Turniri od 02.07 – 08.07.

Turniri od 02.07 – 08.07.

Arad, Romania, € 30,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3.kolo STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) POKRAJAC, Milan (CAN) 5-7 0-2 Retired
BOZOLJAC, Ilija (SRB) SKUGOR, Franco (CRO) 6-4 4-6 2-6
PASHANSKI, Boris (SRB) SIKORA, Adrian (SVK) 6-3 6-4
2/3. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) GOROVYTS, Oleksandr (UKR) 6-2 6-0
3/3. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) DENIS, Živković (USA) 6-3 6-3
Glavni žreb  
1. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) DZUMHUR, Damir (BIH) 4-6 6-4 6-3
2. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) RUFIN, Guillaume  (FRA) 7 7-6(4) 3-6 6-3
1/4 finale PASHANSKI, Boris (SRB) VEIC, Antonio  (CRO) 2 7-6(4) 2-6 2-6

Biella, Italy, $100,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) CLERICO, Nicole (ITA) 6-2 6-2
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) DI SARRA, Federica (ITA) 2-6 1-6
3/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) JUGIC-SALKIC, Mervana (BIH) 6-7(6) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) Q GALLOVITS-HALL, Edina (ROU) 6-7(10) 2-6
Denain, France, $25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/2 kolo KACHAR, Marina (SRB) 3 RACA, Edita (GBR) 6-0 6-1
Glavni žreb
1. kolo KACHAR, Marina (SRB) Q LIM, Alize (FRA) 6-0 2-6 6-7(4)
Sharm El Sheikh, Egypt, $10,000, tvrda podloga
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOVIĆ, Milie (SRB) CASSAR, Kimberley (MLT) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo BONIC, Barbara (SRB) NEMCHEN, Yelena (KAZ) 6-4 4-6 6-3
2. kolo BONIC, Barbara (SRB) NAIK, Adnya (IND) 7-6(3) 6-2
1/4 finale BONIC, Barbara (SRB) KERIMBAYEVA, Kamila (KAZ) 3 6-3 5-7 0-3 predaja
Prokuplje, Serbia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STEPANOVIĆ,  Milica (SRB) ŽIVANOVIĆ, Milica (CAN) 6-3 6-4
STEFANOVIĆ, Teodora (SRB) MAJTAN, Mila (SRB) 0-6 0-6
STOJANOVIĆ, Marta FILIPOVIĆ, Tijana (SRB) 6-0 6-1
LAZAREVIĆ, Jelena (SRB) BABIĆ, Vladica (MNE) 3-6 6-7
OGNJENOVIĆ, Dajana (SRB) JEREMIĆ, Tamara (SRB) 6-1 6-1
TOFILOSKI, Tijana (SRB) VOJCINAKOVA, Ingrid (SVK) 1-6 0-6
RELJIĆ, Aleksandra (SRB) ARAUJO, Sofia (POR) 4-6 5-7
DRAŠKOVIĆ, Ivana (SRB) TRIFUNOVIĆ, Aleksandra (ŠVE) 0-6 0-6
DUKIĆ, Dajana (SRB) PALINKAS, Eszter (HUN) 2-6 1-6
UZELAC, Tijana (SRB) CVETKOVIĆ, Dajana (BIH) 6-2 2-6 6-3
ĆORTANOVAČKI, Milica (SRB) MILADIN, Deeon (AUS) 1-6 4-6
AŠANIN, Nina (SRB) STANIĆ, Tamara (MNE) 3-6 3-6
2/3. kolo JANKOVIC, Violeta (SRB) MAJTAN, Mila (SRB) 2-6 6-4 7-5
OSTOJIĆ, Kristina  (SRB) VOJCINAKOVA, Ingrid (SVK) 6-4 1-6 6-3
KOKANOVIĆ, Emilija (SRB) TRIFUNOVIĆ, Aleksandra (ŠVE) 2-6 0-6
GLUMAC, Ana (SRB) PALINKAS, Eszter (HUN) 1-6 3-6
BAUER, Elizabeta (SRB) UZELAC, Tijana (SRB) 6-4 6-1
HADZI-TANOVIĆ, Jovana (SRB BARYSHPOLETS, Nadiia (UKR) 0-6 0-6
STEPANOVIĆ,  Milica (SRB) MALOVA, Viktoria (SLV) 3-6 0-6
STOJANOVIĆ, Marta (SRB) GJORCHESKA, Lina (MKD) 1-6 2-6
OGNJENOVIĆ, Dajana (SRB) PROSPERI, Valeria (ITA) 1-6 0-6
3/3. kolo JANKOVIC, Violeta (SRB) MALOVA, Viktoria (SVK) 1 2-6 1-6
OSTOJIĆ, Kristina  (SRB) PROSPERI, Valeria (ITA) 3 6-7(1) 1-6
BAUER, Elizabeta (SRB) BARYSHPOLETS, Nadiia (UKR) 6-7(1) 6-4 4-6
Glavni žreb
1. kolo JAKSIC, Jovana (SRB) 1 LEYKINA, Polina (RUS) Q 7-6(3) 6-3
BOGICEVIC, Marija (SRB) WC ESEN, Hulya (TUR) 8 2-6 1-6
KOSTIC, Natalija (SRB) 3 JOROVIC, Ivana (SRB) WC 6-2 4-6 1-4 predala
ADANOVIC, Dejana (SRB) WC BORECKA, Martina (CZE) 7 6-3 6-1
ERIC, Doroteja (SRB) ALLERTOVA, Denisa (CZE) 6-4 2-6 1-6
NOVCIC, Andjela (SRB) WC MOSER, Lisa-Maria (AUT) 5-7 1-6
2. kolo RADANOVIC, Dejana (SRB) WC MALOVA, Viktoria (SVK)  Q 2-6 7-5 4-6
JAKSIC, Jovana (SRB) 1 SKAMLOVA, Chantal (SVK) 2-6 6-7(0)
JOROVIC, Ivana (SRB) WC MOKH, Maria (RUS) 3-6 4-6

Pittsburgh, PA, USA, $10,000, šljaka  
Satnica
Kvalifikacije
1/3. KOLO ĐORĐEVIĆ, Nikola (SRB) DERIJK, Jason (USA) 7-5 6-3
2/3. kolo ĐORĐEVIĆ, Nikola (SRB) KORINEK, Andrew (USA) 4-6 2-6
Belgrade, Serbia, F4, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. KOLO PERIC, Nebojša (SRB) WHEATLEY, Sean (AUS) 6-4 3-6 6-3
MLADENOVIĆ, Željko (SRB) KRNJETIN, Milan (SRB) O-6 2-6
SAVIĆ, Milan (SRB) DZALETA, Nikola (SRB) 1-6 6-4 0-6
LUGONJIĆ, Stefan (SRB) BORSOS, Gabor (HUN) 7-6 2-6 0-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) LABAT, Stevan (SUI) 6-3 6-7 6-1
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) FRANJIČEVIĆ, Marin (CRO) 6-7 5-7
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) GALLI, Mateeo (ITA) 1-6 2-6
ILIC, Luka (SRB) RAJIĆ, Marko (SRB) 1-6 0-1 Retired
TERZIĆ, Nenad (SRB) MESIN, Josip (CRO) 2-6 1-6
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) LJUBINKOVIĆ, Đorđe (SRB) 1-6 0-6
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) KONTIĆ, Nemanja (MNE) 1-6 1-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) PERFILOV, Alexander (RUS) 5-7 6-1 6-4
PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 3-6 3-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) RETTL, Stefan (AUT) 3-6 6-4 3-6
OPANCINA, Andeja (SRB) BULANT, Robin (CZE) 0-6 0-4 Retired 
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 6-3 6-0
DALJEV, Pavle (SRB) BALLA, Peter (HUN) 7-5 5-7 2-6
PEROVIĆ, Pavle (SRB) KONDOLUKOV, Alexey (RUS) 1-6 0-6
TRECAKOV, Strahinja (SRB) MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) 1-6 7-5 6-7
CVETKOVIĆ, Dušan (SRB) ŠABANOV, Matej (CRO) 0-6 2-6
BASTA, Stefan (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 1-6 5-7
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) MELCHIORRE, David (ITA) 5-7 3-6
PAVKOV, Marko (SRB) MICOV, Stefan (MKD) 3-6 2-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) MADARASZ, Gergely (HUN) 2-6 5-7
RISTIĆ, Stefan (SRB) PLATTES, Christian (GER) 3-6 6-7
ĐUKIĆ, Petar (SRB) ZELENKOV, Danil (MKD) 1-6 6-3 2-6
2/3. kolo PERIC, Nebojša (SRB) MIJAČEVIĆ, Marko (CRO) 1 3-6 2-6
KRNJETIN, Milan (SRB) 10 PEHAR, Antun (CRO) 6-2 6-7(4) 6-3
DZALETA, Nikola (SRB) RAZBORSEK, Nik (SLO) 2 3-6 2-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) BORSOS, Gabor (HUN) 7-6(3) 3-6 5-7
RAJIĆ, Marko (SRB) 12 ĆERANIĆ, Oliver (AUS) 7-6(7) 6-3
LJUBINKOVIĆ, Đorđe (SRB) MESIN, Josip (CRO) 4 0-6 3-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 6-0 6-0
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) 6 BALLA, Peter (HUN) 6-2 6-4
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) 16 KONDOLUKOV, Alexey (RUS) 6-3 6-2
3/3. kolo KRNJETIN, Milan (SRB) 10 MIJAČEVIĆ, Marko (CRO) 1 7-6(2) 4-6 6-7(5)
RAJIĆ, Marko (SRB) 12 GALLI, Matteo (ITA) 3-6 2-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) BULANT, Robin (CZE) 14 2-6 6-7(1)
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) 6 MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) 16 6-0 1-6 6-2
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB) 1 DI IENNO, Damiano (ITA) 7-5 7-5
ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 5 GORCIC, Ismar (BIH) 6-3 5-7 3-6
DJERE, Laslo (SRB) WC GOMEZ-HERRERA, C (ESP) 3 6-4 3-6 4-6
DJOKOVIC, Marko (SRB) SABANOV, Matej (CRO) 6-2 6-3
TOMIC, Petar (SRB) WC DJOKOVIC, Djordje (SRB) WC 7-6(4) 6-3
TEMUNOVIC, Bojan (SRB) Q GALLI, Matteo (ITA) 6-1 6-2
OBRADOVIC, Vladimir (SRB) 4 DIMOV, Valentin (BUL) 6-3 1-6 7-6(2)
KRNJETIN, Milan (SRB) LL TERNAR, Tomislav (SLO) 1-6 2-6
BUBNIC, Nikola (SRB) SE JANKOVIC, Miki (SRB) 6-7(5) 6-4 3-6
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB) 1 VEGER, Filip (CRO) 6-4 6-1 
OBRADOVIC, Vladimir (SRB) 4 TEMUNOVIC, Bojan (SRB) Q 6-0 6-0
DJOKOVIC, Marko (SRB) ALEKSEENKO, Vadim (UKR)  6 5-7 2-6
TOMIC, Petar (SRB) WC BULANT, Robin (CZE) Q 2-6 1-6
JANKOVIC, Miki (SRB) SETKIC, Aldin (BIH) 2 2-6 2-6
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB) 1 RAZBORSEK, Nik (SLO) LL 7-5 6-2 
OBRADOVIC, Vladimir (SRB) 4 BULANT, Robin (CZE) Q 6-1 6-4 
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB) 1 GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP) 3 6-2 6-3
OBRADOVIC, Vladimir (SRB) 4 SETKIC, Aldin (BIH) 2 6-4 3-6 7-5
Finale BJELICA, Ivan (SRB) 1 OBRADOVIC, Vladimir (SRB) 4 7-6(3) 6-4
Izmir, Turska, $10.000, šljaka
Strim Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) TULLIANI, Ethan (AUS) 6-0 6-0
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) VALSANGIACOMO, Fede (SUI) 6-3 6-4
Glavni žreb  
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) 2 THOMAS, Ryan (AUS) Q 6-1 6-2
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) 2 HOMS, Clement (FRA)  Q 6-1 6-0
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) 2 EDE, Simon (AUS)  Q 6-3 6-2
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) 2 FORTUNA, Claudio (ITA) 5-7 6-1 6-3
Finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) 2 GUTIERREZ-FERROL, Sergio (ESP) 1 1-6 4-6

Plzen, Czech Republic, G3, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIC, Goran (SRB) SAVELJIC, Igor (MNE) 7-5 6-7(5) 6-1
2. kolo MARKOVIC, Goran (SRB) STAUBERT, Pavel (CZE) 4 2-6 2-6
Bruchkoebeler, Germany, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo CONKIC, PETAR (SRB) MEINZER, Jonas (GER) 6-4 6-0
2. kolo CONKIC, PETAR (SRB) KOSTIN, Viktor (GER)  8 6-4 6-4
3. kolo CONKIC, PETAR (SRB) LEHFELDT, Fredric (NOR) 11 6-4 6-2
1/4 finale CONKIC, PETAR (SRB) NEGRITU, Christoph (GER) 14 1-6 4-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIC, Dzina (SRB) 4 MATVIYENKO, Lisa (GER) 4-6 6-2 6-1
2. kolo MILOVANOVIC, Dzina (SRB) 4 BUCZKO, EMMA (HUN) 6-4 6-0
3. kolo MILOVANOVIC, Dzina (SRB) 4 LUKASIAK, Roksana (POL) 14 6-1 6-1
1/4 finale MILOVANOVIC, Dzina (SRB) 4 ANDRIANJAFITRIMO, Tessah (FRA) 11 4-6 6-3 6-0
1/2 finale MILOVANOVIC, Dzina (SRB) 4 CHIMURA, Natsumi (JPN) 5 3-6 6-2 4-6
Corfu, Greece, G5, tepih
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) DARZYAN, Marina (RUS) 3-6 2-6
2/2. kolo SAVIĆ, Aleksandra (SRB) TUDOR, Cristiana Miruna (ROU) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo BABUNSKI, VANJA (SRB) DARZYAN, Marina (RUS) 5-7 2-6
MARINKOVIC, Bojana (SRB) GISONNA, Alessandra (ITA) 4 4-6 6-3 6-3
IVKOVIC, Iva (SRB) GRIGORIU, MADALINA (ROU) 8 6-1 6-2
2. kolo MARINKOVIC, Bojana (SRB) MARKESINI, Ioanna (GRE) 6-7(1) 0-6
IVKOVIC, Iva (SRB) ADONCECCHI, Irene (ITA) Q 6-1 7-5
1/4 finale IVKOVIC, Iva (SRB) SERBAN, Raluca Georgiana (ROU) 2-6 3-6
Tashkent, Uzbekistan, G4, šljaka
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo PETROVIC, Bojana (SRB) ABDURAKHIMOVA, Alina (UZB) 4 6-7(6) 0-6