Turniri od 02.06 – 08.06.

Arad, Romania, €35,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) ŠKUGOR, Franko (CRO) 7-6(5) 1-6 2-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) NEICA, Darius (ROU) 7-5 7-5
ĆIRIĆ, Nikola (SRB) CARPEN, Alexandru-Daniel (ROU) 6-3 6-1
PAŠANSKI, Boris (SRB, 7) slobodan
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) CORNEA, Vlad Victor (ROU) 7-5 6-4
2/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB, 7) ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 6-7(4) 6-3 3-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) SANT’ANNA, Bruno (BRA, 2) 2-6 3-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) YMER, Elias (SWE, 5, WC) w/o
3/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) SANT’ANNA, Bruno (BRA, 2) 6-4 2-6 4-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) BOURGUE, Mathias (FRA, 3) 7-6(2) 4-6 6-4
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) KOSAKOWSKI, Daniel (USA, PR) 5-7 3-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) ANDROIĆ, Toni (CRO) 6-2 1-0, ret.
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) VEIĆ, Antonio (CRO) 7-6(7) 1-6 7-5
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) BUCHANAN, Chase (USA) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)
DŽUMHUR, Damir (BIH)/
ŠETKIC, Aldin (BIH)
1-6 4-6
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
NEIS, Fabricio (BRA)
ANDROIĆ, Toni (CRO)/
MEKTIĆ, Nikola (CRO, 4)
3-6 6-7(2)

Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB, 3) slobodan
2/2. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB, 3) BOTHWELL, Peter (IRL) 6-3 2-6 6-4
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 6) PINI, Sebastian Exequiel (ARG) 2-3 predao P.S.E
RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) SABRY, Sherif (EGY, 4) 4-6 1-6
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 6) CAMPO, Antonio (ITA) 6-3 5-7 5-7
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/ RAKIĆ, Strahinja (SRB) MAAMOUN, Karin Mohamed (EGY)/ TAWEEL, Issam Haitham (EGY, 1) 2-6 2-6
Budapest, Hungary, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) DIARRA, Gibril (AUT) 6-1 6-3
BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) SACHKO, Vitally (UKR, Q) 6-4 2-6 6-2
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) ZSIGA, Mate (HUN, WC) 7-6(7) 3-6 6-3
BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) URSU, Vadym (UKR, Q) 6-3 6-3
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) 6-7(5) 6-2 6-1
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) BRUNNER, Pascal (AUT, 6) 6-4 6-2
FINALE ĐERE, Laslo (SRB, 1) ROSENHOLM, Patrick (SWE, 5) 3-6 7-5 4-6
Litija, Slovenia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) BRAUN, Alexander (GER) 1-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) SEMJAN, Marek (SVK) 7-5 6-1
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) GHEDIN, Nicola (ITA) 6-2 7-5 6-0
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) JEBAVY, Roman (CZE, 1) 3-6 6-2 7-5
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) CREPALDI, Erik (ITA, 3) 6-2 6-2
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) CAGNINA, Julien (BEL, 4) 6-2 3-1, ret.
Bodrum, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) KIM, Young Seok (KOR, Q) 6-2 6-2
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) SHEVKEDOV, Ferdun (BUL, Q) 6-1 6-1
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) BLUMENBERG, Alex (BRA, 6) 6-3 6-2
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) BARRERE, Gregoire (FRA, 4) 7-6(3) 6-3
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) DONALDSON, Jared (USA, 3) 3-6 4-6
Bol, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADULOVIĆ, Luka (SRB) slobodan
JANDRIĆ, Darko (SRB) slobodan
2/3. kolo RADULOVIĆ, Luka (SRB) slobodan
JANDRIĆ, Darko (SRB) TUBIC, Igor (SWE) 2-6 6-4 3-6
3/3. kolo RADULOVIĆ, Luka (SRB) RUŽIĆ, Miljan (AUS) 7-6(5) 6-0
Glavni žreb
1. kolo RADULOVIĆ, Luka (SRB, Q) DUAN, Jiagi (CHN, WC) 3-6 6-3 6-2
2. kolo RADULOVIĆ, Luka (SRB, Q) GRIMOLIZZI, Gaston-Arturo (ARG, PR) 2-6 0-6
Parma, Italy, $ 15,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) GALOVIC, Viktor (CRO) 6-4 6-2
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) SAKAMOTO, Pedro (BRA) 7-5 5-7 7-5
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) TREVISAN, Matteo (ITA, 7) 2-6, ret.

Nottingham, Great Britain, $ 75,000, trava
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) WEBLEY-SMITH, Emily (GBR, WC) 6-2 6-2
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB) FICHMAN, Sharon (CAN, 3) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/
LEPCHENKO, Varvara (USA)
BROADY, Naomi (GBR)/
DANILIDOU, Eleni (GRE)
7-6(4) 3-6 9-11
Marsa, Tunisia, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) NATALI, Marianna (ITA, 13) 1-6 1-6
Sarajevo, Bosnia/Herzegovina, $ 15,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) slobodna
STEPANOVIĆ, Milica (SRB) ĐORĐEVIĆ, Teodora (ITA) 6-2 6-1
POLOVINA, Jelena (SRB) JAŠAREVIĆ, Amira (BIH) 4-6 3-6
KRNJAJA, Milica (SRB) RAJIĆ, Barbara (CRO) 0-6 predaja
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 5) slobodna
MARKOVIĆ, Mina (SRB) NOVAKOVIĆ, Marijana (BIH) 6-2 6-1
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) slobodna
TOMIĆ, Danijela (SRB) MARIĆ, Petra (CRO) 6-0 6-1
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) KAJEVIĆ, Ena (CRO, 8) 1-6 2-6
2/2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) STEPANOVIĆ, Milica (SRB) 6-2 6-1
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 5) MARKOVIĆ, Mina (SRB) 6-4 6-1
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) TOMIĆ, Danijela (SRB) 7-5 7-5
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB) TOMOVA, Viktoriya (BUL, 7) 6-7(4) 2-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) ČALUK, Nerma (BIH, WC) 3-6 6-1 6-1
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, Q) NEGREANU, Daiana (ROU, Q) 6-4 3-0 predala N.D
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) REIX, Sherazad (FRA) 2-6 2-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) SEZER, Melis (TUR) 1-6 6-1 3-6
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, Q) DEAN, Eleanor (GBR, Q) 6-2 3-6 3-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) BALDUCCI, Alice (ITA, 6) 7-6(5) 1-6 7-5
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB) GJORCHESKA, Lina (MKD) 2-6 6-2 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TINJIĆ, Jasmina (BIH, 3)
slobodne
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DEAN, Eleanor (GBR)
ALIBABIĆ, Nina (CRO)/ ČALUK, Nerma (BIH) 6-3 6-4
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/ NEGREANU, Daiana (ROU) KAJEVIĆ, Ena (CRO)/
OPARENOVIĆ, Ana (SLO)
Walkover
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
JAŠAREVIĆ, Amira (BIH)
BUKTA, Agnes (HUN)/
HUSARIĆ, Anita (BIH)
2-6 3-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TINJIĆ, Jasmina (BIH, 3)
BUKTA, Agnes (HUN)/
HUSARIC, Anita (BIH)
6-1 6-3
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DEAN, Eleanor (GBR)
DANIELS, Caroli (GER)/
SEZER, Melis (TUR, 1)
7-5 2-6 4-10
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TINJIĆ, Jasmina (BIH, 3)
KREJCIKOVA, Barbora (CZE)/
TOMOVA, Viktoriya (BUL, 2)
6-3 5-7 4-10
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) LYUKSHEVA, Polina (RUS) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, Q) CADAR, Elena-Teodora (ROU, 3) 0-6 3-6
Budapest, Hungary, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB, 4) slobodna
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB, WC) slobodna
2/3. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB, 4) KRUPANICS, Zsofia (HUN) 6-0 6-0
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB, WC) HOLANOVA, Nina (CZE) 0-6 0-6
3/3. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB, 4) HOUBOVA, Alzbeta (SVK) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 8) JURIKOVA, Lenka (SVK) 6-7(7) 4-6
KAČAR, Marina (SRB) GULBE, Laura (LAT, Q) 6-3 6-2
DUKIĆ, Dajana (SRB, Q) SUK, Natalie (USA, Q) 2-6 0-6
2. kolo KAČAR, Marina (SRB) MENDESOVA, Pernilla (CZE, 4) 6-7(4) 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KAČAR, Marina (SRB)
NAICU, Roberta Maria (ROU)/
RADU, Ingrid-Alexandra (ROU)
6-2 6-2
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KAČAR, Marina (SRB)
KONIG, Pia (AUT)/
MELANDER, Hilda (SWE) (1)
4-6 6-2 13-11
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KAČAR, Marina (SRB)
LUKNAROVA, Zuzana (SVK)/ PASHKOVA, Eugeniya (RUS, 3) 2-6 1-6
Sun City, South Africa, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) SCHMIDT, Jeanna (RSA, Q) 6-1 6-3
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) LE ROUX, Madrie (RSA, 3) 6-2 5-7 3-6
Dubl
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
FOUROUCLAS, Natasha (RSA)
COX, Shannon (RSA)/
THERON, Liniques (NAM, WC)
7-6(2) 6-0
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB)/
FOUROUCLAS, Natasha (RSA)
HATTINGH, Ilze (RSA)/
LE ROUX, Madrie (RSA, 4)
1-6 3-6
Bol, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 2) slobodna
2/2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 2) KAMNIKOVA, Katerina (CZE) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB, WC) KORASHVILI, Oleksandra (UKR) 1-6 2-6
Marseille, France, $ 100,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 7) slobodna
2/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 7) KAWA, Katarzyna (POL) 6-4 4-6 2-4, ret.
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) KARATANTCHEVA, Sesil (KAZ) 6-0 3-6 3-6
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
THORPE, Laura (FRA, 3)
FRANKOVA, Nikola (CZE)/
KREJSOVA, Petra (CZE)
6-3 6-4
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
THORPE, Laura (FRA, 3)
GASPARYAN, Margarita (RUS)/
RODINA, Evgeniya (RUS)
6-7(2) 7-5 10-6
1/2 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
THORPE, Laura (FRA, 3)
BEYGELZIMER, Yuliya (UKR)/
SAVCHUK, Olga (UKR, 1)
6-2 1-6 5-10

Tirana, Albania, G5, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 1) KONTOPOULOS, Theofanis (GRE, Q) 6-3 6-4
2. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 1) HILL, Sean (USA, Q) 6-4 6-1
1/4 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 1) VEJVARA, Lukas (CZE, 6) 1-6 3-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB) GAI, Clarissa (ITA) 6-4 1-6 3-6
DRAŽIĆ, Katarina (SRB, WC) TIMOFEYEVA, Anastassiya (KAZ) 6-3 2-6 7-6(5)
2. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, WC) MERICO, Chiara (SUI) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
PULCHARTOVA, Laetitia (CZE)
GRIVA, Varvara (GRE)/
TIMOFEYEVA, Anastassiya (KAZ)
2-6 6-2 7-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Tuzla, Bosnia and Herzegovina, G2, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1.k. Luka Marković, Aleksandar Tomić (WC); 2.k. Nikola Vasić, Adam Kovač, Luka Janković, Dušan Milanović;
DEVOJČICE
Glavni žreb
1/4 finale MARKOVIĆ, Vera (SRB, 8) JOLDIĆ, Adela (BIH, 1) W/O
SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 2) ŠIPEK, Lana CRO, 7) 6-3 6-3
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 2) TOMIĆ, Laura (BIH, 4) 6-1 6-2
FINALE SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 2) JOLDIĆ, Adela (BIH, 1) 2-6 4-6
Skopje, Macedonia, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Ognjen Stanković (3)
Glavni žreb
1.k Nikola Jevtić, Milan Radojković (WC); 2.k. Luka Stojanović, Ognjen Stanković (Q);
1/4 finale ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 11) STAEHELI, Luca (SUI, 3) 2-6 4-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
3.k Jovana Babić (12);
Dubl
1/2 finale BABIĆ, Jovana (SRB)/
HRISTOVSKA, Nora (MKD)
TODOROVA, Melody (BUL)/
YOUSEVA, Rozalina (BUL, 3)
4-6 7-5 10-7
FINALE BABIĆ, Jovana (SRB)/
HRISTOVSKA, Nora (MKD)
KAISER, Lara (AUT)/
PICHLER, Selina (AUT)
W/O
Arad, Romania, G3, U12
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1.k. Filip Nenadović; 2.k. Oliver Sabo Rac, Robert Sabo;
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.k. Teodora Vujičić