Turniri od 03.09 – 09.09.

Ove nedelje nema ATP i WTA turnira
GS US OPEN 2018

ORACLE CHALLENGER SERIES-CHICAGO, Chicago, USA, $150.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 4) FRATANGELO, Bjorn (USA) 6-2 2-6 0-6
LVI COPA SEVILLA, Seville, Spain, €64.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB) SLOBODCHIKOV, Ronald (RUS) 2-6 6-7
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) ZEKIĆ, Miljan (SRB, 7) 6-3 6-4
2/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) VANNESTE, Jeroen (BEL) 6-4 6-1
3/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) TATLOT, Johan (FRA, 2) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) LOPEZ PEREZ, Enrique (ESP, 8) 7-5 6-4
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, Q) DE SCHEPPER, Kenny (FRA) 6-4 2-6 2-6
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) SAFWAT, Mohamed (EGY) 6-2 2-6 6-2
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB) GRIGELIS, Laurynas (LTU, Q) 2-6 6-3 6-4
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB) COPPEJANS, Kimmer (BEL, Q) 6-4 2-6 3-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
UZHYLOVSKYI, Volodoymyr (UKR)
ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
3-6 4-6
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
BEHAR, Ariel (URU)/(2)
LOPEZ PEREZ, Enrique (ESP)
4-6 6-7
CASSIS OPEN PROVENCE, Cassis, France, €64.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) WARD, James (GBR) 4-6 7-5 4-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
ROCA BATALLA, Oriol (ESP)
BOURCET, Tony (FRA)/
ESCOFFIER, Antoine (FRA)(WC)
7-6 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
ROCA BATALLA, Oriol (ESP)
ERIKSSON, Markus (SWE)/
GORANSSON, Andre (SWE)()
4-6 6-7(5)
2018 ZHANGJIAGANG INTERNATIONAL CHALLENGER, Zhangjiagang, China, $50.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 6) PURCELL, Max (AUS) 6-3 3-6 6-3
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 6) RODIONOV, Jurij (AUT) 2-6 6-3 6-3
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 6) WU, Yibing (CHN, WC) 6-4 6-4
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 6) UCHIYAMA, Yasutaka (JPN) 3-6 6-4 5-7
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
BUBLIK, Alexander (KAZ)
IGNATIK, Uladzimir (BLR)/
PRASHANTH, N.V.Sundar (IND)
6-4 6-4
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
BUBLIK, Alexander (KAZ)
PENG, Hsien-Yin (TPE)/
YANG, Tsung-Hua (TPE)
7-6(4) 6-3
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
BUBLIK, Alexander (KAZ)
GONG, Mao-Xin (CHN)/
ZHANG, Ze (CHN)(4)
4-6 2-6

“Città di Trieste Tennis Cup”, Trieste, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) BRNA, David Damian (SVK, 10) 3-6 6-2 4-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(1)
slobodni
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(1)
CHAZAL, Maxime (FRA)/
LOKOLI, Laurent (FRA)
W/O
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(1)
BROUWER, Gijs (NED)/
SELS, Jelle (NED)
7-6(3) 6-2
FINALE RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(1)
DALLA VALLE, Enrico (ITA)/
GUTIERREZ, Oscar J. (BRA)(2)
6-3 3-6 4-10
ZLATIBOR OPEN 2018, Zlatibor, Srbija, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo: Tadija SIMIĆ, Jovan ĆIRKOVIĆ, Budimir TOMANOVIĆ, Marko PAVLOVIĆ, Pajo MARJANOVIĆ (WC), Nikola PURIĆ, – Aleksa ĐORĐEVIĆ, Aleksandar TOMIĆ, Ivan DOBRIJEVIĆ, Sava RADOVIĆ, Predrag MARJANOVIĆ, Tadija RADOVANOVIĆ, Dragan PERIĆ, Luka MALOBABIĆ, Andrej POPOVIĆ, Lazar RADENKOVIĆ, Aleksandar MARGAN, Luka TODOROVIĆ
2/3. kolo: Vitomir MARKOVIĆ, Nemanja TOŠIĆ, Stefan SUVAJAC, Vanja DOBRNJAC, Peđa TRIFUNOVIĆ, Dušan MILANOVIĆ, Stefan CIZELJ-ŽIVKOVIĆ
3/3. kolo: Veljko BLAGOJEVIĆ, Stefan GAŽO, Dušan RAJIĆ, Petar PJEVČEVIĆ
Glavni žreb
1. kolo ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) KLOK, Denis (RUS, 1) 1-6 4-6
BUTULIJA, Boris (SRB, Q) TIKHOMIROV, Maksim (USA, 5) 4-6 6-3 1-0, ret.
KATIĆ, Dejan (SRB, 3) LISKA, Tomas (SVK) 7-6(3) 6-1
DALJEV, Pavle (SRB, Q) KHIN, Daniel (HUN, Q) 6-2 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) ALESHCHEV, Alexey (RUS) 6-4 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB) BOJANOVIĆ, Darko (BIH, 8) 6-2 6-7(5) 3-6
VOJINOVIĆ,Lazar (SRB, WC) BARTAKOVICS, Marcell (HUN) 4-6 4-6
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB, WC) BOSANČIĆ, Thomas (AUS, Q) 3-6 3-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) VUKOVIĆ, Miloš (SRB, Q) 6-1 3-6 0-6
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, Q) MAROZSAN, Fabian (HUN) 6-3 5-7 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 3) GATEV, Maximilian (SUI, WC) 6-3 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) DALJEV, Pavle (SRB, Q) 3-6 3-6
VUKOVIĆ, Miloš (SRB, Q) DEARI, Shendrit (MKD, Q) 4-6 2-6
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 3) DALJEV, Pavle (SRB, Q) 7-6(3) 6-3
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 3) KLOK, Denis (RUS, 1) 6-3 3-6 6-1
FINALE KATIĆ, Dejan (SRB, 3) BUTSCH, Justin (USA) 6-4 7-5
Dubl
1. kolo PANIĆ, Stefan (SRB)/
BARTAKOVICS, Marcell (HUN)
GUREVICH, Victor (USA)/
TIKHOMIROV, Maksim (USA)
2-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ
KLOK, Denis (RUS)/
LISKA, Tomas (SVK)
5-7 3-6
GAŽO, Stefan (SRB)/(WC)
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB)
ILIĆ, Luka (SRB)/
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)
2-6 2-6
KABASAJ, Stefan (SRB)/
BOSANČIĆ, Thomas (AUS)
FEKIAC, Martin (SVK)/
MAROZSAN, Fabian (HUN)
2-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)(2)
RAJIĆ, Dušan (SRB)/
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)
7-6(3) 7-6(5)
1/4 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)
KLOK, Denis (RUS)/
LISKA, Tomas (SVK)
4-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)(2)
MARKOVSKI, Obrad (MKD)/
MICOV, Stefan (MKD)
6-3 4-6 4-10

ZAGREB LADIES OPEN 2018, Zagreb, Croatia, $60.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) PRIMORAC, Iva (CRO) 3-6 1-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) TERZIYSKA, Julia (BUL) 6-3 4-1, ret.
2/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) MALECKOVA, Jesika (CZE, 4) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI-PETROVIĆ, Bojana (SRB) HUSARIĆ, Anita (BIH, WC) 7-5 6-4
2. kolo JOVANOVSKI-PETROVIĆ, Bojana (SRB) GARCIA-PEREZ, Georgina (ESP, 3) 6-1 3-6 5-7
Badenweiler Open by Generalagentur Thomas Selinger, Badenweiler, Germany, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
RADOJEVIĆ, Anastasija (SRB) slobodna
2/3. kolo
RADOJEVIĆ, Anastasija (SRB) SONNEKUS-W., Olivia (GBR) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo RADOJEVIĆ, Anastasija (SRB)
PLACZEK, Olivia A. (GER)
LEBESHEVA, Darya (BLR)/
SHAKOVETS, Christina (GER)
0-6 1-6
Kiskut Ladies Open, Szekesfehervar, Hungary, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) RUSOVA, Alice (SVK) 7-5 4-6 3-0, ret.
JOLIĆ, Ana (SRB) CVETKOVIĆ, Tina (SLO) 0-6 1-6
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB) BRECKOVA, Nikola (CZE) 3-6 1-6
DUKIĆ, Katarina (SRB) KUDRIAVTSEVA, Aleksandra (RUS) 6-1 6-3
2/3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) KRAUS, Sinja (AUT) 1-6 0-6
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) CSABI, Petra (CZE) 7-6(4) 6-1
KOSTIĆ, Katarina (SRB) MALATINSKA, Justyna (CZE) 2-6 6-3 4-6
DUKIĆ, Katarina (SRB) KULHANKOVA, Aneta (CZE) 5-7 6-3 6-7(3)
3/3. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) KRAUS, Sinja (AUT) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 3) MERI, Eszter (SVK, Q) 5-7 7-5 6-0
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) FARBAS, Reka (HUN) 7-5 6-0
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) MATARUGA, Ramona (AUS, Q) 6-3 6-2
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 3) DRAHOTA SZABO, Dorka (HUN) 6-4 4-6 5-7
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) PETROVA, Anastasia (HUN, WC) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)(3)
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MARCULESCU, Mihaela L. (ROU)
6-0 6-0
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)(3)
BRECKOVA, Nikola (CZE)/
KAREISOVA, Ludmila (CZE)
0-6 6-4 10-5
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)(3)
FORYS, Weronika J. (POL)/
ZOTOVA, Maria (RUS)(1)
6-2 6-1
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)(3)
KAN, Victoria (RUS)/
VOJCINAKOVA, Ingrid (SVK)
5-7 3-6
Sesta edizione “CMG Tennis Cup, Trieste, Italy, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PERIĆ, Jovana (SRB) COLNARI, Federica (ITA, WC) 6-4 6-0
2/2. kolo PERIĆ, Jovana (SRB) RUMI, Francesca (ITA) 6-1 6-3
Glavni žreb
1. kolo PERIĆ, Jovana (SRB) PIANGERELLI, Anastasia (ITA, WC) 1-6 1-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

20th Serbia Junior Open Novi Sad 2018, Novi Sad, Srbija, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Dušan KOSTIĆ (WC), Strahinja MUŠICKI, Adam KOVAČ, Uroš DELIĆ, Ognjen PAVLOVIĆ, Dušan TRUNIĆ, Jovan POZNAN, Lav DAŠIĆ, Slobodan ČEJOVIĆ (WC), Dragutin MITRIĆ, Uroš TODOROVIĆ
2/3. kolo: Mihailo RADOSAVLJEVIĆ, Luka POLOVINA, Predrag POPOVIĆ, Milan MACURA, Stefan IVIĆ (3), Mihailo DROBNJAKOVIĆ, Relja ESKIĆ
3/3. kolo: Dimitrije ZUBAC, Stefan KALAFATIĆ (8)
Glavni žreb
1. kolo: Strahinja PJERANOVIĆ (WC), Matija JANIĆIJEVIĆ (WC), Goran ŽIVOTIĆ, Dimitrije ZUBAC (LL), Viktor JOVIĆ, Nikola KIJAC (Q), Mihailo POPOVIĆ
2. kolo: Lazar MILIĆEVIĆ (WC)
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) TABET, Roey (LBN, Q) 6-0 4-6 6-2
JUHAS, Kristijan (SRB) WESTSTRATE, Lodewijk (NED, 2) 4-6 3-6
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) MAKK, Peter (HUN, 5) 2-6 6-3 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Doroteja PETROVIĆ, Tamara ERAKOVIĆ (8), Dina DUDIĆ, Mirjana RAGASTOVAC, Marija MIČIĆ, Anamarija CAKIĆ, Mia MARJANOVIĆ, Teodora VUJIČIĆ (WC)
2/3. kolo: Mirjana JOVANOVIĆ, Mia VUČKOVIĆ (WC), Teodora ĐOKIĆ (WC), Tara DAKIĆ, Senka DELETIĆ (WC)
3/3. kolo: Simona MAKSIMOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Fatma IDRIZOVIĆ (WC), Anđela LOPIČIĆ (WC), Anđela VIDOVIĆ (Q), Elena MILOVANOVIĆ
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB) KOMAC, Metka (SLO) 7-5 6-3
SKROBONJA, Anđela (SRB, 5) HENNEMANN, Caijsa W. (SWE, 2) 5-7 6-2 3-6
1/2 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB) KOSTENKO, Lyubov (UKR, 5) 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
SKROBONJA, Anđela (SRB)
CORNEANU, Oana S. (ROU)/(2)
HENNEMANN, Caijsa W. (SWE)
6-3 6-7(6) 10-8
FINALE MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
SKROBONJA, Anđela (SRB)
KOSTENKO, Lyubov (UKR)/
SHCHERBINNA, Alina (RUS)(4)
5-7 4-6
ITF Aphrodite Cup – 18, Limassol, Cyprus, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Matija ŽUGIĆ (Q)
Circuit Junior Ouest Africain des 18 Ans et Moins (Week 1), Lome, Togo, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
2. kolo: Andriana SIMOVIĆ
ITF Luzern Junior Competition, Luzern, Switzerland, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo: Andrija JEVTIĆ (15); 3. kolo: Nikola JEVTIĆ (11)
JUNIORKE
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Nađa NONKOVIĆ (Q)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

TORNEO INTERNACIONAL DE TENIS SUB16 XVI MEMORIAL NACHO JUNCOSA, Barcelona, Spain, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Marko Topo (2)
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 5) BENEDICT, Leon (AUT) 6-1 6-2
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 5) NAHARRO, David (ESP) 6-0, ret.
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB, 5) PETROVIĆ, Dražen (BIH, 3, WC) 6-0 6-2
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
TOPO, Marko (SRB)(1)
FILLAT G., Oriol (ESP)/
LINKUNS M., Daniel (AUT)
6-1 7-6(5)
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
TOPO, Marko (SRB)(1)
JONKER, Frank (NED)/
MUSIL, Mathias (CZE)(2)
6-7(5) 3-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 3) SCILIPOTI, Sebastianna (SUI) 6-1 6-1
PALEČEK, Nikol (SRB, 2) BERECOECHEA, Nahia (FRA, 7) 6-3 6-0
1/2 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 3) WURTH, Tara (CRO, 1) 6-2 2-6 7-6(3)
PALEČEK, Nikol (SRB, 2) PANCHARTEK, Anna (CZE, 4) 6-1 2-0, ret.
FINALE PALEČEK, Nikol (SRB, 2) ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 3) 6-2 7-5
Dubl
1/2 finale PALEČEK, Nikol (SRB)/
PETRETIC, Laia (FRA)(2)
BERBERINI, Giulia (POL)/
FRANKOWSKA, Zuzanna (POL)
6-3 6-4
FINALE PALEČEK, Nikol (SRB)/
PETRETIC, Laia (FRA)(2)
PANCHARTEK, Anna (CZE)/
WURTH, Tara (CRO)(1)
6-3 2-6 8-10
Telekom Albania Open U16, Tirana, Albanija, U16, C3, beton
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Nemanja Marjanović, Luka Kurtović
1/4 finale ĐURIĆ, Branko SRB, 2) MITSAKOS, Theodoros (GRE, 5) 7-5 1-6 6-4
1/2 finale ĐURIĆ, Branko SRB, 2) ZERVOS, Alexandros (GRE, 8) 4-6 6-0 6-7(5)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Dorotea Milosavljević
Dubl
1/2 finale MILOSAVLJEVIĆ, Dorotea (SRB)/
BOŽOVIĆ, Kristina (MNE)
KNEZ, Stella (CRO)/
MARCINKO, Petra (CRO)
2-6 1-6
ATA Junior Trophy Klosters, Klosters, Switzerland, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB, 1) VON MEYENBURG, Ioannis (SUI, 7) 6-1 6-3
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB, 1) HEUGHEBAERT, Alan (SUI) 6-2 6-3
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB, 1) SCHOEN, Patrick (SUI, 2) 3-6 2-6
Dubl
1/4 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/(3)
ZIMMERMANN, Daniel (AUT)
ORLOV, Alexander (RUS)/
SCHOEN, Patrick (SUI)(1)
6-4 6-2
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/(3)
ZIMMERMANN, Daniel (AUT)
MATHYS, Thomas (SUI)/(4)
SAUER JIMENEZ, Luka (GER)
6-2 7-5
, Koper, Slovenija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Andrej Radojičić
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Miljković;
2. kolo: Marko Miletički (Q), Tadej Mihajlović, Veljko Cvetković
1/4 finale LUDOŠKI, Lazar (SRB, 6) SODAN, Ivan (CRO, 3) 3-6 1-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Anđelija Marković (WC), Danica Nedeljković, Anja Stanković
3. kolo: Lara Stojanovski
1/4 finale OBRADOVIĆ, Andrea (SRB, 2) DRAME, Petja (SLO, 5) 6-4 6-4
1/2 finale OBRADOVIĆ, Andrea (SRB, 2) LOPEZ M., Carmen (ESP, 10) 2-6 6-1 6-3
FINALE OBRADOVIĆ, Andrea (SRB, 2) REMANDER, Stella (FIN, 7) 3-6 6-4 0-6
Dubl
1/2 finale OBRADOVIĆ, Andrea (SRB)/
TURINI, Viola (ITA)(7)
BJORK, June (SWE)/(5)
REMANDER, Stella (FIN)
3-6 2-6
SpartakGaz Cup, Rakov, Belarus, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Milan Matović