Turniri od 03.02 – 09.02.

PBZ Zagreb Indoors, Zagreb, Croatia, €426,605, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) BAGHDATIS, Marcos (CYP, 1) 2-6 6-4 6-4
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) QUINZI, Gianluigi (ITA) 7-5 6-2
3/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) FISCHER, Martin (AUT, 8) 2-6 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) KRSTIN, Peđa (SRB, Q) 6-2 6-3
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ČILIĆ, Marin (CRO, 5) 4-6 5-7

FED Cup, World Group II, 1st round, Montreal, Canada
08-09.02. Satnica
Srbija 1-3 Kanada
Subota, 21h Vesna DOLONC Aleksandra WOZNIAK 5-7 6-2 4-6
Jovana JAKŠIĆ Eugenie BOUCHARD 1-6 0-6
Nedelja,19h Vesna DOLONC Eugenie BOUCHARD 0-6 3-6
Jovana JAKŠIĆ/
Nina STOJANOVIĆ
Gabriela DABROWSKI/
Sharon FICHMAN
2-6 6-3 10-8
Aleksandra KRUNIĆ Aleksandra WOZNIAK nije odigrano

Chenai, India, 50000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) KUDRYAVTSEV, Alexander (RUS) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
DEVVARMAN, Somdev (IND)
DIEZ, Steven (CAN)/
MUNOZ-DE LA NAVA, Daniel (ESP)
4-6 7-6(4) 3-10

Sierra Hotel Egypt F4 Men’s, Sharm El Sheikh, Egypt, 10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 14) slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 14) DAIFALLAH, Taher (AUT) 6-1 6-0
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 14) TAWEEL, Issam Haitham (SYR, 1) 3-6 6-1 2-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 6) PERRET, Loic (SUI) 6-3 6-2
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) FELER, Melik (FRA, WC) 6-1 6-3
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 6) ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) 4-6 6-4 4-6
1/4 finale ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) NASO, Gianluca (ITA, 1) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MENDO, Francesco (ITA)
PEREVOSHCHIKOV, Dmitri (RUS)/ POLYAKOV, Vladimir (RUS, WC) 1-6 5-7
ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
MORITANI, Soichiro (JPN)/
NAKAMURA, Ren (JPN)
6-1 1-6 10-8
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
MARRAI, Matteo (ITA)/
TRAVAGLIA, Stefano (ITA)
1-6 0-6
Vale do Lobo Tennis Academy, Almancil, Portugal, 10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 5) slobodan
2/4. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 5) RAMOS MARQUES, Tomas (POR) 6-1 6-0
3/4. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 5) ANDRADE, Goncalo (POR) 6-2 6-0
4/4. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 5) ALCAZAR RODRIGUEZ, Alvaro (ESP) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, Q) PEREZ SANZ, David (ESP, 5) Đ.M. odustao
Tennis Organisation Cup, Antalya, Turkey, 10000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB) CRACIUN, Teodor-Dacian (ROU, 7) 0-6 4-6
TEPAVAC, Marko (SRB) WATANUKI, Yusuke (JPN, SE) 5-7 6-3 6-1
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) BORTOLOTTI, Marco (ITA, 8) 4-6 6-3 1-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
SETKIC, Aldin (BIH) (4)
TEPAVAC, Marko (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
6-7(9) 6-1 10-4
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
SETKIC, Aldin (BIH) (4)
MATTHEWS, Oscar Fabian (USA)/
MCMORROW, Kyle (USA)
5-7 7-5 10-7
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
SETKIC, Aldin (BIH) (4)
BOLUDA-PURKISS, Carlos (ESP)/ ORTEGA-OLMEDO, Roberto (ESP) (1) 3-6 6-2 4-10

Launceston Tennis International, Launceston, Tasmania, Australia, $50000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 5) slobodna
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 5) KEIR, Ashley (AUS) 3-2 predala K.A
3/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 5) FUJIWARA, Rika (JPN, 2) 5-2 predala F.R.
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) PAVLOVIĆ, Irena (FRA, 8) 4-6 2-6
Dubl
Kvalifikacije
1/1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
HON, Priscilla (AUS)
DONALDSON, Annie (AUS)/
MCPHEE, Kaylah (AUS)
6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q)/
HON, Priscilla (AUS, Q)
FUJIWARA, Rika (JPN)/
NAMIGATA, Junri (JPN)
W/O
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q)/
HON, Priscilla (AUS, Q)
BUAYAM, Kamonwan (THA)/
ZLOCHOVA, Zuzana (SVK)
2-6 6-3 7-10
Open GDF SUEZ de L’Ilsere, Grenoble, France, $25000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) SMITKOVA, Tereza (CZE, 7) 6-4 7-5
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) HONCOVA, Michaela (SVK) 7-5 6-4
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB) VASYLYEVA, Anastasiya (UKR, 3) E.D. odustala
Jolie Ville Golf F4 Women’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) PEKTOROVA, Hana (CZE) 6-4 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 2) HANATANI, Nagi (JPN, Q) 6-1 6-7(7) 6-7(4)
LAZIĆ, Marina (SRB) HASEGAWA, Risa (JPN, WC) 7-6(3) 5-7 7-6(1)
2. kolo LAZIĆ, Marina (SRB) HANATANI, Nagi (JPN, Q) 4-6 6-2 6-7(4)
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
MORGINA, Anna (RUS, 1)
FERRANDO, Cristiana (ITA)/
LOMBARDO, Beatrice (ITA)
6-2 6-4
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
VESELINOVIĆ, Ana (MNE)
AVVANTAGGIATI, Vittoria (ITA)/
HANATANI, Nagi (JPN)
6-3 6-2
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
MORGINA, Anna (RUS, 1)
BASKOVA, Dagmara (SVK)/
WIKKERINK, Janneke (NED)
B.B./M.A. odustale
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
VESELINOVIĆ, Ana (MNE)
BENOIT, Marie (BEL)/
KEMPEN, Magali (BEL, 3)
6-2 4-6 10-12
GD Tennis Academy, Antalya, Turkey, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) PONOMAR, Lisa (GER) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 5) PAYET, Pauline (FRA) 7-5 6-1
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 5) ANDREI, Stefana (ROU) 6-4 6-4
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 5) ANDREI, Laura-Ioana (ROU, 1) 7-6(5) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo SPREMO, Milana (SRB)/
STAMATOVA, Julia (BUG)
GUBANOVA, Yekaterina (KAZ)/
TOPSEL, Muge (TUR)
7-6(5) 6-1
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB)/
STAMATOVA, Julia (BUG)
HUSARIĆ, Anita (BIH)/
SOTNIKOVA, Alyona (UKR, 4)
5-7 1-6

Inka Bowl, Lima, Peru, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) SCOTT, Harrison (CAN, 12 2-6 0-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
EFRIM, Ion (ROU)
LIZEN, Aswin (GBR)/
SHCHERBA, Vitalii (UKR, 4)
3-6 6-2 8-10
ITF Junior Tennis Club Hammamet, Hammamet, Tunisia, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 8) GASMI, Maher (TUN) 6-1 6-1
2/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 8) MICEVSKI, David (MKD) 6-1 4-6 6-4
3/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 8) BUCUR, Sergiu Ioan (ROU) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 4) TURCHETTI, Nicolo (ITA) 6-2 4-6, predao Č.B.
SUČEVIĆ, Luka (SRB, Q) THOMSON, Bjorn (IRL, 8) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
LOZIĆ, Karlo (CRO)
OZELIS, Almantas (LTU, A)/
PROKOPCHUK, Alexey (UKR, A)
6-4 6-2
1/4 finale SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
LOZIĆ, Karlo (CRO)
REYNOLDS, Christopher (GBR)/
ROSKILLY, Lewis (GBR)
6-4 3-6 6-10
Swiss Junior Trophy, Oberentfelden,Switzerland, G4, tepih
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) VOGELMANN, Ira (GER) 6-2 6-1
2/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) MIJUKIĆ, Melanie (SUI) 6-4 2-6 6-2
3/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) MATTHEY, Anais (SUI) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 15) slobodna
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 15) ZEMP, Vanessa (SUI, Q) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BABIC, Ena (CRO, 8)
slobodne
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
ZUGER, Joanne (SUI)
CLEMENTE, Lorena (SUI)/
ROMEO, Lorena (SUI)
6-2 6-2
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BABIC, Ena (CRO, 8)
GADIENT, Nicole (SUI)/
SCHNEIDER, Amanda (SUI)
4-6 5-7
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
ZUGER, Joanne (SUI)
GARIGLIO, Francesca (ITA)/
PRATESI, Martina (ITA, 1)
6-4 2-6 7-10

Vendryne, Czech Republic, Winter Cups 2014, B12, Finale
07-09.02. Satnica
DEČACI (Goran Životić, Viktor Jović, Ilija Zoroja)
Croatia, France, Switzerland, Serbia, Slovak Republic, Belarus, Romania, Russia
1/4 finale Srbija B12 0-3 Švajcarska B12
Goran ŽIVOTIĆ Jean Marc MALKOWSKI 5-7 6-7(4)
Viktor JOVIĆ Leandro RIEDI 2-6 3-6
Viktor JOVIĆ/
Goran ŽIVOTIĆ
Leandro RIEDI/
Jean Marc MALKOWSKI
5-7 7-6(1) 3-10
5-8. mesto Srbija B12 1-2 Slovačka B12
W/O
Viktor JOVIĆ Lukas KOPAL 6-3 6-2
W/O
Za 7. mesto Srbija B12 3-0 Belorusija B12
Ilija ZOROJA Danila BUDOV 6-1 6-1
Viktor JOVIĆ Danila MOROZ 6-2 7-5
Ilija ZOROJA/
Viktor JOVIĆ
Danila BUDOV/
Danila MOROZ
6-3 6-1