Turniri od 01.10 – 07.10.

CHINA OPEN, Beijing, China, ATP 500, $4.658.510, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) WU, Di (CHN, WC) 6-2 6-4
TROICKI, Viktor (SRB) LI, Zhe (CHN, Alt) 7-5 6-4
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) NORRIE, Cameron (GBR, 5) 6-4 6-4
TROICKI, Viktor (SRB) ALBOT, Radu (MDA) W/O
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) ZVEREV, Mischa (GER) 6-1 6-4
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) POSPISIL, Vasek (CAN, Q) 2-6 6-4 6-4
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) DIMITROV, Grigor (BUL, 3) 6-4 2-6 6-4
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) LOPEZ, Feliciano (ESP, WC) 7-6(5) 6-3
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) DEL POTRO, Juan Martin (ARG, 1) 3-6 0-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) EDMUND, Kyle (GBR, 5) 3-6 6-7(4)

CHINA OPEN, Beijing, China, WTA Premier Mandatory, $8.285.274, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) SVITOLINA, Elina (UKR, 6) 0-6 6-4 7-6(4)
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) SINIAKOVA, Katerina (CZE, Q) 6-7(2) 2-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
KONTA, Johanna (GBR)/
ZHANG, Shuai (CHN)(WC)
2-6 7-5 10-6
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
SESTINI HLAVACKOVA, Andrea (CZE)/
STRYCOVA, Barbora (CZE)(2)
6-2 6-7(3) 4-10

ABIERTO GNP SEGUROS, Monterrey, Mexico, $150.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) MARTINEZ, Pedro (ESP, 8) 6-1 6-7(4) 3-6
FIRENZE TENNIS CUP, Florence, Italy, 64.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
GIUSTINO, Lorenzo ((ESP)
BRACCIALI, Daniele (ITA)/
VAVASSORI, Andrea (ITA)(1)
2-6 5-7
ALMATY 2 CHALLENGER, Almaty, Kazakhstan, $50.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) SAFIULLIN, Roman (RUS) 6-3 3-6 6-2
PETROVIĆ, Danilo (SRB) BAŠIĆ, Mirza (BIH, 3) 3-6 3-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) AUGER ALIASSIME, Felix (CAN, 5) 6-4 1-6 7-5
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) MAJCHRZAK, Kamil (POL) 7-6(5) 4-6 7-6(1)
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) NEDOVYESOV, Aleksandr (KAZ) 6-3 3-6 6-1
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) ISTOMIN, Denis (UZB, 1) 3-6 4-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) GRIEKSPOOR, Scott (NED) 7-5 6-2
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) BAŠIĆ, Mirza (BIH, 3) 3-6 7-6(3) 6-3
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) ISTOMIN, Denis (UZB, 1) 7-6(4) 6-7(5) 2-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
BAŠIĆ, Mirza (BIH)
6-7(4) 6-1 11-9
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
BUBLIK, Alexanderr (KAZ)
MANAFOV, Vladyslav (UKR)/
VASILEVSKI, Andrei (BLR)(2)
6-2 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
KOLAR, Zdenek (CZE)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
3-6 2-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
BUBLIK, Alexander (KAZ)
KARLOVSKIY, Evgeny (RUS)/
KHABIBULIN, Timur (KAZ)
7-5 5-7 5-10

ATCL MEN’S FUTURE 2018, Jounieh, Lebanon, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) slobodan
2/2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) MAKZOUME, Yacoub (SYR) 7-5 6-3
Glavni žreb
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, Q) MAAMOUN, Karim-M. (EGY, 6) 1-6 1-6
Santa margherita di Pula, Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(4)
HARRIS, Billy (GBR)/
RAJSKI, Maciej (POL)
W/O
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(4)
DAGNINO, Paolo (ITA)/
WINKLER, Georg (ITA)
6-1 6-4
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(4)
GAKHOV, Ivan (RUS)/
PICHLER, David (AUT)(1)
4-6 7-5 1-12
DAIKIN Open 2018, Oberhaching, Germany, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUĆAN, Aleksa (SRB, 6) slobodan
2/3. kolo BUĆAN, Aleksa (SRB, 6) ERDBORIES, Tillmann (GER) 6-4 1-6 4-6
Dubl
1. kolo BUĆAN, Aleksa (SRB)/
GOEL, Arnav Alok (IND)
KLEBER, Nico (GER)/
MUJAKIĆ, Alen (GER)(WC)
6-0 6-2
1/4 finale BUĆAN, Aleksa (SRB)/
GOEL, Arnav Alok (IND)
GAMBLE, Luke Jacob (USA)/
SERAPHIM, Shristian (GER)(4)
2-6 4-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) VAN NIEUWENHOVE, Jonathan (BEL) 5-7 6-4 6-4
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) VANKO, Tomas (SVK, WC) 2-6 2-6
2/3. kolo CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) SCHAER, Jonas (SUI) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) PAROULEK, Tadeas (CZE, 7) 6-7(2) 4-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/(WC)
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB)
PAROULEK, Tadeas (CZE)/
VRBENSKY, Michael (CZE)(3)
1-0, ret.

UNIVERSITY OF THE PACIFIC STOCKTON CHALLENGER, Stockton, CA, USA, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) LI, Ann (USA) 1-4, ret.
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
LISTER, Cornelia (SWE)(2)
CHIRICO, Louisa (USA)/
DAVIS, Lauren (USA)
7-5 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
LISTER, Cornelia (SWE)(2)
EIKERI, Ulrikke (NOR)/
GONCALVES, Paula C. (BRA)
4-6 4-6
Óbidos Ladies Open – Championship, Obidos, Portugal, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) GREY, Sarah Beth (GBR) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
OMAE, Akiko (JPN)(2)
GREINER, Lena (GER)/
SANER, Julita (SWE)
7-5 6-2
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
OMAE, Akiko (JPN)(2)
BUCSA, Cristina (ESP)/
MALMQVIST, Linnea (SWE)
W/O
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
OMAE, Akiko (JPN)(2)
SABINO, Lisa (SUI)/
SPITERI, Dalila (ITA)
1-6 6-3 10-7
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
OMAE, Akiko (JPN)(2)
MARCINKEVICA, Diana (LAT)/
UDVARDY, Panna (HUN)(4)
6-3 4-6 10-7
Sozopol Santa Marina Cup, Sozopol, Bulgaria, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB) slobodna
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) PAVLOVA, Polina (RUS) 2-6 3-6
2/2. kolo GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB) PERUHOVA, Lyuboslava (BUL) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) RADULOVA, Dariya (BUL, WC) 6-3 6-1
2. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) MIHAYLOVA, Gebriela (BUL, 7) 1-6 6-4 3-6
Dubl
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB)/
KOMMER, Franziska (GER)
IOTOVA, Cveti (BUL)/
SPASOVA, Beatris (BUL)
6-1 6-2
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB)/
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB)
TAKUNYACI, Doga Selen (TUR)/
TODOROVA, Melody (BUL)
7-5 1-6 6-10
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB)/
KOMMER, Franziska (GER)
PEEVA, Stela (BUL)/
YOUSEVA, Rozalina (BUL)
6-2 6-1
1/2 finale MILETIĆ, Kristina (SRB)/
KOMMER, Franziska (GER)
SILICH, Alina (RUS)/
UKOLOVA, Anna (RUS)(1)
4-6 7-5 4-10
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo
SOKOVIĆ, Nevena (SRB) MERICO, Chiara (SUI) 6-2 6-2
2/2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) ZANOLINI, Camilla (ITA) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 1) CASTELEYN, Emily (BEL, Q) 6-3 2-6 6-1
SOKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) MINETTI, Mariella (FIN, Q) 6-1 6-0
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) NAZARKINA, Daria (RUS, 4) 3-6 2-6
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) FOMINA, Alena (RUS, 8) 2-6 0-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 1) COMLEK, Azra Deniz (TUR) 6-2 6-0
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 1) ORPANA, Oona (FIN) 6-3 4-6 3-6
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
LAMENS, Suzan (NED)
KUPRINA, Anastasiia (RUS)
MERICO, Chiara (SUI)
7-6(4) 6-2
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
LAMENS, Suzan (NED)
VIKTOROVITCH, Alexandra (SWE)/
ZAAR, Lisa (SWE)
3-6 6-3 8-10
Chornomorsk $15,000, Chornomorsk, Ukraine, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) ZAPARYNIUK, Anastasiya (UKR) 6-2 6-1
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) RUSOVA, Alica (SVK) 6-4 6-3
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) PODURAEVA, Mariya (UKR) 7-5 3-6 6-0
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) BERGEN, Mariia (UKR, Q) 3-6 3-3, ret.
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB) SHOSHYNA, Anastasiya (UKR, 5) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
RUSOVA, Alica (SVK)(3)
PROKOPENKO, Eva (UKR)/
TSYURPALEVYCH, Alina (UKR)(WC)
6-3 6-2
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LUKACS, Vanda (HUN)(2)
LYSYKH, Iryna (UKR)/
ZHYTELNA, Yulia (UKR)
6-4 3-6 10-3
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
RUSOVA, Alica (SVK)(3)
BALABA, Oleksandra (UKR)/
PODURAEVA, Mariya (UKR)
6-4 6-4
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LUKACS, Vanda (HUN)(2)
FALKOWSKA, Weronika (POL)/
SHOSHYNA, Anastasiya (UKR)
W/O
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
RUSOVA, Alica (SVK)(3)
KOMAR, Anastasiya (BLR)/
KOSTENKO, Lyubov (UKR)
W/O

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

BAR OPEN 2018, Bar, Montenegro, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Slobodan CEJOVIĆ (WC)
2/3. kolo: Nikola MITROVIĆ (WC), Aleksa PEŠIĆ, Aleksandar BALJ, Dragan OMČIKUS
Glavni žreb
1. kolo: Dimitrije ZUBAC, Luka KALENIĆ (Q), Ognjen PAVLOVIĆ, Luka KURTOVIĆ (WC), Andrija JEVTIĆ
2. kolo: Luka JANKOVIĆ (5)
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB) LUGARI, Matteo (ITA, 4) 1-6 7-6(7) 3-6
KIJAC, Nikola (SRB, 7) SAVELEV, Daniil (RUS, 3) 3-6 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo: Teoddora ĐOKIĆ, Milica DRLJAČA, Marija MIČIĆ
2/2. kolo: Anđelka ANDRIĆ, Natalija ĐUKIĆ, Jovana ČAVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Anđela VUKČEVIĆ (Q), Anja MILOŠEVIĆ (Q), Tara DAKIĆ, Andrijana BRKIĆ, Jovana ČAVIĆ (LL), Anđela LOPIČIĆ (4), Anđelka ANDRIĆ (LL)
2. kolo: Doroteja PETROVIĆ, Emilija KOJČIĆ (2)
1/4 finale KOVAČ, Jelena (SRB, 3) ANDREI, Maria Bianca (ROU, 5) 7-6(5) 1-6 6-4
DELETIĆ, Senka (SRB, Q) KHALTURINA, Nadezda (RUS, WC) 4-6 6-7(6)
OBRADOVIĆ, Mina (SRB) POPA T., Vanessa I.G. (ROU) 1-6 0-6
1/2 finale KOVAČ, Jelena (SRB, 3) JANOSI, Luca (HUN, 1, Q) 2-6 0-3, ret.
Dubl
1/2 finale KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
JANOSI, Luca (HUN)(1)
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
KHALTURINA, Nadezda (RUS)(WC)
3-6 2-6
BRKIĆ, Andrijana (SRB)/
OBRADOVIĆ, Mina (SRB)
POPA T., Vanessa I.G. (ROU)/
TIKHONKO, Michelle (USA)(3)
4-6 2-6
FINALE LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
KHALTURINA, Nadezda (RUS)(WC)
POPA T., Vanessa I.G. (ROU)/
TIKHONKO, Michelle (USA)(3)
3-6 4-6
Sanchez-Casal Junior Cup 2018, Barcelona, Spain, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Viktor JOVIĆ (8)
Dubl
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
GENOV, Anthony (BUL)(2)
CADONAU, Jakob (GER)/
EHRENSCHNEIDER, Nino (GER)
6-3 7-5
FINALE JOVIĆ, Viktor (SRB)/
GENOV, Anthony (BUL)(2)
KUENKLER, Fynn (GER)/
WELTE, Milan (GER)(1)
6-4 6-4
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Tara GANČEV
Rhodes Cup Junior, Rhodes, Dodecanese, Greece, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Andrijana SIMOVIĆ (WC)

TENNIS EUROPE JUNIOR MASTERS 2018, Reggio Calabria, Italy U16/14, šljaka
5-7.10. Satnica
DEČACI DO 16 godina
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) PETROVIĆ, Dražen (BIH) 6-1 5-7 7-6(4)
TEODOROVIĆ, Petar (SRB) BIELINSKYI, Viacheslav (UKR, 2) 6-3 6-2
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) NESTEROV, Petr (BUL, 3) 3-6 6-7(3)
TEODOROVIĆ, Petar (SRB) LINKUNS-M., Daniel (LAT) 6-4 4-6 2-6
3-4. mesto TEODOROVIĆ, Petar (SRB) POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) W/O
DEVOJČICE DO 16 GODINA
1/4 finale PALEČEK, Nikol (SRB, 3) PANCHARTEK, Anna (CZE) 7-5 0-6 5-7
ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) RUŽIĆ, Antonia (CRO, 2) 5-7 5-7
5-8. mesto PALEČEK, Nikol (SRB, 3) SPAKA, Patricia (LAT) 4-6 1-6
ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) BELOKRYLOVA, Marta (RUS) 7-6(6) 6-2
7-8. mesto PALEČEK, Nikol (SRB, 3) BELOKRYLOVA, Marta (RUS) 6-1 6-3
5-6. mesto ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) SPAKA, Patricia (LAT) 0-6 1-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) PEDONE, Giorgia (ITA) 6-4 6-3
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) FALEI, Aliona (BLR, 3) 6-3 6-2
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) DIMITROVA, Katerina (BUL, 2) 7-6(5) 6-2