Turniri od 03.09 – 09.09.

Brasov, Romania, €30,000+H, šljaka
 Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) SAMPER-MONTANA, Jordi (ESP) 6-4 6-2
2. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) MARTI, Javier (ESP) 5 6-3 6-2 
1/4. finale PASHANSKI, Boris (SRB) HANESCU, Victor (ROU, 1) 6-7(5) 7-6(2) 7-6(3)
1/2. finale PASHANSKI, Boris (SRB) HAIDER-MAURER, Andreas (AUT) 4 3-6 6-3 1-6

Mestre, Italy, $50,000, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MIRCIC, Teodora (SRB) BARBIERI, Gioia (ITA) 4 1-6 7-5 6-4
2/3. kolo MIRCIC, Teodora (SRB) KLASEN, Anna  (GER) 6-4 6-2
3/3. kolo MIRCIC, Teodora (SRB) NEUWIRTH, Yvonne (AUT) 6-4 4-6 6-2
Glavni žreb
1. kolo MIRCIC, Teodora (SRB) Q MRDEZA, Tereza  (CRO) 5-7 2-6
 Antalya, Turkey, $10,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo BONIC, Barbara (SRB) DEIGMAN, Laura (GBR) 6-1 6-0  
2. kolo BONIC, Barbara (SRB) BOGDAN, Ana (ROU) 6 1-6 6-7(3)
Belgrade, Serbia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PAVLOVIC, Katarina (SRB) WC MASTILOVIC, Marija (SRB) 6-2 1-6 0-6
LAZIC, Marina (SRB) BACIC, Barbara (CRO) WC 6-2 6-0  
GLUMAC, Ana (SRB) STEFANOVIC, Teodora (SRB) 6-0 6-2 
MEDAREVIC, Marjana (SRB) TOFILOSKI, Tijana (SRB) 1-6 2-6
OGNJENOVIC, Dajana (SRB) POLIC, Ema (SRB) 3-6 2-6
VESKOVAC, Olivera (SRB) BOBERIC, Ivana (SRB) 5-7 2-6
PETRIKIC, Andrijana (SRB) VASOVIC, Tara (CAN) 2-6 4-6
ISAJILOVIC, Isidora (SRB) VLACHOVA, Karolina (CZE) 0-6 1-6
STEPANOVIC, Milica (SRB) WC KOLB, Maryna (UKR) 2-6 4-6
CORTANOVACKI, Milica (SRB) JOVANOVIC, Cvijeta (BIH) 6-1 6-0 
MAJTAN, Mila (SRB) BABUNSKI, VANJA (SRB) 2-6 2-6
MARINKOVIC, Jovana (SRB) BOGICEVIC, Marija (SRB) 2-6 1-6
ASANIN, Nina (SRB) STAMENKOVIC, Dunja (SRB) 1-6 1-6
LUKAC, Julija (SRB) ZIVANOVIC, Milica (CAN) WC 6-1 6-4 
JEREMIC, Tamara (SRB) TASOVAC, Natalija (SRB) 6-7(4) 6-3 6-4 
2/3. kolo SUNKIC, Dunja (SRB) 4 KOLB, Maryna (UKR) 6-2 6-3  
FILIPOVIC, Anastasija (SRB) WC VANGELOVA, Ani (BUL) 9 3-6 2-6
MASTILOVIC, Marija (SRB) MALOVA, Viktoria (SVK) 1 0-6 1-6
LAZIC, Marina (SRB) GLUMAC, Ana (SRB) 6-2 6-2  
TOFILOSKI, Tijana (SRB) KOPRCINA, Neda (CRO) 2 0-6 0-6
POLIC, Ema (SRB) SPOREA, Larisa (ROU) 7-5 6-2  
BOBERIC, Ivana (SRB) KNOLL, Xenia (SUI) 3 0-6 0-6
CORTANOVACKI, Milica (SRB) BABUNSKI, VANJA (SRB) 6-4 7-6(4)  
BOGICEVIC, Marija (SRB) STAMENKOVIC, Dunja (SRB) 1-6 4-6
LUKAC, Julija (SRB) TRIFUNOVIC, Aleksandra (SWE)8 2-6 4-6
JEREMIC, Tamara (SRB) TSIKLAURI, Ekaterina (RUS) 10 1-6 0-6
3/3. kolo LAZIC, Marina (SRB) MALOVA, Viktoria (SVK) 1 6-2 6-0
POLIC, Ema (SRB) KOPRCINA, Neda (CRO) 2 3-6 0-6
SUNKIC, Dunja (SRB) 4 MULLER, Reca (HUN) 6-4 6-1
CORTANOVACKI, Milica (SRB) NEGRIN, Kathatina (AUT) 5 2-6 0-6
STAMENKOVIC, Dunja (SRB) BEREZHNAYA, Dariya (KAZ) 6 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo KOSTIC, Natalija (SRB) 1 KOPRCINA, Neda (CRO) Q 6-1 6-4    
KACHAR, Marina (SRB) 8 KOVALETS, Sofiya (UKR) 4-6 1-6
STAMENKOVIC, Dunja (SRB) Q KAMINKOVA, Katerina (CZE) Q 6-1 6-3
LAZIC, Marina (SRB) Q NEGRIN, Katharina (AUT) Q 6-3 6-1  
SUNKIC, Dunja (SRB) Q LEYKINA, Polina (RUS) 6-1 6-1  
TOMIC, Danijela (SRB) WC UZELAC, Tijana (SRB) WC 6-3 6-2
ADAMOVIC, Katarina (SRB) WC ESEN, Hulya (TUR) 4 1-6 4-6
GAVRILOVSKA, Saska (SRB) BAUER, Elizabeta (SRB) WC 2-6 0-1 Retired
RADANOVIC, Dejana (SRB) SE RADOVANOVIC, Gracia (FRA) 7-5 6-3 
2. kolo KOSTIC, Natalija (SRB) 1 BUTKOVSKA, Lucia (SVK) 6-4 6-1
STAMENKOVIC, Dunja (SRB) Q LUKACS, Vanda (HUN) 3 3-6 2-6
LAZIC, Marina (SRB) Q KOLB, Nadiya (UKR) 7 3-6 2-6
SUNKIC, Dunja (SRB) Q HIRSTEA, Camelia Elena (ROU) 6-7(4) 6-0 1-6
TOMIC, Danijela (SRB) WC ESEN, Hulya (TUR) 4 6-4 5-7 6-2
BAUER, Elizabeta (SRB) WC ZAFIROVA, Dalia (BUL) 1-6 0-6
RADANOVIC, Dejana (SRB) SE PRISLAN, Anja (SLO) 2 6-7(5) 6-0 6-3
1/4. finale KOSTIĆ, Natalija (SRB) 1 KNOLL, Xenia (SUI) Q 6-7(4) 6-4 6-0  
TOMIC, Danijela (SRB) WC HIRSTEA, Camelia Elena (ROU) 2-6 2-6
RADANOVIC, Dejana (SRB) SE ZAFIROVA, Dalia (BUL) 3-6 0-6
1/2. finale KOSTIĆ, Natalija (SRB) 1 LUKACS, Vanda (HUN) 3 6-2 6-4 
   FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB) 1 ZAFIROVA, Dalia (BUL) 6-4 6-3 !!!

Oviedo, Spain, $15,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 1 TRUJILLO-SOLER, Gabriel (ESP) 7-6 7-5
2. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 1 VILLACORTA-ALONSO, Ricardo  (ESP) 4-6 6-3 6-4
1/4. finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 1 PEREZ, Enrique Lopez (ESP) 6 7-6 6-4
1/2. finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 1 CARBALLES BAENA, Roberto (ESP) 3 7-6 6-2
  FINALE ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 1 CHECA-CALVO,Jose( ESP) 2 6-3 6-3!!!!
Novi Sad, Serbia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VASILJEVIC, Ognjen (SRB) DJORDJEVIC, Branislav (SRB) 6-0 6-0 
GRAHOVAC, Vukasin (SRB) PUHANIC, Teo (AUT) 3-6 3-6
RISTIC, Stefan (SRB) SIMIC, Aleksandar (SRB) 6-2 6-1 
ILIC, Aleksa (SRB) DJENADIC, Stevan (SRB) 6-0 6-0 
ZAFIROVIC, Djordje (SRB) TROSIC, Srdjan (CRO) 1-6 3-6
JEVTIC, Slobodan (SRB) MRDAKOVIC, Milos (SRB) 6-0 6-2
STOJIC, Marko (SRB) DRINIC, Milan (SRB) 2-6 1-6
NIKOLIC, Srdja (SRB) DJURASKOVIC, Vladislav (SRB) 3-6 6-3 6-2
DALJEV, Pavle (SRB) ZARAK, Luka (CRO) 3-6 6-4 2-6
KATIC, Dejan (SRB) TERZIC, Nenad (SRB) 6-0 6-1
NIKOLIC, Filip (SRB) KOSTIC, Stefan (SRB) 3-6 5-7
BOGIC, Filip (SRB) ILG, Lorenz (GER) 0-6 1-6
TODOROVIC, Marko (SRB) MARJANOVIC, Predrag (SRB)WC 1-6 1-6
KRNJETIN, Milan (SRB) 6 POP, Vlad Corneliu (ROU) 6-4 6-1 
LASICA, Nebojsa (SRB) ROGANOVIC, Stefan (SRB) WC 3-6 3-6
DOLJANICA, David (SRB) WHEATLEY, Sean (AUS) 2-6 2-6
MARINKOVIC, Dusan (SRB) BEZBRADICA, Najdan (CRO) 6-3 0-6 1-6
MILIVOJEVIC, Ivan (SRB) 7 PETROV, Dimitar (BUL) 6-1 6-1 
MILOJEVIC, Dusan (SRB) LUGONJIC, Stefan (SRB) 0-6 0-6
VUCKOVIC, Vuk (SRB) JOVANOVIC, Ognjen (SRB) 1-6 2-6
POPOVIC, Petar (SRB) ALVAREZ-GUZMAN, Mauricio (CHI) 8 1-6 1-6
JOKIC, Djordje (SRB) STIPCIC, Filip (SRB) 1-6 4-6
MILETIC, Aleksa (SRB) MLADENOVIC , Zeljko (SRB) 6-3 6-3  
2/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) 2 PUHANIC, Teo (AUT) 6-1 6-0  
RISTIC, Stefan (SRB) ILIC, Aleksa (SRB) 6-4 6-3
JEVTIC, Slobodan (SRB) DRINIC, Milan (SRB) 7-5 6-4  
NIKOLIC, Srdja (SRB) PEHAR, Antun (CRO) 4 0-6 2-6
KATIC, Dejan (SRB) ZARAK, Luka (CRO) 6-1 6-1
PETRONIJEVIC, Uros (SRB) 5 KOSTIC, Stefan (SRB) 6-3 4-6 4-5 Retired 
VASILJEVIC, Ognjen (SRB) IVIC, Zeljko (CRO) 3-6 5-7
MARJANOVIC, Predrag (SRB)WC ILG, Lorenz (GER) 4-6 1-6
KRNJETIN, Milan (SRB) 6 ROGANOVIC, Stefan (SRB) WC 6-1 6-2  
MILIVOJEVIC, Ivan (SRB) 7 LUGONJIC, Stefan (SRB) 6-0 6-3 
JOVANOVIC, Ognjen (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 2-6 0-4  Retired 
STIPCIC, Filip (SRB) ALVAREZ-GUZMAN, Mauricio (CHI) 8 3-6 0-6
MILETIC, Aleksa (SRB) DUCOURAU, Loic (FRA) 0-6 0-6
3/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) 2 RISTIC, Stefan (SRB) 6-3 5-7 4-6
JEVTIC, Slobodan (SRB) DEARI, Shendrit (MKD) 3 6-1 6-4 
KATIC, Dejan (SRB) PEHAR, Antun (CRO) 4 7-6(2) 6-4 
PETRONIJEVIC, Uros (SRB) 5 ILG, Lorenz (GER) 6-0 6-3 
KRNJETIN, Milan (SRB) 6 WHEATLEY, Sean (AUS) 6-2 6-2  
MILIVOJEVIC, Ivan (SRB) 7 VIDAK, Antun (CRO) 6-3 6-2 
Glavni zreb
1. kolo RISTIĆ, Stefan (SRB) Q ŠETKIĆ, Aldin (BIH) 1 1-6 2-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) FILIPENKO, Viktor (HUN) 2-6 2-6
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) VEGER, Filip (CRO) 0-6 2-6
OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB) 4 MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) Q 3-6 1-2 Retired
DJOKOVIĆ, Djordje (SRB) SKOLOUDIK, Jiri (CZE) 6-3 6-3
KATIĆ, Dejan (SRB) Q MARTIN, Tobi (GBR) 8 6-4 2-6 6
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB)  7 RASPUDIĆ, Franjo (BIH) 6-2 6-1
PERIĆ, Nebojša (SRB) WC GODRY, Levente (HUN) 0-6 0-6
PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 6-0 6-1   
PETROVIĆ, Danilo (SRB) WC 3 BEDENE, Andraž (SLO) 7-5 2-6 6-3 
VUČIĆ, Ilija (SRB) KEKEZ, Duje (CRO) 6-4 6-4  
BEJTULAHI, Denis (SRB) SABANOV, Matej (CRO) 6-3 6-0
KRSTIN, Pedja (SRB) DUCOURAU, Loic (FRA) 4-6 4-6
KRNJETIN, Milan (SRB) Q FOLIE, Alexandre (BEL) 2 3-6 2-6
2.kolo MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) Q DJOKOVIĆ, Djordje (SRB,WC) 5-7 6-3 6-1
KATIĆ, Dejan (SRB) Q MIJAĆEVIĆ, Marko (CRO) 6-3 6-4
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB)  7 GODRY, Levente (HUN) 4-6 6-3 4-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB) WC 3 PETRONIJEVIĆ, Uros (SRB) Q 4-6 6-3 2-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) BEJTULAHI, Denis (SRB) 6-7(4) 2-6
1/4. finale MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) Q  – KATIĆ, Dejan (SRB) Q 6-4 6-4 
PETRONIJEVIĆ, Uros (SRB) Q  – GODRY, Levente (HUN) 4-6 6-4 6-1 
BEJTULAHI, Denis (SRB)  – FOLIE, Alexandre (BEL) 2 7-6(5) 7-5 
1/2. finale MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) Q ŠETKIĆ, Aldin (BIH) 1 0-6 2-6
PETRONIJEVIĆ, Uros (SRB) Q BEJTULAHI, Denis (SRB) 6-7(5) 0-6
   FINALE BEJTULAHI, Denis (SRB) ŠETKIĆ, Aldin (BIH) 1 4-6 0-6

Pancevo, Serbia, G2, šljaka
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo SAVIC, Milan (SRB) NAMAI, Toru (JPN) WC 6-1 6-2    
KAIC, Luka (SRB) BLANUSA, STEFAN (SRB) 0-6 0-6
DJUKIC, ALEKSA (SRB) STUPAR, Aleksandar (SRB) 2-6 2-6
CERNY, Dusan (SRB) LAZAREVIC, Srdjan (MNE) WC 4-6 1-6
2/3. kolo JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) 1 SAVIC, Milan (SRB) 6-1 6-1  
KECIC, Jefta (SRB) GRBIC, FILIP (SRB) WC 4-6 6-2 6-0   
BLANUSA, STEFAN (SRB) STELIAN, Radu Andrei (ROU) 2 6-7(10) 3-6
BULIC, Pavle (SRB) VUKALOVIC, Marko (SRB) 6-2 6-1  
PJEVCEVIC, Petar (SRB) 3 STUPAR, Aleksandar (SRB) 2-6 0-2  Ret
MILENKOVIC, Nebojsa (SRB) WC PEJOVIC, Danilo (SRB) 6 2-6 7-6(6) 3-0 Ret
VITOSEVIC, Luka (SRB) 5 MINIC, Marko (SRB) 6-1 Ret
3/3. kolo JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) 1 KECIC, Jefta (SRB) 6-3 6-1 
BULIC, Pavle (SRB) STELIAN, Radu Andrei (ROU) 2 2-6 4-6
STUPAR, Aleksandar (SRB) MILENKOVIC, Nebojsa (SRB) WC 6-3 6-3  
VITOSEVIC, Luka (SRB) 5 MIŠE, Marin (CRO) 4 7-6(7) 1-6 6-4  
Glavni zreb
1. kolo DJERE, Laslo (SRB) 1 CHEPELEV, Alexandr (RUS) 6-2 7-5
VUKICEVIC, Dusan (SRB) WC GOLDENGOREN, Tal (ISR) 8 6-7(7) 4-6
CONKIC, Petar (SRB) WC SHAKHNUBARYAN, Artur (RUS) 4 3-6 6-4 3-6
JANDRIC, Darko (SRB) DIVKOVIC, Ivan (CRO) 6-1 6-3 
JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) Q STELIAN, Radu Andrei (ROU) Q 4-6 6-0 6-3 
ILIC, Luka (SRB) 5 JANEZIC, Dorian Tomaz (SLO) 6-2 6-3
SUCEVIC, Luka (SRB)  WC BUGALISKIS, Mantas (LTU) 2-6 4-6
RAKIC, Strahinja (SRB) O’MARA, Jonny (GBR) 3 2-6 1-6
STUPAR, Aleksandar (SRB) MALFEITO PLA, Jaume (ESP) 6-4 5-7 0-6
MARKOVIC, Goran (SRB) SAVELIC, Ivan (MNE) 4-6 3-6
VITOSEVIC, Luka (SRB) Q DULA, Robert (CRO) 6-3 7-5
2. kolo DJERE, Laslo (SRB) 1 FRUNZA, Nicolae (ROU) 6-3 3-6 6-2 
JANDRIC, Darko (SRB) SHAKHNUBARYAN, Artur (RUS) 4 2-6 3-6
JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) Q KRALJEVIC, Filip (CRO) 2-6 6-7(5)
ILIC, Luka (SRB) 5 BILJESKO, Domagoj (CRO) 6-3 4-6 6-4  
VITOSEVIC, Luka (SRB) Q VASILENKO, Alexander (RUS) 2 6-0 0-6 2-6
1/4. finale DJERE, Laslo (SRB) 1 SAPWEL, Joshua (GBR) 7-5 2-6 6-2
ILIC, Luka (SRB) 5 O’MARA, Jonny (GBR) 3 0-6 3-6 
1/2. finale DJERE, Laslo (SRB) 1 SHAKHNUBARYAN, Artur (RUS) 4 6-1 6-3   
  FINALE DJERE, Laslo (SRB) 1 VASILENKO, Alexander (RUS) 2 6-4 6-4 !!!
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVAKOVIC, Milica (SRB) BABIC, Natasha (SWE) 6-0 6-1 
STEVANOVIC, Anamarija (SRB) KAMATA, Kotoe (JPN) 2-6 6-1 6-3 
2/3. kolo RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB)1 DRCA, Milana (CAN) 6-2 6-2   
KENIC, Jovana (SRB) PONOMAREVA, Nelli (RUS) 5 1-6 6-4 0-6
STANKOVIC, Ivona (SRB) STOKKE, Melanie (NOR) 2 1-6 2-6
ZRNIĆ, Milica (SRB) KUYBYSHEVA, Ornella(RUS) 0-6 1-6
NOVAKOVIC, Milica (SRB) JOKIC, Katarina (BIH) 2-6 3-6
MITROVIC, Sara (SRB) 7 CHEMODANOVA, Daria (RUS) WC 4-6 1-6
ANAMARIJA, Stevanović (SRB) SMAGINA, Sofia (RUS) 2-6 3-6
SABLJAREVIC, Sofia (SRB) 6 GLIGORIC, Tanja (CAN) WC 6-0 6-1  
3/3. kolo RADOSAVLJEVIC, Teodora(SRB)1 PONOMAREVA, Nelli (RUS) 5 3-6 4-6
SABLJAREVIC, Sofia (SRB) 6 SMAGINA, Sofia (RUS) 3-6 1-6
Glavni zreb
1. kolo MILOVANOVIC, Dzina (SRB) BARA, Irina Maria (ROU) 1 7-6(1) 6-3
OSTOJIC, Kristina (SRB) MIKULSKYTE, Justina (LTU) 4-6 3-6
PANIC, Milica (SRB) WC PLOSKINA, Helen (UKR) 1-6 2-6
STOJANOVIC, Nina (SRB) 7 JOKIC, Katarina (BIH) Q 4-6 2-6
MARKOVIC, Mina (SRB) ROSCA, Ioana Loredana (ROU) 3 4-6 2-6
JANKOVIC, Violeta (SRB) WC DUNNE, Katy (GBR) 5 1-6 3-6
JOVIC, Nikolina (SRB) WC BLOM, Sophie (NED) 6-0 6-2
2. kolo MILOVANOVIC, Dzina (SRB) SMAGINA, Sofia (RUS)  Q 6-3 7-5   
JOVIC, Nikolina (SRB) WC KASATKINA, Darya (RUS) 2 6-7(5) 2-6
1/4. finale MILOVANOVIC, Dzina (SRB) HERDUELAS, Dea (BIH) 6 1-6 4-6 

Koper, Slovenia, 14&U
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo Katarina LJUJIC SRB slobodna
2/2. kolo Katarina LJUJIC SRB Larisa NIKIC SLO [WC] 6-0 6-3
Glavni žreb
1. kolo Sara KOSTIC SRB [8] Katarina CEPON  SLO[WC] 6-0 6-0
Katarina LJUJIC SRB Q Urska VELEC SLO [WC] 4-6 7-5 2-6
Andjela SEBREK  SRB [10] Nika ZUPANCIC SLO 7-5 2-6 2-6
2. kolo Sara KOSTIC SRB [8] Franziska-Anna HOTTER AUT 6-3 1-6 6-2
3. kolo Sara KOSTIC SRB [8] Veronika ERJAVEC SLO [11] 2-6 3-6
Warszawa, Poland, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo Tamara TOMIC SRB [6] Elzbieta IWANIUK POL 7-5 7-6(5)
Emilija DANCETOVIC SRB [2] Maja PINDELSKA POL 6-4 6-2
2. kolo Tamara TOMIC SRB [6] Karolina SZMIT POL [WC] 7-6(6) 4-6 6-4
Emilija DANCETOVIC SRB [2] Aleksandra BUCZYNSKA POL 3-6 0-6
1/4. finale Tamara TOMIC SRB [6] Magdalena FRECH POL [WC] 2-6 0-1  Retired
Giroc, Romania, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/2. kolo Luka STOJCEVIC SRB Stefan Octavian SAMOILA ROM 1-6 2-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/1. kolo Mila MEJIC SRB [WC] slobodna
Mina STOJCEVIC SRB Alessia Beatrice CIUCA ROM 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo Milica PANIC SRB Izabela Gabriela NOVAC ROU[5] 0-6 4-6
Adina GUCULJ SRB Clara Maria ILINCA ROU 6-3 6-4
Mila MEJIC SRB Q Diana CUCALAN ROU [8] 0-4 Retired
2. kolo Adina GUCULJ SRB Ioana GASPAR ROU [6] 5-7 3-6
Tirana, Albania, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/1. kolo Milos NIKOLIC SRB [3] slobodan
Glavni žreb
1.kolo Milos NIKOLIC SRB [Q] Stefan RADENOVIC MNE [Q] 7-6(2) 6-1
Lazar MERDANOVIC SRB [WC] Alexander CANELOPOULOS GRE 6-7(3) 3-6
2.kolo Milos NIKOLIC SRB [Q] Goradz SRBLJAK MKD [1] 3-6 5-7
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.kolo Katarina DRAZIC SRB slobodna
2.kolo Katarina DRAZIC SRB Tamara BOJANIC MNE [5] 0-1, predaja
Cornellà del Llobregat – Barcelona, Spain, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1.kolo Zeljko MILOVIC SRB Airam CASTELLANO HERNáNDEZ ESP [Q] 2-6 1-6