Turniri od 03.06 – 09.06.

Caltanissetta, Italy, € 85,000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ Dušan (SRB) DE GREEF, Arthur (BEL) 6-1 6-7(8) 6-4
2. kolo LAJOVIĆ Dušan (SRB) OLIVO, Renzo (ARG) 6-0 6-2
1/4 finale LAJOVIĆ Dušan (SRB) MEFFERT, Dominik (GER) 6-3 6-4
1/2 finale LAJOVIĆ Dušan (SRB) DEVVARMAN, Somdev (IND) 6-1 6-3
FINALE LAJOVIĆ Dušan (SRB) HAASE, Robin (NED, 2) 7-6(4) 6-3 !!!
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
DEVVARMAN, Somdev (IND)
OLIVO, Renzo (ARG)/
TRUNGELLITI, Marco (ARG, 4)
6-7(7) 6-7(3)
Arad, Romania, € 42,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 3) NEICA, Darius (ROU, WC) 6-1 6-3
2/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 3) PATRUTESCU, Fabian (ROU) 6-3 6-2
3/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 3) SKUGOR, Franko (CRO, 5) 3-6 6-2 1-6
Glavni žreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) KLAHN, Bradley (USA) 6-7(5) 6-3 1-6
Dubl
1. kolo ČIRIĆ, Nikola (SRB)/
PAŠANSKI, Boris (SRB)
CLEZAR, Guilherme (BRA)/
DE PAULA, Fabiano (BRA, 1)
6-4 6-4
1/4 finale ČIRIĆ, Nikola (SRB)/
PAŠANSKI, Boris (SRB)
BAGNIS, Facundo (ARG)/
CAMPOZANO, Julio Cesar (ECU)
3-6 2-6
Aegon Trophy, Nottingham, Great Britain, €64,000, trava
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) MANJI, Shakeel (GBR, WC) 6-2 6-1
2/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) WARD, James (GBR, 2) 7-6(3) 6-3
3/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) BAKER, Jamie (GBR) 5-7 1-6

Parma, Italy, $ 15,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 8) GIORGINI, Daniele (ITA) 5-7 4-6
Brčko, Bosnia/Herzegovina, $ 10,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) slobodan
ILIĆ, Luka (SRB, 5) slobodan
RAKIĆ, Strahinja (SRB) MARINCIC, Ante (CRO) 6-0 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB) SALIBASIC, Alen (BIH) 3-6 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) ČONKIĆ, Petar (SRB) 0-6 4-6
DALJEV, Pavle (SRB) PORIC, Alan (AUS) 3-6 6-1 3-6
JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) CERANIC, Oliver (AUS) 2-6 1-6
VELIČKOVIĆ, Milos (SRB) BELOTSERKOVSKY, Kirill (UKR) 6-3 6-0
PAVLOVIĆ, Filip (SRB) KOPEINIGG, Daniel (AUT) 1-6 0-6
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) SKEJOVIC, Emir (BIH) 6-0 6-3
STIPČIĆ, Filip (SRB) PEHAR, Antun (CRO, 10) 3-6 1-6
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) PANZIC, Dinko (CRO) 0-6 1-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 9) BRANDAN, Pierce (USA) 6-2 6-4
TOMIĆ, Petar (SRB, 8) VIDAK, Antun (CRO) 1-6 6-2 6-4
MRDAKOVIĆ, Milos (SRB) BARALIĆ, Marko (SRB) 2-6 2-6
JABLANOVIĆ, Luka (SRB) KONDULUKOV, Alexey (RUS) 1-6 0-6
2/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) RAKIĆ, Strahinja (SRB) 6-3 6-2
ILIĆ, Luka (SRB, 5) KOPEINIGG, Daniel (AUT) 6-4 7-5
ČONKIĆ, Petar (SRB) OSMAKCIC, Marko (SUI) 6-3 6-2
VELIČKOVIĆ, Milos (SRB) GOROVYTS, Oleksandr (UKR) 0-6 1-6
TOMIĆ, Petar (SRB, 8) BARALIĆ, Marko (SRB) 4-6 1-6
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) PEHAR, Antun (CRO, 10) 5-7 1-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 9) PANZIC, Dinko (CRO) 6-2 6-0
3/3. kolo BARALIĆ, Marko (SRB) PEL, David (NED, 11) 1-6 1-6
TEPAVAC, Marko (SRB, 1) SALIBASIC, Alen (BIH) 6-3 6-4
ILIĆ, Luka (SRB, 5) JASTRZEBSKI, Jakub (POL) 6-1 6-2
ČONKIĆ, Petar (SRB) CELEBIC, Ljubomir (MNE, 2) 0-6 3-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 9) KONIUSZ, Blaze (POL) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)
PEHAR, Antun (CRO, LL) 6-3 5-7 6-2
VUČIĆ, Ilija (SRB)
GORČIĆ, Ismar (BIH) 2-6 4-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 8) FILIPENKO, Viktor (HUN) 6-2 6-1
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) JEBAVY, Roman (CZE, 3) 4-6 1-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 5) ĐUKIĆ, Petar (SRB, WC) 6-3 6-4
ILIĆ, Luka (SRB, Q) ZANINOVIĆ, Luka (CRO) 6-1 6-4
TEPAVAC, Marko (SRB, Q) KRIVIĆ, Ivan (CRO, Q) 4-6 2-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
PEL, David (NED, Q) 6-3 4-6 6-0
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 5) ILIĆ, Luka (SRB, Q) 7-6(2) 6-7(7) 4-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 8) GORČIĆ, Ismar (BIH) 7-6(5) 6-4
JANKOVIĆ, Miki (SRB) CELEBIC, Ljubomir (MNE, Q) 6-1 6-3
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) SALABA, Libor (CZE, Q) 1-6 4-6
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB) KRSTIN, Peđa (SRB, 8) 7-6(2) 7-6(5)
ILIĆ, Luka (SRB, Q) KONIUSZ, Blazej (POL, Q) 2-6, I.L. predao
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB) JEBAVY, Roman (CZE, 3) 2-6 6-0 6-1
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB) MESAROS, Kristijan (CRO, 6) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo ĐUKIĆ, Petar (SRB)/
KONTIĆ, Nemanja (MNE, WC)
RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI)/
SAAVEDRA-CORVALAN, Cristobal (CHI, 1)
7-5 6-3
ILIĆ, Aleksa (SRB)/
PANIĆ, Stefan (SRB, WC)
DIVKOVIĆ, Ivan (CRO)/
SALETOVIĆ, Amar (BIH)
2-6 2-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
PEL, David (NED)  
KOPEINIGG, Daniell (AUT)/
VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS)
3-6 6-4 10-4
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 2)
JASTRZEBSKI, Jakub (POL)/
KONIUSZ, Blazej (POL)
3-6 6-3 10-6
1/4 finale MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
PEL, David (NED)
JEBAVY, Roman (CZE)/
SALABA, Libor (CZE)       (3)
6-3 4-6 4-10
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 2)
KONDULUKOV, Aleksandre (RUS)/
KONDULUKOV, Alexey (RUS)
6-4 6-4
ĐUKIĆ, Petar (SRB)/
KONTIĆ, Nemanja (MNE, WC)
DIVKOVIC, Ivan (CRO)/
SALETOVIC, Amar (BIH)
6-2 6-1 
1/2 finale ĐUKIĆ, Petar (SRB)/
KONTIĆ, Nemanja (MNE, WC)
DELIC, Duje (CRO)/
PEHAR, Antun (CRO, 4)
4-6 2-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 2)
JEBAVY, Roman (CZE)/
SALABA, Libor (CZE)       (3)
7-6(5) 6-7(9) 4-10
Maribor, Slovenia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)
USPENSKY, Dennis (USA, WC) 6-3 6-3
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) DUBARENCO, Maxim (MDA, 4) 3-6 3-6
Quintana Roo, Mexico, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, 12) DOMINGUEZ, Francisco (MEX, WC) 6-1 7-6(5)
2/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, 12) PANOULAS, Thomas-Orestis (GRE) 4-6 1-6
Santa Margarida de Montbui, Barcelona, Spain, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ALEKSIĆ, Aleksa (SRB) ORDEIG, Roger (ESP) 0-6 0-6

Nottingham, Great Britain, $ 75,000, trava
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 6) BALTACHA, Elena (GBR, WC) 6-2 6-4
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 6) DANIILIDOU, Eleni (GRE) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/
CZINK, Melinda (HUN)
BROADY, Naomi (GBR)/
SMITH, Anna (GBR)
0-6 6-3 8-10
Karshi, Uzbekistan, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MIRĆIĆ, Teodora (SRB, 5) LAZAREVA, Margarita (RUS) 6-2 6-1
2. kolo MIRĆIĆ, Teodora (SRB, 5) RAINA, Ankita (IND, Q) 6-1 1-6 3-6
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
KAPSHAY, Veronika (UKR)      (3)
RAINA, Ankita (IND)/
THOMBARE, Prarthana G. (IND)
6-3 4-6 10-6
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
KAPSHAY, Veronika (UKR)      (3)
SMOLINA, Anna (RUS)/
YASHINA, Ekaterina (RUS)
6-3 6-0
1/2 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
KAPSHAY, Veronika (UKR, 3)
BALU, Sharmada (IND)/
LAZAREVA, Margarita (RUS)
6-1 6-1
FINALE MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
KAPSHAY, Veronika (UKR, 3)
GASPARYAN, Margarita (RUS)/
PEKHOVA, Polina (BLR, 4)
2-6 1-6
La Crues, NM, USA, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)
DUVAL, Victoria (USA, 6) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BOWTELL, Amy (IRL)
MOORE, Jessica (AUS)/
PEERS, Sally (AUS)         (3)
3-6 1-6
Brescia, Italy, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 11) PAPAMICHAIL, Despina (GRE) 6-3 6-1
SPREMO, Milana (SRB) PATTERSON, Tammi (AUS, 9) 2-6 3-6
2/2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 11) PAOLINI, Jasmine (ITA, WC) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) PATTERSON, Tammi (AUS, Q) 6-0 6-0
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) MARTINCOVA, Tereza (CZE, Q) 6-2 6-2
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) SHAPATAVA, Sofia (GEO) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo SPREMO, Milana (SRB)/
KAWA, Katarzyna (POL)
OZGA, Justine (GER)/
ZAJA, Anna (GER)
6-7(4) 4-6
Sarajevo, Bosnia/Herzegovina, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TASOVAC, Natalija (SRB) PONOMAREVA, Nelli (RUS) 1-6 1-6
JOVIĆ, Nikolina (SRB) DJORDAN, Jelena (BIH) 6-1 6-0
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) BALABANOVA, Savina (BUL) 6-1 6-0
STEFANOVIĆ, Teodora (SRB) MASTILOVIĆ, Marija (SRB) 1-6 7-6(4) 4-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) slobodna
POLIĆ, Ema (SRB) slobodna
GLUMAC, Ana (SRB) slobodna
HADZI TANOVIĆ, Milica (SRB) slobodna
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) slobodna
MARKOVIĆ, Mina (SRB) slobodna
2/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) SARAN, Selma (BIH) 6-0 6-0 
POLIĆ, Ema (SRB) CALUK, Nerma (BIH) 6-4 6-0
GLUMAC, Ana (SRB) HADZI TANOVIĆ, Milica (SRB) 4-6 5-7
MARKOVIĆ, Mina (SRB) BURIĆ, Jelena (CRO, WC) 6-0 6-0
JOVIĆ, Nikolina (SRB) VRHOVAC, Tamara (BIH) 6-2 6-1
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) BACIC, Barbara (CRO) 6-2 6-4
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) MUMINOVIC, Damira (BIH) 3-6 1-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) DZAFIC, Nadja (BIH, WC) 1-6 1-6
3/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) JOVIĆ, Nikolina (SRB) 6-3 3-6 6-1
HADZI TANOVIĆ, Milica (SRB) KASUM, Elba (AUT) 6-0 6-2
MARKOVIĆ, Mina (SRB) ŠLJUKIĆ, Milica (MNE, 6-2 6-3
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) HRUBA, Marina (CZE) 2-6 1-6
POLIĆ, Ema (SRB) MUMINOVIC, Damira (BIH) 4-6 2-4, PE predala
Glavni žreb
1. kolo RELJIĆ, Aleksandra (SRB) MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) 3-6 5-7
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) CADAR, Elena-Teodora (ROU, 6) 4-6 5-7
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) HUSARIC, Anita (BIH) 6-7(6) 2-6
HADZI TANOVIĆ, Milica (SRB, Q) KOCH, Bianca (GER) 0-6 6-7(5)
DUKIĆ, Dajana (SRB, WC) HRISTEA, Camelia-Elena (ROU) 1-6 3-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB, Q) KUBICIKOVA, Martina (CZE, 2, Q) 4-6 3-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) TOMOVA, Viktoriya (BUL, 1) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
MIHAILA, Ana Bianca (ROU)
slobodne
1/4 finale OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
MIHAILA, Ana Bianca (ROU)
SUSSARELLO, Giulia (ITA)/
ZAFIROVA, Dalia (BUL)    (1)
6-2 7-6(4)
1/2 finale OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
MIHAILA, Ana Bianca (ROU)
CALUK, Nerma (BIH)/
COLIC, Lejla (BIH, WC)
6-2 6-4
FINALE OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
MIHAILA, Ana Bianca (ROU)
CADAR, Elena-Teodora (ROU) (2)
HRISTEA, Camelia-Elena (ROU)
7-5 6-4 !!!
Herzlia beach, Israel, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB) ROEMER, Charlotte (ECU) 0-6 0-6

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Ove nedelje na juniorskim ITF turnirima nema naših predstavnika

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Montecatini Terme, Italy, G1, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Filip Grbić (9), Stefan Milićević (4), Dušan Vukićević (10)
1/4 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 10) LOPEZ, Manuel PENA (ARG, 14, SE)
4-6 6-1 2-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Emilija Dančetović (9)
Mamaia, Romania, G2, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Milica Petrović
Tuzla, Bosnia and Herzegovina
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Đorđe Janaćković (11), Nemanja Popović (13), Aleksa Marjanović, Nikola Vasić, Filip Macura, Luka Janković, Aleksandar Tomić, Ilija Lučić, Ivan Dobrijević
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Katarina Dražić (9), Dina Dudić (WC), Katarina Kostić (WC)
Skopje, Macedonia, G3, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
* Ognjen Stanković, Lazar Lešević
Dubl
1/2 finale LEŠEVIĆ, Lazar (SRB)/
PLASESKI, Hristo (MKD)
ALT, Joel Javier (SUI)/
FISHER, Mikar (PHI)
3-6 1-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
* Boba Kotlica, Ana Kunić (11), Bojana Marković (14), Mija Ljubić (WC), Radica Đokić, Katarina Ljujić (13), Nevena Soković (5), Marija Stojković, Sara Kuzmanović
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) ELENOVA, Marija (MKD, 2) 7-6(5) 1-6 3-6
Dubl
1/2 finale LJUJIĆ, Katarina (SRB, 4)/
MARINKOVIKI, Katarina (MKD)  (4)
ELENOVA, Marija (MKD)/
STEPANOVA, Aleksandra (RUS)  (1)
1-6 2-6
SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
PETRESKA, Bistra (MKD)    (3)
TOPALOVA, Gergana (BUL)/
VESELINOVA, Viktorija (MKD)    (2)
6-2 7-6(8)
FINALE SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
PETRESKA, Bistra (MKD, 3)
ELENOVA, Marija (MKD)/
STEPANOVA, Aleksandra (RUS, 1)
7-5 7-5 !!!
Ulcinj, Montenegro, G3, U12
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Matija Žugić, Milan Radojković
Dubl
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/         ŽUGIĆ, Matija (SRB) FRANZINI, Marco (ITA)/             MASSIMINO, Manuel (ITA) 4-6 6-4 8-10
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Ksenija Tmušić, Teodora Đokić, Lena Reljić
1/4 finale ĐOKIĆ, Teodora (SRB) KRZOVSKA, Darija (MKD) 3-6 2-6
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB) MOLCHANOVA, Anna (UKR) 1-6 2-6