Turniri od 02.03. – 08.03.

Ove nedelje nema ATP turnira
06-07.03.
DEJVIS KUP KVALIFIKACIJE
Srbija ne učestvuje u kvalifikacijama jer je dobila WC za Finalni turnir (Madrid, 23-29.11.2020)

ABIERTO GNP SEGUROS, Monterrey, Mexico, WTA International, $351.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) SHARMA, Astra (AUS, LL) 4-6 4-6
OPEN 6EME SENS-METROPOLE DE LYON, Lyon, France, WTA International, $251.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) KOMARDINA, Anastasiya (RUS) 2-6 7-5 5-7
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)(2)
GREY, Sarah Beth (GBR)/
SILVA, Eden (GBR)
6-2 6-1
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)(2)
PATTINAMA KERKHOVE,
Lesley (NED)/
SCHOOFS , Bibiane (NED)
2-6 2-6

ORACLE CHALENGER SERIES, Indian Wells, CA, USA, WTA-125, $162.480, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) CEPEDE R., Veronica (PAR) 1-6 6-4 6-4
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) MATEAS, Maria (USA, LL) 6-3 6-0
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) ZHU, Lin (CHN, 8) 6-4 7-5
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB) TSURENKO, Lesia (UKR) 6-2 5-7 5-7

ORACLE CHALLENGER SERIES, Indian Wells, CA, USA, $162.480, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) RUBIN, Noah (USA) 6-3 6-7(4) 1-6
MONTERREY, Monterrey, Mexico, $108.320, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 11) slobodan
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 11) BLANCH, Ulises (USA) 6-7(3) 6-4 3-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
NYS, Hugo (MON)(2)
DRZEWIECKI, Karol (POL)/
OLIVEIRA, Goncalo (POR)
4-6 3-6
TROICKI, Viktor (SRB)/
GOMEZ-H., Carlos (ESP)(Alt)
PASHA, Nathan (USA)/
SCHNUR, Max (USA)
6-3 3-6 10-6
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
GOMEZ-H., Carlos (ESP)(Alt)
GALLOWAY, Robert (USA)/
HACH VERDUGO, Hans (MEX)
1-6 4-6

LYTTOS BEACH ITF WORLD TOUR, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE) 0-5, ret.
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) SAVELJIĆ, Igor (MNE, Q) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
GADAMAURI, Buvaysar (BEL)/
HASSON, Jordan (ISR)
2-6 7-6(3) 10-7
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
THANOS, Aristotelis (GRE)/
XILAS, Ioannis (GRE)
W/O
THE NORTH-WEST UNIVERSITY OPEN, Potchefstroom, South Africa, $25.000, tvrda podloga
  Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) slobodan
2/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) DE VILLIERS, Kroon (RSA) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) BECKER, Gerhardt M. (RSA, Q) 6-0 6-3
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, Q) BONZI, Benjamin (FRA, 3) 0-6 1-6
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) MALAN, Pierre (RSA) 6-2 6-3
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 1) MARTINEAU, Matteo (FRA, 8) 4-6 7-5 4-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/(4)
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)
CARIPI, Vasillos (RSA)/
HUNTER, Vaughn (RSA)
6-7(2) 3-6

MAGIC TOURS, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) SANER, Julita (SWE) 7-5 6-2
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) CAVALLE-R., Yvonne (ESP, 4) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CAVALLE-R., Yvonne (ESP)(2)
JANDRIĆ, Tea (CRO)/
RAJKOVIĆ, Adriana (CRO)
6-3 6-3
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CAVALLE-R., Yvonne (ESP)(2)
GIRARDI, Martina (ITA)/
KULHAVA, Veronika (CZE)
6-3 6-0
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CAVALLE-R., Yvonne (ESP)(2)
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)/
MIKHAYLOVA, Victoria (RUS)(3)
6-3 6-2
FINALE MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CAVALLE-R., Yvonne (ESP)(2)
HERRMANN, Sina (GER)/
PRISACARIU, Andreea (ROU)
6-1 3-6 4-10
ORACLE PRO SERIES, Las Vegas, NV, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Jovana (SRB, 5) MIN, Grace (USA) 7-6(6) 0-6 6-3
2. kolo JOVIĆ, Jovana (SRB, 5)
BLACK, Hurricane Tyra (USA)
6-1 6-3
1/4 finale JOVIĆ, Jovana (SRB, 5)
SEBOV, Katherine (CAN)
6-4 4-6 3-6
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Jovana (SRB)/
PERRIN, Conny (SUI)
MANDLIK, Elizabeth (USA)/
SHAPATAVA, Sofia (GEO)
6-4 6-3
1/4 finale JOVIĆ, Jovana (SRB)/
PERRIN, Conny (SUI)
ARANGO, Emiliana (COL)/
BOSIO, Victoria (ARG)
6-2 6-1
1/2 finale JOVIĆ, Jovana (SRB)/
PERRIN, Conny (SUI)
VAN NGUYEN, Chanelle (USA)/
ZHU, Amy (USA)
6-4 6-4
FINALE JOVIĆ, Jovana (SRB)/
PERRIN, Conny (SUI)
GUILLERMO, Lorraine M. (USA)/
MANASSE, Maegan (USA)
6-0 2-6 4-10
LYTTOS BEACH ITF WORLT TOUR, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) STAMATOVA, Julia (BUL) 2-6 6-7(1)
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
OSTLUND, Fanny (SWE)(2)
CAPPELLETTI, Monica (ITA)/
ROCCHETTI, Sofia (ITA)
7-6(8) 6-7(5) 10-7
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
OSTLUND, Fanny (SWE)(2)
CHIPAC, Agustina (ARG)/
MARTINICH, Ivania (CHI)
W/O
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
OSTLUND, Fanny (SWE)(2)
ERSOZ, Vanessa (SWE)/
LOVQVIST, Julia (SWE)
6-2 6-3
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
OSTLUND, Fanny (SWE)(2)
GASPAR, Ioana (ROU)/
MASAROVA, Rebeka (ESP)(3)
6-4 7-5