Turniri od 02.07 – 08.07.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
GS VIMBLDON 2018

GUZZINI CHALLENGER, Recanati, Italy, 43.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) ZHANG, Zhizhen (CHN) 7-6 3-6 4-6
TEPAVAC, Marko (SRB) BASSO, Andrea (ITA, 7) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) QUIROZ, Roberto (ECU) 2-6 6-3 2-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
ŠABANOV, Matej (CRO)
CID SUBERVI, Roberto (DOM)/
GALAN, Daniel Elahi (COL)
4-6 4-6

2018 Shenzhen Futian ITF International Tournament, Shenzhen, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
KRNJETIN, Milan (SRB) TAN, Li-Wie (TPE) 4-6 1-6
SONY Hong Kong F2 Futures, Hong Kong, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) STATHAM, Rubin (NZL, 2) 6-4 0-6 6-4
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) TANG, Anthony J. (HKG, WC) 7-5 4-6 1-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
BUTTS, Skyler (HKG)
LEE, Hsin-Han (TPE)/
WONG, Hong Kit (HKG)
6-7(2) 6-2 4-10
Saarland Open 2018, Saarlouis, Germany, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
DALJEV, Pavle (SRB, 8) slobodan
2/3. kolo
DALJEV, Pavle (SRB, 8) GOEL, Arnav Alok (IND) 6-4 6-3
3/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 8) CORDONNIER, Gregorio (ARG) 5-7 3-6
Future Burgersdijk tennis Rhijenhof, Den Haag, Netherlands, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) SIKORSKI, Philipp (UKR) 6-0 3-6 6-3
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) MOLLOY, Jack (GBR) 6-4 1-6 2-6

11. Schönbusch Open powered by Brandt & Partner, Aschaffenburg, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 4) PATTERSON, Tammi (AUS) 7-5 6-2
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 4) HALBAUER, Elizabeth (USA, Q) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
ERAYDIN, Basak (TUR)
HEISEN, Vivian (GER)/
PATTERSON, Tammi (AUS)
6-1 6-3
1/4 finale
JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
ERAYDIN, Basak (TUR)
GERLACH, Katharina (GER)/
RUEFFER, Lena (GER)(1)
3-6 3-6
Future Burgersdijk tennis Rhijenhof, Den Haag, Netherlands, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) LIAUW A FONG, Noa (NED, WC) 6-3 6-3
2. kolo
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) PYSSON, Justine (BEL, Q) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ILOWSKA, Caroline (AUT)
APPLETON, Emily (GBR)/
JARLSKOG, Ida (SWE)(2)
3-6 0-6
PROKUPLJE OPEN, Prokuplje, Srbija, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB) DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB) 6-4 2-6 2-6
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB) LUKIĆ, Jelena (SRB) 1-6 4-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB) NIKOČEVIĆ, Sarah (GER) W/O
BABIĆ, Jovana (SRB) MILOŠEVIĆ, Anja (SRB) 6-2 6-2
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) KEZUKA, Chie (JPN) 1-6 1-6
KUNIĆ, Ana (SRB) LIU, Le Yi (CHN) 1-6 0-6
MAKSIMOVIĆ, Simona (SRB) slobodna
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) CESCHI, Gloria (ITA) 0-6 3-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB) VAREŠANOVIĆ, Ksenija (AUS) 6-3 6-1
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB) ANDRIĆ, Anđelka (SRB) 6-2 6-7(2) 3-4, ret.
MLADENOVIĆ, Darija (SRB) NOVAK, Kristina (SLO) 3-6 1-6
KOSTIĆ, Katarina (SRB) STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) 2-6 2-6
JOVANOVIĆ, Bojana (SRB) MTSENTLITZE, Eleni (GRE) 2-6 0-6
VANCAGOVIĆ, Teodora (SRB) SUROVA, Viktoria (SVK) 1-6 0-6
MILETIĆ, Kristina (SRB) LJUBIĆ, Mija (SRB) 6-1 7-5
SIMOVIĆ, Andriana (SRB) POPLAVSKA, Anastasiya (UKR) 1-6 2-6
JANKOVIĆ, Iva (SRB) RAFFAETA, Elena (ITA, WC) W/O
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) SUBOTIĆ, Angelina (AUS) 6-1 6-0
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) RADENKOVIĆ, Maja (SWE) 6-4 3-6 7-6(2)
MARJANOVIĆ, Jelena (SRB) STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) 6-3 4-6 6-2
VUJIČIĆ, Teodora (SRB) STEFANOVIĆ, Ana (FRA) 2-6 3-6
2/3. kolo DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB) LUKIĆ, Jelena (SRB) 4-6 1-6
BABIĆ, Jovana (SRB) NIKOČEVIĆ, Sarah (GER) 1-6 6-1 1-6
MAKSIMOVIĆ, Simona (SRB) MILOSAVLJEVIĆ, Paulina (SWE) 4-6 1-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB) ZOTOVA, Maria (RUS, WC) 5-7 1-6
ANDRIĆ, Anđelka (SRB) MADINA, Sofia (RUS) 3-6 6-7(5)
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) NOVAK, Kristina (SLO) 1-6 0-6
MILETIĆ, Kristina (SRB) VESELINOVA, Viktorija (MKD) 6-0 6-0
JANKOVIĆ, Iva (SRB) SIPEK, Lana (CRO) 0-6 0-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) JOCOVIĆ, Anđela (SRB) 4-6 2-6
MARJANOVIĆ, Jelena (SRB) STEFANOVIĆ, Ana (FRA) 1-6 3-6
3/3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB) BEHULOVA, Bianca (SVK) 6-4 7-6(2)
MILETIĆ, Kristina (SRB) MTSENTLITZE, Eleni (GRE) 6-1 6-2
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) STEFANOVIĆ, Ana (FRA) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, WC) KAZIONOVA, Ekaterina (RUS, 1) 4-6 0-6
MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, WC) 6-4 5-7 7-6(4)
BONIĆ, Barbara (SRB) ERJAVEC, Veronika (SLO) 2-6 4-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) GADIENT, Nicole (SUI) 5-7 2-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, WC) ABOU ZEKRY, Ola (EGY) 6-2 6-2
MITROVIĆ, Teodora (SRB, WC) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS) 2-6 1-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, Q) NOVAK, Kristina (SLO, Q) 7-5 5-7 5-7
LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) GOLUBOVSKAYA, Sofiya (RUS) 6-3 6-3
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) SIPEK, Lana (CRO, Q) 1-6 1-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) KAN, Victoria (RUS, 2) 3-6 4-6
2. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) KAZIONOVA, Ekaterina (RUS, 1) 6-4 6-4
SKROBONJA, Anđela (SRB, WC) BOŠKOVIĆ, Lea (CRO, 4) 3-6 1-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) TAKAMURA, Satsuki (JPN, 6) 6-4 6-4
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) ERJAVEC, Veronika (SLO) 2-6 0-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) KAN, Victoria (RUS, 2) 6-3 1-6 0-6
Dubl
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB)/
BISKIĆ, Ana (CRO)
ARSHINKOVA, Petia (BUL)/
KAZIONOVA, Ekaterina (RUS)(1)
1-6 6-3 9-11
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
ZOTOVA, Maria (RUS)
JANKOVIĆ, Iva (SRB)/
JOVANOVIĆ, Bojana (SRB)
6-0 6-2
BONIĆ, Barbara (SRB)/(3)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB)/
ZHABRAILOVA, Milana (RUS)(WC)
6-1 6-1
BABIĆ, Jovana (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
VUJOVIĆ, Milica (SRB)(WC)
6-4 6-3
1/4 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
ZOTOVA, Maria (RUS)
ARSHINKOVA, Petia (BUL)/
KAZIONOVA, Ekaterina (RUS)(1)
5-7 6-7(5)
BONIĆ, Barbara (SRB)/(3)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
BABIĆ, Jovana (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
6-0 6-1
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(3)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
ARSHINKOVA, Petia (BUL)/
KAZIONOVA, Ekaterina (RUS)(1)
6-2 6-3
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB)/(3)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
BOŠKOVIĆ, Lea (CRO)/
ERJAVEC, Veronika (SLO)
0-6 6-3 7-10

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Corfu Cup, Corfu, Greece, G4, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Matija ŽUGIĆ (WC)
Glavni žreb
1. kolo KIJAC, Nikola (SRB) ROTTOLI, Lorenzo (ITA, 1) 4-6 6-4 6-7(1)
KALAFATIĆ, Stefan (SRB) STAVROU, Eleftherios E. (GRE, Q) 6-2 7-6(5)
JEVTIĆ, Nikola (SRB) TABACCO, Giorgio (ITA, 8) 6-4 3-6 3-6
JEVTIĆ, Andrija (SRB, Q) XILAS, Ioannis (GRE, WC) 1-6 4-6
IVIĆ, Stefan (SRB) ZERVOS, Alexandros (GRE, WC) 6-0 6-2
2. kolo KALAFATIĆ, Stefan (SRB) ADAMEK, Makary (POL, 3) 7-5 7-6(6)
IVIĆ, Stefan (SRB) TRINTAFFYLOU, Daniel (GRE) 6-3 6-1
1/4 finale KALAFATIĆ, Stefan (SRB) TABACCO, Giorgio (ITA, 8) 6-3 7-5
IVIĆ, Stefan (SRB) NEDEV, Dian (BUL) 6-3 6-4
1/2 finale KALAFATIĆ, Stefan (SRB) ROTTOLI, Lorenzo (ITA, 1) 7-5 7-6(7)
IVIĆ, Stefan (SRB) FAUCON, Romain (BEL, 4) 6-2 7-6(4)
FINALE IVIĆ, Stefan (SRB) KALAFATIĆ, Stefan (SRB) 6-3 6-1
Dubl
1/4 finale IVIĆ, Stefan (SRB)/
ŽUGIĆ, Matija (SRB)
LORUSSO, Lorenzo (ITA)/
ROTTOLI, Lorenzo (ITA)(2)
6-7(3) 4-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ERAKOVIĆ, Tamara (SRB) WIERZBOWSKA, Aleksandra (POL, 4) 3-6 3-6
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 2) CAVELLI, Carola (ITA, WC) 6-3 6-1
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 2) ZACHARAKI, Ioanna (GRE, WC) 6-1 6-0
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 2) FILEVA, Velizara (BUL) 6-3 6-0
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 2) MESOCHORITOU, Galateia (GRE, 5) 4-6 7-6(5) 6-3
FINALE JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 2) LOUKA, Eleni (CYP, 1) 2-6 6-7(6)
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB/
SHITIKOVA, Polina (RUS)(2)
SEMENISTAJA, Darja (LAT)/
SEMENISTAJA, Marija (LAT)
6-2 6-1
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB/
SHITIKOVA, Polina (RUS)(2)
AITKEN, Tiegan (GBR)/
STAFF, Holly (GBR)(4)
6-1 4-6 10-6
FINALE JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB/
SHITIKOVA, Polina (RUS)(2)
KALLISTROU, Maria (GRE)/
LOUKA, Eleni (CYP)(1)
6-4 3-6 3-10
ITF Nairobi Junior Open 1, Nairobi, Kenya, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo DRAGOLJIĆ, Luka (SRB, 16) slobodan
2. kolo DRAGOLJIĆ, Luka (SRB, 16) RUZICKA, Adam (CZE, Q) 3-6 3-6
HEAD Cup Bruchköbel powered by Steinfeger Immobilien, Bruchköbel, Germany, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GANČEV, Tara (SRB) REINHARDT, Erika (GER, LL) 6-2 6-7(5) 5-7

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Sport palace Cup U16, Sliven, Bulgaria, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Nemanja Marjanović (Q)
1/4 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 2) POPOV, Vladimir (BUL, 5) 6-0 7-6(4)
1/2 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 2) RAMADAN, Mert (BUL, 7) 6-2 6-3
FINALE TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 2) KISELKOV, Veselin (BUL, 6) 6-0 6-0
Marianske Lazne 16&U, , , U16, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale PALEČEK, Nikol (SRB, 1) STEPANOVA, Terezie (CZE, WC) 6-0 6-3
1/2 finale PALEČEK, Nikol (SRB, 1) LONGINENKO, Inga (UKR, 6) 0-6 4-6
2018 EUROPEAN SUMMER CUPS, Qualifying rounds, Boys, Zone “B”, Veska, Czech Republic, U14, šljaka
1-3.7. Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Zona B: Bosnia & Herzegovina, Czech Republic, Germany, Poland, Serbia, Slovakia
1/4 finale SRBIJA BOSNA I HERCEGOVINA 3-0
Luka JOVANOVIĆ HURTIĆ Ahmed 6-3 6-0
Branko ĐURIĆ TOMIĆ Radomir 6-4 4-6 7-5
Luka JOVANOVIĆ/
Nikola ZEKIĆ
BAJROVIĆ Tarik/
HURTIĆ Ahmed
6-3 6-3
1/2 finale SRBIJA ČEŠKA 0-3
Luka JOVANOVIĆ BARTON Hynek 6-2 4-6 4-6
Branko ĐURIĆ DONALD Matthew W. 0-6 4-6
Branko ĐURIĆ/
Nikola ZEKIĆ
BARTON Hynek/
NICOD Jakub
3-6 5-7
za 3-4 mesto SRBIJA NEMAČKA 2-1
Nikola ZEKIĆ OLSSON Oliver 3-6 6-7(1)
Luka JOVANOVIĆ MAJDANDŽIĆ Marc 6-0 6-1
Branko ĐURIĆ/
Nikola ZEKIĆ
MILARDOVIĆ Daniel/
OLSSON Oliver
1-0, W/O
SRBIJA B14 je osvojila 3. mesto i NIJE SE KVALIFIKOVALA za Finalni turnir
2018 EUROPEAN SUMMER CUPS, Qualifying rounds, Girls, Zone “A”, Rakovnik, Czech Republic, U14, šljaka
1-3.7. Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Zona A: Croatia, Czech Republic, Serbia, Slovakia, Spain, Switzerland
SRBIJA G14: Fatma IDRIZOVIĆ, Darja ŠUVIRDENKOVA, Dorotea MILOSAVLJEVIĆ
1/4 finale SRBIJA IZRAEL 3-0
Darja ŠUVIRDENKOVA BETZALEL Maya 6-7(5) 6-3 6-2
Fatma IDRIZOVIĆ YONA Neriya 6-1 6-0
Fatma IDRIZOVIĆ/
Darja ŠUVIRDENKOVA
BETZALEL Maya/
CHICHE Shira
7-6(2) 1-6 12-10
1/2 finale SRBIJA HRVATSKA 2-1
Darja ŠUVIRDENKOVA SVETAC Sara 5-7 6-7(1)
Fatma IDRIZOVIĆ MAJETIĆ Marijana 3-6 6-2 6-0
Fatma IDRIZOVIĆ/
Darja ŠUVIRDENKOVA
BUBALO Ema /
MAJETIĆ Marijana
6-3 1-6 10-5
FINALE SRBIJA ČEŠKA 0-3
Dorotea MILOSAVLJEVIĆ NOSKOVA Linda 0-6 1-6
Fatma IDRIZOVIĆ FRUHVIRTOVA Linda 4-6 5-7
Fatma IDRIZOVIĆ/
Dorotea MILOSAVLJEVIĆ
CERNA Agata/
NOSKOVA Linda
3-6 4-6
SRBIJA G14 je ulaskom u finale kvalifikacija obezbedila učešće na Finalnom turniru (San Remo, 6-8.7.)
2018 EUROPEAN SUMMER CUPS, FINALS, San Remo, Italy, U14, šljaka
6-8.7. Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Belgija, Bugarska, Češka, Poljska, Rusija, Srbija, Turska, Ukrajina
SRBIJA G14: Fatma IDRIZOVIĆ, Darja ŠUVIRDENKOVA, Dorotea MILOSAVLJEVIĆ
1/4 finale SRBIJA UKRAJINA 1-2
Fatma IDRIZOVIĆ MOLCHANOVA Olga 4-6 2-6
Darja ŠUVIRDENKOVA SOBOLEVA A.K. 1-6 1-6
Fatma IDRIZOVIĆ/
Darja ŠUVIRDENKOVA
SOBOLEVA A.K./
ZEYNALOVA Sabina
6-2 6-1
5-8. mesto SRBIJA BUGARSKA 1-2
Fatma IDRIZOVIĆ GLUSHKOVA Denislava 6-3 4-6 6-2
Darja ŠUVIRDENKOVA DIMITROVA Katerina 1-6 0-6
Fatma IDRIZOVIĆ/
Darja ŠUVIRDENKOVA
DIMITROVA Katerina/
GLUSHKOVA Denislava
5-7 2-6
7-8. mesto SRBIJA POLJSKA 0-3
Dorotea MILOSAVLJEVIĆ GRUSZCZYNSKA Rozalia 1-6 0-1, ret.
Darja ŠUVIRDENKOVA PIESTRZYNSKA Ada W/O
Fatma IDRIZOVIĆ/
Dorotea MILOSAVLJEVIĆ
GRUSZCZYNSKA Rozalia/
KUBACHA Zuzanna
W/O
SRBIJA G14 je zauzela poslednje (8.) mesto
ÖTV 2018 Oberpullendorf Europe Junior Tour, Oberpullendorf, Austria, U14, C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Laura Dukić (10)
SAN MICHEL INTERNATIONAL TOURNAMENT, Kordin, Malta, U14, C3, asfalt
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Strahinja Đukić (WC); 2. kolo: Haralampije Toskić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Sara Ristić
1/4 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 2) MAIOROVA, Milena (RUS, 6) 6-2 6-2
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 2) WITKOWSKA, Zuzia (POL, 8) 6-2 6-1
FINALE SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 2) IOANNOU, Klio Maria (CYP, 1) 1-0, ret.