Turniri od 03.10 – 09.10.

China Open, Beijing, China, ATP 500, $2.916.550, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) BASILASHVILI, Nikoloz (GEO) 7-6(4) 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) FOGNINI, Fabio (ITA) 6-2 2-6 5-7
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
RAONIĆ, Miloš (CAN)
BENNETEAU, Julien (FRA)/
ROGER-VASSELIN, Edouard (FRA)
4-6 5-7
TROICKI, Viktor (SRB)/
CUEVAS, Pablo (URU)
KUBOT. Lukasz (POL)/
MELO, Marcelo (BRA)(2)
6-7(10) 3-6
Rakuten Japan Open Tennis Championships, Tokyo, Japan, ATP 500, €$1.368.605, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, PR) DANIEL, Taro (JPN, WC) 6-2 6-4
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, PR) KARLOVIĆ, Ivo (CRO, 7) 6-7(9) 6-7(5)

China Open – Beijing, Beijing, China, WTA Premier, $5.424.394, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) NARA, Kurumi (JPN, 13) 6-4 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) MLADENOVIĆ, Kristina (FRA) 3-6 7-5 6-7(4)
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
LIANG, Chen (CHN)/
YANG, Zhaoxuan (CHN)
6-3 6-3
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
GARCIA, Caroline (FRA)/
MLADENOVIĆ, Kristina (FRA)(1)
0-6 6-2 7-10

Mohammedia, Morocco, €42.5K, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) SANČIĆ, Antonio (CRO) 6-4 6-2
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) SIMON, Tobias (GER) 6-3 3-6 6-7(7)
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) VAN DER LINDEN, Lennert (NED) 6-1 6-1
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) LUETJEN, Jonas (GER) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) MAJCHRZAK, Kamil (POL) 3-6 6-7(1)
ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) POPKO, Dmitry (KAZ) 3-6 2-6
ĐERE, Laslo (SRB) DE GREEF, Arthur (BEL, 6) 6-0 6-4
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) IGNATIK, Uladzimir (BLR) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
ĐERE, Laslo (SRB)
AHOUDA, Amine (MAR)/
IDMBAREK, Yassine (MAR)(WC)
6-3 4-6 10-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
MAJCHRZAK, Kamil (POL)
BEDNAREK, Tomasz (POL)/
JUNAID, Rameez (AUS)(2)
3-6 6-4 4-10
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB)/
ĐERE, Laslo (SRB)
JEBAVY, Roman (CZE)/
MARTIN, Andrej (SVK)(1)
3-6 6-7(2)

BBTC Open, Balatonboglar, Hungary, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 6) slobodan
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 6) HOFER, Niklas (AUT) 6-0 6-0
3/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 6) RECEK, Dominik (CZE) 7-5 1-6 6-4
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, Q) BORSOS, Gabor (HUN) 3-6 0-2, ret.
ČONKIĆ, Petar (SRB) NAGAL, Sumit (IND, 5) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
HAMPEL, Lenny (AUT)/
OFNER, Sebastian (AUT)
6-7(5) 0-0, ret.
CROCIRCUIT power by LUKAS SPORT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) slobodan  
DRINIĆ, Milan (SRB, 3) slobodan  
BAJIĆ, Bogdan (SRB) ROSALES, Rpberto (MEX) 6-3 6-2
ILIĆ, Luka (SRB, 5) KRIVIĆ, Ivan (CRO) 6-2 3-6 0-6
DABIĆ, Miloš (SRB) ŽITNIK, Tilen (SLO) 4-6 7-5 2-6
VIDOJKOVIĆ, Vanja (SRB) DE KROM, Michiel (NED, 13) 2-6 6-7(2)
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) GAJDEK, Martin (CRO) 7-6(4) 5-7 5-7
MILOVIĆ, Željko (SRB, 9) WASSERMANN, Deney (NED) 6-2 6-2
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) SCHROLL, Philipp (AUT, 12) 6-4 6-2
BAJIĆ, Bogdan (SRB) WILLEKES MACDONALD, Robert (NED, 15) 7-6(4) 5-7 6-4
DRINIĆ, Milan (SRB, 3) NEGROTTI, Davide (ITA) 6-0 6-0
MILOVIĆ, Željko (SRB, 9) LENAERTS, Yannick (BEL) 6-1 6-3
3/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) BAJIĆ, Bogdan (SRB) 5-7 7-5 2-6
DRINIĆ, Milan (SRB, 3) VAN TERHEIJDEN, Tim (NED) 4-6 4-6
MILOVIĆ, Željko (SRB, 9) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 7) W/O
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) SITZOUKIS, Themi (AUS, WC) 6-0 6-1
BJELICA, Ivan (SRB) OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO, WC) 6-4 6-4
BAJIĆ, Bogdan (SRB, Q) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 1-6 2-6
2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) MORONI, Gian Marco (ITA, Q) 2-6 2-6
BJELICA, Ivan (SRB) MULLER, Alexandre (FRA, 3) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KOPINSKI, Tim (USA)(3)
BOGAERT, Dennis (BEL)/
JOHANSSON-HOLM, Jakob (SWE)
5-7 3-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)
MEIS, Pascal (GER)/
MULLER, Alexandre (FRA)
3-6 6-3 3-10
BJELICA, Ivan (SRB)/(WC)
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)
RAZBORŠEK, Nik (SLO)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)(2)
6-7(1) 2-6
 

Santa Marina Open, Sozopol, Bulgaria, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB) slobodna
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) slobodna
2/2. kolo DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB) YOUSEVA, Rozalina (BUL) 1-6 5-7
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) KAFTANOVA, Michaela (BUL) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB, LL) TOPALOVA, Gergana (BUL, WC) 0-6 3-6
MILETIĆ, Krstina (SRB) TRENCHEVA, Elena (BUL, WC) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB)/
YORUK, Ilay (TUR)
GAVRILA, Oana (ROU)/(3)
ROSCA, Andreea Amalia (ROU)
0-6 0-6
Chisinau, 03 October, Chisinau, Moldova, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) POPOVA, Kateryna (UKR) 6-1 6-1
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) DEMA, Viktoriia (UKR, Q) 7-6(1) 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) CASCINO, Estelle (FRA, 2) 6-2 2-6 6-2
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) GHIOROAIE, Iloan Georgiana (ROU, 8) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PUCHKOVA, Olga (RUS)(2)
GHITESCU, Andreea (ROU)/
HELBET, Julia (MDA)
6-4 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PUCHKOVA, Olga (RUS)(2)
KRASNOVA, Diana (RUS)/
VORONOVA, Elizaveta (RUS)
6-4 3-6 11-9
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PUCHKOVA, Olga (RUS)(2)
KAPSHAY, Veronika (UKR)/(4)
SHAKHRAYCHUK, Angelina (UKR)
6-7(2) 3-6
I ITF Gran Canaria Yellow Bowl, Telde, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo
ŠARIĆ, Mila (SRB) slobodna
Glavni žreb
1. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB, Q) WOLFF, Vivian (GER, 6) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB)/
VILLALBA RUBIO, Loretto (ESP)
ALVAREZ G., Alexia (ESP)/
YAZAWA, Tomoe (JPN)
6-3 6-1
1/4 finale ŠARIĆ, Mila (SRB)/
VILLALBA RUBIO, Loretto (ESP)
DE LA PUERTA URIBE, Lucia (ESP)/
MARISTANY Z. DE R., Guiomar (ESP)
W/O
Thailand ITF $10,000 Women’s Pro Circuit 2016, Hua Hin, Thailand, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) GUO, Hanyu (CHN) 0-6 1-3, ret.
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
PALHA, Natasha (IND)
BUAYAM, Kamonwan (THA)/
LEE, Pei-Chi (TPE)(1)
1-6 5-7
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) LAPUSTINA, Irina (LAT) 6-4 6-4
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) HOBGARSKI, Katharina (GER, 3) 0-6 3-6
Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm el Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 2) slobodna
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, Q) SAMIR, Sandra (EGY, 4) 6-2 6-4
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, Q) FOMINA, Alona (UKR) 6-7(10) 2-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
CADAR, Elena Teodora (ROU)
HERDZELAS, Anna (GEO)/
SAMIR, Sandra (EGY) (4)
3-6 6-1 10-0
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
CADAR, Elena Teodora (ROU)
CZARNIK, Paulina (POL)/
SEKULIC, Sarah-Rebecca (GER)
3-6 3-6
CROCIRCUIT power by LUKAS SPORT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BABUNSKI, Lena (SRB) KITAGAWA, Rio (JPN, 4) 6-7(1) 3-6
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) ZAVODSKA, Veronika (CZE) 6-2 5-7 1-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) HILLYER, Natasha (GBR) 7-6(4) 6-1
2/2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) MELANDER, Hilda (SWE) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) VUKOVIĆ, Daniela (SUI, WC) 6-1 6-0
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) STOLMAR, Rebeka (HUN) 4-6 6-4 7-5
SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB, WC) ZAVODSKA, Veronika (CZE, Q) 0-6 0-6
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) ORLOVA, Natalia (RUS, Q) 6-7(5) 6-3 0-6
NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) VLKOVSKA, Veronika (CZE) 3-6 0-6
2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) DRAŽIĆ, Mariana (CRO) 1-6 4-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE, 1) 7-6(4) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
ČAKAREVIĆ, Sara (FRA)(4)
BRUNE OLSEN, Astrid Wanja (NOR)/
HELGO, Malene (NOR)
6-3 3-6 3-10
NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
KITAGAWA, Rio (JPN)
PILUDU, Natasha (ITA)/
VANLANGENDONCK, Eliessa (BEL)
4-6 7-5 8-10
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)
PANTUCKOVA, Gabriela (CZE)/(3)
PANTUCKOVA, Magdalena (CZE)
2-6 5-7

Ove nedelje nema naših predstavnika

2016 TENNIS EUROPE JUNIOR MASTERS, Reggio Calabria, Italy, U16/14, Masters, šljaka
Učesnici 7-9.10. Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
1/4 finale
JUHAS, Kristijan (SRB) ZEPPIERI, Giulio (ITA, 2) 6-1 6-1
1/2 finale JUHAS, Kristijan (SRB) STEINEGGER, Yannik (SUI, 4) 6-0 6-3
FINALE JUHAS, Kristijan (SRB) KRAINER, Lukas (AUT) 4-6 6-7(5)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) MEDVEDEVA, Daniella (RUS, 1) 3-6 3-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) DALAKISHVILI, Mariam (GEO, 3) 6-7(5) 6-1 2-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 4) MARTEMYANOVA, Anna (UKR) 6-3 4-6 7-6(1)
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 4) SELEKHMETEVA, Oksana (RUS) 7-6(2) 6-7(5) 6-2
FINALE MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 4) DALAKISHVILI, Mariam (GEO, 3) 6-7(4) 3-6