Tekuća nedelja

14.08 -20.08.> Turniri od 21.08 -27.08. >>> 28.08 -03.09.
Chennai, INDIA,
(+3,5h)
Istanbul, TURKEY
Aridea, GREECE
Arad, ROMANIA,
Sofia, BULGARIA,
Limassol, CYPRUS,
(+1h)
Winston-Salem, New Haven
Maryland,
USA
(-6h)

WINSTON-SALEM OPEN, WINSTON-SALEM, NC, ATP 250, $664.825, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) CHRYSOCHOS, Petros (CYP, WC) 6-2 6-3
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) SEPPI, Andreas (ITA) 2-6 2-6
TROICKI, Viktor (SRB, 11) slobodan  
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 11) BERLOCQ, Carlos (ARG)  
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) BAUTISTA AGUT, Roberto (ESP, 1)
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
PAVIĆ, Mate (CRO)(3)
KNOWLE, Julian (AUT)/
SIMON, Gilles (FRA)
6-2 3-6 10-6
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
PAVIĆ, Mate (CRO)(3)

Connecticut Open, New Haven, USA, WTA Premier, $710.900, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) KUDRYAVTSEVA, Alla (RUS) 6-3 6-2
2/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) MERTENS, Elise (BEL, 3) 4-6 2-6

Internazionali Di Manerbio, Manerbio, Italy, 43.000, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) MIEDLER, Lucas (AUS, 6) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) ARNABOLDI, Andrea (ITA) 6-4 6-3
ZEKIĆ, Miljan (SRB, Alt) CARBALLES BAENA, Roberto (ESP, 3)  
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)

Koza WOS Cup, Istanbul, Turkey, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) SHANDAROV, Vasil (BUL) 7-6(1) 6-3
2/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) SHANDAROV, Radoslav (BUL) 6-4 6-1
3/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) FEITT, Franco (ARG, 3) 1-6 5-7
Dubl
1. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)/
USAKLI, Oezen (TUR)(WC)
BOGAJO, Fernando (ESP)/
ELIA, Alon (ISR)
SUBOTICA OPEN, Subotica, Serbia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUKOVIĆ, Miloš (SRB) DABIĆ, Miloš (SRB) 1-6 4-6
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) OVCHAROV, Alexander (RUS, 9) 3-6 3-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) KRIVOKUĆA, Neven (CRO) 1-6 3-6
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) VEJNOVIĆ, Marko (SWE, WC) 6-4 5-7 6-3
ILIĆ, Luka (SRB, 14) JOCIĆ, Aleksandar (SRB) 6-4 6-2
VOJINOVIĆ, Lazar  (SRB) BABANINE, Alexander (AUS) 0-6 1-6
ŽIVKOVIĆ, Boris (SRB) KRAPIVIN, Maxim (RUS) 3-6 3-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) VLADUSIĆ, Nenad (AUT, 16) 6-4 4-6 6-4
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) MARIĆ, Filip (CRO) 1-6 3-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 10) LATINOVIĆ, Stefan (SRB) 6-4 6-0
JANDRIĆ, Darko (SRB, 5, WC) NOVAKOVIĆ, Boško (AUS) 6-1 6-0
KOVAČ, Adam (SRB, WC) DEARI, Shendrit (MKD) 3-6 3-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 12) BILIC, Feda (AUS) 7-6(2) 7-6(2)
VUČKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 7) 0-6 3-6
JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB) SUBAŠIĆ, Kerim (BIH) 6-1 6-3
STIPIĆ, Filip (SRB, WC) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 2-6 0-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) BACHEV, Ted (BUL, 15) 7-6(1) 3-6 6-4
DALJEV, Pavle (SRB) RASPUDIĆ, Franjo (CRO, 8) 2-6 2-6
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) BATALJIN, Lawrence (AUS) 6-0 4-6 0-6
STOJANOVIĆ, Viktor (SRB) ŠABANOV, Ivan (CRO) 0-6 0-6
2/3. kolo DABIĆ, Miloš (SRB) OVCHAROV, Alexander (RUS, 9) 2-6 4-6
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) ILIĆ, Luka (SRB, 14) 5-7 1-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) KRAPIVIN, Maxim (RUS) 6-3 6-1
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 10) KRANIĆ, Karlo (CRO) 6-7(3) 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 5, WC) BOSNJAK, Mislav (AUS) 6-2 6-2
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 12) TASENKOV, Vladislav (RUS) 6-1 6-2
JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 7) 3-6 1-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 2-6 3-6
3/3. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 14) KRIVOKUĆA, Neven (CRO) 4-6 7-5 6-4
BAJIĆ, Bogdan (SRB) RONCALLI, Simone (ITA, 3) 3-6 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 5, WC) PAROULEK, Tadeas (CZE, 13) 3-6 4-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 12) TIKHOMIROV, Maksim (USA, 6) 6-2 7-6(4)
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) NOVAK, Dennis (AUT, 1)
ILIĆ, Luka (SRB, Q) STATZBERGER, Thomas (AUT, 7)
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) KEKEZ, Duje (CRO, Q)
KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, Q)
DRINIĆ, Milan(SRB) FATIĆ, Nerman (BIH)
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) RASPUDIĆ, Franjo (CRO, Q)
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MORONI, Gian Marco (ITA)(3)
VUČKOVIĆ, Miloš (SRB)/
VUKOVIĆ, Miloš (SRB)(WC)
6-1 6-1
DRINIĆ, Milan (SRB)/
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)
RASPUDIĆ, Franjo (CRO)/
SALINGER, Mario (CRO)(WC)
6-1 6-4
KATIĆ, Dejan (SRB)/
GATEV, Maximilian (SUI)(WC)
FATIĆ, Nerman (BIH)/
LAZAREV, Alexandar (BUL)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
KOPRIVA, Vit (CZE)/
POSPISIL, Jaroslav (CZE)(2)
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MORONI, Gian Marco (ITA)(3)
DRINIĆ, Milan (SRB)/
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)

Alföld Ladies Open, Hodmezovasarhely, Hungary, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) slobodna
BONIĆ, Barbara (SRB) BULGARU, Miriam Bianca (ROU, 15) 3-6 6-7(7)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 11) MULLER, Nikoletta (HUN) 6-0 6-0
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) KOVALETS, Sofiya (UKR, 16) 0-6 0-6
2/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) SLIUSAR, Kateryna (UKR, 13)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 11) SANTAMARIA, Sabrina (USA, 5)
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 5) (Q)
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
BEKEFI, Bianka (HUN)
EIKERI, Ulrikke (NOR)/
POZNIKHRENKO,
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
PRIBYLOVA, Anna (RUS)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
KLAFFNER, Melanie (AUT)
VRNJACKA BANJA OPEN 2017, Vrnjacka Banja, Serbia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PLATIŠA, Ana (SRB) JANKOVIĆ, Julia Nina (SRB) 6-3 6-2
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) MAKSIMOVIĆ, Simona (SRB) 6-4 7-5
KOKANOVIĆ, Emilija (SRB) PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) 6-2 6-3
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) MAŠIĆ, Mila (SRB) 6-4 5-7 3-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) BARAVI, Adelina (RUS) 6-2 6-2
JANKOVIĆ, Iva (SRB) GHAOUI, Yasmeen (LBN) 1-6 2-6
ANDRIĆ, Anđelka (SRB, WC) MAKHORKINA, Anna (RUS) 4-6 0-6
VANCAGOVIĆ, Teodora (SRB) DI MUZIO, Giorgia (ITA) 0-6 0-6
ĐOKIĆ, Teodora (SRB) NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) 2-6 6-4 3-6
KOSTIĆ, Katarina (SRB) MOSKOVLJEVIĆ, Jasmina (SRB) 6-1 6-1
LUŽAJIĆ, Nataša (SRB) GADZHEVA, Michaela (BUL) 3-6 2-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) JANKOVIĆ, Jovana (SRB) 6-2 6-0
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB) 6-1 6-3
VLAJIĆ, Tina (SRB) MEJIĆ, Mila (SRB) 1-6 0-6
SAMOČETA, Jovana (SRB) AKIMOVA, Polina (RUS) 6-3 4-6 2-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) 6-4 6-1
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) TURKOVIĆ, Domenika (CRO) 1-6 4-6
2/3. kolo PERIĆ, Jovana (SRB) PLATIŠA, Ana (SRB) 6-2 6-4
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) 6-3 0-6 6-2
JOVANOVIĆ, Bojana (SRB) KOKANOVIĆ, Emilija (SRB) 1-6 0-6
OBRADOVIĆ, Mina (SRB) MAŠIĆ, Mila (SRB) 4-6 3-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) LONČAR, Ivana (ESP) 6-2 6-3
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS) 7-5 0-6 3-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) DI MUZIO, Giorgia (ITA) 0-6 4-6
VELIKINAC, Ksenija (SRB) KOSTIĆ, Katarina (SRB) 0-6 0-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) SPASOJEVIĆ, Zorica (BIH) 3-6 4-6
PANIĆ, Milica (SRB) GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) 2-6 0-6
MEJIĆ, Mila (SRB) ERJAVEC, Veronika (SLO) 1-6 6-4 4-6
RISTIĆ, Teodora (SRB) AKIMOVA, Polina (RUS) 6-4 6-2
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) TURKOVIĆ, Domenika (CRO) 4-6 6-0 2-6
3/3. kolo PERIĆ, Jovana (SRB) PANTELIĆ, Anastassia (SRB) 6-2 6-0
KOKANOVIĆ, Emilija (SRB) MAŠIĆ, Mila (SRB) 1-6 3-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) BURSA, Anastasia (RUS) 6-4 4-6 7-6(5)
KOSTIĆ, Katarina (SRB) RELJIĆ, Anđela (AUS) 6-4 6-0
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) ERJAVEC, Veronika (SLO) 2-6 3-6
RISTIĆ, Teodora (SRB) TURKOVIĆ, Domenika (CRO) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB) BENOIT, Marie (BEL, 1)
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD)
MAŠIĆ, Mila (SRB, Q) VUKOVIĆ, Jovana (SRB, WC)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) OSTOJIĆ, Kristina (SRB)
MARKOVIĆ, Vera  (SRB) KOSTIĆ, Katarina (SRB, Q)
MITROVIĆ, Teodora (SRB, WC) SPASOJEVIĆ, Zorica (BIH, Q)
BOJOVIĆ, Jana (SRB, WC) GOLUBOVSKAYA, Sofya (RUS, 8)
MILETIĆ, Kristina (SRB) DUCA, Gabriela (ROU)
PERIĆ, Jovana (SRB, Q) ERJAVEC, Veronika (SLO, Q)
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, WC) MAKHORKINA, Anna (RUS, Q)
RISTIĆ, Teodora (SRB, Q) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) GAVRILA, Oana (ROU, 2)
2. kolo
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BENOIT, Marie (BEL)(1)
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB)/
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB)
 
 MILETIĆ, Kristina (SRB)/
RISTIĆ, Teodora (SRB)(WC)
SVINOS, Angelique (AUS)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
 
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
DUCA, Gabriela (ROU)
PERIĆ, Jovana (SRB)/
DI MUZIO, Giorgia (ITA)
6-2 6-3
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)
KLINCOV, Bojana (SUI)/
LONČAR, Ivana (ESP)(WC)
JANKOVIĆ, Iva (SRB)/
JOVANOVIĆ, Bojana (SRB)
GAVRILA, Oana (ROU)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)(3)
0-6 1-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
STAMATOVA, Julia (BUL)/
ZOTOVA, Maria (RUS)
6-2 6-2
MITROVIĆ, Teodora (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)(WC)
JAMRICHOVA, Sandra (SVK)/
KOLAR, Nastja (SLO)(2)
1/4 finale OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
DUCA, Gabriela (ROU)
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Prince George’s County International Hard Court Junior Tennis Championships, College Park, Maryland, USA, G1, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) MERRILL, Alexis (USA, WC) 2-6 6-2 6-3
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)
YMCA TTT- ITF Juniors, Chennai, India, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČKOVIĆ, Mia (SRB) slobodna
2/3. kolo VUČKOVIĆ, Mia (SRB) TAMHANKAR, Bela (IND) 1-6 5-7
3/3. kolo VUČKOVIĆ, Mia (SRB) VICHARE, Prerna (IND) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo VUČKOVIĆ, Mia (SRB, LL) SHAIK, Mubashira Anjub (IND) 0-6 1-6
Maribor Open, Maribor, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) BUCK, Benjamin (GER, WC) 6-2 6-1
2/3. kolo MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) MOROLLI, Alberto (ITA) 7-6(1) 6-4
3/3. kolo MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) TEKAVEC, Tim (SLO) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) KRSTULOVIĆ, Tin (SLO) 3-6 3-6
PAVLOVIĆ, Andrija (SRB) ROTTOLI, Lorenzo (ITA, 4) 4-6 0-6
DOBRNJAC, Vanja (SRB) CALOGERO, Andrea (ITA, Q) 1-6 0-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 10) KUPČIČ, Jan (SLO, WC) 6-2 6-1
JUHAS, Kristijan (SRB) BOGDANOVICH, Maksim (ITA, 15) 6-2 6-2
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, Q) PLANINŠEK, Filip Jeff (SLO, WC) 4-6 2-6
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 10) EMESZ, Benedikt (AUT)
JUHAS, Kristijan (SRB) DIZDAREVIĆ, Tin (CRO)
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo OSTOJIĆ, Nađa (SRB) LONČARIČ, Taja (SLO) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) BOJIĆ, Milica (BIH) 6-0 6-3
BABIĆ, Jovana (SRB) PROSENJAK, Lara (SLO, WC) 6-0 6-1
2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) ROZENKOVA, Valeriya (UKR, 4)
BABIĆ, Jovana (SRB) BUDIN, Maria (GBR, 7)
Neocom Open 2017, Skopje, Makedonija, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo JANIĆIJEVIĆ, Bogdan (SRB) NECHUSHTAN, Yotam (ISR) 1-6 4-6
OBRADOVIĆ, David (SRB) FISHER, Mikar (GBR) 6-2 6-3
KRUNIĆ, Danilo (SRB) ČAMUROVSKI, Prohor (MKD) 1-6 5-7
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB) DASKALOVIĆ, Nicholas (GBR) 6-1 6-2
KALENIĆ, Andrej (SRB) GULTEKIN, Alihan (TUR) 6-3 6-1
2/3. kolo KALAFATIĆ, Stefan (SRB, 1) PRODANOV, Denislav (BUL) 6-4 6-1
OBRADOVIĆ, David (SRB) CAVDAR, Atilla (TUR) 6-3 6-1
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB) AYMAN, Tuna (TUR, 5) 3-6 6-7(4)
CVJETAN, Miroslav (SRB) KOSTOV, Simeon (BUL) 2-6 1-6
KALENIĆ, Andrej (SRB) BARUN, Božo (CRO) 6-4 5-7 5-7
3/3. kolo KALAFATIĆ, Stefan (SRB, 1) ANDONOVSKI, Filip (MKD) 7-6(7) 6-0
OBRADOVIĆ, David (SRB) KISELKOV, Veselin (BUL) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo RADOVIĆ, Sava (SRB, WC) GERASIMOSKI, Mario (MKD) 1-6 3-6
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB) PERRUZZA, Valerio (ITA) 1-6 3-6
ŽUGIĆ, Matija (SRB) ANDONOV, Luka Ljuben (MKD) 2-6 2-6
OBRADOVIĆ, David (SRB, Q) KORTENHOF, Stephan (AUT, Q)  
JANKOVIĆ, Luka (SRB) GAUNTLETT, Tim Thomas (HKG) 6-3 4-6 6-2
KALAFATIĆ, Stefan (SRB, Q) KOSTOV, Simeon (BUL, Q)  
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) ZERDILAS HERRERA, Aitor (GRE) 1-6 3-6
2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 11) PEJIĆ, Srđan (CRO, WC)
JANKOVIĆ, Luka (SRB) HORAK, Vitek (CZE, 16)
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo NONKOVIĆ, Nađa (SRB) BESOVA, Valeria (BUL) 0-6 1-6
SIMOVIĆ, Andriana (SRB) PLUMTREE, Katarina Guic (CRO) 0-6 0-6
ZDRAVKOVIĆ, Nina (CRO) VESELINOVA, Viktorija (MKD) 1-6 0-6
KOVAČ, Jelena (SRB, WC) TANEVSKA, Jana (MKD) 6-1 6-4
2. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 11) RISTEVSKA, Ana (MKD)
KOVAČ, Jelena (SRB, WC) SHITIKOVA, Polina (RUS, 4)
Ioannides Academy Junior Tournament 2017, Limassol, Cyprus, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo IVIĆ, Stefan (SRB) ALQAUOD, Rakan (KSA) 6-4 6-3
2/3. kolo IVIĆ, Stefan (SRB) AVRAAM, Christos (CYP, 1, WC) 6-2 6-3
3/3. kolo IVIĆ, Stefan (SRB) STURGESS, Isaac (GBR, WC) 7-6(5) 6-3
Glavni žreb
1. kolo IVIĆ, Stefan (SRB, Q) ARAVIS, Dimitris (CYP)
Tournoi International de Clermont-Ferrand, Clermont-Ferrand, France, G4, šljaka
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
*Viktor JOVIĆ
Budaors Cup, Budaörs, Hungary, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 1) ZANTEDESCHI, Aurora (ITA) 6-3 6-2
SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) NOVAKOVA, Klara (CZE) 4-6 3-6
SARIĆ, Mila (SRB, 8) HUNKOVA, Denisa (CZE) 6-4 6-1
3/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 1) GAWANDE, Sanyukta (USA, 5) 7-5 7-6(2)
SARIĆ, Mila (SRB, 8) PELLICIANO, Helene (MLT, 3) 6-1 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) VISONTAI, Timea (HUN, WC)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

ARIDEA CUP, Aridea, Greece, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Nemanja Marjanović
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Julija Radenković (4, WC)
Open RCT Barcelona 1899 – Sarajevo 2017, Sarajevo, Bosnia and Herzegovina, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije 20-21.8.
2/2. kolo: Uroš Delić (WC), Jovan Poznan (11)
Glavni žreb
Nikola Jevtić (1), Luka Stefanović (3), Oliver Sabo Rac (5), Petar Teodorović (8), Filip Mandović, Mateja Janićijević, Nikola Zekić, Ognjen Pavlović
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
Anđela Lopičić (3), Doroteja Petrović, Vanja Vidanović, Anastasija Stojanović (Q), Anja Milošević
Uccle Trophy, Brussels, Belgium, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Nikola Vidojković
Eurovia Sparta Cup, Praha, Czech Republic, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
*Aleksa Gajić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
*Milica Radunović
ETC Cup, Budapest, Hungary, U14, C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
*Natalija Nikolić, Jovana Nikolić
HAI Cup, Arad, Romania, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Haralampije Toskić
Glavni žreb
1. kolo:  Stefan Malbaša (Q), Vanja Vojinović, Veljko Krstić, Vanja Petrov (Q)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Paula Hrnčić, Iva Šepa (8)
Reduta cup 2017, Sofia, Bulgaria, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Petar Marković (Q), Branko Đurić, Vuk Rađenović
2. kolo: Zoran Ludoški (Q),
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Anja Stanković (Q), Emilija Zdravković, Tijana Sretenović
2. kolo: Anja Petković (Q)
39. Int. BMW Junior Cup 2017, Regensburg, Germany, U16/12, C3/C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Pisarić