Turniri od 01.08 – 07.08.

BB&T Atlanta Open, Atlanta, GA, USA, ATP Tour 250, $ 693,425, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) VERDASCO, Fernando (ESP, 5) 6-7(2) 4-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
KAMKE, Tobias (GER)
DEMOLINER, Marcelo (BRA)/
GARCIA-LOPEZ, Guillermo (ESP)
2-6 4-6

Jlangxl Open, Nanchang, China, WTA International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) ZHANG, Kai-Lin (CHN) 6-3 4-6 3-6
Brasil Tennis Cup, Florianopolis, Brazil, WTA International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1, WC) SOLOVYEVA, Valeriya (RUS, Q) 7-5 6-4
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1, WC) BOGDAN, Ana (ROU) 2-6 5-7

Chengdu, PR China, $125K, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) ZHANG, Ze (CHN, 5) 5-7 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB) RAMIREZ HIDALGO, Ruben (ESP) 7-6(4) 6-7(10) 0-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
KARLOVSKIY, Evgeny (RUS)
GONG, Mao-Xin (CHN)/
ZHANG, ZE (CHN)(4)
3-6 6-4 7-10
SVIJANY OPEN, Liberec, Czech Republic , €42.5K+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, Alt) VATUTIN, Alexey (RUS) 3-6 3-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB) SAFRANEK, Vaclav (CZE, WC) 6-4 2-6 3-6
ATP Challenger Cortina, Cortina, Italy, €42.5K+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) LAMA, Gonzalo (CHI) 6-2 3-6 6-1
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) VOLANDRI, Filippo (ITA) 7-5 6-4
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB) RUBLEV, Andrey (RUS) 2-6 7-5 7-6(6)
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB) CARBALLES BAENA, Roberto (ESP, 5) 7-6(3) 6-3 
FINALE ĐERE, Laslo (SRB) SOUZA, Joao (BRA) 4-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
PAZ, Juan Pablo (ARG)/
SOUZA, Joao (BRA)
3-6 6-1 11-9
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
CERRETANI, James (USA)/
OSWALD, Philipp (AUT)(2)
3-6 0-6
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
CERRETANI, James (USA)/
OSWALD, Philipp (AUT)(2)
3-6 3-6

The Rising Stars Tennis Tour 2016 Oostende, Ostend, Belgium, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) BEAUPAIN, Simon (BEL) 2-6 2-6
Egypt F18 Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) NAGYI, Norbert (AUT, WC) 6-1 6-0
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) VIDAL AZORIN, Jose Fco. (ESP) 7-5 6-2
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) FRIGERIO, Lorenzo (ITA) 6-1 7-5
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) JALOVIEC, Marek (CZE, 7) 7-6 6-4
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MOUSLEY, Bradley (AUS, 2, Q)  3-6 6-3 6-3
4. Bredeney Mens Open 2016, Essen, Germany, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DALJEV, Pavle (SRB, WC) JAHN, Jeremy (GER, 3) 3-6 4-6
Morocco Futures F5, Tanger, Morocco, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 10, WC) slobodan
2/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 10, WC) BENAIM, Max (GBR) 7-6(11) 6-2
3/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 10, WC) CHAHOUI, Aymane (MAR) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) BRIAND, Jurgen (FRA, Q) 4-6 6-3 3-6
Meridiana ITF Futures, Novi Sad, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOCIĆ, Aleksandar (SRB, WC) SAMARDŽIJA, Mihailo (BIH) 6-3 6-4
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) MARKOVIĆ, Vuk (SRB, WC) 6-4 2-6 6-2
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB, WC) HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN) 7-6(3) 2-6 6-2
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, WC) ROGOVEANU, Sergiu (ROU) 2-6 7-5 3-6
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) BEDOLO, Mattia (ITA, 15) 2-6 2-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) JABLANOVIĆ, Luka (SRB, WC) 6-1 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) NIKOLIĆ, Miloš (SRB) 7-5 6-4
NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) SHANDAROV, Vasil (BUL) 7-6(6) 6-3
BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB) MICEVSKI, David (MKD) 1-6 4-6
KOLARIĆ, Igor (SRB, 12) KEISIDIS, Christos (GRE) 1-6 4-6
DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB) DUMEVSKI, Dragan (MKD) 3-6 4-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 9) ALEKSIĆ, Nikola (SRB) 6-4 6-2
KOLARIĆ, Peđa (SRB, WC) BILIĆ, Feđa (AUS) 1-6 1-6
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) WANG, HangQing (CHN) 6-2 6-1
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) PAVLOVIĆ, Luka (FRA, 13, WC) 0-6 6-7(2)
POPOVIĆ, Miodrag (SRB) PENA LOPEZ, Manuel (ARG, 7) 1-6 0-6
MARJANOVIĆ, Aleksa (SRB) PETROVIĆ, Stefan (SWE) 3-6 1-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) TRIFUNOVIĆ, Peđa (SRB) 1-6 5-7
ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) BORRONI, Andrea (ITA) 1-6 2-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 4-6 3-6
2/3. kolo JOCIĆ, Aleksandar (SRB, WC) DONEV, Gabriel (BUL, 1) 0-6 1-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) VEREMEYCHUK, Danylo (UKR, 16) 6-4 5-7 2-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB, WC) BIRO, Andre (HUN, 2) 1-6 2-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN) 7-5 6-0
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) 7-6(3) 6-3
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 9) GIUNTA, Giacomo (ITA) 6-0 6-1
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) PAVLOVIĆ, Luka (FRA, 13, WC) 4-6 2-6
TRIFUNOVIĆ, Peđa (SRB) BALLA, Peter (HUN, 14) 4-6 3-6
3/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 3) 6-7(3) 3-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) MICEVSKI, David (MKD) 6-4 6-1
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 9) HORTON, Nicholas (AUS, 5) 4-6 6-7(6)
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) BRTNICKY, Filip (CZE) 6-2, ret.
ČONKIĆ, Petar (SRB) DONEV, Gabriel (BUL, Q) 6-2 3-6 6-2
ILIĆ, Luka (SRB) ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE, 6) 5-6, ret.
JANDRIĆ, Darko (SRB) PENA LOPEZ, Manuel (ARG, Q) 7-6(5) 0-6 2-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 5) BIRO, Andre (HUN, Q) 1-6 5-7
DRINIĆ, Milan (SRB, WC) BANIĆEVIĆ, Igor (SRB, WC) 6-2 6-0
BJELICA, Ivan (SRB, 7) VEREMEYCHUK, Danylo (UKR, LL) 6-4 6-3
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) BEALE, Jeremy (AUS) 6-4 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) LUISI, Alessandro (ITA) 4-6 3-6
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) MESAROS, Kristijan (CRO, 2) 1-6 1-6
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) BJELICA, Ivan (SRB, 7) 6-0 6-1
KATIĆ, Dejan (SRB) LINZER, Michael (AUT, 1) 1-6 0-6
DRINIĆ, Milan (SRB, WC) O’CONELL, Christopher (AUS, 3) 3-6 6-2 0-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) ILIĆ, Luka (SRB) 6-4 6-2
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB) LINZER, Michael (AUT, 1) 0-6 2-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) MESAROS, Kristijan (CRO, 2) 1-6 0-1, ret.
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)(1)
MAYER, Patrick (GER)/
RITZ, Krešimir (CRO)
6-3 6-2
ILIĆ, Luka (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
STRILIĆ, Marko (SRB)/(WC)
VLAOVIĆ, Aleksandar (SRB)
6-3 5-7 11-9
PANIĆ, Stefan (SRB)/
VEREMEYCHUK, Danylo (UKR
LEONARDI, Filippo (ITA)/
LUISI, Alessndro (ITA)
5-7 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
BORRONI, Andrea (ITA)/
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)(4)
6-3 6-4
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB)/
SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS)
DONEV, Gabriel (BUL)/
KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH)
1-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)(2)
LABAT, Stevan (SUI)/
VLADUŠIĆ, Nenad (AUT)(WC)
6-1 6-2
1/4 finale JANDRIĆ, Drko (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)(1)
ILIĆ, Luka (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
4-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
LEONARDI, Filippo (ITA)/
LUISI, Alessndro (ITA)
6-2 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)(2)
DONEV, Gabriel (BUL)/
KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH)
6-2 7-5
1/2 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
BEALE, Jeremy (AUS)/
HORTON, Nicholas (AUS)(3)
3-6 6-7(4)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)(2)
KATIĆ, Dejan (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
4-6 0-6
FINALE KATIĆ, Dejan (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
BEALE, Jeremy (AUS)/
HORTON, Nicholas (AUS)(3)
2-6 6-3 10-6

Challenger Banque Nationale De Granby, Granby, Canada, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 8) MINNEN, Greet (BEL) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
WACNIK, Jessica (USA)
MURRAY, Samantha (GBR)/
OUDIN, Melanie (USA)
2-6 6-4 10-5
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
WACNIK, Jessica (USA)
KUWATA, Hiroko (JPN)/
PEGULA, Jessica (USA)(2)
6-3 4-6 9-11
Tennis Arena Cup, Plzen, Czech Republic, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 8) slobodna
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 9) slobodna
2/2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 8) KOSTIĆ, Natalija (SRB, 9) 1-6 7-6(4) 6-2
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB, Q) JUHASZOVA, Vivien (SVK) 6-2 6-4
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, Q) IANCHUK, Olga (UKR) 6-7(6) 6-2 6-0
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB, Q) BAYERLOVA, Michaela (CZE, WC) 6-1 3-6 5-7
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
PRADOVA, Martina (CZE)
HUSARIĆ, Anita (BIH)/
KALINSKAYA, Anna (RUS)
2-6 1-6
KNOLL OPEN 2016, Bad Saulgau, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 13) SCHWARZ, Pia (GER) 6-3 6-1
2/2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 13) LECHEMIA, Elixane (FRA, 7) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) MARCINKEVICA, Diana (LAT) 3-6 6-2 4-6
Dubl
1. kolo SPREMO, Milana (SRB)/
KHAZANIUK, Deniz (ISR)
HOGENKAMP, Richel (NED)/
KERKHOVE, Lesley (NED)(1)
2-6 0-6
Ladies Future Vienna, Vienna, Austria, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB) HAHN, Ann Sophie (GER) 3-6 6-0 1-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) RAMSKOGLER, Nadja (AUT) 0-6 5-7
Dubl
1. kolo JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB)/
DUDLAKOVA, Dagmar (CZE)
JAIS, Jana (GER)/
SVATIKOVA, Laura (SVK)
6-2 6-1
1/4 finale JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB)/
DUDLAKOVA, Dagmar (CZE)
HEISEN, Vivien (GER)/
TOLJAN, Janina (AUT)(3)
1-6 3-6
VINKOVCI OPEN 2016, Vinkovci, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) JOVIČIĆ, Marija (BIH) 1-6 2-6
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) FAJ, Lucija (CRO) 5-7 7-6(8) 6-3
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) SEPESIOVA, Alica (SVK) 6-1 6-2
MILETIĆ, Kristina (SRB, 2) slobodna
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) ZBRANKOVA, Gabriela (CZE) 6-2 6-1
KENIĆ, Jovana (SRB) IVANDIĆ, Renata (BIH) 6-1 6-2
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) 7-6(5) 7-6(2)
POLOVINA, Jelena (SRB) GHAOUI, Yasmeen (LIB, WC) 5-7 1-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) 4-6 2-6
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) KUZNINI, Bettina (CRO) 6-2 6-3
BABUNSKI, Lena (SRB) MIHALJEVIĆ, Matea (CRO) 6-3 4-6 7-5
MEJIĆ, Mila (SRB) HUSREFOVIĆ, Ella (AUS) 6-2 6-2
ŠEBREK, Anđela (SRB) slobodna
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) SAHINAGIĆ, Medina (SUI) 2-6 0-6
MALETIN, Sandra (SRB) JANKOVIĆ, Jovana (SRB) 6-0 6-0
2/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 2) MALOVA, Viktoria (SVK) 2-6 0-3, ret.
ŠEBREK, Anđela (SRB) KERDIKOVA, Petra Maria (SVK) 6-1 6-3
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) LAZAREVIĆ, Jana (SRB) 6-1 6-3
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) SPASOJEVIC, Zorica (BIH) 6-2 7-5
KENIĆ, Jovana (SRB) SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) W/O
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) VAN DE GRAAF, Gabriela (NED, 5) 4-6 6-2 2-6
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) KARANUŠIĆ, Anda (CRO, WC) 2-6 1-6
MEJIĆ, Mila (SRB) BABUNSKI, Lena (SRB) 4-6 6-0 7-5
MALETIN, Sandra (SRB) TURKOVIĆ, Domenika (CRO) 3-6 2-6
3/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) JOVIČIĆ, Marija (BIH) 6-4 6-2
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) MALOVA, Viktoria (SVK) 4-6 3-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) VUKOVIĆ, Daneiela (SUI, 3) 7-6 4-6 6-1
MEJIĆ, Mila (SRB) PERIĆ, Jovana (BIH) 6-0 6-0
ŠEBREK, Anđela (SRB) MARTINICH, Ivania (CHI) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB, WC) SVINOS, Angelique (AUS) 3-6 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN) 3-6 0-6
BONIĆ, Barbara (SRB, 8) SAVIĆ, Ana (CRO) 6-3 6-3
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) MEJIĆ, Mila (SRB, Q) 6-0 6-1
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) MALOVA, Viktoria (SVK, Q) 6-4 6-1
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) ZAWADZKA, Joanna (POL, Q) 6-2 3-6 6-7(5)
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, WC) PRENKOVIĆ, Linda (GER) 1-6 3-6
2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) BEKEFI, Bianka (HUN, 6) 5-7 3-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) JAMRICHOVA, Sandra (SVK) 6-4 6-3
BONIĆ, Barbara (SRB, 8) SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN) 4-6 1-6
1/4 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) BEKEFI, Bianka (HUN, 6) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)(1)
slobodne
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)
BABIĆ, Ena (CRO)
FEDORYSHYN, Anastasiya (UKR)
6-2 2-6 10-5
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB)/
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB)
FABER, Tea (CRO)/
SAVIĆ, Ana (CRO)
3-6 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
COHEN, Inbar (ISR)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
2-6 4-5, ret
MEJIĆ, Mila (SRB)/
ŠEBREK, Anđela (SRB)
FRANTOVA, Martina (SVK)/
STENTA, Tayla (AUS)
0-6 1-6
BONIĆ, Barbara (SRB)/
PRENKOVIC, Linda (GER) (3)
slobodne
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)(1)
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)
2-6 0-5, ret.
BONIĆ, Barbara (SRB)/
PRENKOVIC, Linda (GER) (3)
FABER, Tea (CRO)/
SAVIĆ, Ana (CRO)
3-6 6-4 3-10
1/2 finale OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)
FABER, Tea (CRO)/
SAVIĆ, Ana (CRO)
4-6 4-6

Epetion Cup, Split, Croatia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) PAVKOVIĆ, Marina (CRO) 7-6(4) 6-3
2. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) CURNIC, Marija (CRO, 4) 6-2 2-6 0-6
Dubl
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
BELOVUKOVIC, Stephanie (AUS)(2)
DEDAJ, Monika (CRO)/
NAVINWEINSTEIN, Charlotte (GBR)
6-3 7-6(4)
1/4 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
BELOVUKOVIC, Stephanie (AUS)(2)
DUPLANČIĆ, Marieta (CRO)/
PAVKOVIĆ, Marina (CRO)
3-6 6-2 10-4
1/2 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
BELOVUKOVIC, Stephanie (AUS)(2)
ABRAHAM, Vivien (HUN)/
MESZAROS, Friderika Lotti (HUN)
6-2 6-2
FINALE STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
BELOVUKOVIC, Stephanie (AUS)(2)
BUDIN, Maria (GBR)/
NAGY, Adrienn (HUN)(1)
0-6 1-6
XXII International Junior de Leiria, Leiria, Portugal, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo RADOVANOVIĆ, Stefan (SRB) STORY, Matthew (GBR, 9) 1-6 3-6
Dundalk ITF Junior Tournament, Dundalk, Ireland, G5, tepih
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB) COUSINS, Sarah (IRL, WC) 6-0 6-0
2. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB) BOWTELL, Anna (IRL, 4) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB)/
WAGEMAKER, Sophie (NED)
CASEY, Shauna (IRL)/
COURTNEY, Caragh (IRL)
2-6 6-2 10-8
1/4 finale ŠARIĆ, Mila (SRB)/
WAGEMAKER, Sophie (NED)
ALLEN, Victoria (GBR)/
RICHARDSON, Erin (GBR)(4)
4-6 1-6
Wilson Pajulahti Cup, Nastola, Finland, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 3) RAMSTEDT, Peppi (FIN, WC) 7-5 6-0
2. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 3) OLESOVA, Sona (LAT) 7-5 6-3
1/4 finale DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 3) VEHVILAINEN, Liisa (FIN, 7) 0-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

CRNA REKA Open 2016 U16, Kavadarci, FYR Macedonia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Luka Dragoljić, Andrija Jevtić; 3. kolo: Nikola Jevtić (11)
1/4 finale Luka STEFANOVIĆ (SRB, 8) Mihail KUSESKI (MKD, 1) 6-2 7-5
Milan RADOJKOVIĆ (SRB, 10) Alexander VASYLIEV (UKR, 4) 6-4 5-7
Nikola KIJAC (SRB, 6) Dragos Petre POPEANGA  (ROU, 3, WC) 2-6 5-7
1/2 finale Luka STEFANOVIĆ (SRB, 8) Alexander VASYLIEV (UKR, 4) 6-1 6-1
FINALE Luka STEFANOVIĆ (SRB, 8) Joshua SPAULL (AUS, 7, WC) 0-6 2-6
Dubl
1/2 finale Nikola KIJAC (SRB)/
Maj TOMAC (SLO)
Luka Ljuben ANDONOV (MKD)/
Mihail KUSESKI (MKD)(1)
5-7 4-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Ksenija Krstić, Anastasija Popović (WC)
3. kolo: Tamara Eraković (11, WC)
EMINENT PODGORICA OPEN, Podgorica, Montenegro, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Radivoje Kovačević
2/2. kolo: Strahinja Pjeranović (9), Rastko Vukasnović, David Obradović
Glavni žreb
1. kolo:  Vanja Dobrnjac (2),   Miroslav Cvjetan,  Aleksandar Balj (Q),
2. kolo:  Uroš Todorović (Q), Aleksa Ćirić (Q),  Pavlović Ognjen (Q)
1/4 finale Dimitrije ZUBAC (SRB, 8) Dušan OBRADOVIĆ (SRB, Q) 6-4 5-7 6-7(10)
Kristijan JUHAS (SRB, 1) Petr BAR BIRYUKOV (RUS, 6)  6-0 6-0
Adam KOVAČ (SRB, 7) Mario ALEKSIĆ (MNE, 4) 6-4 3-6 2-6
1/2 finale Kristijan JUHAS (SRB, 1) Mario ALEKSIĆ (MNE, 4) 6-7(2) 6-0 6-4
Dušan OBRADOVIĆ (SRB, Q) Gleb BLEKHER, CAN, 5) 5-7 7-6(5) 6-2
FINALE Kristijan JUHAS (SRB, 1) Dušan OBRADOVIĆ (SRB, Q) 6-3 6-4
Dubl
1/2 finale Kristijan JUHAS (SRB)/
Adam KOVAČ (SRB)(1)
Marko GALIĆ (CRO)/
Ivan ZAYTSEV (RUS)(3)
6-4 6-4
Miroslav CVJETAN (SRB)/
David OBRADOVIĆ (SRB)
Pavlovic OGNJEN (SRB)/
Uroš TODOROVIĆ (SRB)
4-6 2-6
FINALE Kristijan JUHAS (SRB)/
Adam KOVAČ (SRB)(1)
Pavlović OGNJEN (SRB)/
Uroš TODOROVIĆ (SRB)
6-2 6-7(6) 10-7
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Dejana Milenković,  Anđela Vukčević, Milica Durić
1/4 finale Milica VUJOVIĆ (SRB, 1, WC)  Mayya PEROVA (RUS) 6-3 7-5
Tara DAKIĆ (SRB) Valeriia SHEIKINA (UKR, 3, A)  1-6 0-6
Anđela LOPIČIĆ (SRB, 5) Anastasia PARASKEVOUDI (GRE, 4, A)  1-6 3-6
1/2 finale Milica VUJOVIĆ (SRB, 1, WC) Valeriia SHEIKINA (UKR, 3, A)  3-6 4-6
UTC Haid Junior Open, Haid, Austria, U16, C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Jovana Tričković (15)
1/4 finale Jovana PERIĆ (SRB, 12) Anna GROSS (AUT, 4) 4-6 3-6
Dubl
1/2 finale Jovana PERIĆ (SRB)/
Anita GAVRAN (AUT)(3)
Valentina CAVIC (AUT)/
Anna SCHMID (AUT)(2)
1-6 2-6
39. LBS Müller Junior Cup Ulm, Ulm, Germany, U16/14, C2/C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo:  Sabit Šuntić; 3. kolo: Nemanja Šubanović (5)
Dubl
1/2 finale Nemanja ŠUBANOVIĆ (SRB)/
Noah Elia niederer (SUI)(7)
Andrea CUGINI (ITA)/
Marco MATTEOLI (ITA)
7-5 6-3
FINALE Nemanja ŠUBANOVIĆ (SRB)/
Noah Elia niederer (SUI)(7)
Fabrizio ANDALORO (ITA)/
Emiliano MAGGIOLI (ITA)
2-6 6-7(4)
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale Hamad MEĐEDOVIĆ (SRB, 5) Francesco MAESTRELLI (ITA) 6-3 6-3
Luka TODOROVIĆ (SRB) Lukas NEUMAYER (AUT, 2) 0-6 2-6
1/2 finale Hamad MEĐEDOVIĆ (SRB, 5) Marat SHARIPOV (RUS, 1) 6-4 7-5
FINALE Hamad MEĐEDOVIĆ (SRB, 5) Lukas NEUMAYER (AUT, 2) 6-4 6-4
Bankia Cup 2016, Bankia, Bulgaria, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Dušan Trunić
1/4 finale Uroš JOVIĆ (SRB, 1) Sebastian Cosmin GHERGUS (ROU) 6-1 6-1
1/2 finale Uroš JOVIĆ (SRB, 1) Vasil DIMITROV (BUL, 3) 3-6 4-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Jelena Marjanović
Young Champions Cup, Hasselt, Belgium, U14, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Sara Vukičević
BATD Tennis Youth Open #2, Brussels, Belgium, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Nikola Vidojković (Q)