Turniri od 02.11 – 08.11.

BNP Paribas Masters, Paris, France, ATP1000, 3.288.530, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan  (SRB) H2H GIMENO TRAVER, Daniel (ESP, 12) 7-6(2) 2-6 6-2
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan  (SRB) H2H MATHIEU, Paul Henri (FRA, WC) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) H2H SOCK, Jack (USA) 6-2 6-3
LAJOVIĆ, Dušan  (SRB) H2H MAHUT, Nicolas (FRA, WC) 7-5 6-3
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H BELLUCCI, Thomaz (BRA) 7-5 6-3
LAJOVIĆ, Dušan  (SRB) H2H GOFFIN, David (BEL, 16) 2-6 2-6
TROICKI, Viktor (SRB) H2H LOPEZ, Feliciano (ESP, 15) 6-7(7) 7-5 6-4 
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H SIMON, Gilles (FRA, 14) 6-3 7-5
TROICKI, Viktor (SRB) H2H WAWRINKA, Stan (SUI, 4) 4-6 5-7
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H BERDYCH, Tomas (CZE, 5) 7-6(3) 7-6(8) ATP rekord 1)
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H WAWRINKA, Stan (SUI, 4) 6-3 3-6 6-0
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H MURRAY, Andy (GBR, 2) 6-2 6-4 ATP rekord 2)
1) 25 pobeda protiv Top10 u jednoj sezoni; 2) Prvi teniser koji je osvojio 6 Mastersa u jednoj godini
Dubl
1. kolo  TROICKI, Viktor (SRB)/
BELLUCCI, Thomaz (BRA)
QURESHI, Aisam Ul Haq (PAK)/
SIMON, Gilles (FRA)
5-7 6-7(3)
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 7)
slobodni
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 7)
POSPISIL, Vasek (CAN)/
SOCK, Jack (USA)
6-7(9) 6-7(2)

WTA ELITE TROPHY, Zhuhai, China, Tour Championships, $2.150.000, tvrda podloga
WTA Glavni žreb Satnica WTA forum
GRUPA A: Venus WILLIAMS (USA, 1), Madison KEYS (USA), SaiSai ZHENG (CHN)
GRUPA B: Carla SUAREZ NAVARO (ESP, 2), Elina SVITOLINA (UKR), Andrea PETKOVIC (GER)
GRUPA C: Karolina  PLISKOVA (CZE, 3), Sara ERRANI (ITA), Jelena JANKOVIĆ  (SRB)
GRUPA D: Roberta VINCI (ITA, 4), Caroline WOZNIACKI (DEN), Svetlana Kuznetsova (RUS)
GRUPA C
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) ERRANI, Sara (ITA) 6-4 7-5
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena  (SRB) PLISKOVA, Karolina  (CZE, 3) 4-6 6-3 2-6
3. kolo PLISKOVA, Karolina (CZE, 3) ERRANI, Sara (ITA) 6-0 6-3
Jelena JANKOVIĆ se nije kvalifikovala za polufinale

ATP BAUER WATERTECHNLOGY CUP 2015, Eckental, Germany, 35.000+H, tepih
Satnica Facebook
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
PAVIĆ, Mate (CRO, 4)
KOWALCZYK, Mateusz (POL)/
MARCAN, Dino (CRO)
6-7(4) 7-6(4) 10-12

Abierto de Aragua, Caracas, Venezuela, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) ESTE, Miguel Angel (VEN, WC) 6-1 6-1
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) GASTIEN, Eugenio Gaston (ARG, Q) 6-4 6-0
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 1) MARTINEZ, Mateo Nicolas (ARG, 6) 6-3 6-3
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 1) DIAZ-FIGUEROA, Christopher (GUA, 4) 7-5  7-5
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 1) VELOTTI, Agustin (ARG, 2) 6-3 6-2
Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) CARLI, Cristian (ITA) 6-3 6-2
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) JEDRUSZCZAK, Mikolaj (POL, Q) 6-1 6-2
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 3) MUKUND, Sasi Kumar (IND, 7) 6-1 6-2
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 3) SAFWAT, Mohamed (EGY, 1) 7-6(3) 7-6(1)
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 3) SILVA, Frederico Ferreira (POR, 2) 7-6(5) 6-1
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
JHUN, Alexander (GBR) (3)
MUKUND, Sasi Kumar (IND)/
SEBAOUN, Leo Julien (JPN)
6-4 6-7(6) 10-5
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
JHUN, Alexander (GBR) (3)
NOWAK, Maciej (POL)/
PAPIK, Tomas (CZE)
1-6 4-6
7th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) slobodan
MILOVIĆ, Željko (SRB, 10) slobodan
DRINIĆ, Milan (SRB) O’HOISIN, Osgar (IRL) 6-7(2) 7-6(10) 3-6
ANTONIĆ, Dejan (SRB) NAZARUK, Dominik (POL) 0-6 0-6
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) GENGEL, Marek (CZE) 6-3 6-3
MILOVIĆ, Željko (SRB, 10) O’HOISIN, Osgar (IRL) W/O
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) O’HOISIN, Osgar (IRL) 6-3 6-2 
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q, 1) JUSZCZAK, Loic (BEL, Q) 6-4 5-3, ret.
ČONKIĆ, Petar (SRB) LAZOV, Aleksandar (BUL, 1) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2)
FELER, Melik (FRA)/
LIZEN, Aswin (GBR)
6-3 6-2
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2)
BOTHWELL, Samuel (IRL)/
ONO, Masayoshi (JPN)
W/O
CORAL TRAVEL CUP, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) slobodan
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 6)  NICULESCU, Vincentiu Andrei (ROU) 6-1 7-5
3/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) SAIVE, Thibault (BEL, 13) 5-7 1-6
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) ALEKSEENKO, Vadim (UKR) 2-6 5-7 
JANDRIĆ, Darko (SRB, LL) VORONIN, Dimitriy (RUS, Q) 6-4 3-6 6-2
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, LL) FAYZIEV, Sanjar (UZB, 6) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH, 4)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
AYAP, Sagadat (KAZ)
6-1 6-4
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH, 4)
LOJDA, Dušan (CZE)/
WEIDINGER, Dominic (AUT)
6-2 6-1
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH, 4)
HAYLAZ, Muhammet (TUR)/
YUKSEL, Anil (TUR)
6-3 6-4
FINALE JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH, 4)
ALTUNA, Tuna (TUR)/
ILKEL, Cem (TUR)(3)
7-6(3) 6-3

BUSH’S $50,000 WACO SHOWDOWN, Waco, TX, USA, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, SE) SANCHEZ, Maria (USA) 3-6 4-6
Morocco Tennis Tour, Casablanca, Morocco, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  RADANOVIĆ, Dejana (SRB) IVAKHNENKO, Valentyna (RUS, 7) 7-5 3-6 4-6
Aegon GB Pro-Series Loughborough, Loughborough, Great Britain, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) ARBUTHNOTT, Emily (GBR, WC) 7-6(4) 6-7(5) 0-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
BARANSKA, Agata (POL, 2)
CROUCH, Mollie (GBR)/
MILLER, Nell (GBR)
6-3 6-4
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
BARANSKA, Agata (POL, 2)
ARBUTHNOTT, Emily (GBR)/
WALLACE, Isabelle (GBR)
5-7 0-6
7th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) Slobodna
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) Slobodna
2/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) BEBERECHI, Andreia (ROU) 6-7(5) 7-5 2-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) BUNEA, Nicole (CAN) 2-6 7-5 6-3
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) ROMEO, Caroline (FRA, 1) 3-6 6-1 5-7
SPREMO, Milana (SRB, 3) NIKITOVIĆ, Nina (SRB, Q) 6-0 3-0, ret.
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 3) LUMSDEN, Maia (GBR, Q) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ALIBALIĆ, Nina (CRO)
NIKITOVIĆ, Nina (SRB)/
BEBERECHI, Andreia (ROU)
6-2 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ALIBALIĆ, Nina (CRO)
KENNEL, Karin (SUI)/
TOMOVA, Viktoriya (BUL, 1)
4-6 6-7(9)
Collector Norwegian Open, Oslo, Norway, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOTLICA, Boba (SRB) Slobodna
2/2. kolo KOTLICA, Boba (SRB) SCHNELL JACOBSEN, Victoria (NOR) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo KOTLICA, Boba (SRB)/
RAFIKOVA, Antonina (RUS)
Slobodne
1/4 finale KOTLICA, Boba (SRB)/
RAFIKOVA, Antonina (RUS)
GRAJDEK, Kim-Alice (GER)/
YASHINA, Ekaterina (RUS, 1)
0-4, Predaja 
Sportevasion ITF Future Summer Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  LUKIĆ, Jelena (SRB) HOBGARSKI, Katharina (GER, 4) 6-1 4-6 0-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB)/
ROHIRA, Tanisha (IND)
ANDRIAMAROSOA, Sandra (MAD)/
RAMIREZ, Miranda (USA)
3-6 6-2 6-10

Matan Gafniel Raanana Open, Raanana, Israel, G2, tvrda podloga
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) ENTELIS, Daniel (ISR, LL) 6-1 7-6(4)
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) AYENI, Olukayode Alafia Damina (USA, 10)  2-6 3-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
OLIEL, Yshai (ISR, 6)
slobodni
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
OLIEL, Yshai (ISR, 6)
DANIEL, Oz (ISR)/
KOLOBAEV, Nikolay (RUS)
6-2 3-6 10-5
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
OLIEL, Yshai (ISR, 6)
MOORE, Ewan (GBR)/
ZUK, Kacper (POL)(1)
4-6 6-3 7-10
International Junior Saint-Cyprien, Saint Cyprien, France, G3, tvrda podloga
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo  LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 4) DUSSIN, Louis (FRA) 6-2 4-6 6-2
2. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 4) COSTE, Emmanuel (FRA, LL) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
GASTON, Hugo (FRA)
BLANCHET, Ugo (FRA)/
DARRAS, Mayeul (FRA)
 6-2 6-4
1/4 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
GASTON, Hugo (FRA)
DAMIENS, Antoine (FRA)/
RESPAUT, Cyril (FRA)
7-6(5) 6-4
1/2 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
GASTON, Hugo (FRA)
BAX, Florent (FRA)/
DUSSIN, Louis (FRA)
W/O
UAE Fujairah Junior Cup, Fujairah, United Arab Emirates, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo  SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) ADEL, Lojaine (EGY, WC) 6-1 6-1
2. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) SCHWARTE, Emelie Luisa (GER, 1) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
UGARKOVIĆ, Frana (CRO)
ABDEL-AZIZ, Donia (GBR)/
SCHWARTE, Emelie Luisa (GER, 2)
4-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Kremlin Cup, Moscow, Russia, U14, C1, tvrda podloga
Livescore Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2.k. Anđela SKROBONJA (6)
ELEON TENNIS CUP U14, Nicosia, Cyprus, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 2) DJAKOURIS, Antreas (CYP) 6-2 6-2
1/2 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 2) KYZAS, Sergios (CYP, 3) 7-6(6) 7-5
FINALE SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 2) ADAMEK, Makary (POL, 1) 5-7 6-7(4)
Dubl
1/2 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)/
DJAKOURIS, Antreas (CYP) (2)
VOLOSHYN, Anatoliy (UKR)/
ZINCHENKO, Heorhii (UKR)
W/O
FINALE SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)/
DJAKOURIS, Antreas (CYP) (2)
AVRAAM, Christos (CYP)/
MATIĆ, Matija (CYP)
6-4 4-6 5-10