Turniri od 01.09 – 07.09.

Nema ATP turnira ove nedelje

Nema WTA turnira ove nedelje

Genova, Italy, 85K+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB, 6) BASSO, Andrea (ITA) 7-6(0) 6-3
2/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB, 6) LICCIARDI, Pietro (ITA) 6-7(4) 3-6
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, SE) BROWN, Dustin (GER, 2) 6-1 7-6(4) 
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, SE) TREVISAN, Matteo (ITA, WC) 4-6 6-3 7-6(4)
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, SE) DELIĆ, Mate (CRO, Alt) 6-7(6) 6-1 6-7(8)
Brasov, Romania, 35K+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 1) PIPOSI, Alex (ROU, WC) N.Ć. predao
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 5) MARIN, Teodor Nicolae (ROU) 6-1 6-1
ĆIRIĆ, Nikola (SRB) MANDA, Calin (ROU, WC) 7-5 6-4
2/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 5) PATRUI, Andrei (ROU, WC) 7-6(4) 6-3
ĆIRIĆ, Nikola (SRB) SULEA, Tudor (ROU) 6-4 6-4
3/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 5) GIORGINI, Daniele (ITA) 7-5 6-4
ĆIRIĆ, Nikola (SRB) RUFIN, Guillaume (FRA, 3) 1-6 6-4 6-7(7)
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) COPIL, Marius (ROU, 7) 3-6 4-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, Q) MELZER, Gerald (AUT, 5) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)
ARGUELLO, Facundo (ARG)/
LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP, 3)
3-6 2-6 
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
PATRUI, Andrei (ROU, WC)
KARATSEV, Aslan (RUS)/
RUDNEV, Valery (RUS)
2-6 7-5 2-10 

Carthago Fatales Cup, Carthage, Tunisia, $15000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) HASSAN, Mohamed (ALG) 6-1 6-4
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) BORELLA, Filippo (ITA) 6-0 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) FOURNERIE, Theo (FRA, 8) 3-6 4-6
BLUESUN BOL CIRCUIT, Bol, Croatia, $10000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB) BRKIĆ, Tomislav (BIH, 1) 1-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) RASPUDIĆ, Franjo (CRO, 5) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE, 3)
LOMBE, Harrison (AUS)/
SADLER, Olly (NZL, WC)
6-1 6-3
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
ČAGALJ, Stjepan (CRO)
MONACO, Antonie (FRA)/
RECEK, Dominik (CZE)
5-7 7-6(5) 9-11
1/4 finale  JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE, 3)
BIZJAK, Blaz (SLO)/
PAPEZ, Ziga (SLO)
6-3 6-4
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE, 3)
BORSOS, Gabor (HUN)/
MASTRELIA, Antonio (ITA)
6-2 3-6 8-10
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) slobodan
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) GRIECO, Giovanni (ITA) 6-4 6-4
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) LIZEN, Aswin (GBR, 5) 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) BOUTILLIER, Remi (FRA, 2) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
GADJIEV, Alan (UZB, WC)
ROELOFSE, Ruan (RSA)/
THOMSON, Bjorn (IRL)
7-6(5) 6-7(7) 9-11

Aegon GB Pro-Series Barnstaple, Barnstaple, Great Britain, $25000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) ROSATELLO, Camilla (ITA, LL) 6-3 6-2 
2. kolo  BONIĆ, Barbara (SRB) BEYGELZIMER, Yuliya (UKR, 2) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
BAI, Alison (AUS, 3)
Slobodne
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
BAI, Alison (AUS, 3)
KONOTOPTSEVA, Danielle (GBR)/
MASINI, Maria (ITA)
6-1 6-2 
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
BAI, Alison (AUS, 3)
GOLUBIĆ, Viktorija (SUI)/
MARCINKEVICA, Diana (LAT, 1)
B.B/A.B. predale
JPTA NOTO INTERNATIONAL WOMEN’S OPEN TENNIS 2014, Noto, Japan, $25000, tepih
Livestream Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 1) NINOMIYA, Makoto (JPN, Q) 1-6 6-3 6-3
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 1) INOUE, Miyabi (JPN) 4-6 6-4 6-3
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, 1) ADAMCZAK, Monique (AUS) 7-5 6-4
1/2 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, 1) TANASUGARN, Tamarine (THA, WC) 3-6 2-6
Jolie Ville Golf F34 Women’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 1) slobodna
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) DAW, Leah (AUS) 6-4 6-3
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) GAI, Ao (CHN, 4) 7-6(3) 6-3
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) SUNKARA, Rishika (IND, 8) 6-1 6-1
1/2 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) SAMMONS, Michelle (RSA) 6-4 6-2
FINALE LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) MORGINA, Anna (RUS, 1) 7-6(2) 4-6 3-6
BEOGRAD MOZZART OPEN 2014, Beograd, Serbia, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČOBANOVIĆ, Anastasija (SRB) GOJKOVIĆ, Milica (SRB) 6-1 6-0
LUKIĆ, Jelena (SRB) NIKITOVIĆ, Nina (SRB) 6-1 6-0
POPIVODA, Mila (SRB) CVJETKOVIĆ, Dajana (BIH) 6-3 6-2
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) MALETIN, Sandra (SRB) 6-1 6-2
GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB) STEPANOV, Borislava (SRB) 6-1 6-3
BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) ĐORĐEVIĆ, Teodora (ITA) 6-4 6-4
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) SREDOJEVIĆ, Aleksandra (SRB) 6-1 6-1
FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB) STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) 6-2 6-0
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) STEFANOVIĆ, Lidija (SRB) 6-1 6-3
KOSTIĆ, Sara (SRB) SAMARDŽIĆ, Jasmina (MNE) 6-0 6-0
KOSTIĆ, Kristina (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS) 2-6 0-6
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) TOMIĆ, Tamara (SRB) 6-3 6-2
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) VASILJEVIĆ, Andrea (SRB) 6-1 6-4
GLIGIĆ, Minja (SRB) MEHKIĆ, Zina (BIH) 2-6 6-1 3-6
ČEČEZ, Bojana (SRB) ALEKSIĆ, Milica (SRB) 6-3 6-3
MARKOVIĆ, Mina (SRB) ĆULIBRK, Tamara (USA) 6-3 6-2
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) PETRIKIĆ, Andrijana (SRB) 6-4 7-6(6)
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) PEJOVIĆ, Isidora (SRB) 6-2 2-6 6-4
STOJČIĆ, Nađa (SRB) DRČA, Milana (CAN) 2-6 2-6
STANKOVIĆ, Ivona (SRB) YORDANOVA, Nikol (BUL) 3-6 1-6
2/3. kolo ČOBANOVIĆ, Anastasija (SRB) ALIBALIĆ, Nina (CRO,1,WC) 1-6 6-4 1-6
LUKIĆ, Jelena (SRB) ANTONIJEVIĆ, Jovana (SRB) 6-0 6-1
POPIVODA, Mila (SRB) TOLIBOVA, Sadafmoh (BLR, 2) 1-6 4-6
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB) 6-4 6-4
TOMIĆ, Danijela (SRB, 3) BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) 6-1 6-1
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB) 6-7(3) 6-3 7-5
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) MARIĆ, Petra (CRO) 6-0 6-0
KOSTIĆ, Sara (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS) 1-6 1-6
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) 6-0 6-0
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) MEHKIĆ, Zina (BIH) 6-3 5-7 0-2, predaja
MARKOVIĆ, Mina (SRB) ČEČEZ, Bojana (SRB) 6-1 6-2
STOJAČIĆ, Ana (SRB) TREGUBOVA, Elizaveta (RUS, WC) 7-6(3) 7-6(3)
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) 6-2 4-6 6-1
TEŠIĆ, Milica (SRB) DRČA, Milana (CAN) 3-6 2-6
3/3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB) ALIBALIĆ, Nina (CRO,1,WC) 6-3 4-6 2-6
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) TOLIBOVA, Sadafmoh (BLR, 2) 6-1 1-6 4-6
TOMIĆ, Danijela (SRB, 3) DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) 6-1 6-1
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS) 5-7 1-6
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) MEHKIĆ, Zina (BIH) 7-5 6-2
MARKOVIĆ, Mina (SRB) ČAKAREVIĆ, Sara (FRA) 6-2 6-7(3) 6-4
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) STOJAČIĆ, Ana (SRB) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo NJEGUŠ, Kristina (SRB, WC) SHINIKOVA, Isabella (BUL, 1) 0-6 0-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) LODIKOVA, Daria (RUS) 6-2 6-2
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, Q) STEFANOU, Agni (GRE, 8) 1-6 0-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, WC) NJIRIĆ, Silvia (CRO, 4) 5-7 2-6
POLIĆ, Ema (SRB) OSTOJIĆ, Kristina (SRB) 6-2 7-6(1)
MARKOVIĆ, Mina (SRB, Q) USHAKOVA, Anastasia (RUS, Q) 1-6 2-6
STOJAČIĆ, Ana (SRB, LL) HERDŽELAŠ, Dea (BIH, 5) 1-6 1-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 6) MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) 6-2 7-6(3)
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) ALIBALIĆ, Nina (CRO, Q) 6-4 2-6 1-6
LAZIĆ, Marina (SRB) MASTILOVIĆ, Marija (SRB, Q) 3-6 7-6(4) 6-0
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS) 6-4 6-4
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) TOLIBOVA, Sadafmoh (BLR, Q) 6-4 6-1
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) 6-4 6-2
TOMIĆ, Danijela (SRB, Q) MATOULA, Martha (GRE, WC) 6-4 6-7(2) 6-4
DUKIĆ, Dajana (SRB) MALIKOVA, Tereza (CZE, 2) 2-6 4-6
2. kolo  RADANOVIĆ, Dejana (SRB) SHINIKOVA, Isabella (BUL, 1) 6-1 6-4 
POLIĆ, Ema (SRB) NJIRIĆ, Silvia (CRO, 4) 6-3 6-4
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 6) ALIBALIĆ, Nina (CRO, Q) 0-6 6-4 5-7
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) LAZIĆ, Marina (SRB) 4-6 6-1 3-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) 2-6 6-2 6-7(3) 
TOMIĆ, Danijela (SRB, Q) MALIKOVA, Tereza (CZE, 2) 1-6 0-6
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB) VORIH, Stefanie (GER) 3-6 6-1 7-6(4)
POLIĆ, Ema (SRB) HERDŽELAŠ, Dea (BIH, 5) 4-6 0-1, E.P. predala 
LAZIĆ, Marina (SRB) ALIBALIĆ, Nina (CRO, Q) 6-3 5-7 4-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) MALIKOVA, Tereza (CZE, 2) 1-6 6-3 6-1 
1/2 finale  RADANOVIĆ, Dejana (SRB) HERDŽELAŠ, Dea (BIH, 5) 3-6 6-7(5)
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) ALIBALIĆ, Nina (CRO, Q) 3-6 3-6 
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SHINIKOVA, Isabella (BUL, 1)
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
TOMIĆ, Danijela (SRB)
6-1 6-4 
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MARKOVIĆ, Mina (SRB)
ČEČEZ, Bojana (SRB)/
STOJAČIĆ, Ana (SRB)
6-1 6-0
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)/
USHAKOVA, Anastasia (RUS, WC)
6-1 6-1
STANKOVIĆ, Ivona (SRB)/
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)
MATOULA, Martha (GRE)/
STEFANOU, Agni (GRE)
4-6 6-7(7)
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB)/
MASTILOVIĆ, Marija (SRB, WC)
BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB)/
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB)
6-2 6-2 
DUKIĆ, Dajana (SRB)/
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, 3)
LODIKOVA, Daria (RUS)/
MAKHORKINA, Anna (RUS)
3-6 6-7(3)
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
ALIBALIĆ, Nina (CRO)
ČOBANOVIĆ, Anastasija (SRB)/
NIKITOVIĆ, Nina (SRB, WC)
6-0 6-0
LAZIĆ, Marina (SRB)/
POLIĆ, Ema (SRB, 2)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)
2-6 7-6(3) 7-10
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SHINIKOVA, Isabella (BUL, 1)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MARKOVIĆ, Mina (SRB)
6-0 6-4 
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
MATOULA, Martha (GRE)/
STEFANOU, Agni (GRE)
M.M/A.S. predale
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB)/
MASTILOVIĆ, Marija (SRB, WC)
LODIKOVA, Daria (RUS)/
MAKHORKINA, Anna (RUS)
4-6 1-6 
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
ALIBALIĆ, Nina (CRO)
2-6 6-7(5)
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SHINIKOVA, Isabella (BUL, 1)
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
6-4 6-4
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
ALIBALIĆ, Nina (CRO)
LODIKOVA, Daria (RUS)/
MAKHORKINA, Anna (RUS)
6-2 6-0
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SHINIKOVA, Isabella (BUL, 1)
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
ALIBALIĆ, Nina (CRO)
6-1 6-2
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10000, tvrda podloga
Satnica
Dubl
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
AKDEMIR, Yagmur (TUR)
KOKCE, Esen (TUR)/
OZ, Ipek (TUR)
6-7(5) 6-4 5-10
MADAINITENNIS OPEN PRESENTED BY SPORTLAND NO, St.Poelten, Austria, 10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB) Slobodna
2/2. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB) HORACKOVA, Gabriela (CZE) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB, LL) ALESHCHEVA, Vera (RUS) 1-6 1-6

Pancevo International 2014, Pančevo, Serbia, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo PAVLOVIĆ, Marko (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN) 1-6 2-6
MLADENOVIĆ, Dušan (SRB) BEZBRADICA, Mitar (SRB) 3-6 6-2 6-4
OPAČIĆ, Đuro (SRB) ŽIVANOVIĆ, Lazar (NED) 6-0 6-0
KOLARIĆ, Igor (SRB) JOCIĆ, Aleksandar (SRB) 6-1 6-4
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) VARGA, Marko (CRO) 6-7(1) 6-1 4-6
PAVLOVIĆ, Miloš (SRB) OMČIKUS, Dragan (SRB, WC) D.O. predao
DRINIĆ, Milan (SRB, WC) PETROV, Kosta (SRB) 6-0 6-1
LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) IVANOV, Klim (KAZ) 6-0 6-1
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) DINIĆ, Stefan (SRB) 6-0 6-0
JOKIĆ, Andrej (SRB) ALEKSIĆ, Nikola (SRB) 4-6 6-1 6-3
2/3. kolo JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) MLADENOVIĆ, Dušan (SRB) 6-0 6-0
BUĆAN, Aleksa (SRB, 2) OPAČIĆ, Đuro (SRB) 6-1 6-3
KOLARIĆ, Igor (SRB) GMIJOVIĆ, Stefan (SRB) 6-1 6-0
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 3) VARGA, Marko (CRO) 6-4 6-7(5) 7-5
DRINIĆ, Milan (SRB, WC) PAVLOVIĆ, Miloš (SRB) 6-2 6-3
LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) POPOVIĆ, Miodrag (SRB) 2-6 6-1 6-2
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) JOKIĆ, Andrej (SRB) 6-4 6-4
3/3. kolo JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) SCHINAS, Stephanos (GRE, 1) 4-6 0-6
BUĆAN, Aleksa (SRB, 2) KOLARIĆ, Igor (SRB) 3-6 1-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 3) DRINIĆ, Milan (SRB, WC) 2-6 7-5 6-7(7)
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, WC) NIKLES, Johan (SUI, 1) 2-6 0-6
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, Q) SKADARKA, Stefan (AUS) 6-2 7-6(2)
KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) PODVINSKI, Tomislav (CRO, 4) 5-7 4-6
DRINIĆ, Milan (SRB, Q) NIKLAS-SALMINEN, Patrik (FIN, 7) 1-6 3-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) POLLANEN, Aaro (FIN) 6-0 6-4
KOLARIĆ, Igor (SRB, Q) BONACIA, Federico (ITA, 3) 2-6 3-6
GRBIĆ, Filip (SRB) VASA, Eero (FIN, 5) 7-6(2) 3-6 7-5
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) KIRKIN, Ergi (TUR) 6-2 6-2
2. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB, Q) MORONI, Gian Marco (ITA, 6) 2-6 2-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) ALESHCHEV, Alexey (RUS. 8) 7-5 6-2
GRBIĆ, Filip (SRB) GIACOMINI, Luca (ITA) 7-5 5-7 6-2 
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) OSMAKČIĆ, Marko (SUI, 2) 0-6 3-6
1/4 finale  MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) BONACIA, Federico (ITA, 3) 3-6 6-4 7-6(6)
GRBIĆ, Filip (SRB) OSMAKČIĆ, Marko (SUI, 2) 3-6 3-6
1/2 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) OSMAKČIĆ, Marko (SUI, 2) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo BUĆAN, Aleksa (SRB)/
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)
POPOVIĆ, Miodrag (SRB)/
YOSHIDA, Iori (JPN)
6-4 6-3
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
OSMAKČIĆ, Marko (SUI, 4)
GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)
4-6 3-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)
BABELIS, Tadas (LTU)/
POLLANEN, Aoro (FIN)
6-7(4) 3-6
BUTULIJA, Boris (SRB)/
KOLARIĆ, Igor (SRB)
BONACIA, Federico (ITA)/
MORONI, Gian Marco (ITA, 2)
6-3 3-6 10-12
1/4 finale BUĆAN, Aleksa (SRB)/
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)
NIKLES, Johan (SUI)/
PODVINSKI, Tomislav (CRO, 1)
3-6 3-6 
GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
DUMITRU, Vlad Andrei (ROU)/
MANOLE, Alexandru Vasile (ROU)
7-5 6-3
1/2 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
NIKLES, Johan (SUI)/
PODVINSKI, Tomislav (CRO, 1)
7-6(5) 3-6 10-5
FINALE GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)
NIKLAS-SALMINEN, Patrik (FIN)/
VASA, Eero (FIN, 3)
3-6 2-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) ANĐELIĆ, Mia (SRB) 6-0 1-6 6-2
MOSKOVLJEVIĆ, Jasmina (SRB) KOTLICA, Boba (SRB) 7-5 6-3
CVETANOVIĆ, Emilija (SRB) SARTORI, Giulia (ITA) 1-6 1-6
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 1-6 1-6
MEJIĆ, Mila (SRB) KARANUŠIĆ, Anđa (CRO) 0-6 4-6
VODENIČAR, Sanja (SRB, WC) JANKOVIĆ, Julia Nina (SRB) 6-1 6-1
2/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) SLAVICA, Lana (CRO, 1) 3-6 3-6
DABIĆ, Laura (SRB, WC) BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS, 5) 0-6 0-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) MOSKOVLJEVIĆ, Jasmina (SRB) 6-2 6-1
ANDREJIĆ, Anja (SRB) YASTREMSKA, Dayana (UKR, 6) 4-6 1-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 7) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 3-6 2-4, M.Č. predala
ŠEBREK, Anđela (SRB, 8) VODENIČAR, Sanja (SRB, WC) 6-1 6-2
3/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) YASTREMSKA, Dayana (UKR, 6) 3-6 4-6 
ŠEBREK, Anđela (SRB, 8) KARANUŠIĆ, Anđa (CRO) 6-0 6-1
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) ARNOLD, Tamara (SUI) 7-5 6-2
MILETIĆ, Kristina (SRB, WC) NOVIKOVA, Polina (RUS) 3-6 2-6
ŠEBREK, Anđela (SRB, Q) KNEŽEVIĆ, Jovana (CYP, WC) 6-0 7-6(3)
JOVIĆ, Nikolina (SRB, 8) SHAPOVALOVA, Angelika (RUS) 6-1 6-0
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) MENDEZ, Seone (AUS, 1) 0-6 3-6 
ŠEBREK, Anđela (SRB, Q) BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS, Q) 6-1 6-1 
JOVIĆ, Nikolina (SRB, 8) BULGARU, Mirjam Bianca (ROU) 1-6 2-6 
1/4 finale ŠEBREK, Anđela (SRB, Q) ROSCA, Andreea Amalia (ROU, 4) 3-6 1-6
Dubl  
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
ROSCA, Anreea Amalia (ROU, 1)
ARNOLD, Tamara (SUI)/
CHRISTOFI, Eleni (GRE)
4-6 3-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN, WC)
DANAILOVA, Elizabeth (BUL)/
ZELEVA, Valeriya (RUS)
7-5 6-4
ŠEBREK, Anđela (SRB)/
BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS)
GAVRILA, Oana (ROU)/
SLAVICA, Lana (CRO, 3)
4-6 2-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KARANUŠIĆ, Anđa (CRO, WC)
BULGARU, Miriam Bianca (ROU)/
MINCA, Ioana (ROU)
6-1 5-0, ret.
1/4 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN, WC)
GAVRILA, Oana (ROU)/
SLAVICA, Lana (CRO, 3)
3-6 7-5 5-10
MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KARANUŠIĆ, Anđa (CRO, WC)
MENDEZ, Seone (AUS)/
UDVARDY, Panna (HUN, 2)
2-6 5-7 

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Dunlop Nordic Cup – TE –Birkerød 2014, Birkerød, Denmark, U16, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1.k. Milica Kostić
4. Banka Koper Junior Slovenia Open, Koper, Slovenia, U14, C3, šljaka
Livescore Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Matija Žugić, Stefan Živković (WC)
Glavni žreb
1.k. Sabit Šuntić (5); 2.k. Milan Radojković (12); 3.k.Bodin Žarković (1)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2.k. Jovana Babić (12); 3.k. Aleksandra Stanković (5), Mihaela Đaković (15);
Dubl
1/2 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO, 1)
MILATOVA, Sofia (SVK)/
SEBESTOVA, Ivana (CZE, 3)
7-6(5) 4-6 3-10 
Intesa Sanpaolo Cup U14, Arad, Romania, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Adam Kovač (7), Peđa Kolarić
Glavni žreb
2.k. Nemanja Šubanović, Luka Malobabić