Turniri od 02.03 – 08.03.

Davis Cup, World Group, First Round, Kraljevo, Serbia, tvrda podloga
 6-8.03. Satnica

SRBIJA 5-0
 HRVATSKA
Petak, 13h
 Novak ĐOKOVIĆ Mate DELIĆ 6-3 6-2 6-4
Viktor TROICKI Borna ĆORIĆ 4-6 1-6 6-3 6-2 6-1
Subota, 14h
Nenad ZIMONJIĆ/
Novak ĐOKOVIĆ
Marin DRAGANJA/
Franko ŠKUGOR
6-3 6-4 6-1
Nedelja, 13h
Filip KRAJINOVIĆ Franko ŠKUGOR 6-4 6-2
Viktor TROICKI Mate DELIĆ 6-4 6-3

Abierto Monterrey Afirme, Monterrey, Mexico, International, $500.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 1) VAIDISOVA, Nicole (CZE, Q) 6-1 7-6(4)
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) PARMENTIER, Pauline (FRA) 6-3 4-6 1-6
JAKŠIĆ, Jovana (SRB, WC) RYBARIKOVA, Magdalena (SVK) 3-6 6-3 5-7 
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 1) PARMENTIER, Pauline (FRA) 6-3 6-2
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 1) MLADENOVIĆ, Kristina (FRA) 6-3 6-2
1/2 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 1) GARCIA, Caroline (FRA, 3) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
IRIGOYEN, María (ARG)
DABROWSKI, Gabriela (CAN)/
ROSOLSKA, Alicja (POL, 4)
3-6 0-6
BMW MALAYSIAN OPEN, Kuala Lumpur, Malaysia, International, $250.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 7) KULICHKOVA, Elizaveta (RUS, Q) 3-6 3-6

Ove nedelje nema naših tenisera na čelendžer turnirima

Croatia F3 Futures, Umag, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 14) slobodan
2/4. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 14) STELIAN, Radu Andrei (ROU) 6-2 6-0 
3/4. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 14) ALBERTONI, Davide (ITA) 6-4 6-2
4/4. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 14) CARLI, Cristian (ITA, 6) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB, Q) LAGO, Tommaso (ITA, LL) 6-3 6-4
2. kolo ILIĆ, Luka (SRB, Q) LIZARITURRY, Juan (ESP, 7) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
MELCHIORRE, Davide (ITA)
2-6 7-6(6) 8-10
Soho Square Egypt F8 Men’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADULOVIĆ, Luka (SRB, 13) slobodan
2/3. kolo RADULOVIĆ, Luka (SRB, 13) SKOBELEV, Stanislav (RUS) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) GRINBERG,  Thomas (FRA) 7-5 6-2
TEPAVAC, Marko (SRB, 5) KORSHUNOV, Stanislav (RUS, WC) 6-4 6-2
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) GABB, Richard (GBR) 6-2 6-3
TEPAVAC, Marko (SRB, 5) NEDELKO, Ivan (RUS) 6-1 6-0
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) VATUTIN, Alexey (RUS, 8) 6-2 6-1
TEPAVAC, Marko (SRB, 5) SEKULIĆ, Miloš (SWE, Q) 6-1 6-4
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) BADANOV, Dmytro (UKR, 7) w/o
TEPAVAC, Marko (SRB, 5) FOURNERIE, Theo (FRA, 6) 6-3 6-2
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 5) BADANOV, Dmytro (UKR, 7) 4-6 4-6
Sportevasion ITF Future Winter Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) ZYNGA, Lennart (GER, 10) 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) RONCALLI,  Simone (ITA, WC) 6-3 6-2 
2. kolo  BEJTULAHI, Denis (SRB) CREPALDI, Erik (ITA, 8) 6-4 3-6 4-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
VELLODI, Keshav (USA) (WC)
MANNAPOV, Alexander (GER)/
ZYNGA, Lennart (GER)
4-6 2-6
Turkey F9 Futures, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) UHLIG,  Daniel (GER, Q) 6-1 6-2
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) CAMILO, Rafael (BRA, Q) 2-6 6-7(5)
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) VIBERT, Francois-Arthur (FRA) 7-5 6-3
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) SINICROPI, Riccardo (ITA, 5) 2-6 6-3 6-3
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) ROCA BATALLA, Oriol (ESP, 1) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
MILKO, Michal (SVK)/
ŠAFRANEK, Vaclav (CZE)
6-3 4-6 10-7 
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
JASTRAUNIG, Lukas (AUT)/
REISSIG, Nicolas (AUT, 4)
2-6 4-6

Jolie Ville Golf Tournament, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, WC) ROHDE-MOE, Caroline (NOR) 1-6 0-6
LUKIĆ, Vojislava (SRB, 4) CHEAPCHANDEJ, Patcharin (THA, Q) 6-1 6-4
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 4) GRANIĆ, Petra (CRO, Q) 3-2, predaja
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, 4) VONDROUŠOVA, Marketa (CZE, Q) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MALMQVIST, Martina (SWE)
FUENTES, Camila (MEX)/
GIBSON, Aimee (GBR)
4-6 6-3 7-10 
2015 ITF MEN’S and WOMEN’S CIRCUIT COMBINED, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) STINGA, Teodora (ROU) 6-3 7-5
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) JEDRYCHOWSKI, Nastasia (FRA) 6-0 6-0
2/3. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) PINTO, Giorgia (ITA, 1) 3-6 7-5 6-4
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) OSTLUND, Fanny (SWE, 5) 3-6 2-6
3/3. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) DE SUTTER, Justine (BEL, 10) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
APONASENKO, Vasilisa (RUS)
DE SUTTER, Justine (BEL)/
LEMMENS, Elke (BEL)
1-6 3-6 

Yeltsin Cup, Kazan, Russia, G1, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 11) slobodan
2. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 11) MALYSHEV, Aleksandr (UKR,  WC) 6-4 6-4
3. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 11) OVCHAROV, Alexander (RUS, 8) 2-6 6-1 6-2
1/4 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 11) KLOK, Denis (RUS, 3) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
BAKSHI, Aleksandre (GEO, 4)
slobodni
2. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
BAKSHI, Aleksandre (GEO, 4)
BOLOTOV, Sergey (RUS)/
KIVATTSEV, Kirill (RUS)
7-6(4) 6-2 
1/4 finale  VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
BAKSHI, Aleksandre (GEO, 4)
KLIMOV, Philipp (RUS)/
KOTOV, Pavel (RUS, 5)
5-7 1-6 

, Milovice, , U16, C2, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ,  Nevena (SRB, 2) KELLER, Nadine (SUI, Q) 6-7(6) 6-0 6-4
2. kolo SOKOVIĆ,  Nevena (SRB, 2) ZAJDA, Magdalena (POL, Q) 7-5 6-2
1/4 finale SOKOVIĆ,  Nevena (SRB, 2 KUZMOVA, Katarina (SVK) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ,  Nevena (SRB)/
MOLINARO, Eleonora (LUX, 1)
Slobodne
1/4 finale SOKOVIĆ,  Nevena (SRB)/
MOLINARO, Eleonora (LUX, 1)
SEBESTOVA, Ivana (CZE)/
WOJCIKOVA, Viktorie (CZE)
6-7(1) 3-6
TIM ESSONNE, Sainte Genevieve des Bois, France, U14, C1, asfalt
Livescore Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) ANSELMO, Baptiste (FRA, WC) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
ARCOS DEL VALLE, Jose Antonio (ESP)
ANSELMO, Baptiste (FRA)/
DROGUET, Titouan (FRA)
3-6 4-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) TUBELLO, Alice (FRA, Q) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
MANU, Carmen Roxana (ROU)
AFFOLTER, Eileen (FRA)/
LANCELOT, Olympe (FRA)
6-0 3-6 10-5
2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
MANU, Carmen Roxana (ROU)
BILOKIN, Margaryta (UKR)/
YERSH, Kseniya (BLR, 5)
6-7(4) 4-6