Turniri od 02.02 – 08.02.

PBZ Zagreb Indoors, Zagreb, Croatia, ATP250, 494.310, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) MARCHENKO, Iliya (UKR, 6) 1-6 6-7(4)
BOZOLJAC, Ilija (SRB) MERTL, Jan (CZE) 6-4 6-7(5) 6-3
2/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) ŠETKIĆ, Aldin (BIH) 4-6 4-6
Glavni žreb Finala i rekordi
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 7) MARCHENKO, Illya (UKR, Q) 4-6 7-6(3) 7-6(3)
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 7) SOEDA, Go (JPN) 6-3 6-1
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, 7) GARCIA LOPEZ, Guillermo (ESP, 3) 1-6 7-6(5) 5-7
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
STAKHOVSKY, Sergiy (UKR)
BEGEMANN, Andre (GER)/
HAASE, Robin (NED, 3)
6-4 7-6(6)
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
STAKHOVSKY, Sergiy (UKR)
EMMRICH, Martin (GER)/
SILJESTROM, Andreas (SWE)
4-6 6-3 10-4
1/2 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
STAKHOVSKY, Sergiy (UKR)
DRAGANJA, Marin (CRO)/
KONTINEN, Henri (FIN, 2)
6-7(0) 4-6 
Ecuador Open Quito, Quito, Ecuador, ATP250, $494.310, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 7) VANNI, Luca (ITA) 7-6(3) 6-4
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 7) JARRY,  Nicolas (CHI, Q) 6-4 3-6 6-3
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 7) LOPEZ,  Feliciano (ESP, 1) 6-4 5-7 1-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
ZEBALLOS, Horacio (ARG)
HUEY, Treat (PHI)/
LIPSKY, Scott (USA, 1)
6-7(5) 6-7(11) 

Budapest, Hungary, Group I, Europe/Africa, tvrda podloga
Livescore Satnica
Pool A: Serbia, Hungary, Austria; Pool B: Great Britain, Ukraine, Turkey, Liechtenstein;
Pool C: Belarus, Portugal, Bulgaria, Georgia; Pool D: Belgium, Croatia, Israel, Latvia
04.02. Srbija 3-0 Austrija
 16:00  Ivana JOROVIĆ  – Barbara HAAS 6-3 6-2
17:30 Aleksandra KRUNIĆ Patricia MAYR-ACHLEITNER 6-2 6-2
19:00  Ivana JOROVIĆ/
Aleksandra KRUNIĆ
Jula GRABHER/
Sandra KLEMENSCHITS
6-1 6-3
05.02. Srbija 2-1 Mađarska
  16:30  Ivana JOROVIĆ  – Dalma GALFI 6-1 6-0
18:00  Aleksandra KRUNIĆ Timea BABOS 7-6(6) 0-6 7-6(5)
20:00  Ivana JOROVIĆ/
Aleksandra KRUNIĆ
Timea BABOS/
Reka-Luca JANI
6-4 6-7(2) 2-6
Finale (A/D)
07.02.  Srbija 2-0  Hrvatska
 16:00   Ivana JOROVIĆ  – Ana KONJUH 6-3 2-6 7-5
 18:30 Aleksandra KRUNIĆ  – Dona VEKIĆ 6-1 6-1
 Dubl je otkazan

Glasgow, Great Britain, 42.500, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) KOVALIK, Jozef (SVK) 3-6 6-3 6-3 
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) DESEIN, Niels (BEL) 6-3 3-6 1-6 

Soho Square Egypt F4 Men’s Future, Cairo, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ARSIĆ, Nikola (SRB) PAUL, Christian (NGR) 3-6 5-7
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB) SOLIMAN, Omar (EGY) 6-0 6-0
2/2. kolo MILENKOVIĆ, Stefan (SRB) CHAPLIN, Jarryd (AUS, 3) 0-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 6) MAAMOUN, Karim-Mohamed (EGY) 4-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
PECOTIĆ, Matija (CRO)
CHRYSOCHOS, Petros (CYO)/
HADJISTYLLIS, Soteris (CYP)
6-2 6-0
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
PECOTIĆ, Matija (CRO)
TRUSENDI, Walter (ITA)/
VOLANTE, Matteo (ITA, 2)
4-6 7-6(5) 10-8
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
PECOTIĆ, Matija (CRO)
GARZELLI, Francesco (ITA)/
ZIELINSKI, Jan (POL)
6-3 7-6(4)
FINALE BJELICA, Ivan (SRB)/
PECOTIĆ, Matija (CRO)
CHEN, TI (TPE)/
TRAVAGLIA, Stefano (ITA, 1)
6-3 6-2
Sri Lanka Men’s Futures, Colombo, Sri Lanka, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) VIRALI-MURUGESAN, Ranjeet (IND) 5-7 6-4 6-2
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) NAGAL, Sumit (IND ,WC) 2-6 1-6
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) WALOCH, Marcel (AUT, LL) 6-2 4-1, predaja
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) NAGAL, Sumit (IND, WC) 6-4 6-2
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) MACHADO, Rui (POR, 1) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
DOME, Andre (USA)/
MCLACHLAN, Ben (NZL, 4)
4-6 6-3 5-10
Sportevasion ITF Future Winter Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 8) SAITO, Takashi (JPN) 6-2 5-7 6-4
BEJTULAHI, Denis (SRB) METTI, Tommaso (ITA, WC) 6-0 6-4
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 8) WATANUKI, Yusuke (JPN) 6-3 6-0
BEJTULAHI, Denis (SRB) PULGAR-GARCIA, Jaime (ESP, 4) 5-7 6-4 4-6
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 8) DE GREEF, Arthur (BEL, 1, WC) 4-6 1-6
Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 8) slobodan
DALJEV, Pavle (SRB) LIBAUD, Arthur (FRA) 0-6 0-6
2/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 8) SAVELJEV, Emil (ISR) 6-2 6-4
3/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 8) TRINKER, Jonas (AUT, 16) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) NAKAMURA, REN (JPN, Q) 6-0 6-2
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) REINWEIN, Sami (GER, Q) 6-2 6-2
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) GOMEZ, Lucas (MEX) 6-2 6-2
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) KRAWIETZ, Kevin (GER) 6-0 6-3
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) BELLOTTI, Riccardo (ITA, Q) 6-7(2) 5-7

Dow Corning Tennis Classic, Midland , USA, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) DOLEHIDE, Caroline (USA, WC) 6-3 4-6 6-4
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) PERA, Bernarda (USA) 5-7 0-6
Open GDF SUEZ de l’Isère, Grenoble, France, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRN, 10) FINCK, Sarah (FRA) 6-4 4-6 6-3
2/3. kolo KAČAR, Marina (SRN, 10) RUBINI, Stefania (ITA) 6-1 6-3
3/3. kolo KAČAR, Marina (SRN, 10) KLASEN, Anna (GER, 5) 6-3 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 7) GATTO-MONTICONE, Giulia (ITA) 1-6 2-2, predaja
Jolie Ville Golf F4 Women’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB) slobodna
2/3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB) PRATI, Federica (ITA, 10) 2-6 6-3 6-4
3/3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB) VAN DER SYPT, Elena (BEL, 7) 6-7(3) 7-6(3) 4-6
GD TENNIS 10000$ WOMEN’S, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) KVATSABAJA, Sofia (GEO, 5) 3-6 1-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) ZEČEVIĆ, Sofija (CAN, Q) 6-2 6-2
2. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) MEKOVEC, Iva (CRO, 2) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB)/
HUSAK, Regina (NED) (WC)
KOLB, Maryna (UKR)/
KOLB, Nadiya (UKR) (2)
2-6 0-6

Swiss Junior Trophy, Oberentfelden, Switzerland, G4, tepih
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo TEŠIĆ, Nikolina (SRB) slobodna
2/3. kolo TEŠIĆ, Nikolina (SRB) TAHIRAJ, Alisa (SUI) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) slobodna
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) ZUGER, Joanne (SUI, WC) 6-3 6-1
3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) CHATENET, Marion (FRA, Q) 6-2 6-1
1/4 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) VORACEK, Eva Marie (GER) 4-6 4-6 
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
ZEMP, Vanessa (SUI, 1)
slobodne
TEŠIĆ, Nikolina (SRB)/
CHATENET, Marion (FRA)
slobodne
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
ZEMP, Vanessa (SUI, 1)
CLEMENTE, Lorena (SUI)/
RUSHITI, Arlinda (SUI)
6-1 6-1 
TEŠIĆ, Nikolina (SRB)/
CHATENET, Marion (FRA)
KUNG, Leonie (SUI)/
MARAZZOTTA, Anabel (SUI, 4)
0-6 0-6
1/4 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
ZEMP, Vanessa (SUI, 1)
DUERST, Jenny (SUI)/
PEER, Andrina (SUI)
5-7 6-1 6-4
1/2 finale  MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
ZEMP, Vanessa (SUI, 1)
KUNG, Leonie (SUI)/
MARAZZOTTA, Anabel (SUI, 4)
4-6 4-6
2nd Hammamet ITF Juniors Tournament, Hammamet, Tunisia, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 5) SMOLICKI, Mateusz (POL) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
SRBLJAK, Goradz (MKD)
DEMBEK, Michal (POL)/
SHCHERBA, Vitalij (UKR, 2)
4-6 4-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) BERNARD, Lee (RSA) 6-1 6-0
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) CHINELLATO, Silvia (ITA, 8) 3-6 6-3 6-4
1/4 finale  JOVIĆ, Nikolina (SRB) POSPELOVA, Aleksandra (RUS, 2) 0-6 0-3, Predaja
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
FORYS, Wronika Jasmina (POL)
CHINELLATO, Silvia (ITA)/
STEFANINI, Lucrezia (ITA)
6-7(2) 2-6

2015 Tennis Europe Winter Cups, B16, Zone C, Coimbra, Portugal, tvrda podloga
6-8.02. Satnica
DEČACI DO 16 GODINA, kvalifikacije
Austria, Belgium, Denmark, Netherlands, Portugal, Serbia, Spain, Sweden
1/4 finale  SRBIJA B16 0-3  PORTUGALIJA B16 (1)
Aleksa BUĆAN Duarte VALE  1-6 4-6
 Miloš DABIĆ  – Joao ANTONIO  2-6 3-6
Aleksa BUĆAN/
Miloš DABIĆ
Duarte VALE/
Joao ANTONIO
 1-6 2-6
5-8. mesto SRBIJA B 16 1-2 AUSTRIJA B16 (4)
Aleksa BUĆAN Stefan AUINGER 6-1 6-3
 Miloš DABIĆ Gabriel HUBER 4-6 5-7
Aleksa BUĆAN/
Miloš DABIĆ
Gabriel HUBER/
Luca MALDONER
1-6 6-1 3-6
7-8. mesto SRBIJA B 16 1-2 DANSKA B16
 Aleksa BUĆAN Martin NYGAARD 3-6 2-6
 Miloš DABIĆ Patrick KRISTENSEN 4-6 6-3 6-0
Aleksa BUĆAN/
Miloš DABIĆ
Patrick KRISTENSEN/
Alexander SCHOU
4-6 4-6
SRBIJA B16 je zauzela 8. mesto
2015 Tennis Europe Winter Cups, G16, Zone D, Istanbul, Turkey, tvrda podloga
6-8.02. Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA, kvalifikacije
Azerbaijan, Belarus, Moldova, Russia, Serbia, Slovakia, Sweden, Turkey
1/4 finale  SRBIJA G16 (2) 2-1 ŠVEDSKA G16
Teodora RISTIĆ   – Alexandra VIKTOROVITCH 1-6 4-6
Kristina MILETIĆ   – Julita SANER 3-6 7-6(2) 6-4
Bojana MARKOVIĆ/
Teodora RISTIĆ
  – Julita SANER/
Alexandra VIKTOROVITCH
6-3 7-6(2)
1/2 finale  SRBIJA G16 (2) 1-2  TURSKA G16
 Bojana MARKOVIĆ Muazzez DEMIRCI 6-2 5-7 6-4  
Kristina MILETIĆ Inci OGUT 2-6 5-7
Bojana MARKOVIĆ/
Teodora RISTIĆ
Muazzez DEMIRCI/
Inci OGUT
2-6 2-6
3-4. mesto  SRBIJA G16 (2) 1-2 BELORUSIJA G16 (4)
Bojana MARKOVIĆ Nika SHYTLPISKAYA 4-6 4-6
Teodora RISTIĆ Yuliya HATOUKA 6-3 2-6 6-4
Teodora RISTIĆ/
Kristina MILETIĆ
Nika SHYTLPISKAYA/
Katsiaryna YEMELYANENKA
6-3 3-6 1-6
SRBIJA G16 je zauzela 4. mesto
2015 Tennis Europe Winter Cups, B14, Zone D, Istanbul, Turkey, tvrda podloga
6-8.02. Satnica
DEČACI DO 14 GODINA, kvalifikacije
Bulgaria, Czech Republic, Estonia, Serbia, Slovenia, Spain, Turkey, Ukraine
1/4 finale  SRBIJA B14 2-1 BUGARSKA B14 (3)
Nemanja SUBANOVIĆ Vladislav KARAZHOV 7-6(7) 6-7(3) 6-1
 Mihailo POPOVIĆ Adrian ANDREEV 6-4 3-6 2-6 
Nemanja SUBANOVIĆ/
Mihailo POPOVIĆ
Adrian ANDREEV/
Nikola TUPAROV
6-1 7-5
1/2 finale SRBIJA B14 1-2  ŠPANIJA B14 (2)
Nemanja SUBANOVIĆ  – Pedro VIVES MARCOS 4-6 6-7(3)
 Mihailo POPOVIĆ Nicolas ALVAREZ VERONA 6-4 6-4
Nemanja SUBANOVIĆ/
Mihailo POPOVIĆ
Nicolas ALVAREZ VERONA/
Javier VASQUEZ
2-6 6-2 0-6
3-4. mesto SRBIJA B14 1-2 TURSKA B14
Kristijan JUHAS  – Bora SENGUL 5-7 6-7(4)
 Mihailo POPOVIĆ Ulas Boran ULUSOY 6-0 6-2
Nemanja SUBANOVIĆ/
Mihailo POPOVIĆ
Baran CENGIZ/
Ulosa Boran ULUSOY
4-6 6-7(2)
SRBIJA B14 je zauzela 4. mesto
2015 Tennis Europe Winter Cups, G14, Zone A, Rakovnik, Czech Republic, tvrda podloga
6-8.02. Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA, kvalifikacije
Croatia, Czech Republic, Estonia, Hungary, Romania, Serbia, Slovenia, Spain
1/4 finale  SRBIJA G14 (2) 2-1
 SLOVENIJA G14
Anđela SKROBONJA Pia LOVRIČ 3-6 4-6
 Olga DANILOVIĆ Živa FALKNER 6-0 6-2
Anđela SKROBONJA/
Olga DANILOVIĆ
Pia LOVRIČ/
Živa FALKNER
6-1 6-2
1/2 finale  SRBIJA G14 (2) 1-2 HRVATSKA G14 (4)
 Mihaela ĐAKOVIĆ Laura MAŠIĆ 6-1 2-6 6-3 
 Olga DANILOVIĆ Iva ZELIĆ 1-2, Predaja
Anđela SKROBONJA/
Mihaela ĐAKOVIĆ
Laura MAŠIĆ/
Iva ZELIĆ
5-7 3-6
3-4. mesto SRBIJA G14 (2) 0-2 RUMUNIJA G14 (1)
Mihaela ĐAKOVIĆ Carmen Roxana MANU 2-6 1-6
Anđela SKROBONJA Oana Smaranda CORNEANU 4-6 3-6
Dubl je otkazan
SRBIJA G14 je zauzela 4. mesto