Turniri od 01.07. – 07.07.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
GS VIMBLDON 2019

GUZZINI CHALLENGER, Recanati, Italy, 46.600, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/1. kolo
ČAČIĆ, Nikola (SRB, 1) MORTOS GORNES, Sergio (ESP) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB, Q) RINDERKNECH, Arthur (FRA, ITF) 6-4 6-3
2. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB, Q) RAMANATHAN, Ramkumar (IND, 9) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(3)
MARGAROLI, Luca (SUI)
GOMEZ, Emilio (ECU)/
QUIROZ, Roberto (ECU)
6-7(2) 4-6

Coyote Open BATD Tour 2019, Lasne, Belgium, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) DE ROSSI, Marco (SMR, 6) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
GABASHVILI, Teymuraz (RUS)(4)
ANTONESCU, Vasile (ROU)/
GRIGORIU, Patrick (ROU)
6-4 7-5
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
GABASHVILI, Teymuraz (RUS)(4)
CLOES, Loic (BEL)/
GEENS, Clement (BEL)
6-3 2-6 4-10
M25 Kunshan, Kunshan, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KRNJETIN, Milan (SRB) MO, Yecong (CHN, 1) 3-6 4-6
M15 Belgrade, Srbija, Beograd, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 1) RAKIĆ, Strahinja (SRB) 4-6 2-6
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) VUKOVIĆ, Miloš (SRB) 7-5 4-6 7-10
JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) BUĆAN, Aleksa (SRB, WC) 1-6 2-6, ret.
RAJIĆ, Dušan (SRB) HODOR, Samuel (SVK, 13) 6-4 6-2
SPASOJEVIĆ, Stefan (SRB, WC) BARCLY, David (AUS, 3) 6-7(3) 4-6
ESKIĆ, Relja (SRB, WC) HUBNER, Edward (GBR, 9) 0-6 3-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 6) DUBININ, Alexey (RUS) 7-5 6-0
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, 14) KRAPIVIN, Maxim (RUS) 2-6 0-6
2/2. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) VUKOVIĆ, Miloš (SRB) 6-2 6-0
RAJIĆ, Dušan (SRB) BUĆAN, Aleksa (SRB, WC) 6-4 2-6 10-4
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 6) NECZ, Andras (HUN) 2-6 7-5 10-4
Glavni žreb
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, Q) LAZAROV, Aleanar (BUL, 1) 1-6 5-7
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, WC) DONEV, Gabriel (BUL) 6-4 7-5
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, WC) APOSTOL, Bogdan I. (ROU) 2-6 6-7(8)
MARKOVIĆ, Goran (SRB) FATIĆ, Nerman (BIH, 3) 1-6 3-6
BUTULIJA, Boris (SRB) FOLLIOT, Quentin (FRA) 2-6 2-6
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, JR) SRBLJAK, Gorazd (MKD) 6-2 6-4
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) RAJIĆ, Dušan (SRB) 6-1 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB) RONCALLI, Simone (ITA, 8) 2-6 3-6
TEPAVAC, Marko (SRB) SAVELEV, Daniil (RUS, WC) 6-2 6-2
JUHAS, Kristijan (SRB, WC) MADARASZ, Gergely (HUN, Q) 6-3 3-6 6-7(4)
2. kolo ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, WC) LAZAROV, Alexandar (BUL, 1) 0-6 2-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, JR) 6-1 6-4
TEPAVAC, Marko (SRB) RONCALLI, Simone (ITA, 8) 6-2 6-4
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) FATIĆ, Nerman (BIH, 3) 6-7(4) 7-5 6-3
TEPAVAC, Marko (SRB) MADARASZ, Gergely (HUN, Q) 6-4 5-7 0-6
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) APOSTOL, Bogdan I. (ROU) 3-6 6-3 3-0, ret.
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) MAROZSAN, Fabian (HUN) 6-3 6-3
Dubl
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
FOLLIOT, Quentin (FRA)/
MICOV, Stefan (MKD)
6-7(5) 6-1 4-10
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)(WC)
TEPAVAC, Marko (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)(3)
6-4 5-7 6-10
RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
SPEC, Matic (SLO)
HORVAT, Roko (CRO)/
MAROZSAN, Fabian (HUN)
6-4 6-4
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)(3)
RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
SPEC, Matic (SLO)
W/O
FINALE RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
SPEC, Matic (SLO)
DUBRIVNYY, Artem (RUS)/
OVCHAROV, Alexander (RUS)
7-6 (5) 1-6 7-10

2019 Tianjin Health Industry Park ITF World Tennis Tour, Tianjin, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 7) JANG, Su Jeong (KOR) 6-2 7-5
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 7) OMAE, Akiko (JPN) 6-7(5) 7-6(3), ret.
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 7) XUN, Fang Ying (CHN, 2) 3-6 6-2 6-2
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 7) NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL, IR) 6-1 7-5
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 7) WANG, Xinyu (CHN, 5) 4-6 2-6
Internationale Württembergische Damen-Tennis-Meisterschaften um den Stuttgarter Stadtpokal, Stuttgart-Vaihingen, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 13) BRECKOVA, Nikola (CZE) 5-7 7-5 10-7
2/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 13) DETIUC, Anastasia (CZE, 3) 3-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) KUNG, Leonie (SUI, Q) 6-4 6-2
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) SEIBOLD, Emmily (GER) 6-4 5-7 6-2
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) HAAS, Barbara (AUT, 1) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA)(4)
GABRIĆ, Anna (GER)/
SCHULTHEISS, Carmen (GER)
6-1 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA)(4)
SCHMIDT, Antonia (GER)/
SEIBOLD, Emily (GER)(WC)
6-1 6-2
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA)(4)
KUBANOVA, Karolina (CZE)/
TOMANOVA, Nikola (CZE)
6-3 7-6(6)
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA)(4)
FOMINA, Alena (RUS)/
JUHASZOVA, Vivien (SVK)(3)
6-2 2-6 12-14
PROKUPLJE OPEN, Prokuplje, Srbija, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 1, WC) BOJOVIĆ, Jana (SRB) 6-0 6-7(5) 7-10
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 14) POILE, Miranda (AUS) 6-3 6-2
GEMOVIĆ, Elena (SRB) SEZER, Melis (TUR, 5) 1-6 6-7(3)
BABIĆ, Jovana (SRB) DUCA, Gabriela (ROU, 11) 7-6(1) 6-2
SKROBONJA, Anđela (SRB, WC) ZOLOTAREVA, Anastasia (RUS, 6) 6-4 5-7 11-9
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, 8) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 4-6 2-6
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 15) LUKIĆ, Jelena (SRB) 2-6 4-6
2/2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) NOVAC, Izabela G. (ROU, 12) 6-2 6-0
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 14) UKOLOVA, Anna (RUS, 2) 6-2 6-0
BABIĆ, Jovana (SRB) SEZER, Melis (TUR, 5) 7-6(4) 2-6 10-8
SKROBONJA, Anđela (SRB, WC) AVOMO ELLA, Celestine (GAB, 16) 6-0 7-5
LUKIĆ, Jelena (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 7-6(5) 6-7(4) 7-10
Glavni žreb
1. kolo KOVAČ, Jelena (SRB, WC) MENDEZ, Seone (AUS, 1) 0-6 2-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) DEMA, Viktoriia (UKR, 5) 0-6 4-6
BONIĆ, Barbara (SRB) SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) 6-2 6-4
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, Q) 6-1 2-6 7-6(6)
ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, WC) VIDOVIĆ, Anđela (SRB, WC) 3-6 5-7
BABIĆ, Jovana (SRB, Q) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 4) 0-6 0-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN, Q) 6-3 6-4
BOJOVIĆ, Jana (SRB) KOVAL, Vlada (RUS, 2) 0-6 1-6
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) OZ, Ipek (TUR, 3) 6-4 3-6 4-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) HERTEL, Anna (POL, JR) 4-6 3-6
VIDOVIĆ, Anđela (SRB, WC) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 4) 0-6 5-7
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO) 0-6 3-6
Dubl
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
ZHURAVLEVA, Angelina (RUS)
ASTAKHOVA, Darya (RUS)/
MESOCHORITOU, Galateia (GRE)
7-6(4) 6-7(3) 6-10
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO)
DALAKISHVILI, Mariam (GEO)/
HERTEL, Anna (POL)
6-7(1) 6-7(2)

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Carrigaline ITF U18, Cork, Ireland, G5, tepih
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1/4 finale TEBOUL, Luca (SRB) RANKIN, Matthew (GBR, Q) 6-7(2) 4-6
Corfu Cup 2019, Corfu, Greece, G4, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Andrija NIKIĆ
3/3. kolo: Jovan SLIJEPČEVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Stefan IVIĆ (6)
2. kolo: Marko TOPO
Dubl
1/2 finale IVIĆ, Stefan (SRB)/
TOPO, Marko (SRB)
IBRAGIMOV, Daniel (RUS)/
MYAGKOV, Aleksandr (RUS)(1)
6-3 5-7 10-5
FINALE IVIĆ, Stefan (SRB)/
TOPO, Marko (SRB)
KYPRIOTIS, Evangelos (GRE)/
XILAS, Ioannis (GRE)
6-0 6-3
JUNIORKE
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) PAPADOPOULOU, Victoria (GRE, WC) 6-2 6-4
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) PAVLOU, Dimitra (GRE) 6-3 6-2
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) KARNER, Elena (AUT, 1) 6-7(6) 6-3 6-3
Dyadora Trophy, Timisoara, Romania, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Dimitrije KOCIĆ, Filip STIPIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Sava RADOVIĆ, Adam KOVAČ, Filip MANDOVIĆ, Milan MACURA
2. kolo: Nikola KIJAC (4)
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Vanja VIDANOVIĆ (3), Andrea OBRADOVIĆ
HEAD Cup Bruchköbel, Bruchköbel, Germany, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Marko JEVREMOVIĆ
Glavni žreb
3. kolo: Stefan POPOVIĆ (4)
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Tara GANČEV

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Sliven Cup U16, Sliven, Bulgaria, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Skobelev (3)
TE3 Amstelpark Tennis Academy Trophy, Amsterdam, Netherlands, U16/14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Strahinja Ristić, Saša Marković (13)
2019 EUROPEAN SUMMER CUPS, Veska, Czech Republic, U14, Kvalifikacije, šljaka
30.6.-2.7. Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
ZONA A: Austria, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Czech Republic, Israel, Russia, Serbia and Slovakia
SRBIJA B14: Branko ĐURIĆ, Zoran LUDOŠKI, Aleksa PISARIĆ
1/4 finale SRBIJA B14 SLOVAČKA B14 3-0
Zoran LUDOŠKI Michal KRAJCI 6-4 6-3
Branko ĐURIĆ David SCHWARC 2-6 6-3 6-1
Branko ĐURIĆ/
Aleksa PISARIĆ
Michal KRAJCI/
Markus LAZARCIK
6-2 6-2
1/2 finale SRBIJA B14 ČEŠKA B14 1-2
Aleksa PISARIĆ Lukas VELIK 5-7 3-6
Branko ĐURIĆ Vojtech PETR 4-6 1-6
Aleksa PISARIĆ/
Zoran LUDOŠKI
Jakub MENSIK/
Lukas VELIK
1-6 6-3 10-5
3-4. mesto SRBIJA B14 RUSIJA B14 2-1
Aleksa PISARIĆ Grigory SHEBEKIN 6-2 6-1
Zoran LUDOŠKI Maxim ZHUKOV 3-6 3-6
Branko ĐURIĆ/
Aleksa PISARIĆ
Yaroslav DEMIN/
Maxim ZHUKOV
6-3 6-1
SRBIJA B14 je osvojila 3. mesto i NIJE se kvalifikovala na Završni turnir
2019 EUROPEAN SUMMER CUPS, Blagoevgrad, Bulgaria, U14, Kvalifikacije, šljaka
30.6.-2.7. Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
ZONA A: Austria, Bulgaria, Italy (4), Poland (3), Romania (2), Serbia (1), Spain and Turkey
SRBIJA G14: Lola RADIVOJEVIĆ, Tijana SRETENOVIĆ, Mia RISTIĆ
1/4 finale SRBIJA G14 AUSTRIJA G14 3-0
Tijana SRETENOVIĆ Tamara KOSTIĆ 6-1 7-5
Lola RADIVOJEVIĆ Liel M. ROTHENSTEINER 6-4 3-6 6-0
Lola RADIVOJEVIĆ/
Mia RISTIĆ
Laura FUCHS/
Liel M. ROTHENSTEINER
6-4 6-4
1/2 finale SRBIJA G14 TURSKA G14 2-1
Tijana SRETENOVIĆ Alara AYAZ 6-2 6-3
Lola RADIVOJEVIĆ Melisa ERCAN 4-6 6-4 6-3
Mia RISTIĆ/
Tijana SRETENOVIĆ
Alara AYAZ/
Zeynep Naz DARA
4-6 2-6
FINALE SRBIJA G14 ITALIJA G14 3-0
Tijana SRETENOVIĆ Federica URGESI 6-4 6-4
Lola RADIVOJEVIĆ Anna PARADISI 7-5 6-1
Mia RISTIĆ/
Tijana SRETENOVIĆ
Anna PARADISI/
Benedetta SENSI
7-5 6-2
SRBIJA G14 je osvojila 1. mesto i KVALIFIKOVALA SE na Završni turnir
2019 EUROPEAN SUMMER CUPS, San Remo, Italy, U14, FINALS, šljaka
5-7.7. Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Češka, Grčka, Italija, Rusija, SRBIJA, Slovačka, Švajcarska, Ukrajina
SRBIJA G14: Lola RADIVOJEVIĆ, Tijana SRETENOVIĆ, Mia RISTIĆ
1/4 finale SRBIJA G14 UKRAJINA G14 1-2
Tijana SRETENOVIĆ Daria YESYPCHUK 6-1 6-1
Lola RADIVOJEVIĆ Alisa BARANOVSKA 4-6 4-6
Lola RADIVOJEVIĆ/
Tijana SRETENOVIĆ
Alisa BARANOVSKA/
Anna VASHCHENKO
4-6 3-6
5-8. mesto SRBIJA G14 RUSIJA G14 2-1
Tijana SRETENOVIĆ Elena PRIDANKINA 6-2 5-7 3-6
Lola RADIVOJEVIĆ Anastasiia GUREVA 3-6 6-2 6-4
Lola RADIVOJEVIĆ/
Tijana SRETENOVIĆ
Anastasiia GUREVA/
Elena PRIDANKINA
6-3 6-2 10-7
5-6. mesto SRBIJA G14 ITALIJA G14 2-1
Mia RISTIĆ Benedetta SENSI 6-4 6-3
Lola RADIVOJEVIĆ Federica URGESI 6-2 6-4
Mia RISTIĆ/
Tijana SRETENOVIĆ
Anna PARADISI/
Federica URGESI
2-6 4-6
, Ankara, Turkey, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nicolas Stojanović
ÖTV 2019 Oberpullendorf Europe Junior Tour, Oberpullendorf, Austria, U14, C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Danica Nedeljković
3. kolo: Jelena Gojković (14), Ana Savković (13), Anja Petković (5)