Turniri od 02.09 – 08.09.

Genoa, Italy, € 85,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 2) SINICROPI, Riccardo (ITA) 2-6 6-1 6-7(8)
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) RITSCHARD, Alexander (SUI) 6-2 4-6 6-7(4)
PETROVIĆ, Danilo (SRB) VIRGILI, Augusto (ITA, WC) 6-3 6-2
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) EHRAT, Sandro (LAT, 3) 5-7 2-6
Glavni žreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) DI MAURO, Alessio (ITA) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB)/
WEINTRAUB, Amir (ISR)
GABASHVILI, Teymuraz (RUS)/
SILJESTROM, Andreas (SWE)
6-7(3) 3-6
Brașov, Romania, € 30,000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) MIRTEA, Dragos Cristian (ROU,WC) 6-0 3-6 7-6(7) 
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) GOLDING, Oliver (GBR, LL) 6-1 6-2 
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) NEDOVYESOV, Oleksandr (UKR, 5) 6-3 6-4
1/2 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) HAIDER MAURER, Andreas (AUT,1) 4-6 6-7(6)
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
DIEZ, Steven (CAN)
GALLARDO, Alex (ESP)/
RIBA, Pere (ESP)   (ALT)
L.D./D.S. odustali

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Telavi, Georgia, $ 15,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BJELICA, Slavko (SRB, WC) VARTANYAN, Arakel (RUS) 7-6(6) 6-4 
2/2. kolo BJELICA, Slavko (SRB, WC) DATASHVILI, Giorgi (GEO) 6-1 6-3
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Slavko (SRB, Q) KONIUSZ, Blazej (POL, 5) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Slavko (SRB)/
KISHI, Ryota (JPN)         (4)
BROWN, Paul (GBR)/
ZIGANSHIN, Robert (RUS)
6-3 7-6(3)
1/4 finale BJELICA, Slavko (SRB)/
KISHI, Ryota (JPN)         (4)
BORISOV, Denis (RUS)/
SLOBODCHIKOV, Ronald (RUS)
6-3 6-2
1/2 finale BJELICA, Slavko (SRB)/
KISHI, Ryota (JPN)         (4)
KOCYLA, Arkadiusz (POL)/
KONIUSZ, Blazej (POL)   (2)
1-6 4-6
Trieste, Italy, $ 10,000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 4) CAPECCHI, Daniele (ITA, Q) 6-7(4) 6-3 6-0
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 4) MEIS, Pascal (GER, Q) 6-4 4-6 3-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

 Trabzon, Turkey, $ 50,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 8) BEYGELZIMER, Yuliya (UKR) 6-2 4-6 6-4 
BONIĆ, Barbara (SRB) PARRIZAS-DIAZ, Nuria (ESP) 4-6 6-4 6-0
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 8) BONIĆ, Barbara (SRB) 6-4 6-2
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 8) PLISKOVA, Kristyna (CZE, 4) 5-7 6-4 6-3
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 8) MESTACH, An-Sophie (BEL) 6-3 6-0
 FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 8) FORETZ GACON, Stephanie (FRA) 1-6 6-4 6-3 !!!!
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/          BYCHKOVA, Ekaterina (RUS) LINETTE, Magda (POL)/                 OZGEN, Pemra (TUR) 6-1 6-4
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/          BYCHKOVA, Ekaterina (RUS) MURRAY, Samantha (GBR)/
VRLJIĆ, Ana (CRO)    (4)
1-6 3-6
Noto, Japan, $ 25,000, trava
Satnica 
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) OKADAUE, Ckiaki (JPN) 6-7(5) 6-2 6-2
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) EGUCHI, Misa (JPN, 4) 6-2 6-3
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB) TAKAO, Erika (JPN, Q) 3-6 6-3 6-4
1/2 finale ERIĆ, Doroteja (SRB) TANAKA, Mari (JPN, 5) 6-0 6-1
FINALE ERIĆ, Doroteja (SRB) HOZUMI, Eri (JPN, 1) 6-0 6-3!!!
 Sarajevo, Bosnia/Herzegovina, $ 15,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 7) SPASOJEVIĆ, Gorica (BIH, WC) 6-2 7-5
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) PALMIGIANO, Francesca (ITA) 4-6 3-6
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 7) DELIĆ, Blaga (CRO, Q) 6-3 6-0
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 7) MOSER, Lisa-Maria (AUT, 1) 4-6 5-7
Dubl
1/4 finale ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
BABIĆ, Vladica (MNE)
ĐURĐEVIĆ, Sara (SLO)/
ŠLJUKIĆ, Milica (MNE)
6-1 6-0
1/2 finale ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
BABIĆ, Vladica (MNE)
HUSARIĆ, Anita (BIH)/
MOSER, Lisa-Maria (AUT)
3-6 6-4 4-10
Belgrade, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo IVANOVIĆ, Andrea (SRB) SPISSAKOVA, Diana (SVK) 6-4 6-2 
MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) TOSEVA, Milena (GER) 6-7(4) 5-7
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) PERIĆ, Jovana (BIH) 5-7 5-7
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) TOFILOSKI, Tijana (SRB) 6-2 7-5
GLUMAC, Ana (SRB) STOJAČIĆ, Ana (SRB) 6-2 6-3
KOVAČEVIĆ , Janja (SRB) AŠANIN, Nina (SRB) 1-6 2-6
BAUER, Elizabeta (SRB) BECCARIA, Valentina (ITA) 7-5 7-5
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) TOMIĆ, Danijela (SRB) 4-6 3-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) KOZUB, Kasandra (POL) 4-6 2-6
GLIGIĆ, Minja (SRB) BOGATOVA, Sofiya (RUS) 2-6 6-2 6-4
TASOVAC, Natalija (SRB) RYSKOVA, Lujza (SVK) 6-1 6-1
KOSTIĆ, Kristina (SRB) CHELI, Camille (FRA) 0-6 1-6
BOBERIĆ, Ivana (SRB) SAMARDžIĆ, Kristina (MNE) 5-7 4-6
ISAJILOVIĆ, Isidora (SRB) CODREANU, Louisa Alex (ROU) 3-6 7-5 predaja
PANIĆ, Milica (SRB) SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) 6-3 6-3
PAVLOVIĆ, Katarina (SRB) GRUBAČ, Sara (SRB) 0-6 5-7
MITROVIĆ, Sara (SRB) MASTILOVIĆ, Marija (SRB) 3-6 2-6
2/3. kolo IVANOVIĆ, Andrea (SRB) VORIH, Stefanie (GER, 1) 4-6 2-6
DUKIĆ, Dajana (SRB, 2) MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) 3-6 1-6
KOSTIĆ, Sara (SRB) GLUMAC, Ana (SRB) 7-5 4-6 6-2
AŠANIN, Nina (SRB) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD) 1-6 1-6
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) BAUER, Elizabeta (SRB) 2-6 1-6
BOGIĆEVIĆ, Marija (SRB) TOMIĆ, Danijela (SRB) 4-6 6-4 6-7(2)
TOMIĆ, Tamara (SRB) KOZUB, Kasandra (POL) 6-3 6-0
GLIGIĆ, Minja (SRB) BJELAJAC, Sanja (CRO) 6-0 6-0
TASOVAC, Natalija (SRB) TONA, Miriana (ITA) 0-6 0-6
POLIĆ, Ema (SRB) SAMARĐžIĆ, Kristina (MNE) 6-0 6-1
POPOVIĆ, Jelena (SRB) ISAJILOVIĆ, Isidora (SRB) 6-4 7-5 
PANIĆ, Milica (SRB) KNEŽEVIĆ, Jovana (CYP) 6-2 7-6(3)
GRUBAČ, Sara (SRB) MASTILOVIĆ, Marija (SRB) 3-6 2-6
3/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) KOSTIĆ, Sara (SRB) 6-1 6-3 
BAUER, Elizabeta (SRB) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD) 6-1 6-2 
TOMIĆ, Danijela (SRB) PREOTESCU, Irina Elena (ROU) 7-5 6-4 
TOMIĆ, Tamara (SRB) GLIGIĆ, Minja (SRB) 6-1 6-2
POLIĆ, Ema (SRB) POPOVIĆ, Jelena (SRB) 6-2 6-4 
PANIĆ, Milica (SRB) MASTILOVIĆ, Marija (SRB) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, WC) TONA, Miriana (ITA, Q) 1-6 1-6
MASTILOVIĆ, Marija (SRB, Q) VLACHOVA, Karolina (CZE) 6-4 1-6 7-6(0)
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) OSTOJIĆ, Kristina (SRB) 6-1 6-3
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) CHELI, Camille (FRA, LL) 1-6 3-6
BAUER, Elizabeta (SRB, Q) LUKAŠ, Tena (CRO, 8) 7-5 4-6 6-3 
IVKOVIĆ, Iva (SRB, WC) HRISTEA, Camelia-Elena (ROU) 3-6 2-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) RUBINI, Stefania (ITA) 6-4 6-2
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) RAIČKOVIĆ, Dejana (GER) 5-7 6-0 6-4
STEPANOVIĆ, Milica (SRB, WC) GJORCHESKA, Lina (MKD, 7) 1-6 1-6
LAZIĆ, Marina (SRB, WC) RADU, Ingrid-Alexandra (ROU) 6-3 6-3
POLIĆ, Ema (SRB, Q) TOMIĆ, Danijela (SRB, Q) 6-2 6-3
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) TOMIĆ, Tamara (SRB, Q) 6-1 6-0
2. kolo MASTILOVIĆ, Marija (SRB, Q) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 5) 3-6 4-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) KERIMBAYEVA, Kamila (KAZ, 4) 5-7 6-7(4)
BAUER, Elizabeta (SRB, Q) CHELI, Camille (FRA, LL) 6-4 6-1
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) RADANOVIĆ, Dejana (SRB) 6-1 6-3
LAZIĆ, Marina (SRB, WC) GJORCHESKA, Lina (MKD, 7) 6-7(5) 6-4 3-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) POLIĆ, Ema (SRB, Q) 1-6 6-2 6-3
1/4 finale BAUER, Elizabeta (SRB, Q) KERIMBAYEVA, Kamila (KAZ, 4) 5-7 1-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) HRISTEA, Camelia-Elena (ROU) 7-6(4) 7-5
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) GJORCHESKA, Lina (MKD, 7) 6-4 6-7(2) 6-1
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) 4-6 6-4 6-1
  FINALE  KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) KNOLL, Xenia (SUI, 1) 3-6 3-6
Dubl
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)        (1)
LAZIĆ, Marina (SRB)/
POLIĆ, Ema (SRB)
6-0 6-1
  KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) (3)
LUKAS, Tena (CRO)/
VANGELOVA, Ani (BUL)
6-3 6-1
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
PEJOVIĆ, Isidora (SRB)
HRISTEA, Camelia-Elena (ROU)/
GJORCHESKA, Lina (MKD)/ (2)
2-6 2-6
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)        (1)
MIKULČIĆ, Ema (CRO)/
RAIČKOVIĆ, Dejana (GER)   (4)
6-4 6-3
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) (3)
HRISTEA, Camelia-Elena (ROU)/
GJORCHESKA, Lina (MKD)/   (2)
4-6 3-6
  FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)        (1)
HRISTEA, Camelia-Elena (ROU)/
GJORCHESKA, Lina (MKD)/   (2)
0-6 1-6

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Pančevo, Serbia, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Vladimir HAKAČ (WC), Dušan VUKIČEVIĆ (WC), Stefan BLANUŠA, Andrej TRAJKOVSKI, Luka SUČEVIĆ (7), Mario MARKULIĆ, Igor KOLARIĆ, Predrag DEDIĆ, Ognjen ŠUNJEVARIĆ, Dušan JERINIĆ, Srđan JAKOVLJEVIĆ (6), Aleksandar SPAHIĆ, Luka KAIĆ, Vitomir MARKOVIĆ, Stefan GMIJOVIĆ, Luka VITOŠEVIĆ
Glavni žreb
1. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) ASHLEY, Peter (GBR) 2-6 3-6
ĆURČIN, Aleksandar (SRB, WC) SAVELJIĆ, Ivan (MNE) 1-6 1-6
JABLANOVIĆ, Luka (SRB, WC) OSMAKČIĆ, Marko (SUI) 1-6 0 6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC) SALMAN, Omar (BEL) 6-4 5-7 6-3
ČONKIĆ, Petar (SRB) MUNAR CLAR, Jaume Antoni (ESP,3) 4-6 6-7(6)
GRBIĆ, Filip (SRB, WC) BABELIS, Tadas (LTU) 6-2 6-3
VUKIČEVIĆ, Dusan (SRB, LL) LOPEZ SAN MARTIN, Alvaro (ESP) 2-6 2-6
2. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC) FRUNZA, Nicolae (ROU, 6) 3-6 7-6(5) 5-7
GRBIĆ, Filip (SRB, WC) HURKACZ, Hubert (POL) 7-6(2) 1-6 3-6
Dubl
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
LOPEZ SAN MARTIN, Alvaro (ESP)
SAVELJIĆ, Igor (MNE)/
SAVELJIĆ, Ivan (MNE)
4-6 6-0 3-10
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)    (2)
KOLISNYK, Olexiy (UKR)/
PROKOPCHUK, Alexey (UKR)
6-3 6-7(5) 10-2
1/2 finale ČONKIĆ, Petar (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)    (2)
MARTINEZ PORTERO, Pedro (ESP)/
MUNAR CLAR, Jaume Antoni (ESP)
4-6 4-6 
DEVOJČICE
Kvalifikacije
* Milica MILIJANOVIĆ, Gabriela BAMAŠA, Teodora SABLJAREVIĆ, Milica TEŠIĆ, Sanja VODENIČAR, Jovana KENIĆ (7), Jovana VUKOVIĆ (WC)
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB. WC) PLOSKINA, Helen (UKR, 1) 0-6 0-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) LEVASHOVA, Evgeniya (RUS, WC) 6-2 3-6 1-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB) MENDEZ, Seone (AUS, LL) 4-6 4-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, Q) LASKUTOVA, Ksenia (RUS) 3-6 2-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) SABE, Alexandra (USA, Q) 6-2 7-6(4) 
JOVIĆ, Nikolina (SRB) TEICHMANN, Jil Belen (SUI, 4) 6-4 6-4
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, WC) POTOČNIK, Nina (SLO) 5-7 2-6
2. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) CRISTIAN , Jaqueline Adina (ROU) 6-4 2-6 3-6
  JOVIĆ, Nikolina (SRB) STOKKE, Melanie (NOR) 2-6 6-4 6-3
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB) CRISTIAN , Jaqueline Adina (ROU) 6-1 2-6 6-4
1/2 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB) JOKIĆ, Katarina (BIH, SE) 2-6 3-6
Dubl
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/
PISLAK, Manca (SLO)
RUSH, Lana (GER)/      (3)
TEICHMANN, Jeil Belen (SUI)
4-6 4-6
JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
JOKIĆ, Katarina (BIH)
GEUKENS, Britt (BEL)/  (4)
LASKUTOVA, Ksenia (RUS)
4-6 1-6
 Nicosia, Cyprus, G3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Željko MILOVIĆ (1), Mladen LALUŠIĆ
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) ROSKILLY, Lewis (GBR) 0-6 0-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) STYLIANOU, Maria (CYP, WC) 6-7(5) 6-2 0-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Cornellá del Llobregat (Barcelona), Spain, G2, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Konstantin Bogićević
Tirana, Albania, G3, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Mija Ljubić (A)
 1/4 finale Mija Ljubić (SRB, A) Nefisa Berberović (BIH, 4) 0-6 1-6
Dubl
1/2 finale Mija LjUBIĆ (SRB)/
Teona VELKOSKA (MKD)
Sara SEMERARO (ITA)/
Panna UDVARDY (HUN)  (2)
1-6 0-6
Koper, Slovenia, G3, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Miloš Dabić (6), Pero Cvjetinović (11), Nemanja Popović, Karim Bendjamaa (WC)
Dubl
1/2 finale Karim BENDJAMAA (SRB)/
Nemanja POPOVIĆ (SRB)  (8)
Gabriel HUBER (AUT)/
Tobias WAGNER (AUT)  (5)
1-6 1-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Katarina Ljujić, Katarina Lazarević, Mia Andjelić
Arad, Romania, G3, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Kosta Petrov (7), Stefan Gažo (WC)
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Mila Mejić (5), Sara Čvorović (7), Ana Kunić, Tamara Malešević (WC)
1/4 finale Sara ČVOROVIĆ (SRB, 7) Andreea PRISACARIU (ROU, 4) S.Č. odustala
Mila MEJIĆ (SRB, 5) Mihaela Lorena MARCULESCU (ROU,3) 6-7(10) 3-6