Turniri od 02.10 -08.10.

 

CHINA OPEN,  BEIJING, CHINA, ATP 500, $3.028.080, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) GIANNESSI, Alessandro (ITA) 6-3 3-6 6-3
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) DUTRA S., Rogerio (BRA, 2) 6-3 5-7 6-3
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) VERDASCO, Fernando (ESP) 6-1 3-6 6-3
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) DARCIS, Steve (BEL, Q) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BERDYCH, Tomas (CZE)
KONTINEN, Henri (FIN)/
PEERS, John (AUS) (1)
3-6 5-7
RAKUTEN JAPAN OPEN TENNIS CHAMPIONSHIPS 2017, TOKYO, JAPAN, ATP 500, €$1.563.795, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) RAONIĆ, Miloš (CAN, 3) 3-6 4-6
Dubl
 1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
SKUGOR, Franko (CRO)
KLAASEN, Raven (RSA)/
RAM, Rajeev (USA) (3)
3-6 6-7(5) 

Ove nedelje nema naših teniserki na WTA turnirima

STOCKTON CHALLENGER, Stockton, USA, €$100.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) slobodan
2/3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) TURSUNOV, Dmitry (RUS) 3-6 6-2 2-6
Dubl 
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
SATRAL, Jan (CZE)
BROOKSBY, Jenson (USA)/
KOZLOV, Boris (USA)(WC)
6-1 6-3
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
SATRAL, Jan (CZE)
KLEIN, Brydan (GBR)/(4)
SALISBURY, Joe (GBR)
3-6 4-6
ALMATY CHALLENGER, Almaty, Kazakhstan, €$50.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) ZEKIĆ, Miljan (SRB) 6-1 7-5
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) FAYZIEV, Sanjar (UZB) 6-2 6-2
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) KOLAR, Zdenek (CZE) 6-2 6-0
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) MOLCAN, Alex (SVK, WC) 6-4 6-0 
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) DE GREEF, Arthur (BEL, 5) 6-3 6-3
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) GAIO, Federico (ITA) 6-0 6-0
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) GAKHOV, Ivan (RUS) 6-4 1-6 6-2
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) TRUNGELLITI, Marco (ARG) 6-3 6-4
FINALE ĐERE, Laslo (SRB, 1) KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)(A)
BURY, Aliaksandr (BLR)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(2)
2-6 6-3 10-2
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)(A)
BETOV, Sergey (BLR)/
POPKO, Dmitry (KAZ)
4-6 3-6

Santa margherita di Pula, Santa Margherita Di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 6) slobodan
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 6) CALVANO, Giovanni (ITA) 6-3 6-2
3/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 6) GOHLKE, Delf (GER, 13) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) MONETTE, Samuel (CAN) 6-2 3-6 6-0
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) APOSTOL, A. Stefan (ROU, Q) 6-0 6-0
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) DI NICOLA, Gianluca (ITA, WC) 6-4 2-6 3-6
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) ZAPLOTNIK, Matic (SLO) 6-1 6-3
2/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) DIJKHUIZEN, Marc (NED, 3) 4-6 4-6
Circuito Internacional de Ténis de Idanha-A-Nova,  Idanha-a-Nova, Portugal, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) LEOTE PRATA, Martim (POR, WC) 4-6 6-4 6-4
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) CATARINA, Lucas (MON, 2) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CREPALDI, Erik (ITA)(2)
ALMEIDA, Manuel (POR)/
ALMEIDA, Tomas (POR)
6-2 6-1
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CREPALDI, Erik (ITA)(2)
GARCIA GIL, Jesus (ESP)/
MARRERO CURBELO, Ivan (ESP)
6-1 6-1
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CREPALDI, Erik (ITA)(2)
FALCAO, Goncalo (POR)/
KASTER, Kaptan (USA)
7-6(2) 6-3
FINALE JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CREPALDI, Erik (ITA)(2)
PULGAR-GARCIA, Jaime (ESP)/
VIVERO GONZALEZ, Pablo (ESP)(3)
7-6(3) 6-2
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka 
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) LAMBERTI, Edoardo (ITA) 7-5 7-6(2)
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) LANG, Robin (GER, 14) 7-5 6-3
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) AHOUDA, Amine (MAR) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
MATOS, Rafael (BRA)/
ZORMANN, Marcelo (BRA)(2)
TENNIS ORGANISATION CUP,  Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) PLAZA, Marcelo (CHI, 7) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)(WC)
IGOSHIN, Alexander (RUS)/
SLOBODCHIKOV, Ronald (RUS)
6-7(6) 3-6

Santa margherita di Pula, Santa Margherita Di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) GERLACH, Katharina (GER, Q) 0-6 6-7(5)
Soho Square Egypt F27 Women’s Future,  Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) ALHUSSEIN A.A., Lamy (EGY) 6-1 6-1
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) BURRAGE, Jodie Anna (GBR, 6) 6-7(3) 6-3 6-2
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB) LEE, Pei-Chi (TPE, 1) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
JUVAN, Kaja (SLO)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)/
WALTERS, Alexandra (AUS)(2)
3-6 7-5 7-10
ATCL Women’s Future 2017, Jounieh, Lebanon, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) slobodna
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) OSTLUND, Fanny (SWE, 3) 7-5 5-7 6-1
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) RILEY, Alexandra (USA) 6-2 6-1
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) ECHEVERRIA ALAM, Nadia (VEN) 4-6 7-6(7) 6-2
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) APONASENKO, Vasilisa (RUS, 7) 6-3 7-5
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) MAETSCHKE, Lisa-Marie (GER, 6) 6-3 6-1
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) VUKOVIĆ, Draginja (SRB) 6-7(3) 7-5 0-3, ret.
FINALE VUKOVIĆ, Draginja (SRB) UREKE, Anna (RUS, Q) 3-6 6-3 7-5
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MAETSCHKE, Lisa-Marie (GER)(2)
slobodne
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
TOTKA, Naomi (HUN)
SHARONOVA, Sofia (RUS)/
ZEINEDDINE, Sara (CAN)
6-1 6-0
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MAETSCHKE, Lisa-Marie (GER)(2)
ENGELMANN, Jil Nora (GER)/
PECKL, Kerstin (AUT)
W/O
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
TOTKA, Naomi (HUN)
APONASENKO, Vasilisa (RUS)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS)(4)
7-6(3) 6-3
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MAETSCHKE, Lisa-Marie (GER)(2)
KAN, Victoria (RUS)/
ZOTOVA, Maria (RUS)(3)
6-4 4-6 2-10
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
TOTKA, Naomi (HUN)
CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE)/
OSTLUND, Fanny (SWE)(1)
W/O
FINALE VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
TOTKA, Naomi (HUN)
KAN, Victoria (RUS)/
ZOTOVA, Maria (RUS)(3)
0-6 1-6
II ITF Gran Canaria Yellow Bowl, Telde – L.P De Gran Canaria, Spain, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB) CHANTRAINE, Catherine (BEL, 4) 2-6 2-6
Astoria Womens Futures, Colombo, Sri Lanka, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) CHIEN, Pei-Ju (TPE, WC) 6-0 6-4
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) BOULAIS, Isabelle (CAN) 7-5 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) LUIKHAM, Jennifer (IND, Q) 2-6 6-4 6-4
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) BOUALEM, Josephine (FRA, 2) 5-7 6-1 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SVINOS, Angelique (AUS)(2)
BARAD I., Tamara (ISR)/
GILLAN, Alice (GBR)
6-2 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SVINOS, Angelique (AUS)(2)
ALEXANDER, Sasha (AUS)/
SHENG, Yuqi (CHN)
6-7(3) 6-3 8-10
PTT – ITF Women’s Pro-Circuit, Nonthaburi, Thailand, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) WONGTEANCHAI, Varunya (THA) 6-2 7-6(4)
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) LIANG, En Shuo (TPE, Q) 6-1 6-4
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) CHEAPCHANDEJ, Patcharin (THA, 5) 3-3, ret.
TENNIS ORGANISATION CUP,  Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) slobodna
SIMOVIĆ, Andriana (SRB) slobodna
2/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) KUCZER, Daria (POL, 2) 6-3 2-6 1-6
SIMOVIĆ, Andriana (SRB) TUMOVA, Silvia (SVK) 1-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) PIROK, Alexa (HUN) 6-2 2-6 4-6
Dubl
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)
ALVES, Carolina M. R. (BRA)/
GRIMM, Chiara (SUI) (1)
6-7(4) 5-7
The Shipyard Cup a Women’s $15,000 Event, Hilton Head Island, SC, USA, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) KOWALSKI, Meg (USA, Q) 6-3 5-7 3-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Bar Open 2017, Bar, Montenegro, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Nikola VASIĆ,  Dragutin MITRIĆ,  David OBRADOVIĆ
3/3. kolo: Mihailo RADOSAVLJEVIĆ, Uroš TODOROVIĆ (WC)
Glavni žreb
1. kolo IVIĆ, Stefan (SRB) DRAGOVIĆ, Stefan (MNE, 1) 6-0 6-1
DOBRNJAC, Vanja (SRB, 8) GALIĆ , Marko (CRO) 6-4 3-6 7-6(3)
CIZELJ-ŽIVKOVIC, Stefan (SRB, WC) MATIĆ, Mile (CRO, 4) 3-6 5-7
JANKOVIĆ, Luka (SRB) VOLOSHYN, Anatoliy (UKR, 7) 1-6 6-3 6-4
ŽUGIC, Matija (SRB) MISOLIC, Filip (AUT, 5) 5-7 6-4 1-6
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB) VUKOVIC, Luka (CAN, 3) 0-6 6-7(6)
ŠUNTIC, Sabit (SRB, 6) KOVAČIĆ, Vid (CRO) 6-0 6-2
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, Q) MARKOVSKI, Obrad (MKD, 2) 6-3 7-5
2. kolo DOBRNJAC, Vanja (SRB, 8) PLASESKI, Hristo MKD) 6-0 6-1
IVIĆ, Stefan (SRB) STEPANIĆ, Patrik (CRO) 4-6 1-6
JANKOVIĆ, Luka (SRB) VIDOVIĆ, Blaž (SLO, Q) 2-6 3-6
ŠUNTIC, Sabit (SRB, 6) ALEKSIĆ, Mario (MNE, LL) 6-2 4-6 6-2
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, Q) HORNUNG, Ivan Noel (HUN, Q) 6-1 6-4
1/4 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB, 8) STEPANIĆ, Patrik (CRO) 4-6 2-6
ŠUNTIC, Sabit (SRB, 6) MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, Q) 5-7 6-4 6-7(4)
1/2 finale MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, Q) PLANINŠEK, Filip Jeff (SLO, Q) 7-5 0-6, ret.
Dubl
1/4 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
MATIĆ, Mile (CRO)(1)
PLANINŠEK, Filip Jeff (SLO)/
VIDOVIĆ, Blaž (SLO)
6-1 6-4
IVIĆ, Stefan (SRB)/
HORNUNG, Ivan Noel (HUN)
ANDONOV, Luka Ljuben (MKD)/
TOMAC, Maj (SLO)
3-6 6-3 10-7
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB)/
ŠUNTIC, Sabit (SRB)
STEKOLSHCHIKOV, Aleksandr (RUS)/
STEPANIĆ, Patrik (CRO)
6-3 5-7 12-10
CIZELJ-ŽIVKOVIC, Stefan (SRB)/
DRAGOVIĆ, Stefan (MNE)
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB)/
TODOROVIĆ, Uroš (SRB)(WC)
6-3 6-4
1/2 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
MATIĆ, Mile (CRO)(1)
IVIĆ, Stefan (SRB)/
HORNUNG, Ivan Noel (HUN)
4-6 6-3 10-6
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB)/
ŠUNTIC, Sabit (SRB)
CIZELJ-ŽIVKOVIC, Stefan (SRB)/
DRAGOVIĆ, Stefan (MNE)
3-6 6-1 10-2
FINALE DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
MATIĆ, Mile (CRO)(1)
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB)/
ŠUNTIC, Sabit (SRB)
6-4 5-2, ret.
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/2. kolo:  Mina OBRADOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 1) MADINA, Sofia (RUS) 6-4 6-2
KOVAČ, Jelena (SRB) RISTEVSKA, Ana (MKD) 6-4 3-6 6-3
KOJČIĆ, Emilija (SRB) CAVIC, Valentina (AUT, WC) 6-1 6-3
2. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 1) ŠUNJIĆ, Neli (CRO, WC) 3-6 1-6
KOVAČ, Jelena (SRB) PLUMTREE, Katarina Duic (CRO, 6, Q) 6-3 6-2
KOJČIĆ, Emilija (SRB) GRUSZCZYNSKA, Rozalia (POL, 7) 5-7 6-2 6-4
1/4 finale KOVAČ, Jelena (SRB) NIKITINA, Iuliia (RUS, 3) 6-1 4-6 6-4
KOJČIĆ, Emilija (SRB) TANEVSKA, Jana (MKD) 6-1 6-2
1/2 finale KOVAČ, Jelena (SRB) ŠUNJIĆ, Neli (CRO, WC) 6-2 7-5
KOJČIĆ, Emilija (SRB) TRBEŽNIK, Anja (SLO) 7-6(4) 7-5
FINALE KOVAČ, Jelena (SRB) KOJČIĆ, Emilija (SRB) 6-1 6-4
Dubl
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
GLAVAŠ, Sheila (SLO)(1)
RISTEVSKA, Ana (MKD)/
TANEVSKA, Jana (MKD)
6-3 3-6 11-9
1/2 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
GLAVAŠ, Sheila (SLO)(1)
PLUMTREE, Katarina Duic (CRO)/
ZEČEVIĆ, Andrea (CRO)(3)
6-1 0-6 14-12
FINALE JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
GLAVAŠ, Sheila (SLO)(1)
DADVANI, Luyiza (UKR)/
NIKITINA, Iuliia (RUS)
6-3 6-2

Ove nedelje nema naših učesnika