Turniri od 02.12 – 08.12.

Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) HELLER, Peter (GER) 6-0 6-4 
KRSTIN, Peđa (SRB, 5) FELER, Melik (FRA, WC) 6-0 6-2
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) WERNER, Jean-Marc (GER, 8) 3-6 2-5, predaja
KRSTIN, Peđa (SRB, 5) SABANIN, Yan (RUS) 6-2 6-4
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 5) MONEKE, Steven (GER, 3) 6-4 6-3
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 5) BURZI, Enrico (ITA, 6) 6-4 5-7 6-4
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 5) SAFWAT, Mohamed (EGY, 1) 4-6 6-7(1)
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
CAMMARATA, Alberto (ITA)/
LO PRIORE, Pierdanio (ITA)  (WC)
6-4 2-6 7-10
Puerto Del Carmen (Lanzarote), Spain, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 8) slobodan
2/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 8) HERRERO ARAGUAS, Roberto (ESP) 6-2 7-6(2) 
3/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 8) MERKULOV, Denis (RUS) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, Q) MITARD, Arthur (FRA, Q) 5-7 6-4 6-3
2. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, Q) CHECA-CALVO, Jose (ESP, 1) 2-6 1-6

Pune, India, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) BAVISETTI, Sowjanya (IND, Q) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MARCINKEVICA, Diana (LAT, 4)
MORGINA, Anna (RUS)/
SHKUDUN, Anna (UKR)
6-4 6-2 
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MARCINKEVICA, Diana (LAT, 4)
BALU, Sharmada (IND)/
BAVISETTI, Sowjanya  (IND)
7-6(1) 3-6 8-10 
Merida, Mexico, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) KATO, Miyu (JPN) 3-6 7-6(6) 6-4
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) EL TABAKH, Heidi (CAN) 5-7 3-6
Vendryne, Czech Republic, $ 15,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB) MALIKOVA, Tereza (CZE, 7) 6-4 6-4
2. kolo KAČAR, Marina (SRB) ALEXANDROVA, Ekaterina (RUS) 6-7(5) 3-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) IRBE, Ieva (LAT, Q) 3-6 6-4 2-6
Dubl
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
ARMITANO, Mathilde (FRA)
HATTINGH, Ilze (RSA)/
LE ROUX, Madrie (RSA)
3-6 4-6
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB) CHALAGANIDZE, Tamari (GEO) 6-1 6-1
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) MATVIYENKO, Lisa (GER, Q) 6-7(5) 6-3 0-6
2. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB) KAJEVIC, Ena  (CRO, Q) 7-6(6) 6-3
1/4 finale DUKIĆ, Dajana (SRB) SOTNIKOVA, Alyona (UKR, 3) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/   (2)
SOTNIKOVA, Alyona (UKR)
GISONNA, Alessandra (ITA)/
PILUDU, Natasha (ITA)
5-3, KN/SA predale
Duino Aurisina, Italy, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 6) MIHAILA, Ana Bianca (ROU) 6-2 6-3
2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 6) FERRANDO, Cristiana (ITA) 2-6 0-6

Eddie Herr International Junior Tennis Championships, Bradenton, Florida, USA, G1, U18, šljaka
Satnica
DEVOJČICE do 18
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) VAZQUEZ, Cassandra (MEX) 6-2 3-6 6-3
KOZAROV, Katarina (SRB, WC) FRANCATI, Emilie (DEN, WC) 3-6 3-6
2. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) BLACK, Tornado Alicia (USA, 2) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
DAS, Nandini (IND)    (WC)
JACOBS, Lesedi Sheya (NAM)/
VAN ZYL, Theresa Alison (RSA)
0-6 0-6
    Eddie Herr International Junior Tennis Championships, Bradenton, Florida, USA, U16, tvrda podloga
Live Stream Satnica
DEVOJČICE do 16
Glavni žreb
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) BORTLES, Alexa (USA) 2-6 0-6
Eddie Herr International Junior Tennis Championships, Bradenton, Florida, USA, U14, tvrda podloga
Live Stream Satnica
DEČACI do 14
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) BHATNAGAR, Malik (CAN) 6-1 6-0
BUTULIJA, Boris (SRB) CARVALHO, Davis (USA) 4-0, predaja
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) KISELOV, Vasyl (USA) 6-1 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB) KIRKOV, Vasil (USA) 2-6 2-6
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) KIRKOV, Vasil (USA) 6-3 6-1
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) MEJIA, Nicolas (COL, 7) 6-1 6-1
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) CERNOCH, M. Brian (USA, 4) 6-0 6-2
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) KYPSON, Patrick (USA, 16) 6-2 6-1
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
DIMITROV, Kaloyan (BUL)     (3)
DEL VALLE, Nicolas (CHI)/
KARPOVETS, Igor (UKR)
4-6 4-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KYPSON, Patrick (USA)          (2)
HERNANDEZ SERRANO, Juan Aejandro (MEX)/
RUBIO, Alan (MEX)
6-1 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KYPSON, Patrick (USA)          (2)
CASTANEDA, Guillermo (MEX)/
PUGA, Stefano (PER)
6-1 6-1
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KYPSON, Patrick (USA)          (2)
MOLLEKER, Rudolg (GER)/
PEARSON, Kody (AUS)     (7)
7-6(3) 6-1
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KYPSON, Patrick (USA)          (2)
BRYDE, J. Trent (USA)/
HOWELLS, C. William (USA)
6-4 4-6 8-10
Eddie Herr International Junior Tennis Championships, Bradenton, Florida, USA, U12, tvrda podloga
Live Stream Satnica
DEČACI do 12
Glavni žreb
1. kolo ĆIRKOVIĆ, Jovan (SRB) NIKUSHINS, Sergejs (LAT) 6-3 6-2
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 3) LI, Chenhe (USA) 6-2 6-4
2. kolo ĆIRKOVIĆ, Jovan (SRB) KROLO, FILIP, (GER, 12) 2-6 4-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 3) YOON, Yoonhee (KOR, Q) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo ĆIRKOVIĆ, Jovan (SRB)/
DIMIĆ, Matić (SVN)/
GARMENDIJA, Jose (CHI)/              NUNEZ ACEVEDO, Daniel 0-6 2-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/
FOREJTEK, Jonas (CZE)        (2)
GARCIA, Nicholas (USA)/
TSENG, Chun Hsin (TWN)
4-6 6-4 8-10
DEVOJČICE do 12
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) COHEN, Gia (USA) 6-1 6-3
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) DOLDEN, Heidy (PRY) 6-2 6-1
SKROBONJA, Anđela (SRB) BLACK, Huricane Tyra (USA, 2) 1-6 0-6
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) ROGOZINSKA-DZIK, Stephania (POL) 6-3 6-2
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) GAWANDE, Sanyukta (USA) 1-6 2-6
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) GAWANDE, Sanyukta (USA) 6-3 6-0
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) POTAPOVA, Anastasia (RUS, 1) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/    (3)
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)
FRAYMAN, Darija (RUS)/
GAWANDA, Sunyutka (USA)
6-2 7-5
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/    (3)
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)
PRICE, Gabriella (USA)/
MARSH, P. Ruth (USA)
6-2 7-5
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/ (3)
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)
DOLDAN, Susan Tamara (PRY)/
DOLDAN, Heidy (PRY, 7)
6-3 6-4
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/ (3)
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)
BLACK, Tyra Hurricane (USA)/ (1)
OSUIGWE, C. Whitney (USA)
5-7 4-6
Zagreb, Croatia, G4, tvrda podloga
Livescore Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 2)
VARGA, Matko (CRO) 6-2 6-1
2/3. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 2) OSMAKCIC, Mario (SUI) 7-5 6-4
3/3. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 2) SAMARDŽIJA, David (CRO) 6-7(4) 5-7
Glavni žreb
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB)
GLASNOVIĆ, Roko (CRO) 6-2 6-2
GRBIĆ, Filip (SRB) ZAWISZA , Pavl (POL) 6-3 4-6 6-2
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, LL) JEPPESEN, Oscar Rene (DEN) 6-1 6-3
2. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB) CANNELL, JOEL (GBR, 6) 3-6 7-6(3) 3-6
GRBIĆ, Filip (SRB) HODOR, Samuel (SVK) 4-6 1-6
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, PODVINSKI, Tomislav (CRO, WC) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
BRKIC, Jerko (CRO)/   (WC)
ORESKOVIC, Zvonimir (CRO)
6-3 6-2
SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
GOJO, Borna (CRO)
DE LA BASSETIERE, Constant (FRA)/
HUMBERT, Ugo (FRA)
6-4 6-7(5) 15-17
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
MARTINIS, Jakov (CRO, WC)/
MITAK, Mladen (CRO, WC)
6-3 6-2
1/2 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
POPOVIC, Orlando (CRO)/
SAMARDZIJA, David (CRO)
7-6(3) 3-6 5-10
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) MAMIĆ, Matea (CRO, WC) 6-3 6-1
PETROVIĆ, Bojana (SRB, 7)
ĆURČIĆ, Mina (CRO, WC) 6-2 6-0
2/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) JEZIDZIC, Tea (CRO) 2-6 7-6(4) 1-6
PETROVIĆ, Bojana (SRB, 7) MARTINOVIC, Anabel (GER) 6-2 5-7 2-6
Glavni žreb
1. kolo KENIĆ, Jovana (SRB) GRANIĆ, Petra (CRO, WC) 4-6 4-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) DANAILOVA, Elizabeth (BUL) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo KENIĆ, Jovana (SRB)/
SROJANOVSKA, Tanja (MKD)
BRGLEZ, Pia (SLO) /
MRAZ, Hana (SLO)     [3]
1-6 2-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
HUTCHINSON, Golly (GBR)
BARKOVIC, Ema (CRO) /
MARTINOVIC, Anabel (GER)
6-1 6-1
MARJANOVIĆ, Nina (SRB/
KARANUŠIĆ, Anda (CRO)
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)/
PRIBYLOVA, Anna (RUS)  [2]
3-6 3-6
1/4 finale NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
HUTCHINSON, Golly (GBR)
BASIC, Martina (CRO)/
GRANIC, Petra (CRO, 1)
NM/HG odustale

Milovice, Czech Republic, G3, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo PETROV, Kosta (SRB, 7) STEPANEK, Antonin (CZE, Q) 0-6 2-6