Turniri od 02.04 – 08.04

Ove nedelje nema ATP turnira
DAVIS CUP

VOLVO CAR OPEN, Charleston, SC, USA, WTA Premier, $800.000, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) MATTEK-SANDS, Bethanie (USA, WC) 6-2 6-2
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) BERTENS, Kiki (NED, 12) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BONDARENKO, Kateryna (UKR)
KREJCIKOVA, Barbora (CZE)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
6-2 1-6 10-5
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BONDARENKO, Kateryna (UKR)
KICHENOK, Nadiia (UKR)/
RODIONOVA, Anastasia (AUS)
6-3 6-3
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BONDARENKO, Kateryna (UKR)
KUDRYAVTSEVA, Alla (RUS)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)
5-7 2-6
ABIERTO GNP SEGUROS, Monterrey, Mexico, WTA International, $250.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) IANCHUK, Olga (UKR) 6-3 3-6 6-4
2/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) ARCONADA, Usue Maitane (USA) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(WC)
SANCHEZ, Ana Sofia (MEX)
IRIGOYEN, Maria (ARG)/
KATO, Miyu (JPN)(2)
0-6 6-3 7-10

VISIT PANAMA TENNIS CUP, Panama City, Panama, $50.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) CLARKE, Jay (GBR) 5-7 2-6
FERRERO CHALLENGER OPEN, Alicante, Spain, 43.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) KARATSEV, Aslan (RUS) 1-4, ret.

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) LAVAGNO, Edoardo (ITA) 6-4, ret.
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) FONIO, Giovanni (ITA, 6) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) SUMMARIA, Corrado (ITA, WC) 6-4 6-4
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) ESPIN B., Geronimo (ARG, LL) 6-2 7-6(7)
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) VANNI, Luca (ITA, 5) 6-3 3-3, ret.
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/(A)
REITANO, Stegano (ITA)
MAGER, Gianluca (ITA)/
TRUSENDI, Walter (ITA)
2-6 4-6
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LONČAREVIĆ, Mihailo (SRB) LENAERTS, Yannick (BEL) 6-2 5-7 6-3
2/3. kolo LONČAREVIĆ, Mihailo (SRB) DALLA VALLE, Enrico (ITA, 2) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) TAWEEL, Issam H. (EGY) 6-3 3-6 4-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)(WC)
GABASHVILI, Teymuraz (RUS)/
MIEDLER, Lucas (AUT)(1)
1-6 3-6
KASHIWA OPEN, Chiba, Japan, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Dubl
1. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/(WC)
FILIPPOV, Maxim (KAZ)
TOKUDA, Renta (JPN)/
YAMASAKI, Jumpei (JPN)
1-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) SAFFRATTI, Marco (ARG) 5-7 6-2 6-1
ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, WC) 6-7(5) 5-7
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) MAJOR, Philip W. (BAH) 6-2 6-4
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, WC) DAVYDOV, Ivan (RUS, 8) 1-6 1-6
3/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) BESADA, Santiago (ARG, 15) 2-6 7-5 3-6

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 9) slobodna
2/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 9) HEARNSHAW, Isabelle (GBR) 6-0 6-0
3/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 9) DINU, Cristina (ROU, 4) 4-6 2-6
USTA Women’s Pro Circuit $25,000 Challenger, Jackson, MS, USA, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TURUDIJA, Ema (SRB) BUTERA, Alexa (USA, WC) 1-6 1-6
Soho Square Egypt F12 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) JASKIEWICZ, Karolina (POL) 6-3 6-0
2/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) SMITH, Alicia (AUS, 6) 2-6 3-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB, WC) SIEDLISKA, Natalia (GER) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB)/
UGRELIDZE, Nina (USA)
HELGESSON, Molly (SWE)/
SOFRADŽIJA, Adna (SWE)
6-3 2-6 6-10
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) KOZAKOVA, Kristina (SVK) 6-1 6-3
2/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN, 3) 4-6 2-6

ITF Junior FTT Tunisia (Grade 4), Hammamet, Tunisia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) GIRELLI, Chiara (ITA) 7-5 6-0
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) TEIXIDO G., Maria Aran (ESP) 7-6(4) 6-7(4) 6-3
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) AUBERTIN, Sarah L. (TUN) 6-4 7-6(5)
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) SIMONE, Alessandra (ITA, Q) 6-2 6-3
FINALE SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) ZUND, Sylvie (LIE) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
NIYONKURU, Aisha (BDI)(2)
SIMONE, Alessandra (ITA)/
STAUBER, Emma (GER)
6-4 6-4
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
NIYONKURU, Aisha (BDI)(2)
KANNAN, Annika (IND)/
MAHBOULI, Feriel (TUN)
6-3 6-1
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
NIYONKURU, Aisha (BDI)(2)
CROSS, Morgan (GBR)/
DISSANAYAKE, Tanysha (GBR)
6-4 4-6 4-10
Circuit ITF Junior D’Abidjan (Week 1), Abidjan, Cote D’Ivoire, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo DRAGOLJIĆ, Luka (SRB) SEWANOU, Arnaud (BEN, 6) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo DRAGOLJIĆ, Luka (SRB)/
GURUSWAMY, Arun V. (AUS)
OUATTARA, Ibrahima (CIV)/
PADIO, Hodabalo Isak (TOG)
6-1 6-2
1/4. finale DRAGOLJIĆ, Luka (SRB)/
GURUSWAMY, Arun V. (AUS)
BHAGTANI, Vansh (IND)/
SEWANOU, Arnaud (BEN)(1)
5-7 6-7(5)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, U16, C2, akrilna podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) YAKUP P., Melissa (TUR, 6) 6-2 6-3
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) SENLI, Melisa (TUR, 10) 6-2 4-6 3-6
YASON CUP 2018, Novi Sad, Srbija, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Aleksa Pisarić (1,A), Stefan Durasinović (WC), Stefan Malbaša, Vukašin Popović, Leon Nikolić (12), Luka Rupnjak (4), Marko Jovičić (A), Bogdan Bukarica, Ilija Martinović (WC), Nemanja Marjanović, Vuk David Stramput (13)
3/3. kolo: Strahinja Mušicki, Vanja Vojinović (2), Uroš Delić (WC)
Glavni žreb
1. kolo: Strahinja Mušicki (LL), Uroš Jović (9), Ognjen Pavlović, Petar Belošević, Budimir Tomanović, Luka Kurtović (WC), Dušan Milanović (WC), Marko Topo (11), Marko Klisurić (Q), Lav Dašić, Bojan Radoman (Q), Aleksa Gajić
2. kolo: Lazar Danić (WC), Nikola Mitrović, Vanja Vojinović (LL), Marko Sudar, Đorđe Kurčubić (Q), Luka Kalenić (Q),  Dušan Trunić, Oliver Sabo Rac (12)
3. kolo: Milan Macura, Aleksa Savin (Q), Luka Jovanović (15), Veljko Krstić, Petar Teodorović (7)
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 1, WC) PODOROZHNYI, Artem (UKR, 6) 6-4 7-6(4)
POPOVIĆ, Stefan (SRB, 5) NESTEROV, Petr (BUL, 3) 6-2 1-6 6-3
ZUBAC, Dimitrije (SRB, 4) MUMINOVIĆ, Danijal (BIH) 3-6 7-5 6-0
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 1, WC) POPOVIĆ, Stefan (SRB, 5) 6-3 1-6 1-6
ZUBAC, Dimitrije (SRB, 4) SAMOFALOV, German (UKR, 2) 6-4 6-1
FINALE ZUBAC, Dimitrije (SRB, 4)  POPOVIĆ, Stefan (SRB, 5) 6-3 6-3
Dubl
1/2 finale ZUBAC, Dimitrije (SRB)/
PETROVIĆ, Dražen (BIH)(3)
PODOROZHNYI, Artem (UKR)/
SAMOFALOV, German (UKR)(1)
4-6 6-3 7-10
TEODOROVIĆ, Petar (SRB)/
TOPO, Marko (SRB)(4)
KHOROZOV, Maxim (BUL)/
NESTEROV, Petr (BUL)(2)
6-4 6-3
FINALE TEODOROVIĆ, Petar (SRB)/
TOPO, Marko (SRB)(4)
PODOROZHNYI, Artem (UKR)/
SAMOFALOV, German (UKR)(1)
6-3 6-7(5) 7-10
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Anamarija Cakić, Ana Josić (A), Jovana Čavić, Teodora Milošević (A), Lena Reljić, Adrijana Mišić (A), Jelena Gojković (A)
2/2. kolo: Hristina Ljuba, Teodora Stefanović (10)
Glavni žreb
1. kolo: Anja Petković, Nataša Savić (Q), Neda Milenković, Iva Šepa, Andrea Obradović, Iva Divac (Q), Danijela Danilović (Q), Anđela Lopičić (5), Anastasija Lukić (WC), Lola Radivojević, Lena Karlovčan (Q), Nikol Palečak (4),  Mirjana Jovanović (Q), Lea Rupnjak, Kristina Stamenković (WC), Teodora Stefanović (LL)
2. kolo: Senka Deletić, Mirjana Ragastovac (WC), Anja Milošević, Doroteja Petrović, Mia Marjanović, Nevena Kolarević (10)
3. kolo: Darja Šuvirdenkova (15)
1/4 finale SENIĆ, Natalija (SRB, WC) SIMEVA, Aleksandra (MKD, 8) 6-1 6-1
1/2 finale SENIĆ, Natalija (SRB, WC) OGESCU, Simona (ROU, 7) 3-6 5-7
Dubl
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
PALEČEK, Nikol (SRB)(1)
COSTACHE, Silvia M. (ROU)/
OGESCU, Simona (ROU)(3)
5-7 7-6(4) 10-6
PETKOVIĆ, Anja (SRB)/
ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB)(7)
PETROVIĆ, Doroteja (SRB)/
SENIĆ, Natalija (SRB)
2-6 6-7(1)
FINALE LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
PALEČEK, Nikol (SRB)(1)
PETROVIĆ, Doroteja (SRB)/
SENIĆ, Natalija (SRB)
1-6 6-2 6-10