Turniri od 01.01 – 07.01.

QATAR EXXONMOBIL OPEN, Doha, Qatar, ATP 250, €$1.386.665, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 6) GOJOWCZYK, Peter (GER 4-6 1-6
TROICKI, Viktor (SRB) BERRETTINI, Matteo (ITA, Q) 6-4 6-7(5) 4-6
Dubl
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)
ĆORIĆ, Borna (CRO)/
STRUFF, Jan-Lennard (GER)
6-7(6) 4-6
ZIMONJIC, Nenad (SRB)/
MERGEA, Florin (ROU)
DODIG, Ivan (CRO)/(4)
VERDASCO, Fernando (ESP)
1-6 4-6
TARA OPEN MAHARASHTRA, Pune, India, ATP 250, $561.345, tvrda podloga
ATP Satnica  ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) COPIL, Marius (ROU) 5-7 6-4 7-5
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) KUKUSHKIN, Mikhail (KAZ, 7) 5-7 6-7(5)
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
KAVČIĆ, Blaž (SLO)
BHAMBRI, Yuki (IND)/
SHARAN, Divij (IND)
2-6 2-6
BRISBANE INTERNATIONAL, Brisbane, Australia, ATP 250, $528.910, tvrda podloga
ATP Satnica  ATP forum
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/(PR)
DZUMHUR, Damir (BIH)
EBDEN, Matthew (AUS)/
MILLMAN, John (AUS)(PR)
1-6 2-6

BRISBANE INTERNATIONAL, Brisbane, Australia, WTA Premier, $894.700, tvrda podloga
WTA  31.12-6.1. Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) WITTHOEFT, Carina (GER) 7-5 7-6(2)
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) MUGURUZA, Garbine (ESP, 1) 5-7 7-6(3) 1-2, ret.
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) SEVASTOVA, Anastasija (LAT, 7) 2-6 4-6

CITY OF PLAYFORD TENNIS INTERNATIONAL, Playford, Australia, $75.000, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) MAJCHRZAK, Kamil (POL) 6-4 6-7(1) 5-7
BANGKOK OPEN 2018, Bangkok, Tailand, $50.000+H, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) CIPOLLA, Flavio (ITA, Q) 6-3 3-6 3-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) 3-6, ret.
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) KOLAR, Zdenek (CZE) 6-1 4-6 1-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
NIELSEN, Frederik (DEN)/
O’HARE, David (ILR)
6-1 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
HSIEH, Cheng Peng (TPE)/
YANG, Tsung Hua (TPE)
6-7(4) 0-6

USC/Los Angeles $25,000 Tennis Tournament, Los Angeles, CA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) STRODE, Isaiah (USA, 10) 3-6 2-6

City of Playford Tennis International, Playford, Australia, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) POPOVIĆ, Ivana (AUS, WC) 6-0 6-0
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) PONCHET, Jesika (FRA) 4-6 3-6

Chandigarh ITF Juniors, Chandigarh, India, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) CHHABRA, Kritika (IND, Q) 7-5 7-6(5)
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) CHAUDHARI, Vaidehi (IND, 3) 4-6 2-6
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
AMINENI, Shivani (IND)(3)
KHODAN, Diana (UKR)/
TAGASHEVA, Vera (UKR)
6-3 6-2
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
AMINENI, Shivani (IND)(3)
BELGRAVER, Julie (NED)/
HAVERLAG, Isabelle (NED)
6-2 5-7 8-10
SALK Open, Stockholm, Sweden, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) BONNET FLORES, Raphael (FRA) 3-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

O1 Properties Christmas Cup 2018, Khimki, Russia, U14, C1, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Nikola Zekić; 3. kolo: Branko Đurić (10)
1/4 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB) VAN ASSCHE, Luc (FRA) 1-6 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 10) BARTASHEVICH, Yaroslava (RUS) 7-6(5) 6-0
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 10) PLEKHANOVA, Dasha (CAN) 5-7 3-6
BEOGRAD OPEN 2018, Beograd, Srbija, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1. kolo:  Strahinja Đukić (WC), Strahinja Ristić
2. kolo: Nikola Matović, Stefan Antić, Aleksa Oparnica, Nemanja Đorđević, Oliver Kočanović (WC), Luka Čordaš, Andrej Petrović
Glavni žreb
1. kolo: Mateja Stefanović, Milan Matović, Ognjen Jagrović, Ivan Pivko, Aleksa Stanković, Pavle Ćopić , Luka Ilić, Vuk Kruščić (Q), Jovan Jevtić (Q), Sergej Zivković
2. kolo: Andrija Ćopić (Q), Nikola Lulić (WC), Todor Vukomanović
1/4 finale RAKIĆ, David (SRB) JOVIĆ, Nikola (SRB) 6-0 6-0
STANKOVIĆ, Simeon (SRB) POPOVICI, Tudor Narcis (ROU) 4-6 5-7
VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB) RAKONIĆ, Fran (CRO) 0-6 6-7(2)
1/2 finale RAKIĆ, David (SRB) POPOVICI, Tudor Narcis (ROU) 6-2 6-3
FINALE RAKIĆ, David (SRB) PREDA, Luca (ROU) 2-6 0-6
Dubl
1/2 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
JOVIĆ, Nikola (SRB)
STANKOVIĆ, Simeon (SRB)/
VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB)
5-7 0-6
FINALE STANKOVIĆ, Simeon (SRB)/
VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB)
POPOVICI, Tudor Narcis (ROU)/
PREDA, Luca (ROU)
4-6 0-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Petra Konjikušić, Jana Premović, Milana Bukarica, Nadja Muratovic, Aleksandra Stevanović, Marijana Ilić
2. kolo: Katarina Dudić, Anđelija Marković, Milica Martinović
1/4 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB) MARGINEAN, Alexia Iulia (ROU) 6-1 7-5
MIHALJEVIĆ, Tara (SRB) MARTYUNINA, Vladlena (RUS) 6-2 6-0
POPOVSKI, Milica (SRB) RISTIĆ, Mia (SRB) 6-4 0-6 3-6
MARIĆ, Dunja (SRB) IONESCU, Eva Maria (ROU) 1-6 7-6(6) 4-6
1/2 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB) MIHALJEVIĆ, Tara (SRB) 6-2 6-2
RISTIĆ, Mia (SRB) IONESCU, Eva Maria (ROU) 3-6 6-3 6-0
FINALE GRUJIĆ, Jovana (SRB) RISTIĆ, Mia (SRB) 6-1 7-6(0)
Dubl
1/2 finale MARKOVIĆ, Andjelija (SRB)/
MIHALJEVIĆ, Tara (SRB)
STEVANOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
STOJANOVSKA, Ana (MKD)
6-2 6-4
GRUJIĆ, Jovana (SRB)/
RISTIĆ, Mia (SRB)
IONESCU, Eva Maria (ROU)/
MARGINEAN, Alexia Iulia (ROU)
4-6 6-3 4-10
FINALE MARKOVIĆ, Andjelija (SRB)/
MIHALJEVIĆ, Tara (SRB)
IONESCU, Eva Maria (ROU)/
MARGINEAN, Alexia Iulia (ROU)
1-6 3-6