Turniri od 01.12.- 07.12.

BRA F16, Sao Jose Dos Campos, Brazil, $15000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 1) SORGI, Joao Pedro (BRA) 1-6 1-6
SIERRA SAVOI EGYPT F35 MEN’S, Sharm El Sheikh, Egypt, $10000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) FELER, Melik (FRA) 6-3 6-4
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) PAMMINGER, David (AUT, 13) 1-6 6-4 6-4
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) FYNN, Mark (ZIM, 4) 7-5 3-6 5-7
TUN F10, Sousse, Tunisia, $10000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) PERRET, Loic (SUI, Q) 4-6, predaja

JOLIE VILLE GOLF F47 WOMEN’S, Sharm El Sheikh, Egypt, $10000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, WC) PRIBYLOVA, Anna (RUS, Q) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
KNEŽEVIĆ, Jovana (CYP)
DELL’EDERA, Francesca (ITA)/
SQUARCIALUPI, Gaia (ITA)(WC)
1-6 6-2 10-5
1/4 finale NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
KNEŽEVIĆ, Jovana (CYP)
MORGINA, Anna (RUS)/ (3)
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)
0-6 3-6
ITF WOMEN’S SOUSSE F10, Sousse, Tunisia, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, 4) JAUK, Julija (SLO) 6-3 6-3
2/2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, 4) DE CESARE, Helen (THA, 11) 7-6(5) 6-1
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) RASZKIEWICZ, Eva (USA, Q) 6-1 6-1
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) BOULTER, Katie (GBR, 4) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
VERSTER, Nelise (RSA)
FEDOSENKOVA, Georgina (UKR)/
RASZKIEWICZ, Eva (USA)
6-7(6) 6-7(4)
GD TENNIS 10000$ WOMEN’S, Antalya, Turkey, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) Slobodna
2/3. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) CHALAGANIDZE, Tamari (GEO, 11) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB)/
CARRERAS, Amanda (GBR)
HAN, Sung-Hee (KOR)/
SLIUSAR, Kateryna (UKR, 4)
3-6 1-6

EDDIE HERR ITF, Bradenton, USA, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 14) SHCHERBA, Vitalii (UKR) 6-1 6-3
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 14) RUUD, Casper (NOR) 6-7(1) 6-4 6-4
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 14) DENOLLY, Corentin (FRA, 4) 6-3 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 14) OPELKA, Reilly (USA) 6-7(5) 0-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 5)
KIRBERG, Sami (USA)/
SAMARDŽIĆ, Nikola (USA, WC)
7-6(1) 7-6(7)
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 5)
HANNESTAD, Benjamin (DEN)/
LEVINE, Robert (USA)
6-1 3-6 11-9
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 5)
PEREZ, Alfredo (USA)/
THOMSON, Bjorn (IRL)
7-5 3-6 9-11
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB) ARCONADA, Usue Maitane (USA, 11) 7-6(5) 6-0
2. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB) CHEN, Kelly (USA) 6-0 6-1
3. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB) GALFI, Dalma (HUN, 7) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB)/
LUMSDEN, Maia (GBR)
IVANOVA, Dasha (USA)/
MINNEN, Greet (BEL, 6)
6-3 1-6 10-7
2. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB)/
LUMSDEN, Maia (GBR)
CHEN, Kelly (USA)/
HIGUCHI, Emma Christine (USA)
W/O
JUNIOR ZAGREB CUP, Zagreb, Croatia, G4, tvrda podloga
Livescore Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) KRSTANOVIĆ, Josip (CRO) 6-4 7-5
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) GRAHOVAC, Dragan (CRO, WC) 4-6 2-6
2/3. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) BOLJAT, Karlo (CRO, 1, WC) 4-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) MAŠIĆ, Laura (CRO) 6-2 6-1
2/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) BEBIĆ, Anja (CRO) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) SLAVICA, Lana (CRO, 1, WC) 2-6 3-6
ŠEBREK, Anđela (SRB) DANAILOVA, Elizabeth (BUL, 6) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
NOVAK, Kristina (SLO)
HAJKOVA, Klara (CZE)/
MARKOVA, Johana (CZE, 4)
1-6 5-7

EDDIE HERR, Bradenton, USA, U12/14/16, C1, tvrda podloga
Livestream Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb Pobednici: 1993-2013
1. kolo MACURA, Milan (SRB) BATISTA, Lucas (BRA) 2-6 6-2 2-6
JOVIĆ, Viktor (SRB, 2) HUANG, Haoyuan (CHN, Q) 6-2 6-4
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 2) BONTE, Maximilian (FRA) 6-2 6-4
3. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 2) JUNGWON, Park (KOR) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo MACURA, Milan (SRB)/
CIKOJEVIĆ, Ante (GER)
HECK, Christopher (CAN)/
TIRASPOLSKY, Tiya (CAN, 5)
2-6 4-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Nada (SRB) GULBRANSEN, Nina (USA, 7) 1-6 1-6
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/7: Ivan ROTAROV; 2/7: Milan RADOJKOVIĆ (7), Jovan ĆIRKOVIĆ (16)
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) CALLEROS, Jaycer (USA, Q) 0-6 7-6(2) 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
3/7: Andrijana BRKIĆ (15); 4/7: Katarina DUKIĆ (14), Nađa OSTOJIĆ (24)
Glavni žreb
1. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) HERNANDEZ MAGRO, Ma Jose (USA) 6-0 6-1
DUKIĆ, Katarina (SRB, LL) RUFFINI LOPEZ, Alejandra (13) 2-6 2-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) MANDLIK, Elli (USA, LL) 5-7 6-3 6-1
2. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) IVANOV, Valentina (NZL, 5) 6-1 6-1
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) BREŽANIN, Lana (CRO) 6-1 6-0
3. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) SHIROKOVA, Ukyana (RUS) 6-7(4) 1-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) MANILOVA, Maria (RUS) 6-1 6-2
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) MCNALLY, Caty (USA, 6) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo BRKIĆ, Andrijana (SRB)/
OSTOJIĆ, Nada (SRB)
BREŽANIN, Lana (CRO)/
GAWANDE, Sanyukta (USA)
6-0 2-6 5-10
DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 3)
GRACHEVA, Varvara (USA)/
SHIROKOVA, Ulyana (RUS)
1-6 7-5 10-6
DUKIĆ, Katarina (SRB)/
KARATANTCHEVA, Gabriel (BUL)
BEGUNTS, Valeria (RUS)/
LU, Junia (CHN)
0-6 0-6
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 3)
MARTINEZ, Mariela (MEX)/
TSUKAMOTO, Sara (USA)
6-3 7-67(4)
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 3)
JANKO, Leonarda (CRO)/
NIKOCEVIC, Sarah (GER, 6)
6-1 4-6 10-3
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 3)
CONARD, Nicole (USA)/
MCNALLY, Caty (USA, 1)
w/o
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo JOKIĆ, Andrej (SRB) KIRKOV, Vasil (USA, 6) 0-6 5-7
Dubl
1. kolo JOKIĆ, Andrej (SRB)/
HUBER, Gabriel (AUT)
KIRKOV, Vasil (USA)/
RITTICE, Sam (USA, 1)
3-6 4-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, 13) BAUDRIH, Juana (USA) 6-0 6-0
2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, 13) PHILP, Anna (CAN) 6-4 6-3
3. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, 13) SANGWAN, Shweta (IND, 6) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
GUERRA, Luisa (MEX, 6)
slobodne
2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
GUERRA, Luisa (MEX, 6)
GRIESSNER, Elena (AUT)/
LOPEZ, Patricia (USA)
6-4 6-4
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
GUERRA, Luisa (MEX, 6)
GOLDBERG, Julia (USA)/
KROLITZKY, Shelly (ISR, 3)
W/O
1/2 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
GUERRA, Luisa (MEX, 6)
SCHAEFER, Dominque (USA)/
SEWING, Soifa (USA, 1)
5-7 0-6
, Marsa, Malta, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 7) slobodna
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 7) DARDAINE, Marie Amelie (FRA) 6-1 6-2
3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 7) KARDAVA, Zoziya (RUS) 6-0 6-1
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 7) SHANIDZE, Ana (GEO, 2) 6-1 6-4
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 7) BEZZO, Emilia (ITA) 6-1 6-0
FINALE SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 7) PRISACARIU, Andreea (ROU, 1) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
TIKHONOVA, Anastasia (RUS, 2)
Slobodne
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
TIKHONOVA, Anastasia (RUS, 2)
NORTON, Chaney (GBR)/
SAMMUT, Katrina (MLT)
6-1 6-3
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
TIKHONOVA, Anastasia (RUS, 2)
JOUKANEN, Paula (FIN)/
TRAN, Demi (NED, 8)
7-6(5) 4-6 9-11
Milten Cup 2014, Milovice, Czech Republic, U14, C2, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 5) PASCUAL TORRUELLA, Marc (ESP, Q) 6-4 6-2
KOLARIĆ, Peđa (SRB, WC) DIZDAREVIĆ, Tin (CRO, WC) 1-6 2-6
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 5) JIROUSEK, Lukas (CZE) 6-2 6-2
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 5) DRAPER, Jack (GBR, 1) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo KOLARIĆ, Peđa (SRB)/
ARBET, Adam (SVK)
FOREJTEK, Jonas (CZE)/
VONDRAK, Martin (CZE)
W/O
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 14) HUNKOVA, Denisa (CZE, WC) 6-1 6-1
KOJČIĆ, Emilija (SRB, 6) ZHALGASOVA, Diana (KAZ) 6-0 6-2
2/2. kolo TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 14) VAJSEJTLOVA, Tereza (CZE) 5-7 6-3 6-3
KOJČIĆ, Emilija (SRB, 6) BEDRNOVA, Kristyna (CZE) 6-7(5) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo KOJČIĆ, Emilija (SRB, Q) NOVAKOVA, Klara (CZE, Q) 3-6 6-2 3-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) KUZMOVA, Katarina (SVK) 7-6(4) 5-7 6-2
SKROBONJA, Anđela (SRB, 6) VLASOVA, Polina (RUS, Q) 6-2 1-6 4-6
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, Q) NIKOLOVOVA, Vanesa (CZE) 0-6 0-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) FILICHENOK, Kristina (BLR) 7-6(1) 5-7 2-6
2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) ZELIĆ, Iva (CRO, 3) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB)
CIUCA, Alessia Beatrice (ROU)/
YOUSEVA, Rozalina (BUL)
6-7(6) 6-7(4)
SKROBONJA, Anđela (SRB)/
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2)
Slobodne
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2)
KANDIBA, Anastasia (RUS)/
ZADOROZHNA, Kateryna (UKR)
6-4 1-6 7-10