Turniri od 03.07 – 09.07.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
GS VIMBLDON 2017

MARBURG OPEN, Marburg, Germany, 43.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) FERMOSELL D., Jaime (ESP, WC) 6-3 6-1
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) MARTIN, Andrej (SVK, 7) 6-2 6-4
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) BACHINGER, Matthias (GER, Q) 7-5 6-1
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) GARCIA-LOPEZ, Guillermo (ESP, 6) 7-5 6-4
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) STEBE, Cedrik-Marcel (GER) 6-2 6-3
Recanati, Italy, 43.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Alternative
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) slobodan
JANKOVIĆ, Miki (SRB) slobodan
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) MERCURI, Fabia (ITA, WC) 4-6 6-3 3-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB) NIELSEN, Frederik (DEN, 8) 7-6(5) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) MORAING, Mats (GER) 1-6 6-7(2)
KRSTIN, Peđa (SRB) HAMOU, Maxime (FRA) 2-6 7-6(3) 6-7(6)
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
LAWSON, Alex (USA)
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
POPKO, Dmitry (KAZ)(PR)
1-6 6-7(4)
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
POPKO, Dmitry (KAZ)(PR)
DE WAARD, Steven (AUS)/
MCLACHLAN, Ben (JPN)(2)
W/O

ITF Raiffeisen Future 2017, Telfs, Austria, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) KHUNARIKOV, Ruslan (RUS) 6-1 6-1
2/3. kolo DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) WINKLER, Georg (ITA) 2-6 6-7(3)
Saarland Open 2017, Saarlouis, Germany, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) CUCKA, Konstantin (GER, WC) 6-1 6-2
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) KOELLE, Lucas (BRA, 12) 7-5 5-7 3-6
Driekleur Challenger Zeeland, Middelburg, Netherlands, $15.000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) VAN TERHEIJDEN, Tim (NED) 3-6 6-4 2-6
Open Torres Vedras, Torres Vedras, Portugal, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) FALCAO, Goncalo (POR, Q) 6-7(6) 0-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
PULGAR-G., Jaime (ESP)
LOURENCO, Diogo (POR)/
SEMEDO, Miguel (POR)
6-1 6-4
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
PULGAR-G., Jaime (ESP)
ESHMADE, Nathan (AUS)/
MOUSLEY, Bradley (AUS)(4)
2-6 2-6
Kazan Open 3, Kazan, Russia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) BLOKHIN, Roman (RUS, Q) 6-4 6-2
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) TYURNEV, Evgeny (RUS, 1) 7-6(4) 3-0, ret.
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB) SAIDKARIMOV, Saidalo (UZB, LL) 7-5 6-0
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB) SABANIN, Yan (RUS) 6-4 6-7(5) 6-7(3)
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)(A)
MUZAEV, Richard (RUS)/
POLYAKOV, Vladimir (RUS)
2-6 2-6

TIRO A VOLO TOURNAMENT, Rome, Italy, $60.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) CHIESA, Deborah (ITA) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KAMENSKAYA, Viktoria (RUS) 2-6 7-6(4) 0-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SHAPATAVA, Sofia (GEO)
AMANMURADOVA, Akgul (UZB)/
GRYMALSKA, Anastasia (ITA)
6-3 6-2
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KONIG, Pia (AUT)
SUQUE-M., Mariana (COL)/
SEGUEL, Daniela (CHI)(2)
2-6 7-6(3) 6-10
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SHAPATAVA, Sofia (GEO)
SUQUE-M., Mariana (COL)/
SEGUEL, Daniela (CHI)(2)
0-6 4-6
Driekleur Challenger Zeeland, Middelburg, Netherlands, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) INTERT, Amelie (GER, Q) 6-3 6-3
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) KLAFFNER, Melanie (AUT, Q) 6-0 6-0
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) HOEDT, Merel (NED, WC) 6-2 6-2
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 2) 6-4 4-6 6-7(2)
Dubl
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
AKSU, Ayla (TUR)
CARTWRIGHT, Kerrie (BAH)/
PIERRE-LOUIS, Kariann (USA)
6-0 6-7(4) 10-8
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
AKSU, Ayla (TUR)
PIRAZHENKA, Sviatlana (BLR)/
VOGELSANG, Erika (NED)(4)
6-2 6-3
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
AKSU, Ayla (TUR)
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)/
SCHOOFS, Bibiane (NED)(1)
0-3, ret.
Vrancea Trophy – Trofeul CJ Vrancea si al Municipiului Focsani By Premium Porc Group, Focsani, Romania, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) TATARUS, Gabiela Nicole (ROU) 6-2 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PERPER, Alexandra (MDA)(1)
ENE, Cristina (ROU)/
FETECAU, Irina (ROU)
6-3 3-6 10-4
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PERPER, Alexandra (MDA)(1)
GASPAR, Ioana (ROU)/
TOANCHINA, Ioana (ROU)
6-2 6-2
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PERPER, Alexandra (MDA)(1)
COLMEGNA, Martina (ITA)/
HRISTEA, Camelia Elena (ROU)(4)
3-6 4-6
KOZA WOS CUP, Istanbul, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) DEMIRCI, Muazzez (TUR) 6-2 6-3
2/2. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) NIKOLOPOULOU, Natalia (GRE) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) ANIL, Cemre (TUR) 6-3 6-1
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) LAMPLA, Louise (FRA) 2-5, ret.
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PECKL, Kerstin (AUT)
slobodne
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PECKL, Kerstin (AUT)
BOLKVADZE, Mariam (GEO)/
GORGODZE, Ekaterine (GEO)(1)
2-6 7-6(4) 2-10
Soho Square Egypt F18 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) ELTONY, Mayar (EGY) 3-6 1-6
PROKUPLJE 1, Prokuplje, Serbia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
DUKIĆ, Katarina (SRB) VUKOVIĆ, Milena (MNE) 6-2 6-4
VUJOVIĆ, Milica (SRB) PEKTOROVA, Hana (CZE) 4-6 2-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 2) PULCHARTOVA, Laetitia (CZE) 6-4 6-1
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) KUZNETSOVA, Aleksandra (RUS) 0-6 1-6
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB, WC) ELENOVA, Marija (MKD) 0-6 2-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) MAKSIMOVIĆ, Simona (SRB) 6-1 7-6(2)
MILETIĆ, Kristina (SRB, 3) DI MUZIO, Giorgia (ITA) 5-7 1-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) KOSTIĆ, Katarina (SRB) 6-1 6-7(3) 6-1
SKROBONJA, Anćela (SRB) DE VITO, Chiara (ITA) 4-6 4-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) CUK, Pia (SLO, WC) 6-3 3-6 2-6
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS, 4) 0-6 1-6
RISTIĆ, Teodora (SRB) GHAOUI, Yasmeen (LIB) 6-1 6-3
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) GRACHOVA, Alisa (UKR) 6-4 6-0
DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB) LASKUTOVA, Ksenia (RUS, 5) 2-6 0-6
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) PEROVA, Mayya (RUS) 4-6 6-3 1-6
GVPZDENOVIĆ, Jovana (SRB) GRZAN, Tanja (SUI) 1-6 1-6
ŠEBREK, Anđela (SRB) VANCAGOVIĆ, Teodora (SRB, WC) 6-0 6-0
MARKOVIĆ, Vera (SRB) GORLATS, Valeria (EST, 6) 1-6 7-6(3) 0-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) KHUDOLEY, Anna (RUS) 6-2 6-0
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) SPASOJEVIĆ, Zorica (BIH) 1-6 3-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB) CHRISTOFI, Eleni (GRE) 0-6 0-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) TANEVSKA, Jana (MKD) 7-5 6-4
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) PIETRAS, Natalia (POL) 7-5 3-6 6-0
BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) SUROVA, Viktoria (SVL) 4-6 1-6
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) STEFANOVIĆ, Ana (FRA) 7-6(5) 2-6 3-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) 6-1 6-3
GEMOVIĆ, Elena (SRB, WC) MARQUARD, Audrey (USA) 6-1 6-2
2/3. kolo DUKIĆ, Katarina (SRB) DETIUC, Anastasia (MDA, 1) 1-6 2-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 2) KUZNETSOVA, Aleksandra (RUS) 6-2 6-2
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) ELENOVA, Marija (MKD) 6-2 6-1
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) DI MUZIO, Giorgia (ITA) 6-2 7-5
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) RISTIĆ, Teodora (SRB) 3-6 2-6
ŠEBREK, Anđela (SRB) GRZAN, Tanja (SUI) 6-1 6-3
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) GORLATS, Valeria (EST, 6) 6-4 2-6 6-7(3)
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) GESHTAKOVSKA , Martina (MKD) 6-0 6-4
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) CHRISTOFI, Eleni (GRE) 2-6 1-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) GEMOVIĆ, Elena (SRB, WC) 7-6(4) 4-6 6-1
3/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 2) MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) 2-6 7-5 6-3
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) CUK, Pia (SLO, WC) 2-6 2-6
RISTIĆ, Teodora (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS, 4) 3-6 6-0 0-6
ŠEBREK, Anđela (SRB) LASKUTOVA, Ksenia (RUS, 5) 0-6 1-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) CHRISTOFI, Eleni (GRE) 0-6 6-7(5)
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) STEFANOVIĆ, Ana (FRA) 6-7(3) 3-6
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) SVINOS, Angelique (AUS) 3-6 4-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) LODIKOVA, Daria (RUS, 7) 3-6 1-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) SCHMIEDLOVA, Kristina (SVK, 4) 3-6 4-6
MITROVIĆ, Teodora (SRB, WC) DETIUC, Anastasia (MDA, Q) 1-6 2-6
MEJIĆ, Mila (SRB, WC) CHERNYSHOVA, Maryna (UKR, 5) 1-6 2-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB, WC) LYSA, Yuliya (UKR, Q) 6-7(7) 3-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) STEFANINI, Lucrezia (ITA, 2) 6-3 6-3
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) MAKHORKINA, Anna (RUS, Q) 7-5 6-2
1/4 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) NOVOTNA, Karolina (CZE) 6-2 6-1
1/2 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 3) 6-4 3-6 4-6
Dubl
1. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB)/
SUROVA, Viktoria (SVK)
DETIUC, Anastasia (MDA)/
NOVOTNA, Karolina (CZE)
1-6 1-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/(WC)
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
BISKIĆ, Ana (CRO)
6-4 7-5
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)
DUCA, Gabriela (ROU)/(3)
SVINOS, Angelique (AUS)
6-3 6-4
MEJIĆ, Mila (SRB)/(WC)
SKROBONJA, Anđela (SRB)
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
RISTIĆ, Teodora (SRB)(WC)
1-6 3-6
1/4 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/(WC)
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)
6-2 4-6 5-10
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
RISTIĆ, Teodora (SRB)(WC)
LODIKOVA, Daria (RUS)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(2)
5-7 7-5 6-10
1/2 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB)/(WC)
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)
LODIKOVA, Daria (RUS)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(2)
3-6 6-2 5-10

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Nike Junior International Roehampton, London, Great Britain, G1, trava
Livescore
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 8) SCHMIDT, Lara (GER, Q) 6-1 6-2
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 8) COLLINS, Ali (GBR, WC) 4-6 2-6
Corfu Cup, Corfu, Greece, G4, tepih
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SAMOČETA, Jovana (SRB) MOISIADI, Stefania (GRE) 6-0 6-0
PENIĆ, Neda (SRB) NTANOU, Christina (GRE) 0-6 3-6
2/3. kolo SAMOČETA, Jovana (SRB) OMEDE, Bianca (ITA, 2) 6-4 6-0
3/3. kolo SAMOČETA, Jovana (SRB) TURKMEN, Doga (TUR, 5) 7-5 6-2
Glavni žreb
1. kolo SAMOČETA, Jovana (SRB, Q) GRIVA, Varvara (GRE) 7-5 6-3
SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 2) SALL, Aminata (FRA, Q) 4-6 6-2 6-2
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 2) LOUKA , Eleni (CYP) 3-6 2-6
SAMOČETA, Jovana (SRB, Q) MESOCHORITOU, Galateia (GRE, 7) 6-3 6-2
1/4 finale SAMOČETA, Jovana (SRB, Q) DOMNINA, Ksenia (RUS, 1) 7-6(5) 4-6 1-6
Dubl
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
DOMNINA, Ksenia (RUS)(1)
ELAND, Grace Emma (GBR)/
SALL, Aminata (FRA)
6-0 6-2
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
DOMNINA, Ksenia (RUS)(1)
LOVRIC, Pia (SLO)/
TOKAC, Betina (TUR)(3)
2-6 3-6
HEAD Cup Bruchköbel powered by Steinfeger Immobilien, Bruchköbel, Germany, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) BORDONE, Alessandro (ITA) 1-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo MARTINOVIĆ, Tamara (SRB) REINHARDT, Erika (GER) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo GANČEV, Tara (SRB) SAITO, Yuna (JPN) 4-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

EUROPEAN SUMMER CUPS, Cluj Napoca, Romania, U14, Kvalifikacije, šljaka
2-4.7. Satnica
DEČACI DO 14 GODINA – kvalifikacije
Zona C: Bugarska, Estonija, Crna Gora, Holandija, Poljska, Rumunija, SRBIJA, Švajcarska
SRBIJA B14: Hamad MEĐEDOVIĆ, Stefan POPOVIĆ, Filip MANDOVIĆ
1/4 finale SRBIJA B14 3-0 ESTONIJA B14
Stefan POPOVIĆ Andre-Remi JAKOBI 6-1 6-0
Hamad MEĐEDOVIĆ Marten MURRAND 6-2 6-3
Stefan POPOVIĆ/
Hamad MEĐEDOVIĆ
Hugo KRISTIANSON/
Marten MURRAND
4-6 6-1 10-4
1/2 finale SRBIJA B14 2-1 HOLANDIJA B14
Stefan POPOVIĆ Bastiaan WESTSTRATE 3-6 3-6
Hamad MEĐEDOVIĆ Freek VAN DONSELAAR 6-0 6-2
Stefan POPOVIĆ/
Hamad MEĐEDOVIĆ
Bastiaan WESTSTRATE/
Freek VAN DONSELAAR
6-3 7-5
FINALE SRBIJA B14 1-2 ŠVAJCARSKA B14
Filip MANDOVIĆ Yarin AEBI 1-6 6-4 6-1
Hamad MEĐEDOVIĆ Jerome KYM 2-6 3-6
Stefan POPOVIĆ/
Hamad MEĐEDOVIĆ
Yarin AEBI/
Jerome KYM
6-4 0-6 10-12
Na kvalifikacionom turniru je SRBIJA B14 osvojila 2. mesto i KVALIFIKOVALA SE
za završni turnir u Španiji (Mursija, 7-9.7.)
EUROPEAN SUMMER CUPS, Murcia, Spain, U14, FINALE, šljaka
7-9.7. Satnica
DEČACI DO 14 GODINA – Finalni turnir
Finalisti: Češka, Italija, Rusija, Ukrajina, SRBIJA, Švajcarska, Španija Švedska
SRBIJA B14: Hamad MEĐEDOVIĆ, Stefan POPOVIĆ, Filip MANDOVIĆ
1/4 finale SRBIJA B14 0-2 ŠPANIJA B14
Stefan POPOVIĆ Daniel RINCON 4-6 2-6
Hamad MEĐEDOVIĆ Carlos ALFARAZ GARFIA 3-6 2-6
? ?
5-8. mesto SRBIJA B14 2-0 UKRAJINA B14
Stefan POPOVIĆ PODOROZHNYI Artem 6-4 1-6 7-6(5)
Hamad MEĐEDOVIĆ SAMOFALOV German 6-0 6-0
? ?
5-6. mesto SRBIJA B14 0-2 ITALIJA B14
Filip MANDOVIĆ Giorgio TABACCO 6-4 5-7 6-7(3)
Stefan POPOVIĆ Luca NARDI 2-6 2-6
? ?
SRBIJA B14 je osvojila 6. mesto
EUROPEAN SUMMER CUPS, Bremen, Germany, U14, Kvalifikacije, šljaka
2-4.7. Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA – kvalifikacije
Zona C: Austrija, Belorusija, Nemačka, Grčka, Norveška, Rumunija, Rusija, SRBIJA
SRBIJA G14: Ana VILČEK, Natalija SENIĆ, Darja ŠUVIRDENKOVA
1/4 finale SRBIJA G14 0-3 BELORUSIJA G14
Natalija SENIĆ Anastasiya KOMAR 6-4 5-7 6-7(11)
Ana VILČEK Jana KOLODYNSKA 6-3 4-6 1-6
Darja ŠUVIRDENKOVA/
Ana VILČEK
Anastasiya ABRAMOVICH/
Jana KOLODYNSKA
1-6 1-6
5-8. mesto SRBIJA G14 1-2 AUSTRIJA G14
Darja ŠUVIRDENKOVA Daniela GLANZER 3-6 3-6
Ana VILČEK Elena KARNER 6-3 0-6 6-1
Natalija SENIĆ/
Ana VILČEK
Daniela GLANZER/
Roxana REPASI
4-6 6-7(2)
7-8. mesto SRBIJA G14 1-2 GRČKA G14
Natalija SENIĆ Dimitra PAVLOU 0-2, ret.
Ana VILČEK Vasiliki Magdalini SAMARA 6-3 6-2
Darja ŠUVIRDENKOVA/
Ana VILČEK
Magdalini ADAMOPOULOU/
Dimitra PAVLOU
w/o
Na kvalifikacionom turniru je SRBIJA G14 osvojila 8. mesto i
NIJE SE KVALIFIKOVALA za završni turnir .
Dyadora Trophy, Timisoara, Romania, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Vukašin Popović
Glavni žreb
1. kolo: Vukašin Popović (LL), Uroš Delić (Q), Dušan Trunić
2. kolo: Nikola Mitrović (Q)
1/4 finale DAŠIĆ, Lav (SRB, Q) POPEANGA, Dragos Petre (ROU, 2) 1-6 2-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Vanja Vidanović (4), Natalija Đukić (9)
Glavni žreb
1. kolo: Natalija Đukić (LL), Mirjana Ragastovac (Q)
2. kolo: Tara Dakić, Stefana Topo (Q)
Stara Zagora Cup, Stara Zagora, Bulgaria, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Stefanović (1)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Anastasija Stojanović
Dubl
1/2 finale STOJANOVIĆ, Anastasija (SRB)/
MAGAI, Marina (RUS)
HRISTOVA, Marina (BUL)/
TANEVA, Maria (BUL)(2)
2-6 0-6
TE3 Amstelpark Tennis Academy Trophy, Amsterdam, Netherlands, U16/14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Luka Dragoljić
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Veljko Krstić
Hitit Cup, Ankara, Turkey, U14, C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) CIRPANOLI, Defne (TUR, 7) 6-2 6-2
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) ERCAN, Melisa (TUR) 6-4 7-6(5)
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) VOLGAPKINA, Kristina (RUS, 1) 4-6 5-7
Dubl
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB)/
VOLGAPKINA, Kristina (RUS)(1)
BILGIC, Sedef (TUR)/
MERT, Aysegul (TUR)(3)
6-4 6-3
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB)/
VOLGAPKINA, Kristina (RUS)(1)
GONLUSEN, Billur (TUR)/
SENLI, Melisa (TUR)(4)
5-7 6-3 13-11
ÖTV 2017 Oberpullendorf Europe Junior Tour, Oberpullendorf, Austria, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Petar Teodorović (11)
2. kolo: Oliver Sabo Rac (3), Marko Topo
1/4 finale JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, 14) BURIAN, Vojtech (CZE, 5) 6-7(5) 3-6
SAN MICHEL INTERNATIONAL TOURNAMENT, Kordin, Malta, U14, C3, asfalt
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Iva Šepa (10), Maja Glumac
Bärchen Cup, Münster, Germany, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Petar Marković