Turniri od 02.06 – 01.07.

GS VIMBLDON-kvalifikacije
GS VIMBLDON 2018
TURKISH AIRLINES OPEL ANTALYA, Antalya, Turkey, ATP 250, €486.145, trava
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 8) HORANSKY, Filip (SVK, Q) 6-3 6-3
2. kolo
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 8) BASILASHVILI, Nikoloz (GEO) 4-6 6-2 5-7
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
BAŠIĆ, Mirza (BIH)
ARENDS, Sander (NED)/
MIDDELKOOP, Matwe (NED)(3)
7-6(4) 6-7(6) 8-10
BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
DŽUMHUR, Damir (BIH)(PR)
EYSSERIC, Jonathan (FRA)/
NYS, Hugo (FRA)
3-6 3-6

NATURE VALLEY INTERNATIONAL, Eastbourne, UK, WTA Premier, $852.564, trava
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) SESTINI HLAVACKOVA, Andrea (CZE, Q) 7-5 6-3
2. kolo
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) KONTA, Johanna (GBR, 13) 1-6 3-6

ASPIRA TENNIS CUP TROFEO BCS, Milan, Italy, 43.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo
TEPAVAC, Marko (SRB) MAGER, Gianluca (ITA, 6) 6-3 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) SAMPER-MONTANA, Jordi (ESP, Q) 6-2 5-7 6-1
KRSTIN, Peđa (SRB, 6) MARTINEZ, Pedro (ESP) 7-6(3) 6-0
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) ZAPATA M., Jordi (ESP, Q) 6-4 6-3
KRSTIN, Peđa (SRB, 6) BOURGUE, Mathias (FRA) 6-4 6-4
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 6) DUTRA SILVA, Rogerio (BRA, 3) 6-1 3-2, ret.
ĐERE, Laslo (SRB, 1) DOMINGUES, Joao (POR) 6-4 6-4
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) DE BAKKER, Thiemo (NED, SE) 7-6(6) 4-6 7-5
KRSTIN, Peđa (SRB, 6) MAGER, Gianluca (ITA, Q) 3-6 1-6
FINALE ĐERE, Laslo (SRB, 1) MAGER, Gianluca (ITA, Q) 6-2 6-1
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)
MOTTI, Alessandro (ITA)/(4)
UZHYLOVSKYI, Volodoymyr (UKR)
6-4 4-6 8-10

Rieter Open Pardubice, Pardubice, Czech Republic, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, JE) POLJAK, David (CZE) 4-6 6-1 6-2
2. kolo
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, JE) MATOS, Rafael (BRA, 7) 6-3 6-4
1/4 finale
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, JE) PAROULEK, Tadeas (CZE, LL) 6-3 2-6 1-6
SONY Hong Kong F1 Futures, Hong Kong, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) INOUE, Haru (JPN) 6-3 3-6 1-3, ret.
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WONG, Hong Kit (HKG)
FRUTTERO, John Paul (USA)/
UESUGI, Kaito (JPN)(3)
6-4 4-6 6-10
Kamen Open, Kamen, Germany, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
DALJEV, Pavle (SRB, 16) BROSKA, Florian (GER) 0-6 2-6
Future toernooi Alkmaar, Alkmaar, Netherlands, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB, 10) slobodan
2/3. kolo
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB, 10) VAN DER HORST, Tim (NED) 5-7 6-2 2-6
Sri Lanka F3 Futures, Colombo, Sri Lanka, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) PEREZ SANZ, David (ESP, 1) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MATOS, Diego (BRA)(3)
JAYAPRAKASH, Mohit M. (IND)/
SURESHKUMAR, Manish (IND)
3-6 3-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
TODOROVIĆ, Luka (SRB) LOPEZ, Juan Manuel (COL) 2-6 4-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) MARTIN TIFFON, Pol (ESP) 2-6 0-6, ret.
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) HERRESS, Ahmed Amine (MAR) 6-2 6-4
STOŠKOVIĆ, Andrija (SRB) DOROZHKIN, Sergey (RUS) 1-6 1-6
2/3. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) SOLBERG, Christoffer (SWE, 10) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) KOROVIN, Mikhail (RUS, 7, Q) 6-4 3-6 1-6
Dubl
1. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB)/
STALEY, Jera (AUS)(WC)
KOROVIN, Mikhail (RUS)/
MARTIN TIFFON, Pol (ESP)
4-6 4-6

Internationale Württembergische Damen-Tennis-Meisterschaften um den Stuttgarter Stadtpokal, Stuttgart-Vaihingen, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 12) VASILESCU, Arina G. (ROU) 1-6 6-2 3-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 16) SCHMIDT, Antonia (GER) 6-7(4) 6-4 1-6
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) MINELLA, Mandy (LUX) 6-4 3-6 3-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB) SERBAN, Raluca G. (ROU, 7) 1-6 3-6
Curtea de Agres, $15,000, Curtea de Agres, Romania, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
BOJOVIĆ, Jana (SRB) slobodna
2/3. kolo
BOJOVIĆ, Jana (SRB) TOANCHINA, Ioana (ROU, WC) 6-0 6-1
3/3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) TARANU, Ana Maria G. (ROU) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) ONITA, Paula M. (ROU, WC) 6-2 6-3
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) MANDLIK, Elizabeth (USA, WC) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MARCULESCU, Mihaela L. (ROU)
DAVIDESCU, Gabriela A.M. (ROU)/
STAICULESCU, Alexandra M. (ROU)
6-3 7-5
1/4 finale
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MARCULESCU, Mihaela L. (ROU)
ANANE, Soumeya (GBR)/
KIMMELMANN, Julia (GER)(4)
5-7 2-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 5) BELLAHOUEL, Sihem (FRA) 6-1 6-4
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 5) ECHEVERRIA ALAM, Nadia (VEN) 6-0 1-0, ret.
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 5) MORALES, Melissa (GUA) 1-6 5-7

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

ITF Circuit U18 Madagascar Open Junior, Antananarivo, Madagascar, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo DRAGOLJIĆ, Luka (SRB, 6) slobodan
2. kolo
DRAGOLJIĆ, Luka (SRB, 6) RATAHINA, Ny I. (MAD, A) 6-1 6-2
1/4 finale DRAGOLJIĆ, Luka (SRB, 6) FRANKOWSKI, Tomasz (POL, 3, A) 1-6 4-6
Dubl
1/4 finale DRAGOLJIĆ, Luka (SRB)/
PETROVIĆ, Luka (GBR)(1)
ARVIND, Sundar (IND)/
PYRA, Stanislaw (POL)
7-5 6-0
1/2 finale DRAGOLJIĆ, Luka (SRB)/
PETROVIĆ, Luka (GBR)(1)
FRANKOWSKI, Tomasz (POL)/
TRACZYK, Aleksander (POL)
5-7 6-4 6-10
China Junior 11, Shandong, Jinan, China, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo NIKOLIĆ, Tijana (SRB) ZHENG, Yizhen (CHN) 0-6 1-6
Preveza Cup, Preveza, Greece, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Veljko PEJČIĆ (WC); 3/3. kolo: Andrija JEVTIĆ (2), Matija ŽUGIĆ (WC)
Glavni žreb
1. kolo KIJAC, Nikola (SRB, Q) ANDERSSON, Oliver (SWE, 1) 3-6 5-7
IVIĆ, Stefan (SRB) TABACCO, Fausto (ITA, 7) 1-6 1-6
JEVTIĆ, Nikola (SRB) CHOUMIS, Dimitros (GRE) 3-6 5-7
KALAFATIĆ, Stefan (SRB) LAZELL, Harry (GBR) 5-7 6-4 0-6
JEVTIĆ, Andrija (SRB, LL) PAPAIOANINOU, Odysseas GRE, WC) 6-7(6) 1-6
Dubl
1/4 finale JEVTIĆ, Andrija (SRB)/
JEVTIĆ, Nikola (SRB)
RAPTIS, Konstantinos (GRE)/
TARAMONLIS, Dimosthenis (GRE)
2-4 3-5
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 3) ADAMOPOULOU, Magdalini (GRE, WC) 6-2 6-1
ERAKOVIĆ, Tamara (SRB) PAVLOU, Dimitra (GRE, WC) 6-3 5-7 0-6
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 3) BOISSON, Lois (FRA) 6-1 6-1
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 3) KALLISTROU, Maria (GRE, 6) 4-6 1-6
ITF Junior T.C.Mahdia, Mahdia, Tunisia, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) KOLTUNOVA, Anna (RUS) 3-6 6-3 6-4
2. kolo
SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) UYAR, Melis Ayda (TUR) 6-3 6-2
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) ANTTILA, Alexandra (FIN, 1) 6-3 6-2
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) BRUGNONE, Flavie (FRA, 7) 0-6 3-6
Dubl
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
ANTTILA, Alexandra (FIN)(1)
PAVLOVA, Kira (RUS)/
UYAR, Melis Ayda (TUR)
2-6 1-6
Ex Pilsen Tennis Arena Cup, Plzen, Czech Republic, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Kristijan JUHAS
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) MAKK, Peter (HUN, 2) 5-7 7-5 2-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) POLISCHUK, Stefanija (LAT, Q) 6-2 6-4
2. kolo
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) NIKOLOVOVA, Vanesa (CZE) 5-7 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

PONT DES GENERATIONS, Villeneuve-Lez-Avignon, France, U16, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 2) SCHIERONI, Greta (ITA, ) 4-6 7-6(4) 64-4
1/2 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 2) JIMENEZ K., Victoria (AND, 8) 3-6 7-5 6-3
FINALE ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 2) COSTOULAS, Sofia (BEL, 1) 3-6 0-6
MARIN SUICA JUNIOR OPEN, Čakovec, Croatia, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale MANDOVIĆ, Filip (SRB, 5) SKREB, Dorian (CRO) 6-2 7-5
1/2 finale MANDOVIĆ, Filip (SRB, 5) PETROVIĆ, Dražen (BIH, 1) 1-6 3-6
Dubl
1/2 finale MANDOVIĆ, Filip (SRB)/
TOMANSKI, Karol (POL)(1)
NYARADI, Csanad (HUN)/
PROTIĆ ZAKELJ, Jaka (SLO)
3-6 2-6
TORNEO U16 – MESTRE, Mestre, Italy, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Vanja Vojnović
36° EUROTROPHY “SERGIO TACCHINI” OF PORTO SAN GIORGIO, Porto San Giorgio, Italy, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Pavle Ćopić; 2/2. kolo: Andrija Ćopić
Hungarian Open, Budaors, Hungary, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Luka Ilić