Turniri od 03.02. – 09.02.

OPEN SUD DE FRANCE, Montpellier, France, ATP 250, 606.350, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) MORIYA, Hiroki (JPN) 6-4 7-6(8)
2/2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) STAKHOVSKY, Sergiy (UKR, 3) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) COUACAUD, Enzo (FRA, Q) 6-4 6-4
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) YMER, Mikael (SWE) 6-1 6-1
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) BARRERE, Gregoire (FRA)  6-2 7-5
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) MONFILS, Gael (FRA, 1, WC) 6-7(4) 2-6
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
PAVIĆ, Mate (CRO)
DE SCHEPPER, Kenny (FRA)/
GASTON, Hugo (FRA)(WC)
6-4 6-4
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
PAVIĆ, Mate (CRO)
KRAWIETZ, Kevin (GER)/
MAHUT, Nicolas (FRA)(1)
6-4 7-5
1/2 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
PAVIĆ, Mate (CRO)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
PAVIĆ, Ante (CRO)
7-6(3) 7-5
FINALE ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
PAVIĆ, Mate (CRO)
INGLOT, Dominic (GBR)/
QURESHI, Aisam-Ul-Haq (PAK)
6-4 6-7(4) 10-4
CORDOBA OPEN, Cordoba, Argentina, ATP 250, $610.000, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 4) slobodan
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 4) MARTINEZ, Pedro (ESP, Q) 6-3 6-4
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 4) LONDERO, Juan I. (ARG, 8) 6-7(5) 6-3 7-6(5)
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 4) SCHWARTZMAN, Diego (ARG, 1) 1-6 6-1 2-6
TATA OPEN MAHARASHTRA, Pune, India, ATP 250, $610.000, tvrda podloga
ATP Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) MYNENI, Saketh (IND, WC) 6-3 6-2
TROICKI, Viktor (SRB, 5) KUHN, Nicola (ESP) 6-1 6-4
2/2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) HAASE, Robin (NED, 6) 6-3 6-3
TROICKI, Viktor (SRB, 5) KARLOVSKIY, Evgeny (RUS) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, Q) HOANG, Antoine (FRA) 7-6(5) 6-4
TROICKI, Viktor (SRB, Q) NAGAL, Sumit (IND) 6-2 6-7(4) 6-2
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, Q) SUGITA, Yuichi (JPN, 5) W/O
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, Q) GERASIMOV, Egor (BLR, 6) 6-2 3-6 2-6

FED CUP QUALIGICATIONS 2020, Group 1, Europe/Africa, Event B, Esch sur Alzette, Luxembourg, tvrda podloga
05-08.02.
Event A (Tallinn, Estonia): Austria, Bulgaria, Croatia, Estonia, Greece, Italy and Ukraine
Event B: Luxembourg, Poland, Serbia, Slovenia, Sweden and Turkey
POOL A: SRBIJA, Švedska, Luksemburg
SRBIJA: Nina STOJANOVIĆ, Aleksandra KRUNIĆ, Olga DANILOVIĆ, Fatma IDRIZOVIĆ
06.02. SRBIJA LUKSEMBURG 2-1
Olga DANILOVIĆ CORREIA Laura 6-1 6-2
Nina STOJANOVIĆ MOLINARO Eleonora 3-6 3-6
Nina STOJANOVIĆ/
Aleksandra KRUNIĆ
CORNELIUS Tiffany/
MOLINARO Eleonora
6-4 6-2
07.02. SRBIJA ŠVEDSKA 2-1
Aleksandra KRUNIĆ BJORKLUND Mirjam 6-2 3-6 6-3
Nina STOJANOVIĆ LARSSON Johanna 1-6 0-6
Nina STOJANOVIĆ/
Aleksandra KRUNIĆ
LARSSON Johanna/
LISTER Cornelia
6-2 6-1
Finale SRBIJA SLOVENIJA 2-1
Olga DANILOVIĆ JUVAN Kaja 2-6 2-6
Nina STOJANOVIĆ ZIDANŠEK Tamara 6-4 7-5
Nina STOJANOVIĆ/
Aleksandra KRUNIĆ
JUVAN Kaja/
ZIDANŠEK Tamara
6-4 6-4
SRBIJA se plasirala u plej-of kvalifikacija Svetske grupe Fed kupa. Plej-of je 17. i 18. aprila, a pobednik plej-ofa obezbediće plasman u kvalifikacije za Svetsku grupu koje su februara 2021. Pobednik kvalifikacija (februar 2021) ostvaruje plasman na finalni turnir Svetske grupe 2021. koji je aprilu 2021. u Budimpešti.

Ove nedelje nema naših predstavnika
ATP-CH Satnica ATP forum

MAGIC TOURS, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PAVLOVIĆ, Marko (SRB) GUERRA, Davide (ITA) 0-6 2-6
COPA FEDERACION, Lima, Peru, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) slobodan
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) PASTORE, Cristian L. (ARG) 6-0 6-0
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) LEIVA B., Oscar M. (CHI) 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) ALVAREZ, Nicolas (PER, 4) 7-6(5) 6-4
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) CUEVAS, Martin (URU) 6-3 6-2
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) ETCHEVERRY, Tomas M. (ARG, 6) 1-6 6-3 6-4
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) GOMEZ-H., Carlos (ESP) 3-6 4-6

MAGIC TOURS, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 10) TEODOSESCU, Nicole (ITA) 6-0 6-3
ŠUVIRĐONKOVA, Darja (SRB) TOULY, Carta (FRA, 5) 5-7 2-6
2/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 10) ROSSI, Federica (ITA, 3) 3-5, ret.
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) PRIBYLOVA, Anastasia (RUS, 4) 6-2 6-1
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, Q) PONOMAR, Lisa (GER, 6) 4-6 2-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) LLINARES D., Lucia (ESP) 2-6, 0-1, ret
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ECHEVERRIA A., Nadia (VEN)(1)
HOSOKI, Yuka (JPN)/
WOOD, Sasha (USA)
6-2 2-6 10-8
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ECHEVERRIA A., Nadia (VEN)(1)
HERING, Katharina (GER)/
PONOMAR, Lisa (GER)
3-6 1-6
DOW TENNIS CLASSIC, Midlan, MI, USA, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Jovana (SRB) ANDERSON, Robin (USA, 8) 6-4 3-6 4-6
SAHINLER CUP SERIES 2, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) slobodna
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 12) slobodna
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB) BERESOVA, Laura (SVK) 1-6 0-6
2/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) DAVYDOVA, Anna (RUS) 6-2 6-1
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 12) DUMITRESCU, Ioana (ROU) 6-1 3-6 10-7
3/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) BIAGIANTI, Martina (ITA, 8) 2-6 6-7
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 12) RITTBERGER, Sabrina (GER, 5) 7-6(6) 6-3
Glavni žreb
1. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 12) SEVCIKOVA, Linda (CZE) 6-2 6-0
2. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 12) ARCIDIACONO, Federica (ITA, 8) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
KELLER, Nadine (SUI)
NEFEDOVA, Anastasia (USA)/
OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO)(2)
1-6 3-6
CALVIA ITF PRO WORLD TENNIS TOUR, Palmanova, Spain, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Jovana (SRB) GARRI MURCIA, Carmen (ESP) 0-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo PERIĆ, Jovana (SRB)/
REBOREDO M., Marta G. (ESP)
GARRI M., Carmen (ESP)/
NORIN, Fanny (SWE)
7-5 6-3
1/4 finale PERIĆ, Jovana (SRB)/
REBOREDO M., Marta G. (ESP)
OGATA, Haine (JPN)/(2)
YOSHITOMI, Aiko (JPN)
W/O
THAILAND ITF WORLD TENNIS TOUR 2020, Nonthaburi, Thailand, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 6) STEFANINI, Lucrezia (ITA, Q) 6-2 4-6 4-6