Turniri od 01.07 – 07.07.

Braunschweig, Germany, 106,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) LANGER, Nils(GER, 1) 4-6 2-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 6) SCHONENBERG, Tom(GER) 7-5 6-2
TOŠIĆ, Goran (SRB, 7) BRUNKEN, Jaan-Frederik (FIN) 6-3 6-2
3/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 6) MINAR, Ivo (CZE, 2) 6-2 6-2
TOŠIĆ, Goran (SRB, 7) BLOEMKE, Dennis (GER) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ELIAS, Gastao (POR) 6-2 6-3
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) LANGER, Nils (GER, Q) 6-4 2-6 6-3
TOŠIĆ, Goran (SRB, Q) KAMKE, Tobias (GER, 3) 1-6 3-6
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) PHAU, Bjorn (GER) 6-7(5) 6-3 4-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) SERGEYEV, Ivan (UKR) 6-2 6-2
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) VEIC, Antonio (CRO) 6-3 6-4
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) VESELY, Jiri (CZE, 6) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
NEDOVYESOV, Oleksandr (UKR)
PESICKA, Marek (CZE)/
VESELY, Jiri (CZE)    (WC)
6-4 6-7(8) 6-10
Timisoara, Romania, 30,000, +H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) KRAILA, Sebastian (ROU) 6-0 6-1
BEJTULAHI, Denis (SRB) KRSTIN, Peđa (SRB) 1-6 6-0 6-3
2/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 6) SULEA, Tudor (ROU, WC) 6-3 6-2
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) BEJTULAHI, Denis (SRB) 6-0 6-3
VUČIĆ, Ilija (SRB) RATH, Marc (AUT, 7) 7-6(4) 6-3
3/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) LINZER, Michael (AUT, 2) 1-6 3-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) PANFIL, Grzegorz (POL, 5) 7-6(3) 2-6 7-5
ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 6) GIUSTINO, Lorenzo (ITA, 3) 7-6(5) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) AGUILAR, Jorge (CHI) 5-7 6-2 6-4
ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) SEMJAN, Marek (SVK) 6-1 3-6 6-0
2. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) HAIDER-MAURER, Andreas (AUT,3) 5-7 4-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) GUEZ, David (FRA, 8) 5-7 7-5 6-0
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) EYSSERIC, Jonathan (FRA) 6-7(3) 6-3 6-3
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) RAMIREZ HIDALGO, Ruben (ESP,4) 5-7 3-6 
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
CORNEA, Vlad Victor (ROU)/
SULEA, Tudor (ROU)    (WC)
6-3 6-4
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
PAŠANSKI, Boris (SRB)   (4)
CIORCILA, Patrick (ROU)/
UNGUR, Adrian (ROU)
6-4 6-4
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
JAZIRI, Malek (TUN)/
MELZER, Gerald (AUT)
6-1 6-2
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
PAŠANSKI, Boris (SRB)   (4)
GIUSTINO, Lorenzo (ITA)/
LINZER, Michael (AUT)
6-3 7-5
1/2 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
PAŠANSKI, Boris (SRB, 4)
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
6-7(5) 5-7
FINALE VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
EYSSERIC, Jonathan (FRA)/
RENAVAND, Nicolas (FRA)    (2)
7-6(6) 2-6 7-10

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Haskovo, Bulgaria, $ 10,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) NEYKOV, Andreas (BUL, 13) 5-7 6-4 7-5
2/3. kolo JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) SEZGIN, Aykut (BUL) 6-0 6-1
3/3. kolo JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 1) 1-6 2-6
Seefeld, Austria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Rade (SRB) GRUBER, Fabian (SRB) 2-6 1-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Denain, France, $ 25,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) PATTERSON, Tammi (AUS) 7-6(3) 6-4
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) ZANIEWSKA, Sandra (POL, 4) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB)/
ORLOVA, Natalia (RUS)
CAZEAUX, Amandine (FRA)/
SUVRIJN, Jade (FRA)
E.D./O.N. odustale
Prerov, Czech Republic, $ 15,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) POZNIKHIRENKO, Ganna (UKR)  2-6 0-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KHAZANIUK, Deniz (ISR)   (4)
KNUTSON, Gabriela Andrea (CZE)/
VEVERKOVA, Alzbeta (SVK)
6-1 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KHAZANIUK, Deniz (ISR)   (4)
KAN, Victoria (RUS)/
POZNIKHIRENKO, Ganna (UKR)
2-6 1-6
Prokuplje, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TASOVAC, Natalija (SRB) JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB, WC) 6-7(4) 2-6
AŠANIN, Nina (SRB) MILOJEVIĆ, Miljana (SRB) 7-6(4) 6-3
BOGICEVIĆ, Marija (SRB) DE RIENZO, Kathleen (USA) 6-3 6-1
BOBERIĆ, Ivana (SRB) PONOMAREVA, Nelli (RUS) 1-6 0-6
DUKIĆ, Dajana (SRB) CVJETKOVIC, Dajana (BIH) 6-0 6-2
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) DJURDJEVIC, Sara (SLO) 6-1 6-0
GLIGIĆ, Minja (SRB) HELBET, Julia (MDA) 1-6 4-6
STEFANOVIĆ, Teodora (SRB) ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) 1-6 2-6
MITROVIĆ, Sara (SRB) PETRIKIĆ, Andrijana (SRB) 6-3 6-1
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) BRNOVIC, Natasa (MNE) 6-2 6-0
STANKOVIĆ, Marija Vera (SRB) BOYANOV, Pamela (AUS) 1-6 2-6
2/3. kolo KOSTIĆ, Kristina (SRB) AŠANIN, Nina (SRB) 0-6 1-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB, WC) TRIFUNOVIC, Aleksandra (SWE, 1) 0-6 1-6
BOGICEVIĆ, Marija (SRB) RAICKOVIC, Dejana (GER,2) 1-6 6-7(4)
BABUNSKI, VANJA (SRB) ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) 6-2 0-6 3-6
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) GLUMAC, Ana (SRB) 7-6(6) 4-6 4-6
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB, 4) DUKIĆ, Dajana (SRB) 3-6 6-1 4-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) SAMARDZIC, Kristina (MNE) 6-1 6-2
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) RADU, Ingrid-Alexandra (ROU) 0-6 0-6
TOMIĆ, Tamara (SRB, WC) PREOTESCU, Irina Elena (ROU) 2-6 6-4 4-6
RISTIĆ, Miljana (SRB) MITROVIĆ, Sara (SRB) 6-3 7-6(4)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) 6-2 6-0
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) BOYANOV, Pamela (AUS) 4-6 6-4 6-4
3/3. kolo AŠANIN, Nina (SRB) TRIFUNOVIC, Aleksandra (SWE,1) 1-6 2-6
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) RAICKOVIC, Dejana (GER,2) 2-6 2-6
GLUMAC, Ana (SRB) PETIT, Stephanie Mariel (ARG,3) 2-6 1-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) DUKIĆ, Dajana (SRB) 2-6 7-6(4) 5-2 pred.
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) RISTIĆ, Miljana (SRB) 6-4 6-4
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) GAYDARZHI, Ksenia (RUS,WC) 1-6 6-3 5-7
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) RAJICIC, Viktorija (AUS, 1) 2-6 4-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB, WC) RAICKOVIC, Dejana (GER, Q) 0-6 6-3 2-6 
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, Q) MIKULCIC, Ema (CRO, 6) 6-7(5) 0-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) TOMOVA, Viktoriya (BUL, 3) 1-6 6-3 3-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) PETIT, Stephanie Mariel (ARG, Q) 5-7 6-7(4)
STEPANOVIĆ, Milica (SRB, WC) NJIRIC, Silvia (CRO) 2-6 2-6
SPREMO, Milana (SRB) HRISTEA, Camelia-Elena (ROU) 6-2 6-0
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) BABIC, Vladica (MNE) 5-7 3-6
2. kolo SPREMO, Milana (SRB) BABIC, Vladica (MNE) 6-1 6-1
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB) ZAFIROVA, Dalia (BUL, 8) 6-3 3-6 6-2
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB) KNOLL, Xenia (SUI, 4) 4-6 6-2 3-6 
Dubl
1/4 finale HERDZELAS, Dea (BIH)/
MARKOVIĆ, Mina (SRB)
RAJICIC, Viktorija (AUS)/  (3)
TOMOVA, Viktoriya (BUL)
0-6 6-2 8-10
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PEJOVIĆ, Isidora (SRB)
GJORCHESKA, Lina (MKD)/ (2)
ZAFIROVA, Dalia (BUL)
2-6 0-6
Istanbul, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) HIGUCHI, Yuka (JPN, 2) 5-7 6-3 6-1
2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) BAYRAKTAROGLU, Melis (TUR, Q) 6-1 6-1
1/4 finale STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) SHAKOVETS, Christina (GER,7) 6-7(4) 2-6
Sharm Elsheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) BOGOSLOVSKAYA, Viktoriya (RUS) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) DEGTIAREVA, Violetta (RUS, Q) 5-7 2-6

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Castricum, Netherlands, G2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 5) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE,Q) 6-3 6-0
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 5) VAN DIJKMAN, Inger (NED) 6-1 6-3
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 5) MICHIELS, Morgane (BEL) 6-1 6-1
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 5) TERZIYSKA, Julia (BUL) 6-2 6-2
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB, 5) TEICHMANN, Jil Belen (SUI, 6) 6-4 6-3 !!!
Dubl
1/4 finale JOROVIC, Ivana (SRB)/
ZLATEVA, Dessislava (BUL)
BOLSOVA ZADOINOV, Aliona (ESP)/
TEICHMANN, Jil Belen (SUI)   [1]
5-7 6-7(7)
Plzen, Czech Republic, G3, šljaka
Satnica
DEĆACI
Kvalifikacije
*Luka SUČEVIĆ
Tashkent, Uzbekistan, G4, šljaka
Satnica
DEĆACI
Glavni zreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) LUKMANOV, Azizbek (UZB, Q) 7-5 3-6 6-3
2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) AYAP, Sagadat (KAZ, 3) 7-6(6) 5-7 6-3
1/4 finale MILOVIĆ, Željko (SRB) DONAT, Carlos (ESP) 2-6 3-6
Dubl
1/4 finale MILOVIĆ, Željko (SRB)/
GADJIEV, Alan (UZB)
LIZEN, Aswin (GBR)/
VELLODI, Keshav (USA, 3)
6-4 5-7 9-11
Corfu, Greece, G5, tepih
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Dejan ANTONIĆ (1), Milan DRINIĆ (2)
Glavni žreb  
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, Q) STAVROPOULOS, Dimitris (GRE, 6) 6-4 6-0
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, Q) DELJANOVSKI, TEODOR (MKD) 6-0 6-2
1/4 finale DRINIĆ, Milan (SRB, Q) ZEMEL, Yankel (ISR) 3-6 6-7(7)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Sofia, Bulgaria, G1, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Konstantin Bogićević (3)
Glavni zreb
*Stefan Miličević (2), Dusan Vukićević (3), Filip Grbić (4), Konstantin Bogicević (Q)
1/4 finale Dušan VUKIČEVIĆ (SRB, 3)
Simon FIALA (AUT)
6-3 6-1
Filip GRBIĆ (SRB, 4)
Kaloyan VALCHEV (BUL)
7-5 6-1
Stefan MILIČEVIĆ (SRB, 2)
Barnabas KONCZ (HUN)
6-3 6-3
1/2 finale Stefan MILIČEVIĆ (SRB, 2) Filip GRBIĆ (SRB, 4) 6-4 7-5 
Dušan VUKIČEVIĆ (SRB, 3) Mate VALKUSZ (HUN, 1) 6-1 1-6 2-6
FINALE Stefan MILIČEVIĆ (SRB, 2) Mate VALKUSZ (HUN, 1) 6-7(2) 6-2 6-4 !!!
Dubl
1/2 finale Filip GRBIĆ (SRB)/     [1]
Dusan VUKIČEVIĆ (SRB)
Barnabas KONCZ (HUN)/
Mate VALKUSZ (HUN)
6-2 6-4
Stefan MILIČEVIĆ (SRB)/   [2]
Dmitry SHATALIN (RUS)
Berk ILIESCU (TUR)/   [3]
Valentin VANTA (ROU)
4-6 2-6
FINALE Filip GRBIĆ (SRB)/
Dusan VUKIČEVIĆ (SRB, 1)
Berk, ILIESKU (TUR)
Valentin, VANTA (ROU, 3)
6-3 6-3 !!!
DEVOJČICE
Glavni zreb
*Emilija Dančetović, Maša Antonijević
Dubl
1/2 finale Emilija DANČETOVIĆ (SRB)/
Hanna KRYVATULAVA  (BLR, 2)
Eleni CHRISTOFI (GRE)
Andrada Ioana SURDEANU (ROU,4)
6-3 6-7(9) 10-8
FINALE Emilija DANČETOVIĆ (SRB)/
Andrada Ioana SURDEANU (ROU,4)
Oana GAVRILA(ROU)/
Ioana MINCA (ROU, 3)
7-6(6) 6-3 !!!
Asker, Norway, G3, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1/4 finale Natalija POPOVIĆ (SRB, 2) Maren HELGO (NOR, 8) 6-1 6-3
1/2 finale Natalija POPOVIĆ (SRB, 2) Andrina PEER (SUI, 3)
6-2 6-2
FINALE Natalija POPOVIĆ (SRB, 2) Dorthea FAA HVIDING (1, WC) 6-3 5-7 6-1 !!!
Dubl
1/2 finale Andrina PEER (SUI)/
Natalija POPOVIC (SRB)   (1)
Anastasia GOLOVANOVA (RUS)/
Anna UKOLOVA (RUS)      (3)
6-1 6-0
FINALE Natalija POPOVIĆ (SRB)/
Andrina PEER (SUI, 1)
Daria, LUKYANOVA (RUS)/
Anastasia, TERNOVSKAYA (RUS, 2)
6-2 2-6 10-4 !!!
Amsterdam, Netherlands, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
*Katarina Dražić, Mila Šarić
Summer Cups 2013, B14, Qualifying, Murcia, Spain
 30.06-02.07 Satnica
DEČACI
Austria, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Serbia, Slovenia, Spain, Sweden, Turkey
1/4. finale Serbia (2) Austria 2-1
 Boris BUTULIJA Benjamin GRABER 7-6(2) 4-6 6-4
Miomir KECMANOVIĆ Gabriel HUBER 6-2 6-1
Boris BUTULIJA/
Nikola DIMITRIJEVIĆ
Benjamin GRABER/
Tobias WAGNER
3-6 7-5 3-6
1/2 finale Serbia (2) Spain 2-1
 Boris BUTULIJA Roger ROMERO 6-3 6-1
Miomir KECMANOVIĆ Lucas FRANCO 7-6(2) 6-1
Boris BUTULIJA/
Nikola DIMITRIJEVIĆ
Lucas FRANCO/
Roger ROMERO
0-6 2-6
FINALE Serbia (2) Turkey (1)
1-2
Boris BUTULIJA Kaya GORE 2-6 5-7
Miomir KECMANOVIĆ Ergi KIRKIN 5-7 6-4 6-2
Boris BUTULIJA/
Miomir KECMANOVIĆ
Kaya GORE/
Ergi KIRKIN
5-7 1-6
Muška reprezentacija Srbije (B14) se kvalifikovala za Finalni turnir Prvenstva Evrope
Summer Cups 2013, B14, Final Round, Murcia, Spain
05-07.07. Satnica
DEČACI
France, Great Britain, Italy, Romania, Russia, Serbia, Switzerland, Turkey
Serbia – Miomir Kecmanović, Boris Butulija, Nikola Dimitrijević
1/4 finale Serbia Russia 0-2
Nikola DIMITRIJEVIC Philipp KLIMOV 1-6 1-6
Boris BUTULIJA Artem DUBRIVNYY 1-6 1-6
Summer Cups 2013, G14, Qualifying, Rakovnik, Czech Republic
 30.06-02.07 Satnica
DEVOJČICE
Czech Republic, Estonia, Latvia, Moldova, Norway, Poland, Serbia, Spain 
1/4 finale Serbia (3/4) Estonia 3-0
Kristina MILETIĆ Maileen NUUDI 6-3 6-0
Jovana VUKOVIĆ Anette MAELT 6-1 6-1
Olga DANILOVIĆ/
Kristina MILETIĆ
Maileen NUUDI/
Yvonne PÄRN
6-1 6-1
1/2 finale Serbia (3/4) Czech Republic (1)  0-3
Kristina MILETIĆ  – Magdalena PANTUCKOVA 6-3 6-7(4) 4-6
Jovana VUKOVIĆ Marketa VONDROUSOVA 1-6 1-2, predala J.V.
Olga DANILOVIĆ/
Kristina MILETIĆ
Marketa VONDROUSOVA/
Anna SLOVAKOVA
1-6 0-6
Za 3. mesto Serbia (3/4) Poland (3/4) 2-1
Olga DANILOVIĆ Daria KUCZER 6-0 1-6 6-7(5)
Kristina MILETIĆ Ania HERTEL 4-6 6-4 7-6(7)
Olga DANILOVIĆ/
Kristina MILETIĆ
Daria KUCZER/
Ania HERTEL
7-5 6-2
Ženska reprezentacija Srbije (G14) se nije kvalifikovala za Finalni turnir Prvenstva Evrope