Turniri od 03.08 – 09.08.

Citi Open, Washington, DC, USA, ATP500, $1.508.815, tvrda podloga
ATP Satnica
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 9) slobodan
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 9) GROTH, Sam (AUS) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL)(4)
GROTH, Sam (AUT)/
HEWITT, Lieyton (AUS) (WC)
7-5 6-4
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL)(4)
CABAL, Juan Sebastian (COL)/
FARAH, Robert (COL)
6-3 6-7(6) 10-3
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL)(4)
DODIG, Ivan (CRO)/
MELO, Marcelo (VRA
0-6 4-6
Generali Open, Kitzbühel, Austria, ATP250, 439.405, šljaka
ATP Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) YOUZHNY, Mikhail (RUS) 6-3 6-4
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) SEPPI, Andreas (ITA, 2) 7-5 3-0, ret.
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ALMAGRO, Nicolas (ESP, PR) 3-6 4-6

BANK OF THE WEST CKASSIC, Stanford, USA, Premier, $665.900, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) KEYS, Madison (USA, 7) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
PETKOVIĆ, Andrea (GER)
DABROWSKI, Gabriela (CAN)/
ROSOLSKA, Alicja (POL)(3)
6-4 6-7(4) 10-12

Cortina, Italy, 42.500, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) NASO, Gianluca (ITA) 7-5 7-5
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) TREVISAN, Matteo (ITA, Q) 6-4 6-1
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) GONZALEZ, Maximo (ARG, 6) 1-6 4-6
Liberec, Czech Republic, €42.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) slobodan
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) RAMIREZ, Cesar (MEX) 6-1 6-7(5) 6-7(4)
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) BOURGUE, Mathias (FRA) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA)
KOOLHOF, Wesley (NED)/
MIDDELKOOP, Matwe (NED)(1)
5-7 6-4 5-10

Egypt F23 Men’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 2) LAGO, Tommaso (ITA, Q) 6-1 6-2
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 2) HOSSAM, Karim (EGY) 6-4 6-2
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 2) VILARDO, Francesco (ITA, 8) 6-4 6-4
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 2) WARD, Alexander (GBR, 4) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
FARINOLA, Damian (AUS)
BEGA, Alessandro (ITA)/
VILARDO, Francesco (ITA)(2)
3-6 2-6

FLANDERS LADIES TROPHY KOKSIJDE, Koksijde, Belgium, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 9) GENTILE, Ornella (BEL) 6-0 6-0
2/2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 9) WIKKERINK, Janneke (NED, 8) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, Q) RAINA, Ankita (IND, 6) 6-3 6-3
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, Q) REIX, Sherazad (FRA) 1-6 4-6
Summer Cup, Moscow, Russia, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) ERIĆ, Doroteja (SRB) 6-2 3-6 1-6
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) BYCHKOVA, Ekaterina (RUS, 3) 4-6 6-3 6-1
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB) VIKHLYANTSEVA, Natalia (RUS, 7) 2-6 2-6
Ladies Future Vienna presented by Schenker, Vienna, Austria, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB) PATEROVA, Dominika (CZE, 2) 2-6 1-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) VOJČINAKOVA, Ingrid (SVK) 5-7 3-6
MAŠIĆ, Mila (SRB) HAID, Jana (AUT) 6-2 6-2
2/3. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) MELOUNOVA, Petra (CZE) 3-6 1-6
JW OPEN, Plovdiv, Bulgaria, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) KAFTANOVA, Mihaela (BUL) 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo POPIVODA, Mila (SRB, Q) NANCARROW, Alexandra (AUS, 1) 2-6 1-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) PECKL, Kerstin (AUT) 6-1 5-7 6-4
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) GENKOVA, Milka (BUL, Q) 6-2 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB) YEROLYMOS, Margot (FRA, 6, Q) 6-4 4-6 0-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KAUFINGER, Ina (GER)(3)
slobodne
POPIVODA, Mila (SRB)/
IVANOVA, Vanja (BUL)
SLAVOVA, Gabriela (BUL)/
ZLATEVA, Dessislava (BUL)
7-6(4) 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KAUFINGER, Ina (GER)(3)
PECKL, Kerstin (AUT)/
TONA, Miriana (ITA)
3-6 3-6
POPIVODA, Mila (SRB)/
IVANOVA, Vanja (BUL)
ARSHINKOVA, Petia (BUL)/
STAMATOVA, Julia (BUL) (4)
0-6 3-6
Targu Jiu $10,000, Targu Jiu, Romania, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) slobodna
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) CECHOVA, Karolina (SRB) 1-6 1-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) EFTENOIU, Patricia (ROU) 6-1 6-1
2/3. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) RIZEA, Clara Patricia (ROU, WC) 6-4 2-6 0-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) CIUTESCU, Francesca Dorothea (ROU) 1-6 6-3 6-3
3/3. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) PAIRONE, Giulia (ITA) 6-7(5) 1-6
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 8) BENACKOVA, Karolina (CZE) 6-1 6-0
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 8) CIOBANU, Daniela (MDA) 6-2 3-6 6-4
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 8) DASCALU, Nicoleta Catalina (ROU, 1) 0-6 0-1, ret.
BURSA BUYUKSEHIR BELEDIYE CUP, Bursa, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
2/2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, 6, WC) BOZ, Oyku (TUR, WC) 6-3 1-6 6-1
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, Q) PISKUN, Oleksandra (UKR) 6-3 6-3
2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, Q) NJOZE, Mirabelle (GBR, 8) 1-6 5-7
Sportevasion Itf Futur Summer Tour, Tunis, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 7) EL FAHIMI, Abir (MAR) 6-0 6-0
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 7) ATIK, Rita (MAR) 6-1 6-3
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 7) JEBAWY, Jasmin (GER, 4) 6-3 6-4
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 7) LAZAREVA, Margarita (RUS, 1) 6-3 6-1
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB, 7) SIMIĆ, Jelena (BIH, 6) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS)(1)
- slobodne
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS)(1)
- BARIC, Nives (AUS)/
CHERNETSOVA, Darya (BLR)
6-3 6-1
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS)(1)
- JEBAWY, Jasmin (GER)/
KYRPOT, Olena (UKR)(4)
4-6 0-6

Epetion Cup, Strobrec, Croatia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 8) - CASTELLI, Cecilia (ITA, Q) 6-3 6-7(1) 3-6
BABUNSKI, Lena (SRB) - DRUTEIKAITE, Gabija (LTU, 5) 6-1 6-0
KOZAROV, Katarina (SRB, 4) - PLUMTREE, Katarina Duic (CRO, LL) 6-0, ret.
2. kolo BABUNSKI, Lena (SRB) - BUCKOVIĆ, Alesia (CRO) 6-1 6-2
KOZAROV, Katarina (SRB, 4) - DAVIDESCU, Gabriela Ana Maria (ROU, Q) 3-6 6-1 7-5
1/4 finale BABUNSKI, Lena (SRB) - ZELIĆ, Iva (CRO, WC) 2-6 2-6
KOZAROV, Katarina (SRB, 4) - CHERNYSHOVA, Maryna (UKR, 6) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)/
GOBETTI, Martina (ITA)
- CIUCA, Alessia Beatrice (ROU)/
KAZANTSEVA, Daria (RUS)
6-4 6-0
KOZAROV, Katarina (SRB)/
BREZANIN, Lana (CRO)(3)
- BABUNSKI, Lena (SRB)/
FRIESS, Lisa (AUT)
2-6 5-7
1/4 finale ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)/
GOBETTI, Martina (ITA)
- BEŠKER, Nika (CRO)/
CURNIĆ, Marija (CRO) (1)
6-7(4) 6-4 3-10
BABUNSKI, Lena (SRB)/
FRIESS, Lisa (AUT)
- JEZIDŽIĆ, Tea (CRO)/
ŠIPEK, Lana (CRO)
W/O
1/2 finale BABUNSKI, Lena (SRB)/
FRIESS, Lisa (AUT)
- KILIĆ, Karla (CRO)/
MRČELA, Klara (CRO)
3-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

CRNA REKA OPEN, Kavadarci, FYR Macedonia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Ognjen Stankovic
2. kolo: Luka Stojanovic, Kosta Petrov (5), Andrija Jevtic, Veljko Blagojevic
3. kolo: Nikola Jevtic (14), Milan Radojkovic (8)
1/4 finale DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB, 11) - FISHER, Mikar (PHI, 13, WC) 6-3 4-6 6-4
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, 4) - IVANOV, Zlatomir (BUL) 5-7 6-4 6-2
STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 2, WC) - IVANOV, Simon Anthony (BUL, 6, A) 6-7(5) 4-6
1/2 finale DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, 4) - DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB, 11) 6-0 6-3
FINALE DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, 4) - IVANOV, Simon Anthony (BUL, 6, A) 3-6 1-6
Dubl
1/2 finale DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB)/
MARKOVSKI, Obrad (MKD)
- DAGLIS, Christos Panagiotis (GRE)/
PENTOUSIS, Paris (GRE)
6-3 6-0
FINALE DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB)/
MARKOVSKI, Obrad (MKD)
- BERGHAUS, Enej (SLO)/
MELICKI, Miha (SLO)
6-1 6-2
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Mija Ljubić (14)
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) - PETRESKA, Bistra (MKD, 7, A) 6-1 6-1
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB,2,A) - OGNJANOVSKA, Jana (MKD,10,WC) 6-1 6-3
1/2 finale STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB,2,A) - TAGASHEVA, Vera (UKR, 11, A) 6-3 6-1
RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) - VESELINOVA, Viktorija (MKD, 3) 6-4 6-2
FINALE RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) - STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB,2,A) 7-5 6-4
Dubl
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB)/
MICEVA, Teodora (MKD)
- DZHAPARIDZE, Kateryna (UKR)/
TAGASHEVA, Vera (UKR)
6-7(4) 2-6
EMINENT PODGORICA OPEN, Podgorica, Montenegro, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: David Obradovic, Radivoje Kovačević (WC), Miljan Veličković
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Suvajac (Q), Matija Zugic (Q); 2. kolo: Miroslav Cvjetan (Q)
1/4 finale ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) - ŠANTIĆ, Hamza (BIH, Q) 6-4 5-7 6-2
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) - KWIATKOWSKI, Adam (POL, 4) 1-6 6-4 6-1
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, Q) - BLEKHER, Gleb (CAN) 3-6 4-6
1/2 finale ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) - BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) 1-6 4-6
FINALE BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) - LA VELA, Giuseppe (ITA) 6-3 2-6 6-0
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Jovana Gvozdenovic, Andjela Todorovic
2. kolo: Tara Damnjanovic, Elena Gemovic, Katarina Kostić (WC), Ksenija Tmusic (5), Iva Poleksic
1/4 finale VUJOVIĆ, Milica (SRB, 8) . SAYFETDINOVA, Avelina (RUS, 1) 2-6 2-6
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 4) - TOPALOVIĆ, Aleksandra (GBR, 7) 1-6 3-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3) - SHITIKOVA, Polina (RUS, 6, WC) 7-6(2) 6-4
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, WC) - DRAŠKOVIĆ, Anja (MGO, 2) 1-6 7-6(3) 4-6
1/2 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3) - DRAŠKOVIĆ, Anja (MGO, 2) W/O
FINALE ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3) - SAYFETDINOVA, Avelina (RUS, 1) 7-6(1) 1-6 2-6
Dubl
1/2 finale VUJOVIĆ, Milica (SRB)/(1)
TOPALOVIĆ, Aleksandra (GBR)
- GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
TODOROVIĆ, Anđela (SRB)
6-0 6-1
FINALE VUJOVIĆ, Milica (SRB)/(1)
TOPALOVIĆ, Aleksandra (GBR)
- CVIJETIĆ, Ana (MGO)/
HOT, Edisa (MGO) (2)
6-1 6-1
UTC Haid Junior Open, Haid, Austria, U16, C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Jovana Tričković, Jovana Perić
VLTC Nexia BT European Tournament, Paola, Malta, U16, C3, asfalt
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Luka Dragoljić
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Boba Kotlica
1/4 finale DRAGOLJIĆ, Dina (SRB, 8) - MIKHAYLOVA, Ksenia (RUS, 3) 0-6 0-6
Dubl
1/2 finale DRAGOLJIĆ, Dina (SRB)/
KOTLICA, Boba (SRB)
- MIKHAYLOVA, Ksenia (RUS)/
TSELYKOVSKAYA, Anna (RUS)(2)
2-6 1-6
38. LBS Müller Junior Cup Ulm, Ulm, Germany, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/4. kolo: Peđa Kolarić
Bankia Cup 2015, Bankia, Bulgaria, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Jovan Poznan
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Milica Duric, Milica Nikolic