (UKR) 4-6 2-6
ATP VAL GARDENA, Ortisei, Italy, €64K, tvrda podloga
Satnica
Dubl
1. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/
KOOLHOF, Wesley (NED)
GRASSI, Claudio (ITA)/
MOTTI, Alessandro (ITA)
6-2 6-2
1/4 finale TOŠIĆ, Goran (SRB)/
KOOLHOF, Wesley (NED)
BROWN, Dustin (GER)/
KAS, Christopher (GER, 2)
2-6 3-6

5th HELLENIC ZEUS ITF PRO CIRCUIT, Heraklion, Greece, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) slobodan
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 14) slobodan
ANTONIĆ, Dejan (SRB) BISKO, Michal (CZE) 0-6 2-6
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) STERGIOU, Ioannis (GRE) 7-5 6-1
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 14) ROUMANE, Rayane (FRA) 7-5 7-6(2)
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) RAAB, Demian (GER, 11) 6-3 6-4
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 14) KELLOVSKY, Dominik (CZE, 6) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 5) TRENDAFILOV, Petar (BUL) 6-3 6-1
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3, Q) REINWEIN, Sami (GER, SE) 6-7(5) 6-7(5)
BEJTULAHI, Denis (SRB) KALOVELONIS, Markos (RUS) 6-0 6-2
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) FILIPENKO, Viktor (HUN) 6-2 7-6(1)
VUČIĆ, Ilija (SRB) VAN RIJTHOVEN, Tim (NED, LL) 4-6 2-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) MIKOS, Konstantinos (GRE) 6-4 6-2
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) TSITSIPAS, Stefanos (GRE, WC) 2-6 6-2 5-7
BEJTULAHI, Denis (SRB) REINWEIN, Sami (GER, SE) 6-2 3-6 6-4
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) KAPOGIANNIS, Charalampos (GRE, WC) 7-5 6-7(5) 6-4
BJELICA, Ivan (SRB, 5) TANUMA, Ryota (JPN, Q) 6-3 1-6 6-2
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB) BELOTTI, Riccardo (ITA, 8, Q) 2-6 7-6(6) 4-5 predao
BJELICA, Ivan (SRB, 5) JAKUPOVIĆ, Alexandros (GRE) 7-6(2) 6-4
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) VAN RIJTHOVEN, Tim (NED, LL) 3-6 4-6
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB, 5) BELOTTI, Riccardo (ITA, 8, Q) 7-5 6-4
FINALE BJELICA, Ivan (SRB, 5) SAFIULLIN, Roman (RUS, 6) 0-6 6-3 3-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)   (1)
SPORKEN, Moos (NED)/
VAN RIJTHOVEN, Tim (NED)
4-6 6-1 10-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/  (4)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
CUKIERMAN, Daniel (ISR)/
SKRIPNIK, Daniel (ISR)
4-6 6-1 10-12
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)   (1)
FILIPENKO, Viktor (HUN)/
VIDAK, Antun (CRO)
7-5 7-5
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)   (1)
JAKUPOVIĆ, Alexandros (GRE)/
KELOVELONIS, Markos (RUS, 3)
4-6 4-6 
SPX ITF FUTURES CUP, Antalya, Turkey, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) DRAGANJA, Tomislav (CRO, 10) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) KHASSANOV, Roman (KAZ) 7-5 6-1
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) FAYZIEV, Sanjar (UZB) 6-2 6-1
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 3) DMITRIEV, Kirill (RUS, 7) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
ALTUNA, Tuna (TUR)
ILKEL, Cem (TUR)/
YURTACAN, Efe (TUR)
6-1 6-4
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
ALTUNA, Tuna (TUR)
GOOCH, Damon (RSA)/  (A)
SILVERMAN, Cameron (USA)
6-7(3) 4-6

SOUTH SEAS ISLAND RESORT WOMEN’S PRO CLASSIC, Captiva Island, FL, USA, $50000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) ABANDA, Francoise (CAN) 3-6 6-1 2-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
GLUSHKO, Julia (ISR)
ALVES, Maria-Fernanda (BRA)/
HSU, Chieh-Yu (TPE)
2-6 0-6
SOHO SQUARE F43 WOMEN’S CIRCUIT, Sharm El Sheikh, Egypt, $25000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 15) CHALAGANIDZE, Tamari (GEO) 6-0 6-1
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 15) ROSCA, Ioana Loredana (ROU) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, WC) PANOVA, Alexandra (RUS, 2) 2-6 6-4 1-6
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
TERZIYSKA, Julia (BUL)  (WC)
LOTTNER, Antonia (GER)/
SIEGEMUND, Laura (GER)  (1)
3-6 1-6
AEGON GB PRO-SERIES BATH, Bath, Great Britain, $25000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 2) DIXON, Grace (GBR, WC) 6-1 7-5
2/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 2) GRIFFITHS, Ellie-Rose (GBR) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, Q) BUYUKAKCAY, Cagla (TUR, 1) 1-6 6-1 4-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
OZGEN, Pemra (TUR)   (3)
slobodne
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
OZGEN, Pemra (TUR)   (3)
SILVA, Eden (GBR)/
WEBLEY-SMITH, Emily (GBR)
2-6 6-4 10-3
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
OZGEN, Pemra (TUR)   (3)
MOORE, Tara (GBR)/
SIROTKINA, Marta (RUS)
6-1 6-0 
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB)/
OZGEN, Pemra (TUR)   (3)
KERKHOVE, Lesley (NED)/
KNOLL, Xenia (SUI)  (1)
3-6 1-6
5th HELLENIC ZEUS ITF PRO CIRCUIT, Heraklion, Greece, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 9) Slobodna
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) Slobodna
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) Slobodna
2/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 9) CYRANOWSKI, Patricia (GER) 6-2 6-2
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) MATALLAH, Beladora (FRA) 6-0 6-2
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) SCHROEDER, Jonna (GER) 6-0 6-0
3/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 9) HOLANOVA, Nina (CZE, 5) 7-6(5) 6-2
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) KUNG, Leonie (SUI) 6-3 4-6 6-2
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 3) BAŠIĆ, Martina (CRO) 7-6(5) 7-6(4)
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) SHLOMO, Keren (ISR) 7-5 6-1
SPREMO, Milana (SRB, 2) PATIUK, Valeria (ISR, Q) 6-4 6-2
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 5) 1-6 3-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) MATOULA, Martha (GRE, WC) 6-1 6-3
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, Q) HUSARIĆ, Anita (BIH) 2-6 5-7
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 2) DISTELMANS, Steffi (BEL) 2-6 3-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 5) 6-7(4) 2-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) HUSARIĆ, Anita (BIH) 6-1 6-3
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 5) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
KOLODZIEJOVA, Miriam (CZE)/
PATEROVA, Dominika (CZE)
0-6 6-4 2-10
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/ (2)
SIMION, Oana Georgeta (ROU)
BONDAR, Anna (HUN)/
GALFI, Dalma (HUN)
1-6 4-6

Siberian Open, Novokuznetsk, Russia, G3, tepih
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) VOVKANETS, Mikhail (RUS) 6-2 6-3
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) BLOKHIN, Roman (RUS, 7) 7-6(6) 6-2
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB) NESTEROV, Alexey (RUS, 3) 3-6 6-4 6-4
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB) OVCHAROV, Alexander (RUS, 1) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
KOZYREV, Klim (RUS)
BORISOV, Vladimir (RUS)/
SEMENOV, Ilya (RUS)  (WC)
2-6 6-2 14-12
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
KOZYREV, Klim (RUS)
IGAMBERDYEV, Timur (RUS)/ (3)
ISACHENKO, Konstantin (RUS)
2-6 7-6(5) 10-12

Kremlin Cup, Moscow, Russia, U14, C1, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 10) TERZYAN, Rafik (RUS) 5-7 7-5 7-6(3)
3. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 10) SKATOV, Timofey (RUS, 7) 0-6 5-7
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB, 4) SHALIMOVA, Ekaterina (RUS) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB)/
PEPELYAEVA, Veronika (RUS)
KARDAVA, Zoziya (RUS)/
KRUPENINA. Maria (RUS, WC)
7-5 2-6 8-10
FAMAGUSTA TENNIS CUP U14, Limassol, Cyprus, U14, C3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 6) FRAYMAN, Daria (RUS, WC) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
REPINA, Ekaterina (RUS, 3)
HADJIGEORGIOU, Florentia (CYP)/
MAKRIDE, Eleni (CYP)
6-2 6-3
1/4 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
REPINA, Ekaterina (RUS, 3)
BALYK, Anastasiya (UKR)/
POPLAVSKA, Anastasiya (UKR)
4-6 6-2 10-8
1/2 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
REPINA, Ekaterina (RUS, 3)
DAVIЈ, Karyna (UKR)/
ZADOROZHNA, Kateryna (UKR)
6-1 3-6 10-7
FINALE STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
REPINA, Ekaterina (RUS, 3)
MOLCHANOVA, Anna (UKR)/
PETRENKO, Viktoriya (UKR)  (4)
5-7 4-6