Turniri od 03.06. – 09.06.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
ROLAN GAROS 2019

CROATIA BOL OPEN, Bol, Hrvatska, WTA-125, $125.000, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 3) DANILOVIĆ, Olga (SRB) 7-6(0) 6-2
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) BOGDAN, Ana (ROU) 1-6 3-6
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 3) BOGDAN, Ana (ROU) 6-2 6-1
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 3) JUVAN, Kaja (SLO) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ZIDANŠEK, Tamara (SLO)
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
BOŠKOVIĆ, Lea (CRO)(WC)
6-0 6-0
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ZIDANŠEK, Tamara (SLO)
BACSINSZKY, Timea (SUI)/
MINELLA, Mandy (LUX)(2)
4-6 6-4 4-10

MONETA CZECH OPEN, Prostejov, Czech Republic, 92.040, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) RINDERKNECH, Arthur (FRA, ITF) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BEGEMANN, Andre (GER)(WC)
AREVALO, Marcelo (ESA)/
REYES-VARELA, Miguel A. (MEX)(1)
3-6 1-6
ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
VARDHAN, Vishnu (IND)
MOLCHANOV, Denys (UKR)/
ZELENAY, Igor (SVK)(2)
2-6 6-4 8-10
SURBITON TROPHY, Surbiton, Great Britain, €137.560, trava
ATP-CH Satnica
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) RODIONOV, Jurij (AUT) 6-7(3) 6-3 6-2
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) HUMBERT, Ugo (FRA, 1) 6-7(5) 6-0 6-3
3. kolo TROICKI, Viktor (SRB) POLANSKY, Peter (CAN, 14) 7-6(2) 6-2
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB) KARLOVIĆ, Ivo (CRO, 8) 6-2 5-7 7-6(4)
1/2 finale TROICKI, Viktor (SRB) KUDLA, Denis (USA, 5) 3-6 7-6(5) 7-5
FINALE TROICKI, Viktor (SRB) EVANS, Daniel (GBR, 4) 2-6 3-6
ALMATY CHALLENGER, Almaty, Kazakhstan, $54.160, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) slobodan
KRSTIN, Peđa (SRB, 9) slobodan
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) KING, Evan (USA) 6-2 7-5
KRSTIN, Peđa (SRB, 9) KOTOV, Pavel (RUS) 3-6 4-6
3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) GIMENO-TRAVER, Daniel (ESP, 16) 6-1 3-6 6-3
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) VILELLA MARTINEZ, Mario (ESP) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
DIEZ, Steven (CAN)
MARTIN, Andrej (SVK)/(4)
PODLIPNIK-CASTILLO, Hans (CHI)
3-6 6-7(6)

Sony Men’s $25,000 tournament in Hong Kong (Week 1) , Hong Kong, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 9) WAI, Ching Wah (HKG) 6-2 6-0
2/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 9) BOYER, Dusty H. (USA, 1) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
GRIFFITH, William (USA)
YU, Cheng-Yu (TPE)/
ZHU, Michael (USA)(4)
6-3 4-6 10-5
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
GRIFFITH, William (USA)
YUE, Ching Ho S. (HKG)/
ZHANG, Zheng Qi J. (HKG)(WC)
 6-1 6-3
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
GRIFFITH, William (USA)
IMAI, Shintaro (JPN)/
SHIMIZU, Yuta (JPN)(2)
0-6 3-6
M15 Daegu, Daegu, Korea, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) FANCUTT, Thomas (AUS, 2) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
PALAN, Dominik (CZE)
NIKI, Takuto (JPN/
OKAMURA, Issei (JPN)(1)
7-5 3-6 4-10

Surbiton Trophy, Surbiton, Great Britain, $100.000, trava
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) KALINSKAYA, Anna (RUS, Q) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
SMITKOVA, Tereza (CZE)
KATO, Miyu (JPN)/
ZHU, Lin (CHN)
6-2 6-3
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
SMITKOVA, Tereza (CZE)
GOLUBIĆ, Viktorija (SUI)/
NEEL, Ingrid (USA)
7-6(5) 6-4
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
SMITKOVA, Tereza (CZE)
WATSON, Heather (GBR)/
WICKMAYER, Yanina (BEL)
6-4 3-6 9-11
INTERNAZIONALI FEMMINILI DI BRESCIA, Brescia, Italy, $60.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana  (SRB) OZGEN, Pemra (TUR) 6-0 1-6 5-7
Dubl
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana  (SRB)/
PERRIN, Conny (SUI)
GRYMALSKA, Anastasia (ITA)/
MARCHETTI, Giorgia (ITA)(2)
2-6 2-6
Bella Cup 2019, Torun, Poland, $60.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) KOVINIĆ, Danka (MNE, 6) 4-6 6-1 1-6
FutianCup ITF Tournament, Shenzhen, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) GUO, Meigi (CHN, Q) 6-2 6-4
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, IR) OMAE, Akiko (JPN, 7) 6-6, ret
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) HSU, Chieh-Yu (TPE, Q) 7-5 6-4
1/4 finale
JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) MURAMATSU, Chihiro (JPN) 6-4 3-6 0-3, ret.
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZHANG, Ying (CHN)
FENG, Shuo (CHN)/
KANG, Jia-Qi (CHN)(4)
2-6 5-7
JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(2)
CAKO, Jacqueline (USA)
HO, Jessica (USA)/
MANASSE, Maegan (USA)
6-3 6-2
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(2)
CAKO, Jacqueline (USA)
CHEN, Jiahui (CHN)/
WU, Mei Xu (CHN)
6-3 4-6 7-10
Banja Luka Ladies open 2019, Banja Luka, Bosna i Hercegovina, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, 16) KOVACICOVA, Stella (SVK) 3-6 6-7(6)
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) BOJOVIĆ, Jana (SRB, 11) 3-6 2-6
GEMOVIĆ, Elena (SRB, 14) JELUSIĆ, Katarina (CRO, WC) 7-6(0) 6-2
SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB, WC) NOVAC, Izabela G. (ROU, 4) 0-6 3-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, 5) KOSTIĆ, Katarina (SRB) 6-1 6-0
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 6) POILE, Miranda (AUS) 5-7 7-6(2) 11-9
BABIĆ, Jovana (SRB) LAMPLA, Louise (FRA, 12) 3-6 2-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, 9, WC) BLAGOJEVIĆ, Marina (CAN, WC) 6-1 6-1
2/2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 11) DRAHOTA SZABO, Dorka (HUN, 2) 5-7 5-7
GEMOVIĆ, Elena (SRB, 14) RADAKOVIĆ, Laura (BIH) 6-3 6-2
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, 5) ZELIĆ, Iva (CRO, 10) 2-6 7-6(5) 10-6
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 6) SUROVA, Viktoria (SVK, 15) 3-6 5-7
LUKIĆ, Jelena (SRB, 9, WC) JURIĆ, Noka (SLO) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, Q) DI GIANNANTONIO, Emily (ITA, WC) 6-2 6-0
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) LUKIĆ, Jelena (SRB, 9, Q) 6-2 6-1
ŠEBREK, Anđela (SRB, WC) LAMPLA, Louise (FRA, Q) 0-6 0-6
MALEŠEVIĆ, Tamara PYSSON, Justine (BEL) 0-6 2-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) SAKELLARIDI, Sapfo (GRE) 5-7 1-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, Q) LABOUTKOVA, Aneta (CZE) 6-4 3-6 2-6
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) GEMOVIĆ, Elena (SRB, Q) 6-3 6-0
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) RADIŠIĆ, Nika (SLO) 6-4 3-0, ret.
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) MIKLOVA, Barbora (CZE) 6-2 3-6 3-6
Dubl
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
ŠEBREK, Anđela (SRB)
KLADIVOVA, Aneta (CZE)/
LABOUTKOVA, Aneta (CZE)
2-6 1-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
SIPEK, Lana (CRO)
GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
AVOMO ELLA, Celestine (GAB)
6-2 2-6 10-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
MIKLOVA, Barbora (CZE)
NIKOCEVIC, Sarah (GER)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
6-2 4-6 10-3
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
RADAKOVIĆ, Laura (BIH)
DI GIANNANTONIO, Emily (ITA)/
SAKELLARIDI, Sapfo (GRE)
W/O
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
STAMATOVA, Julia (BUL)(2)
KLINCOV, Bojana (SUI)/
PAUNOVIĆ, Sara (SUI)
3-6 6-2 10-5
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
SIPEK, Lana (CRO)
IGNATJEVA, Margarita (LAT)/
KOVACICOVA, Stella (SVK)
2-6 2-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
MIKLOVA, Barbora (CZE)
KUZMOVA, Katarina (SVK)/
STARA, Lenka (SVK)(4)
4-6 6-3 10-0
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
STAMATOVA, Julia (BUL)(2)
DI GIANNANTONIO, Emily (ITA)/
SAKELLARIDI, Sapfo (GRE)
6-4 6-3
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
STAMATOVA, Julia (BUL)(2)
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
MIKLOVA, Barbora (CZE)
1-6 4-6
FINALE MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
MIKLOVA, Barbora (CZE)
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)/
ERJAVEC, Veronika (SLO)(1)
1-6 3-6

ITF Tbilisi Cup 2019, Tbilisi, Georgia, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo PALEČEK, Nikol (SRB) JORJOLIANI, Ekaterine (GEO, WC) 4-6 7-5 6-0
2. kolo PALEČEK, Nikol (SRB) ZHADZINSKAYA, Viktoryia (BLR) 6-1 6-3
1/4 finale PALEČEK, Nikol (SRB) NIKOLENKO, Tatyana (KAZ, 8) 3-6 2-6
 
ITF Juniors U18 Larnaca Cup 2019, Larnaca, Cyprus, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, WC) LEE, Karl Kazuma (USA) 1-6 0-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GANČEV, Tara (SRB) ZEYNALOVA, Sabina (UKR) 3-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Hungarian Open, Budapest, Hungary, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Miloš Miković
2/2. kolo: Strahinja Cejović (10)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Danijela Danilović
Aegon Junior Open, Cluj-Napoca, Romania, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Mišić, Andrej Radojičić
, Skopje, Severna Makedonija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Sergej Živković
3. kolo: Milan Cvetković (9), Petar Marković, Nikola Jović
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Sofija Krstić
3. kolo: Tara Mihaljević (11), Jelena Gojković (10)
1/4 finale VAJA, Klara (SRB, 9) WOYDT, Eva (AUT, 4) 7-6(5) 6-1
POPOVSKI, Milica (SRB, 8) IVANOVA, Iva (BUL, 14) 6-1 6-1
1/2 finale VAJA, Klara (SRB, 9) BULATOVA, Arina (RUS, 1) 1-6 2-6
POPOVSKI, Milica (SRB, 8) ABBAS, Aliya (MDA, 2) 1-6 4-6
Dubl
1/2 finale POPOVSKI, Milica (SRB)/
BARI, Gresi (ALB)(4)
ABBAS, Aliya (MDA)/(1)
BULATOVA, Arina (RUS)
3-6 4-6
MEMORIJAL GORAN TANOVIC 2019, Tuzla, Bosna i Hercegovina, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb 4-9.6.
3. kolo: Romeo Hadžimehmedović (12), Marko Miletički (16), Lazar Dimitrijević (6), Lazar Virijević (10), Saša Marković (13)
1/4 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB, 2) ANTONI, Richard (GER) 6-1 6-1
1/2 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB, 2) KARAHAN, Atakan (TUR, 3) 0-6 2-3, ret.
Dubl
1/2 finale DIMITRIJEVIĆ, Lazar (SRB)/
VEDOVELLI, Stefan (ITA)(5)
KARAHAN, Atakan (TUR)/
OZLALE, Kerem (TUR)(2)
3-6 4-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb 4-9.6.
2. kolo: Marijana Ilić
3. kolo: Sara Ristić (15)
1/4 finale PETKOVIĆ, Anja (SRB, 3) IVKOVIĆ, Luna (CRO) 6-1 6-0
GRUJIĆ, Jovana (SRB, 2) IGNJATIĆ, Anastasia (BIH, 10) 6-3 6-3
1/2 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB, 2) JEROLIMOV, Chiara (CRO, 8) 6-3 6-2
PETKOVIĆ, Anja (SRB, 3) UDVARDY, Luca (HUN, 1) 5-7 1-6
FINALE GRUJIĆ, Jovana (SRB, 2) UDVARDY, Luca (HUN, 1) 2-6 1-6
TORNEO U14 – PALERMO, Palermo, Italy, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB, 8) JONES, Lennon R. (JPN) 5-7 7-5 5-7
HAI Cup, Arad, Romania, U12, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Filip Balint
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Teodora Kostović
TENNIS POINT OPEN 2019, Čačak, Srbija, U12, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Đorđe Gudurić, Stefan Nikolić (WC), Aleksa Mirković, Nikola Matović, Andreas Gogotić (WC), Aleksa Oparnica, Pavle Ćopić
2. kolo: Miloš Škorić (WC), Milan Radojičić, Milan Matović, Ilija Ćulibrk, Andrija Petrović (WC), Aleksandar Žikić, Veljko Čakarević (WC), Jovan Bjelobrk (WC), Ilija Trajković (WC), Đorđe Dimitrijev, Mihailo Nikić
3. kolo: Marko Nešić (WC), Ognjen Jagrović, Andrej Petrović
1/4 finale MILIĆ, Ognjen (SRB) KOYAMA, Hiromasa (JPN) 6-3 6-4
KRUŠČIĆ, Vuk (SRB) HUSEINOVIKJ, Amar (MKD) 6-4 6-3
JEVTIĆ, Jovan (SRB) COURTE, Heremana (FRA) 0-6 1-6
1/2 finale MILIĆ, Ognjen (SRB) TOMOVIĆ, Jovan (MNE) 6-2 4-6 6-2
KRUŠČIĆ, Vuk (SRB) COURTE, Heremana (FRA) 6-3 4-6 2-6
FINALE MILIĆ, Ognjen (SRB) COURTE, Heremana (FRA) 6-4 6-1
Dubl
1/2 finale GOGOTIĆ, Andreas (SRB)/
JAGROVIĆ, Ognjen (SRB)
NEŠIĆ, Marko (SRB)/
ŽIKIĆ, Aleksandar (SRB)
1-6 3-6
JEVTIĆ, Jovan (SRB)/
MATOVIĆ, Nikola (SRB)
COURTE, Heremana (FRA)/
JARZAGUET, Evan (FRA)
1-6 0-6
FINALE NEŠIĆ, Marko (SRB)/
ŽIKIĆ, Aleksandar (SRB)
COURTE, Heremana (FRA)/
JARZAGUET, Evan (FRA)
3-6 1-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Maša Tanasković (WC), Nika Ilić, Elena Milutinović, Tina Miletić (WC)
2. kolo: Adrijana Brajović, Hana Đedović, Gala Ilić, Iva Veljić, Katarina Milošević, Jefimija Dimitrijević, Aleksandra Đokić, Iris Kresović (WC), Anastasia Cvetović (WC), Petra Konjikušić
3. kolo: Helens Radman, Stela Džimović, Luna Katarina Vukov
1/4 finale STEVANOVIĆ, Aleksandra (SRB) SUBKHANKULOVA,  Milina (RUS) 6-3 6-1
PREMOVIĆ, Jana (SRB) MASIIANSKAIA, Mariia (RUS) 2-6 1-6
MILISAVLJEVIĆ, Mia (SRB) ARTEMEVA, Valeriia (RUS) 1-6 2-6
1/2 finale STEVANOVIĆ, Aleksandra (SRB) MASIIANSKAIA, Mariia (RUS) 2-6 2-6