Turniri od 01.06 – 07.06.

Fürth, Germany, 42.500+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) HAMOU, Maxime (FRA, 2) 6-7(6) 6-1 7-6(1)
2/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) REUTER, Yannik (BEL) 6-1 6-4
3/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) SAMPER-MONTANA, Jordi (ESP, 5) 6-4 6-7(3) 1-3, ret.
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
DANČEVIĆ, Frank (CAN)
PAVAL, Costin (ROU)/
UNGUR, Adrian (ROU)
4-6 6-3 6-10
Gimcheon, South Korea, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) SEKIGUCHI, Shuichi (JPN) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
PEREZ SANZ, David (ESP)
CHEN, TI (TPE)/ (2)
NEDUNCHEZHIYAN, Jeevan (IND)
1-6 4-6
Prostejov, Czech Republic, €106.500+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 5) KONEČNY, Michal (CZE) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) PAVLASEK, Adam (CZE) 6-3 6-3
ĐERE, Laslo (SRB) LAAKSONEN, Henri (SUI, Q) 6-4 7-6(4)
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) VANNI, Luca (ITA) 7-6(1) 6-2
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) KLIŽAN, Martin (SVK,1) 7-5 2-6 6-2
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) GIRALDO, Santiago (COL, 5,WC) 6-3 6-3
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) HERNYCH, Jan (CZE) 6-4 6-2
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) VESELY, Jiri (CZE, 2,WC) 4-6 4-6
ĐERE, Laslo (SRB) LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) 4-6 6-4 6-2
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB) SOUZA, Joao (BRA, 7) 6-7(3) 7-6(4) 7-5
FINALE ĐERE, Laslo (SRB) VESELY, Jiri (CZE, 2,WC) 4-6 2-6

Andijan Combined ITF Pro Circuit event, Andijan, Uzbekistan, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) SULTANOV, Khumoun (UZB) 6-2 6-4
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) TSOY, Pavel (UZB) 6-0 6-1
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) ISMAILOV, Temur (UZB, 5) 6-4 6-3
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) FAYZIEV, Sanjar (UZB, 6, WC) 3-6 6-3 6-3
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) MOLCHANOV, Denya (UKR, 1) 6-2 6-7(3) 4-6
Lebanon ITF PRO 1, Jounieh, Lebanon, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) NAOW, Hazem (SYR, WC) 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1, Q) REICHELT, Timon (GER, WC) 6-0 6-2
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1, Q) IOANNIDES, Constantinos (CYP, WC) 6-1 6-2
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 1, Q) GARZELLI, Francesco (ITA) 6-0 6-2
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 1, Q) BARRY, Sam (IRL, 3) 6-2 6-4
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 1, Q) SIKORA, Adrian (SVK, 2) 6-2 6-3
KISELJAK OPEN 6, Kiseljak, Bosnia/Herzegovina, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĆURČIN, Aleksandar (SRB) SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS) 1-6 5-7
2/2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2,WC) RELJIĆ, Aleksandar (BIH) 6-0 6-0
JANDRIĆ, Darko (SRB, 4) JOVANOVIĆ, Radomir (AUS) 7-6(5) 6-2
GRBIĆ, Filip (SRB, 7) SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS) 6-3 5-7 6-2
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 8) FICHTEL, Filip (GER) 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) GRBIĆ, Filip (SRB, Q) 6-4 6-2
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) TOPIĆ, Joško (CRO) 3-6 6-2 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) MILKO, Michal (SVK) 7-5, ret.
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB, WC) KEKEZ, Duje (CRO, 4) 1-6 0-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) EJUPOVIĆ, Elmar (GER) 4-6 1-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 6) DE WAARD, Steven (AUS) 6-4 6-7(5) 0-2, ret.
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) TOPIĆ, Joško (CRO) 3-6 6-2 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) RASPUDIĆ, Franjo (CRO, 8) 2-6 4-6
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) RASPUDIĆ, Franjo (CRO, 8) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
TARPOV, Danail (BUL)
7-5 7-5
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB)/
SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS)
GRBIĆ, Filip (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
1-6 6-3 10-3
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB) (1)
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
W/O
JANDRIĆ, Darko (SRB)/ (3)
TRENDAFILOV, Petar (BUL)
MARUŠČAK, Matej (SVK)/
NEJEDLY, Pavel (CZE)
5-7 6-3 10-3
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB)/
SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS)
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)/
TOPIĆ, Joško (CRO)
6-4 6-7(3) 4-10
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB) (1)
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)/
TOPIĆ, Joško (CRO)
6-4 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB)/ (3)
TRENDAFILOV, Petar (BUL)
DE WAARD, Steven (AUS)/
INZERILLO, Jerome (FRA)(2)
2-6 6-2 4-10
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
DE WAARD, Steven (AUS)/
INZERILLO, Jerome (FRA)(2)
6-0 6-2
BLUESUN CRO CIRCUIT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) KEKERCHENI, Filipp (UKR, Q) 6-7(6) 3-1, ret.
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) KRIVOKUĆA, Neven (CRO, WC) 6-4 7-5
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) ERIKSSON, Markus (SWE, 6) 6-7(3) 6-3 6-4
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) LINZER, Michael (AUT, 4) 6-4 2-6 0-3, ret.

Open Féminin de Marseille, Marseille, France, $100.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 4) KOCHER, Imane Maelle (SUI) 6-1 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 5) KALASHNIKOVA, Oksana (GEO, Q) 6-3 6-2
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 5) DUQUE-MARINO, Mariana (COL) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
WANG, Yafan (CHN) (1)
KORASHVILI, Oleksandra (UKR)/
MAROZAVA, Lidziya (BLR)
6-0 6-1
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
WANG, Yafan (CHN) (1)
ČEPELOVA, Jana (SVK)/
FERNANDEZ RABENER, Arabela (ESP)
6-3 6-0
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
WANG, Yafan (CHN) (1)
BUA, Tatiana (ARG)/
THORPE, Laura (FRA)
6-0 2-6 6-10
Andijan Combined ITF Pro Circuit event, Andijan, Uzbekistan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) ISMAILOVA, Nilufar (UZB, WC) 6-0 6-0
2/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) VALIHANOVA, Dona (UZB, WC) 6-0 6-2
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, Q) SAIDHUJAEVA, Sarvinoz (UZB, Q) 4-6 6-2 6-4
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, Q) KUDERMETOVA, Veronika (RUS, 8) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PUCHKOVA, Olga (RUS)
BALUU, Sharrmadaa (IND)/
RAINA, Ankita (IND)
6-2 7-6(4)
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PUCHKOVA, Olga (RUS)
MORGINA, Anna (RUS)/ (4)
SHARIPOVA, Sabina (UZB)
6-2 6-3
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PUCHKOVA, Olga (RUS)
ABDURAIMOVA, Nigina (UZB)/
KUWATA, Hiroko (JPN) (1)
0-1, ret.
BLUESUN CRO CIRCUIT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KENIĆ, Jovana (SRB) LAKO, Dea (CRO, WC) 6-2 6-0
2/2. kolo KENIĆ, Jovana (SRB) STOLMAR, Rebeka (HUN, 2) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo KENIĆ, Jovana (SRB)/
CRESPO AZCONZABAL, Ailen (ARG)
BARBIR, Natalie (AUS)/
FOUROUCLAS, Natasha (RSA)
3-6 6-4 11-9
1/4 finale KENIĆ, Jovana (SRB)/
CRESPO AZCONZABAL, Ailen (ARG)
FARFAN, Daniela (ARG)/
GOBBI MALLAU, Ana Victoria (ARG)
1-6 2-6
Tokyo Ariake International Ladies Open, Tokyo-Ariake, Japan, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 1) INOUE, Akari (JPN) 6-2 7-5
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 1) KAWASAKI, Yoshimi (JPN, Q) 7-6(1) 6-3
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, 1) HIGUCHI, Yuka (JPN) 6-4 6-1
1/2 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, 1) AKITA, Shiho (JPN) 6-4 6-2
FINALE LUKIĆ, Vojislava (SRB, 1) USHIJIMA, Risa (JPN, Q) 3-6 4-6

Tirana Open U18, Tirana, Albania, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) GRIVA, Varvara (GRE) 3-6 6-1 6-1
2. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) VORACEK, Eva Marie (GER, 1) 6-1 2-6 6-1
1/4 finale ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) GOBETTI, Martina (ITA) 3-6 6-3 6-1
1/2 finale ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) SPIRINA, Ekaterina (RUS, Q) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)/
NIKOČEVIĆ, Sarah (GER)
STAMATOGIANNOPOULOU, Vasiliki (GRE)/
TIMOFEYEVA, Anastassiya (KAZ)
6-2 6-0
1/4 finale ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)/
NIKOČEVIĆ, Sarah (GER)
MERICO, Chiara (SUI)/
RUSHITI, Arlinda (SUI) (2)
6-3 3-6 3-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

TORNEO U16 TENNIS EUROPE FOLIGNO, Foligno, Italy, U16, C1, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Mihailo Nedić (9)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo: Dina Dragoljić (7)
Glavni žreb
2. kolo: Mia Anđelić (Q); 3. kolo: Teodora Ristić (4)
BITOLA OPEN 2015, Bitola, FYR Macedonia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Mihailo Radosavljević, Andrija Jevtić (WC)
3. kolo: Nikola Jevtić (11), Relja Eskić (14,A)
1/4 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 6,WC) JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD, 4) 6-2 6-1
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, 3) ATMANE, Terence (FRA, 5) 5-7 2-6
1/2 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 6,WC) SHARIPOV, Marat (RUS, 2) 6-1 6-0
FINALE STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 6,WC) ANDONOV, Luka Ljuben (MKD, 1) 3-6 6-4 4-6
Dubl
1/2 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB)/
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB)(4)
SRAJ, Borut (SLO)/
TOMAC, Maj (SLO) (2)
4-6 4-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Simona Josimović
Memorijal Goran Tanovic 2015, Tuzla, Bosnia and Herzegovina, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Marđonović; 2. kolo: Nikola Kijac, Nikola Mitrović;
3. kolo: Dušan Milanović (9), Ilija Zoroja (12)
Dubl
1/2 finale ZOROJA, Ilija (SRB)/ (5)
CARNELLO, Lancelot (SWE)
DOBRNJAC, Vanja (BIH)/
ĐURĐEVIĆ, Luka (BIH) (1)
0-6 1-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Anja Milošević, Milica Nikolić; 2. kolo: Milana Vulin, Natalija Đukić;
3. kolo: Andriana Simović (12), Jovana Perić
Intesa Sanpaolo Cup U12, Arad, Romania, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale JOVANOVIĆ, Marko (SRB) PHOTIADES, Photos (CYP) 6-3 6-4
NENADOVIĆ, Filip (SRB, WC) PALCAU, Matei Victor (ROU) 1-6 3-6
1/2 finale JOVANOVIĆ, Marko (SRB) BREAZU, Vlad Cristian (ROU) 6-4 7-5
FINALE JOVANOVIĆ, Marko (SRB) PASQUARIELLO, Flavio Mario (ITA) 4-6 6-7(4)