Turniri od 03.04 – 09.04.

DAVIS CUP 2017, WORLD GROUP
07.04.-09.04 Satnica ATP forum
QUARTERFINALS 
Belgium Belgija vs Italy Italija tvrda podloga
Australia Australija vs USA SAD tvrda podloga
France Francuska vs United Kingdom Velika Britanija šljaka
Serbia SRBIJA vs Spain Španija tvrda podloga
SRBIJA H2H ŠPANIJA 4-1
Petak 15h Novak ĐOKOVIĆ H2H Albert RAMOS VINJOLAS 6-3 6-4 6-2
Viktor TROICKI H2H Pablo KARENJO BUSTA 6-3 6-4 6-3
Subota 16h Nenad ZIMONJIĆ/
Viktor TROICKI
Mark LOPEZ/
Pablo KARENJO BUSTA
4-6 7-6(4) 6-0 4-6 2-6
Nedelja 14h Dušan LAJOVIĆ Jaume MUNAR 2-6 6-1 6-4
Nenad ZIMONJIĆ Albert RAMOS VINJOLAS 2-6 1-6
   Semifinals
Belgium Belgija H2H Australia Australija
France Francuska H2H Serbia SRBIJA
15.09-17.09

Abierto Monterrey Afirme,Monterrey, Mexico, WTA International, €$250.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)  WHORISKEY, Caitlin (USA) 3-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) WATSON, Heather (GBR) 2-6 7-6(7) 4-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KHROMACHEVA, Irina (RUS)
RODRIGUEZ, Victoria (MEX)/
SANCHEZ, Ana Sofia (MEX)(WC)
6-4 7-5
JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(WC)
ZACARIAS, Marcela (MEX)
BRENGLE, Madison (USA)/
GEUER, Nicola (GER)
2-6 3-6
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KHROMACHEVA, Irina (RUS)
IRIGOYEN, María (ARG)/
KANIA, Paula (POL) (3)
6-4 6-2
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KHROMACHEVA, Irina (RUS)
JAKUPOVIC, Dalila (SLO)/
KICHENOK, Nadiia (UKR)
6-4 3-6 8-10
Volvo Car Open, Charleston, USA, WTA Premier, €$710.900, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 4) HALBAUER, Ellie (USA) 6-2 6-2
2/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 4) MALECKOVA, Jesika (CZE) 3-6 6-3 7-6(5)
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) ALEXANDROVA, Ekaterina (RUS) 6-0 6-4
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) LUČIĆ-BARONI, Mirjana (CRO, 11) 1-6 6-4 3-6
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) STOSUR, Samantha (AUS, 6) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo  KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KOVINIĆ, Danka (MNE) (ALT)
HRADECKA, Lucie (CZE)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)(4)
4-6 5-7

Verrazzano Open, Biot, France, €64,000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) slobodan
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) HOANG, Antoine (FRA) 6-2 1-6 6-0
3/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) NYS, Hugo (FRA) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) MATHIEU, Paul-Henri (FRA, 5) 4-6 3-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) GAIO, Federico (ITA) 6-3 6-4
2. kolo  KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) BEDENE, Aljaz (GBR, 4) 4-6 6-7(3)
Visit Panama Cup, Panama City, Panama, € $50,000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) GOMEZ, Juan Sebastian 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) ZAMPIERI, Caio (BRA) 6-4 6-4
ZEKIĆ, Miljan (SRB) LAAKSONEN, Henri (SUI, 6) 0-6 2-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, WC) ZEBALLOS, Horacio (ARG, 1) 6-2 4-6 2-6
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) BANGOURA, Sekou (USA) 6-4 7-6(2)
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB) ZEBALLOS, Horacio (ARG, 1) 7-6(4) 5-7 6-4
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB) LAAKSONEN, Henri (SUI, 6) 7-6(5) 6-1
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB) DUTRA DA SILVA, Rogerio (BRA, 2) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
VELOTTI, Agustin (ARG)
GOMEZ, Juan S. (COL)/
MANTILLA, Felipe (COL)(Alt)
7-6(4) 4-6 3-10

10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) GOSTINČAR, Domen (SLO) 2-6 6-7(4)
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) MOLCAN, Alex (SVK) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BERAN, Martin (CAN)(4)
CALLAHAN, Hunter (USA)/
HU S., Nicholas (USA)
1-6 2-6

KOZA WOS CUP, Istanbul, Turkey, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 1) slobodna
BONIĆ, Barbara (SRB) MIHAYLOVA, Gebriela (BUL) 6-3 4-6 6-7(3)
2/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 1) VANEVA, Zinovia (BUL) 3-6 7-5 7-6(4)
3/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 1) YASHINA, Ekaterina (RUS) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, Q) IVAKHNENKO, Valentyna (RUS, Q) 3-6 2-2, ret
BLUESUN TUCEPI OPEN, Tučepi, Croatia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) slobodna
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) HODŽIĆ, Mina (GER) 0-6 2-6 
PANTELIĆ, Anastasssia (SRB) OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO) 0-6 2-6
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) MIHALJEVIĆ, Matea (CRO) 6-1 6-0
MEJIĆ, Mila (SRB) LAKO, Dea (CRO, WC) 6-0 6-0
2/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) MEJIĆ, Mila (SRB) 3-6 7-5 6-3
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) CURNIC, Marija (CRO, WC) 2-6 0-6
3/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) MAŠIĆ, Laura (CRO) 4-6 6-4 5-7
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) PRIMORAC, Iva (CRO) 6-1 3-6 6-2
MILETIĆ, Kristina (SRB, WC) SANTAMARIA, Sabrina (USA, 6) 1-6 1-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) BOŠKOVIĆ, Lea (CRO, WC) 6-3 4-6 3-6
Dubl
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB)/
BISKIĆ, Ana (CRO)(WC)
BOKULIĆ, Martina (CRO)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
3-6 6-1 12-10
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)
LAPUSTINA, Irina (LAT)/
PIROK, Alexa (HUN)
6-4 6-0
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB)/
BISKIĆ, Ana (CRO)(WC)
FETECAU, Irina (ROU)/
TONA, Miriana (ITA)
6-2 1-6 10-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)
JABLONOVSKA, Jana (SVK)/
JAMRICHOVA, Sandra (SVK)(4)
1-6 7-6(3) 8-10
1/2 finale MILETIĆ, Kristina (SRB)/
BISKIĆ, Ana (CRO)(WC)
LAINE, Emma (FIN)/(1)
SANTAMARIA, Sabrina (USA)
0-6 1-6
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) KAIRI, Angeliki (GRE, WC) 6-3 6-1
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) ADALOGLOU, Magdalini (GRE, WC) 6-2 6-3
2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) KOLAR, Nastja (SLO, 6) 6-4 1-6 2-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) UKOLOVA, Anna (RUS, Q) 4-6 0-2, ret
Dubl
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)
BOEV, Michaela (BEL)/
UKOLOVA, Anna (RUS)
3-6 4-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/(2)
GIANGRECO C., Camila (PAR)
GASPAR, Ioana (ROU)/
STINGA, Teodora (ROU)
6-1 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/(2)
GIANGRECO C., Camila (PAR)
AVDZHYAN, Polina (RUS)/
SVARKOVSKAYA, Vlada (RUS)(WC)
7-5 6-4
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/(2)
GIANGRECO C., Camila (PAR)
BOEV, Michaela (BEL)/
UKOLOVA, Anna (RUS)
4-6 6-3 10-4
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/(2)
GIANGRECO C., Camila (PAR)
KOLAR, Nastja (SLO)/
TINJIC, Jasmina (BIH)(3)
1-6 1-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 6) WOLFGRUBER, Christina (AUT) 6-1 6-1
2/2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 6) RAME, Alice (FRA, 9) 4-6 4-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate singla i od ČETVRTFINALA dubla

Malta ITF U18 World Ranking Tournament, Marsa, Malta, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOVANOVIĆ, Stefan (SRB, 7) AVRAAM, Christos (CYP, WC) 0-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo BRKIĆ, Andrijana (SRB) YAKIMAKHO, Alisa (BLR) 6-0 6-1
2/2. kolo BRKIĆ, Andrijana (SRB) GRECH F., Rachel (MLT, WC) 6-0 6-1
Glavni žreb
1. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB) ROKKE, Caterina L. (NOR) 6-3 6-3
BRKIĆ, Andrijana (SRB, Q) HRKAC, Katja (SLO, Q) 3-6 6-3 4-6
2. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB) LOPEZ GIESE, Laura (ESP, 12) 1-6 4-6
Dubl
1/4 finale VUJOVIĆ, Milica (SRB)/
MILATOVA, Sofia (SVK)(8)
ARKADIANOU, Anna (GRE)/
MESOCHORITOU, Galateia (GRE) (1)
1-6 3-6
BRKIĆ, Andrijana (SRB)/
MADINA, Sofia (RUS)
BISSETT, Amelia (GBR)/
GROSS, Morgan (GBR)(7)
1-6 3-6
13th ITF Junior Monastir, Monastir, Tunisia, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, 3) slobodna
GANČEV, Tara (SRB) SFAR, Lina (TUN) 1-6 6-2 1-6
2/3. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, 3) MARIANI, Matilde (ITA, WC) 2-6 6-7(6)
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) MUNTEAN, Sophie (FRA, 4) 4-6 6-4 6-2
2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) TEBOURBI , Mayssa (TUN) 6-1 6-4
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) SELEKHMETEVA, Oksana (RUS, 8) 5-7 4-6
Trofeo Juan Carlos Ferrerro, Villena (Alicante), Spain, G1, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) slobodna
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) AVANESYAN, Elina (RUS) 6-2 6-2
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) TOPALOVA, Gergana (BUL, 15) 6-2 6-1
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) NAZARKINA, Daria (RUS, 9) 6-2 6-2
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) BUREL, Clara (FRA) 6-0 6-4
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) GUERRERO A., Eva (ESP, 2) 7-5 6-3
Dubl
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
CANTOS S., Irina (GER)(2)
NAZARKINA, Daria (RUS)/
SHALIMOVA, Ekaterina (RUS)(7)
5-7 6-4 10-4
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
CANTOS S., Irina (GER)(2)
MARCULESCU, Mihaela L. (ROU)/
ZUGER, Sina (SUI)(4)
6-3 6-3
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
CANTOS S., Irina (GER)(2)
BRUNE O., Astrid W. (NOR)/
HELGO, Malene (NOR)(3)
7-6(4) 6-2

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Yason cup 2017, Novi Sad, Srbija, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Dragutin Mitrić, Marko Jevremović (WC), Vasilije Draganić, Viktor Stojanović,  Velibor Mladenović,  Vukašin Popović, Strahinja Mušicki, Luka Polovina, Veljko Pejčić,     Nemanja Marjanović, Andrija Nikić, Vuk Adamović  2/3. kolo: Uroš Delić (11,WC), Luka Dragoljić (5), Luka Kalenić, Aleksandar Balj, Dušan Kostić, Aleksandar Ljubojević, Ognjen Brozović  3/3. kolo: Marko Klisurić, Petar Teodorović (2), Lav Dašić (WC)
Glavni žreb
1. kolo: Uroš Todorović, Ilija Zoroja, Marko Topo, Oliver Sabo Rac, Miloš Vuković, Filip Mandović, Ognjen Pavlović, Mihailo Radosavljević (Q),  Stefan Vasić (WC), Dušan Milanović (Q), Slobodan Čejović (WC),  Mateja Janićijević, Nikola Kijac, Mateja Čurić (Q),  Luka Marković (Q), Milan Macura (WC), Jovan Ćirković (Q), Lazar Radenković, Mateja Žugić (WC)
2. kolo: Nikola Jevtić,  Andrija Jevtić (Q), Stefan Spasojević (WC), Luka Todorović, Stefan, Kalafatić, Stefan Popović (15), Dimitrije Zubac, Dušan Trunić, Nikola Mitrović, Luka Malobabić, Dušan Obradović (WC),  Luka Stefanović, Jovan Vučić, Adam Kovač (14),
3. kolo: Nemanja Šubanović (8), Uroš Jović, Relja Eskić
1/4 finale JUHAS, Kristijan (SRB, 1) VELCZ, Zsombor (HUN, 7) 6-3 3-6 4-6
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 3) GENOV, Anthony (BUL, 5) 1-6 2-6
Dubl
1/2 finale JUHAS, Kristijan (SRB)/
KOVAČ, Adam (SRB)(2)
FAJTA, Peter (HUN)/
VELCZZsombor (HUN)(3)
6-3 6-3
KIJAC, Nikola (SRB)/(5)
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)  
DICA, Nini Gabriel (ROU)/
GEORGESCU, Matei A. (ROU)(1)
6-4 2-6 9-11
FINALE JUHAS, Kristijan (SRB)/
KOVAČ, Adam (SRB)(2)
DICA, Nini Gabriel (ROU)/
GEORGESCU, Matei A. (ROU)(1)
6-4 2-6 9-11
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Anamarija Cakić, Doroteja Petrović (9),  Anastasija Radojević, Aleksandra Kovačević,  Anastasija Lukić,  Lena Reljić, Ana Ogrizović (WC), Teodora Gutić, Teodora Šubanović, Sofija Đunisijević (11,WC), Vanja Vidanović (12), Stefana Topo  3/3. kolo: Anja Milošević, Andriana Simović (14),  Iva Poleksić (16) 
Glavni žreb
1. kolo: Mia Marjanović (Q), Nađa Nonković,  Iva Pantović, Milana Vulin, Marija Micić (WC), Anđela Vukčević, Mina Obradović (WC), Iva Divac, Teodora Vujičić, Anastasija Gutić (WC), Tijana Nikolić (Q), Natalija Đukić,  Anđela Jocović,  Milica Durić, Staša Vasić (WC), Jelena Marjanović (Q) 2. kolo:  Tara Dakić, Anđela Vidović (9), Anđela Lopičić
3. kolo: Ana Vilček (6), Emilija Kojčić
1/4 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 13) DELETIĆ, Senka (SRB) 6-2 6-1
1/2 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 13) JANOSI, Luca (HUN, 4) 6-3 7-6(3) 
FINALE STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 13) KOVACS, Zita (HUN) 6-4 3-6 0-6
Kvarner Junior Open 2017, Rijeka, Croatia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Stefan Ivić   3. kolo: Lazar Milićević
, Athens, Greece, U14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Kristina Stamenković (3)
Glavni žreb
1. kolo: Iva Šepa (Q)
1/4 finale MRVIĆ, Andrea (SRB, 7) PIESTRZYNSKA, Ada (POL, 3)  6-7(2) 1-6 
IDRIZOVIĆ, Fatima (SRB, 4) CONSTANTINOU, Maria (CYP, WC)  6-1 3-6 6-4
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatima (SRB, 4) MUTAVDZIC, Matilda (GBR, 1)  2-6 3-6