Turniri od 01.02 – 07.02.

GARANTI KOZA SOFIA OPEN, Sofia, Bulgaria, ATP250, 463.520, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) FABBIANO, Thomas (ITA, 4) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) ILHAN, Marsel (TUR, WC) 6-3 3-6 6-4
TROICKI, Viktor (SRB, 2) Slobodan
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) BAUTISTA AGUT, Roberto (ESP, 1) W/O 
TROICKI, Viktor (SRB, 2) H2H BRANDS, Daniel (GER, Q) 6-4 6-3
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, 2) H2H KOHLSCHREIBER, Philipp (GER, 5) 6-3 6-4
1/2 finale TROICKI, Viktor (SRB, 2) H2H KLIŽAN, Martin (SVK, 7) 4-6 6-3 7-5
FINALE TROICKI, Viktor (SRB, 2) H2H BAUTISTA AGUT, Roberto (ESP, 1) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)
DRAGANJA, Marin (CRO)/
KNOWLE, Julian (AUT, 2)
6-3 6-3
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)
DE BAKKER, Thiemo (NED)/
HAASE, Robin (NED)
6-4 4-6 6-10
OCUADOR OPEN QUITO, Quito, Ecuador, ATP250, $463.520, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) RAMOS VINOLAS, Albert (ESP, 7) 4-6 6-7(7)
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
ŠKUGOR, Franko (CRO, Alt)
KRETSCHMER, GERO (GER)/
SATSCHO, Alexander (GER, 4)
2-6 2-6

WORLD GROUP II FIRST ROUND, Kraljevo, Srbija, tvrda podloga
FED  06-07.02. Satnica WTA forum
 SRBIJA 0-4  ŠPANIJA
Subota 13h Ivana JOROVIĆ Garbine MUGURUZA 3-6 1-6
Subota 15h Jelena JANKOVIĆ Carla SUAREZ NAVARRO 4-6 2-6
Nedelja 13h Jelena JANKOVIĆ Garbine MUGURUZA 3-6 4-6
Nedelja Bojana JOVANOVSKI Carla SUAREZ NAVARRO Nije igrano
Nedelja 15h Ivana JOROVIĆ/
Nina STOJANOVIĆ
Lara ARRUBARRENA/
Lourdes DOMINGUEZ LINO
6-4 6-7(6) 7-10

Ove nedelje nema naših teniseraa

Baku Cup Futures 2, Baku, Azerbaijan, $10.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) PALLARES-GONZALEZ, Michael Ray (DOM) 6-2 7-5
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) VIGANI, Joy (ITA) 3-6 0-6
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) MCLACHLAN,Ben (NZL,1) 6-3 6-3
3/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) ZGOMBIĆ, Fran Zvonimir (CRO, 9) 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ,  Petar (SRB) DUBINSKI, Artur (BLR, SE) 6-2 4-6 1-6
Soho Square Egypt F3 Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 3) slobodan
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 3) LARGO, Hugo (ESP) 4-6 4-0, predaja
3/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 3) HARAJCHI, Aria (SUI, 13) 4-6 6-0 6-2
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) TAWEEL, Issam Haitham (EGY) 6-0 6-0
JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) EL MIHDAWY, Adam (USA, 6) 2-6 3-6
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) DEVIATIAROV, Marat (UKR) 7-6(3) 6-2
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) VENTURINO, Thibault (FRA, Q) 6-1 6-3
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) ROCHETTE, Laurent (FRA) 6-3 6-4
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MAAMOUN, Karim Mohamed (EGY, 8) 6-7(5) 6-2 4-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SALABA, Libor (CZE, 2)
EL SALLALY, Akram (EGY)/
KONCILIA, Lukas(AUT)
6-2 7-6(3)
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SALABA, Libor (CZE, 2)
HUANG, Liang-Chi (TPE)/
HUNG, Jui-Chen (TPE)
3-6 3-6
TUNISIA F4 FUTURES – HAMMAMET, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOKIĆ,  Đorđe (SRB) slobodan
2/3. kolo JOKIĆ,  Đorđe (SRB) CIUMAC, Andrei (MDA, 15) 0-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) KARGIN, Kayra (TUR) 6-0 6-1
2/3. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) ONKEN, Julian (GER, 6) 1-6 2-6

DOW CORNING TENNIS CLASSIC, Midland, MI, USA, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) AHN, Kristie (USA) 6-4 7-6(5)
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) BROADY, Naomi (GBR) 6-7(5) 3-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
XU, Shilin (CHN)
CHANG, Sophie (USA)/
GLATCH, Alexa (USA, Alt)
6-4 6-7(3) 10-5
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
XU, Shilin (CHN)
DAVIS, Lauren (USA)/
MIN, Grace (USA)
6-1 2-6 8-10
SOHO SQUARE EGYPT F4 WOMEN’ FUTURES, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 1, WC) Slobodna
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, WC) NEFEDOVA, Anastasia (RUS) 6-2 6-4
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, WC) GEUKENS, Britt (BEL, WC)  7-6(6) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
MOSER, Lisa-Maria (AUT)
NEPLIY, Elina (RUS)/
OSTLUND, Fanny (SWE, 3)
4-6 7-6(6) 10-8
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
MOSER, Lisa-Maria (AUT)
KITAGAWA, Rio (JPN)/
OGATA, Haine (JPN)
4-6 2-6
TUNISIA F4 FUTURES – HAMMAMET, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) GUKASYAN, Daryna (UKR) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, Q) GHIOROAIE, Ilona Georgiana (ROU, Q) 3-6 2-6

8th Kenya International Junior Championships, Nairobi, Kenya, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) Slobodna
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 1) Slobodna
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, Q) MURAA, Judith (KEN) 6-1 6-1
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 1) NTULI, Lungile (RSA) 6-2 6-4
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, Q) MUJAWMANA, Mariam (BDI, 3) 6-1 4-2, predaja
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 1) QAEDIZADEH, Samar (CAN, 5) 6-1 6-4
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, Q) JOB, Karine Marion (FRA) W/O
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 1) BACH, Jonea (GBR, 4) 6-4 6-2
FINALE VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 1) KARUNARATNE, Adithya (SRI, 2) 1-6 6-2 5-7
Dubl
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja(SRB)/
KARUNARATNE, Adithya (SRI, 1)
ADETUNJI, Adetayo(NGR)/
TENSFELDT, Alexis (RSA)
6-4 7-6(3)
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
KANNAN, Annika (IND)
BIBA, Adele Diana (CMR)/
BIBA, Agnes Ornella (CMR)
6-2 6-1
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja(SRB)/
KARUNARATNE, Adithya (SRI, 1)
AZZIZ, Rania (FRA)/
JOB, Karine Marion (FRA)
6-2 3-6 10-1
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
KANNAN, Annika (IND)
BACH, Jonea (GBR)/
LENNON, Zara (MRI, 2)
W/O
FINALE VUKOVIĆ, Draginja(SRB)/
KARUNARATNE, Adithya (SRI, 1)
BACH, Jonea (GBR)/
LENNON, Zara (MRI, 2)
3-1, predaja
ITF Queretaro Junior Cup, Queretaro, Mexico, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ,  Katarina (SRB) FRANCO, Haina (MEX, Q) 3-6 4-6
Dubl
1/4 finale DRAŽIĆ,  Katarina (SRB)/
CHAVATIPON, Charlotte (GUM)
LILIENTHAL, Cheyenne (USA)/
SLEETH, Layne (CAN, 3)
3-6 5-7

TENNIS EUROPE WINTER CUPS, Coimbra, Portugal, U16, Qualifying rounds, akrilna podloga
05-07.02. Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
ZONA C: Belarus, Estonia, Germany, Netherlands, Portugal, Serbia, Switzerland
1/4 finale SRBIJA B16 0-3 ŠVAJCARSKA B16
 Bodin ŽARKOVIĆ Aaron SCHMID 2-6 1-6
Marko MILADINOVIĆ Henry VON DER SCHULENBURG 2-6 1-6
Marko MILADINOVIĆ/
Mihailo POPOVIĆ
Henry VON DER SCHULENBURG/
Damien WENGER
2-6 2-6
5-8. mesto SRBIJA B16 2-1 NEMAČKA B16
Mihailo POPOVIĆ Phillip SCHELLHORN 7-6(7) 7-5
Marko MILADINOVIĆ Fabian PENZKOFER 6-3 6-2
Mihailo POPOVIĆ/
Bodin ŽARKOVIĆ
Fabian PENZKOFER/
Leopold ZIMA
6-7(3) 3-6
5-6. mesto SRBIJA B16 2-1 ESTONIJA B16
 Mihailo POPOVIĆ  –  Daniil GLINKA 6-3 6-3
Marko MILADINOVIĆ  – Robin Erik PARTS 6-4 6-2
Marko MILADINOVIĆ/
Bodin ŽARKOVIĆ
 – Robin Erik PARTS/
Johannes SEEMAN
0-6 3-6
SRBIJA B16 je zauzela 5. mesto i NIJE se plasirala na završni turnir
TENNIS EUROPE WINTER CUPS, Minsk, Belarus, U16, Qualifying rounds, tvrda podloga
05-07.02. Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
ZONA A: Austria, Belarus, Estonia, Russia, Serbia, Spain, Sweden
1/4 finale SRBIJA G16 2-1 ŠVEDSKA G16
Jovana VUKOVIĆ Alexandra VIKTOROVITCH 4-6 0-6
 Olga DANILOVIĆ  –  Malys YASAR  6-3 6-3
Olga DANILOVIĆ/
Jovana VUKOVIĆ
Alexandra VIKTOROVITCH/
Malys YASAR
2-6 7-6(4) 10-6
1/2 finale SRBIJA G16 0-3 BELORUSIJA G16
Jovana VUKOVIĆ  – Anna KUBAREVA 2-6 1-6
Nevena SOKOVIĆ Yuliya HATOUKA 1-6 1-6
Olga DANILOVIĆ/
Nevena SOKOVIĆ
Yuliya HATOUKA/
Kseniya YERSH
W/O
3-4. mesto SRBIJA G16 1-2 ŠPANIJA G16
Jovana VUKOVIĆ Lucia DE LA PUERTA 7-6(4) 6-2
Nevena SOKOVIĆ Carlota MOLINA MEGIAS 0-6 3-6
Nevena SOKOVIĆ/
Jovana VUKOVIĆ
Paula ARIAS MANJON/
Carlota MOLINA MEGIAS
1-6 2-6
SRBIJA G16 je zauzela 4. mesto i NIJE se plasirala na završni turnir
TENNIS EUROPE WINTER CUPS, Kazan, Russia, U14, Qualifying rounds, tvrda podloga
05-07.02. Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
ZONA B: Austria, Finland, Georgia, Germany (3), Latvia (4), Russia (1), Serbia (2)
1/4 finale SRBIJA B14 3-0 AUSTRIJA B14
 Goran ŽIVOTIĆ Lukas ROHSEANO 6-1 6-0
Viktor JOVIĆ LUKAS NEUMAYER 6-2 6-1
Hamad MEĐEDOVIĆ/
Goran ŽIVOTIĆ
LUKAS NEUMAYER/
Tobias SMOLINER
6-4 6-1
1/2 finale  SRBIJA B14 2-0 NEMAČKA B14
Goran ŽIVOTIĆ Max WISKANDT 6-4 6-3
Viktor JOVIĆ Moritz STOEGER 5-7 6-4 6-4
Viktor JOVIĆ/
Goran ŽIVOTIĆ
Moritz STOEGER/
Michael WALSER
FINALE SRBIJA B14 2-1 RUSIJA B14
Goran ŽIVOTIĆ Petr KAPUSKIN 6-3 6-4
Viktor JOVIĆ Egor AGAFONOV 6-3 6-4
Viktor JOVIĆ/
Hamad MEĐEDOVIĆ
Egor AGAFONOV/
Alibek KACHMAZOV
6-7(7) 4-6
SRBIJA B14 je osvojila PRVO mesto i kvalifikovala se na završni turnir
TENNIS EUROPE WINTER CUPS, Rakovnik, Czech Republic, U14, Qualifying rounds, tvrda podloga
 05-07.02. Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
ZONA A: Czech Republic, Denmark, France, Netherlands, Norway, Portugal, Serbia, Slovakia
1/4 finale SRBIJA G14 0-3 ČEŠKA G14
Iva PANTOVIĆ Denisa HUNKOVA 2-6 3-6
Anđela VIDOVIĆ Denisa HINDOVA 1-6 5-7
Natalija SENIĆ/
Anđela VIDOVIĆ
Denisa HUNKOVA/
Kristyna LAVIČKOVA
5-7 4-6
5-8. mesto SRBIJA G14 0-3 HOLANDIJA G14
Iva PANTOVIĆ Kim HANSEN 3-6 4-6
Anđela VIDOVIĆ Julie BELGRAVER 5-7 0-6
Iva PANTOVIĆ/
Natalija SENIĆ
Julie BELGRAVER/
Carmen VON POELGEEST
3-6 1-6
7-8. mesto SRBIJA G14 1-2 DANSKA G14
Iva PANTOVIĆ Nina VICIC 7-6(6) 7-5
Natalija SENIĆ Clara TAUSON 1-6 1-6
Iva PANTOVIĆ/
Natalija SENIĆ
Sille LARSEN/
Clara TAUSON
3-6 5-7
SRBIJA G14 je zauzela 8. mesti i NIJE se plasirala na završni turnir