Turniri od 03.03 – 09.03.

Ove nedelje nema nasih tenisera na ATP Challenger touru

Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)
LUISI, Alessandro (ITA) 6-3 2-6 6-4
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) ZIADI, Mehdi (MAR, 7) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
NEDELKO, Ivan (RUS)
DURGUTI, Besir (MKD)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
6-2 2-6 10-5
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
NEDELKO, Ivan (RUS)
BENDAZOLI, Gabriel De Andrade (BRA)/
GONCALVES LIMA, Vitor (BRA)
1-6 4-6
Kish, Iran, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 11) GRAMS, Patrivk (GER) 6-3 6-3
2/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 11) BLAŽEVIĆ, Ivan (CRO) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 6)
ALEXEEV, Antoine-Michel (SUI, WC) 6-2 7-6(4)
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 6) PERRET, Loic (SUI, Q) 6-1 6-2
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 6) TURINI, Thales (BRA 4) 6-3 6-1
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 6) LINZER, Michael (AUT, 5) 4-6 7-5 LM predao
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 6) CRIVOI, Victor (ROU, 1) 6-4 6-1 !!! Krstin s peharom, Kish-2, 2014
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
ANDROIC, Toni (CRO)   (4)
LINZER, Michael (AUT)/
WEIDINGER, Dominic (AUT)
6-1 6-4
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB)/
ANDROIC, Toni (CRO, 4)
GLANCY, Daniel (IRL)/
PERRET, Loic (SUI)
6-3 6-2
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB)/
ANDROIC, Toni (CRO, 4)
FRANSEN, Stephan (NED)/
KOOLHOF, Wesley (NED, 1)
3-6 2-6
Antalya – Kaya Belek, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB)
PENG, Changwei (CHN, 16) 6-7(1) 6-2 6-7(5)
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) DONALDSON, Jared (USA) 4-6 0-6
TEPAVAC, Marko (SRB) REINWEIN, Sami (GER, WC) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
DONALDSON, Jared (USA)
TEPAVAC, Marko (SRB)/
GRABUL, Dimitar (MKD)
3-6 3-6
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
GRABUL, Dimitar (MKD)
ILKEL, Cem (TUR)/
YURTACAN, Efe (TUR, 4)
1-6 3-6
Cherkassy, Ukraine , $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 6)
slobodan
2/3. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 6) MALYSHEV, Maksim (UKR) 3-6 7-5 4-6
Dubl
1. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB)/
MERUNKA, Stefan (BIH)
MANAFOV, Vladyslav (UKR)/
VEGER, Filip (CRO, 3)
2-6 4-6
Reus, Spain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) SUBIRA TABOADA, David (ESP) 1-6 3-6

Quanzhou, China, $ 50,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) XU, Shilin (CHN, WC) 5-7 1-6 
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
JAKUPOVI
Ć, Dalila (SLO)
KAO, Shao-Yuan (TPE)/
LEE, Hua-Chen (TPE)
3-6 1-6
Aleksandra Krunić promoter Iraputa 2014 Irapuato, Mexico, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) CUEVAS BUCIO, Carolina (MEX, Q) 6-0 6-0
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) RODRIGUEZ, Victoria (MEX) 7-5 7-6(8) 
1/4 finale  JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) DE VROOME, Indy (NED, 6) 2-6 4-6
Campinas, Brazil, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) CERVERA-VAZQUEZ, Lucia (ESP) 7-5 6-4
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) PELLA, Catalina (ARG, 6) 7-6(6) 6-3
3/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) SORRIBES TORMO, Sara (ESP, 10) 7-5 6-3 [ VIDEO ]
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) GAMIZ, Andrea (VEN, Q) 6-2 6-2
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) BEGU, Irina-Camelia (ROU, 1) 6-1 1-6 4-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) slobodna
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) MELICHARKOVA, Tereza (CZE) 7-5 6-1
2/2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) TOLJAN, Janina (AUT, 1, WC) T.J. odustala
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) SILVA, Eden (GBR, 4) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, Q) GERGELYOVA, Adriana (SVK, Q) 6-2 6-1
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, LL) ABDELAZIZ, Farah (GBR, WC) 6-2 6-3
2. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, LL) KHARCHENKO, Anastasia (UKR, 4) 2-6 2-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, Q) SHAMAYKO, Marina (RUS, 1, WC) 6-3 4-6 6-2
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, Q) LE ROUX, Madrie (RSA, 7) 5-7 5-7
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PALHA, Natasha (IND)
DEIGMAN, Laura (GBR)/
SILVA, Eden (GBR)
6-2 6-1
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
PERA, Costanza (ITA)
HOBGARSKI, Katharina (GER)/
MELICHARKOVA, Tereza (CZE)
4-6 6-4 7-10
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PALHA, Natasha (IND)
INOUE, Akari (JPN)/
LAINE, Emma (FIN, 2)
6-3 6-7(5) 3-10
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)
SZUPPER, Marlies (AUT) 1-6 0-6
KOŠANIN, Nataša (SRB)
THOMAS, Elizabeth (GBR) 6-1 6-7(5) 0-6
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 6) SHYMANOVICH, Iryna (BLR) 2-6 2-6

Nondhaburi, Thailand, G1, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 9) MENG, Cing-Yang TPE) 6-2 6-2
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 9) MATHESON, William (NZL) 6-4 6-2
3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 9) BOBROV, Bogdan (RUS, 7) 6-2 6-0
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB, 9) CARRIERE, Clement (FRA) 6-3 6-2
1/2 finale ČONKIĆ, Petar (SRB, 9) BOURCHIER, Harry (AUS, 2) 3-6 7-6(0) 7-6(3)
FINALE ČONKIĆ, Petar (SRB, 9) LEE, Duck Hee (KOR, 1) 6-1 6-4  !!!
Kazan, Russia, G2, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB)
KAZAKOV, Lev (RUS, SE) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)
CHEPIK, Alexande (RUS)/
MNUSHKIN, Dmitry (RUS, 4)
6-3 1-6 10-7
1/4 finale SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)
HODOR, Samuel (SVK)/
IGAMBERDYEV, Timur (RUS)
4-6 4-6
Potchefstroom, South Africa, G2, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) KOLODZIJEOVA, Miriam (CZE, 7) 3-6 7-5 1-6
Dubl
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
DE VILLERS, Nadine (RSA)
ASGHAR, Jasmine Amber (GBR)/
SWAN, Katie (GBR, 3)
4-6 0-6
Esch/Alzette, Luxembourg, G4, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) REITANO, Stefano (ITA, LL) 6-2 7-6(7)
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) SANDKAULEN, Tim (GER, 7) 7-5 2-6 4-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) FALLERT, Fabian (GER, 4) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
ERLENBUSCH, Luis (GER)/
RAUCH, Max (GER)
6-4 6-1
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
HAJEK, Petr (CZE)/
KOLAR, Zdenek (CZE, 2)
2-6 1-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) SUALEHE, Sofia (POR) 6-1 7-5
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) ANTONITSCH, Mira (AUT, 2) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KNEŽEVIĆ, Jovana (CYP)
DANAILOVA, Elizabeth (BUL)/
GEURINCKX, Vicy (BEL)
predale M.N-K.J

Taverne, Switzerland, G3, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 3) MARTINEZ, Louroi (SUI, Q)
7-6(5) 6-1
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 3) INGARAO, Alessandro (ITA, Q) 6-2 6-4
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB, 3) MULLER, Levin Til (SUI) 6-2 6-3
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB, 3) COENS, Charles Antoine (SUI, 6) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
ZAHRAJ, Patrick (GER, 1)
BERTOLA, Remy (SUI)/
DE CARLI, Nathan (SUI)
6-2 6-3
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
ZAHRAJ, Patrick (GER, 1)
BERTUCCIOLI, Federico (ITA)/
GRASS, Pietro (SMR)
6-3 6-4
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
ZAHRAJ, Patrick (GER, 1)
COENS, Charles Antoine (SUI)/
STAEHELI, Luca (SUI)
6-2 6-3
FINALE BUTULIJA, Boris (SRB)/
ZAHRAJ, Patrick (GER, 1)
ALT, Joel Javier (SUI)/
PAUL, Jakub (SUI, 4)
6-2 6-3 !!!
Sainte-Genevieve-Des-Bois, France, G1, U14
Livescore Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo GAŽO, Stefan (SRB) RUBANENKO, Evgeny (RUS) 6-4 3-6 0-6
Dubl
1. kolo GAŽO, Stefan (SRB)/
PETROVIC, Andreja (NOR)
CRETON, Axe (FRA)/
LAMBLING, Raphael (FRA)
6-4 3-6 8-10
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 3) slobodna
CVETKOVIĆ, Diana (SRB) HILDING, Eliza (FRA) 6-2 7-6(5)
2/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 3) SANDRONE, Julia (FRA) 6-2 6-1
CVETKOVIĆ, Diana (SRB) SOLOMATINA, Arina (RUS, 6) 5-7 2-6
3/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 3) LEONARD, Manon (FRA, 11) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo MEJIĆ, Mila (SRB) ZAKORDONIEC, Emma (POL, 15) 6-2 5-7 4-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, LL) SAID, Dalila (EGY, 6)
2-6 1-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 5) MARTYNOV, Diana (FRA, WC)
6-1 6-2
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 5) ELENOVA, Marija (MKD) 6-3 6-3
3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 5) SOLOVYEVA, Daria (RUS, 10) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/   (1)
MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU)
slobodne
MEJIĆ, Mila (SRB)/
PRISACARIU, Andreea (ROU)
OZTURK, Zeynep Naz (TUR)/
YOUSEVA, Rozalina (BUL)
6-3 6-1
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/   (1)
MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU)
GAL, Anja (SLO)/
ZAKORDONIEC, Emma (POL)
4-6 2-6
MEJIĆ, Mila (SRB)/
PRISACARIU, Andreea (ROU)
HERTEL, Ania (POL)/
RUTKOWSKA, Wiktoria (POL, 5)
6-2 2-6 7-10