Turniri od 01.04. – 07.04.

Ove nedelje nema ATP turnira
DAVIS CUP

ABIERTO GNP SEGUROS, Monterrey, Mexico, WTA International, $250.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) NICULESCU, Monica (ROU, 3) 6-7(2) 2-6
JAKŠIĆ, Jovana (SRB) SANCHEZ, Maria (USA) 6-3 7-6(4)
2/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) RUSE, Elena-Gabriela (ROU) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) FLIPKENS, Kirsten (BEL, 6) 2-6 1-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB) BABOS, Timea (HUN) 2-6 6-4 6-3
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) PAVLYUCHENKOVA, Anastasia (RUS, 3) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
ZARAZU, Renata (MEX)(WC)
GUARACHI, Alexa (CHI)/
SANTAMARIA, Sabrina (USA)
6-7(5) 2-6

Abierto GNP Seguros 2019, Monterrey, Mexico, $162.480, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) GOMEZ, Lucas (MEX, WC) 6-0 6-3
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) SMITH, Roy (USA) 7-6(3) 6-4
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) BUBLIK, Alexander (KAZ, 7) 6-1 3-6 4-6
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) POLANSKY, Peter (CAN, 8) 3-6 2-6
VERRAZZANO OPEN, Sophia Antipolis, France, 69.280, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) RINDERKNECH, Arthur (FRA, WC) 4-6 2-6
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) FERREIRA S., Frederico (POR, Q) 5-7 6-4 6-2
3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) HANFMANN, Yannick (GER, 11) W/O
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) MAGER, Gianluca (ITA, 16) 7-6(2) 6-4
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) MARCORA, Roberto (ITA) 6-2 6-2
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) BROWN, Dustin (GER) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)
BEHAR, Ariel (URU)/
DONATI, Matteo (ITA)
3-6 2-6
FERRERO CHALLENGER OPEN, Alicante, Spain, €46.600, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 15) slobodan
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 15) KRAWIETZ, Kevin (GER) 7-6(8) 3-6 6-3
3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 15) VILELLA M., Mario (ESP) 6-1 2-6 4-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
OLIVEIRA, Goncalo (POR)
. BELLUCCI, Thomaz (BRA)/
DURAN, Guillermo (ARG)
3-6 4-6

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) FELLIN, Manfred (ITA, 13) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) DI NOCERA, Riccardo (ITA, WC) 6-1 7-5
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) ESTEVE L., Eduard (ESP, IR) 6-3 6-4
1/4 finale
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) WEIS, Alexander (ITA, WC) 7-5 6-2
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) FATIĆ, Nerman (BIH, IR) 6-2 7-5
 FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) LOKOLI, Laurent (FRA) 7-5 5-7 2-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(1)
slobodni
ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
DIARRA, Gibril (AUT)
SANTANNA, Bruno (BRA)/
WEIS, Alexander (ITA)
W/O
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(1)
APOSTOL, Bogdan I. (ROU)/
FRUNZA, Nicolae (ROU)
4-6 7-5 8-10

GB Pro Series Bolton, Bolton, Great Britain, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) HILL, Sasha (GBR, WC) 6-1 6-1
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) KERKHOVE, Lesley (NED, 4) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PONCHET, Jessika (FRA)(4)
PITAK, Aleksandra (GBR)/
PITAK, Katarzyna (GBR)(WC)
6-4 6-2
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PONCHET, Jessika (FRA)(4)
BARNETT, Alicia (GBR)/
BURRAGE, Jodie Anna (GBR)
3-6 6-1 6-10
 
Óbidos Ladies Open, Obidos, Portugal, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) KOLAR, Nastja (SLO) 5-7 7-5 6-0
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) ANSHBA, Amina (RUS) 6-3 7-5
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) BOLKVADZE, Mariam (GEO, 7) 3-6 6-3 2-6
Dubl
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
MORATELLI, Angelica (ITA)
LANCA, Sara (POR)/
SHALIMOVA, Ekaterina (RUS)
6-1 6-3
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
MORATELLI, Angelica (ITA)
BUCSA, Cristina (ESP)/(1)
GARCIA-P., Georgina (ESP)
4-6 7-5 8-10
 
River Hills Open, Jacksob, MS, USA, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 7) B.TURNER, Apiphany (USA) 6-2 6-2
2/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 7) WESTBY, Madison (USA, 10) 3-6 6-4 10-6
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) KUKHARCHUK, Nika (RUS) 5-7 4-6
Soho Square Egypt W15 week 11, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) KUZMOVA, Katarina (SVK, 4) 2-6 6-7(5)
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 11) GAGGINI, Valentina (ITA) 3-6 6-1 10-1
2/2. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 11) FITA BOLUDA, Angela (ESP, 1) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
SANZ-LLANEZA F., Almudena (ESP)
GARRI MURCIA, Carmen (ESP)/
KERANOVIĆ, Julia (SWE)
6-2 6-0
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
SANZ-LLANEZA F., Almudena (ESP)
SCALA, Camilla (ITA)/
SPOSETTI, Ilaria (ITA)
5-7 6-4 7-10
 
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PERIĆ, Jovana (SRB) CONDE VENDRELL, Ana (FRA, 14) 7-5 6-3
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) RADAKOVIĆ, Laura (BIH, 15) 6-2 2-6 7-10
2/2. kolo PERIĆ, Jovana (SRB) MANILOVA, Maria (RUS, 7) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) APOASENKO, Vasilisa (RUS) 2-6 3-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) PISLAK, Manca (SLO, 4) 6-3 6-4
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) DUERST , Jenny (SUI) 6-1 4-6 6-2
1/4 finale
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) GANZ, Fiona (SUI, 8) 7-5 6-1
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB) NAITO, Yuki (JPN. 2) 6-7(7)  6-7(5)
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PISLAK, Manca (SLO)(1)
PIROK, Alexa (HUN)/
RITTBERGER, Sabrina (GER)
6-1 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PISLAK, Manca (SLO)(1)
PAULENKA, Katyarina (BLR)/
URZHUMOVA, Valeriya (RUS)
7-5 6-2
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PISLAK, Manca (SLO)(1)
MIKHAYLOVA, Victoria (RUS)/
PRISACARIU, Andreea (ROU)
3-6 4-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

TVS ITF Junior Tennis Tournament, Madurai, India, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVIĆ, Andrej (SRB) CHOUGULE, Girish (IND) 6-2 6-4
2. kolo JOVANOVIĆ, Andrej (SRB) SINGH, Uddayvir (IND, 2) 1-6 6-2 2-6
Dubl
1/4 finale JOVANOVIĆ, Andrej (SRB)/
SUDEN, Sarthak (IND)(7)
SINGH, Uddayvir (IND)/
TANGRI, Dhruv (IND)(1)
6-3 3-6 7-10
 
35. Perin Memorial, Vrsar, Croatia, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Filip MANDOVIĆ; 2/3. kolo: Petar TEODOROVIĆ
Glavni žreb
1. kolo ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) FURLANETTO, Marco (ITA) 6-4 1-6 2-6
KIJAC, Nikola (SRB, Q) ARNALDI, Matteo (ITA, 8) 1-6 1-6
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, Q) FAJTA, Peter (HUN) 1-6 1-6
POPOVIĆ, Stefan (SRB, WC) MALGAROLI, Leonardo (ITA) 2-6 2-6
JUHAS, Kristijan (SRB) PUCINELI DE A., Matheus (BRA, 6) 2-6 1-6
DOBRNJAC, Vanja (SRB, Q) MAKK, Peter (HUN, 15) 2-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Anđela VIDOVIĆ, Jelena KOVAČ; 3/3. kolo:  Vanja VIDANOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, Q) BARTONE, Kamilla (LAT, 1) 3-6 0-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) TIGLEA, Cristina Elena (ITA) 3-6 5-7
LOPIČIĆ, Anđela (SRB, Q) REBEC, Pia Marija (SLO, Q) 2-6 2-6
MILOVANOVIĆ,Elena (SRB) NAGY, Adrienn (HUN, 2) 3-6 6-7(2)
VIDANOVIĆ, (SRB, LL) VIDMANOVA, Darja (CZE) 2-6 4-6
 

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

KVARNER JUNIOR OPEN 2019, Rijeka, Croatia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo:  Aleksa Marković; 2. kolo: Aleksa Mišić
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Marija Jovšić
Glavni žreb
1. kolo: Neda Milenković
KALOVELONIS SPRING TOUR, Athens, Greece, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Todor Vukomanović (4)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 4) BULAT, Bianca (ROU, 8) 6-3 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)/
JOUY, Emma (FRA)(1)
BERTEA, Elena R. (ROU)/
BULAT, Bianca (ROU)(3)
6-1 6-3
FINALE ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)/
JOUY, Emma (FRA)(1)
FERRER S., Carla (ESP)/
READ, Hannah (GBR)(4)
3-6 4-6