nn

 Moscow, Russia
(+2h)
 Shymkent, Kazakhstan
(+4h)
Heraklion, Greece
Antalya, Turkey
Manama, Bahrain
(+1h)
Tampico, Mexico
(-7h)
Florence, USA
(-6h)
Nagoya, Japan
(+7h)

 

Kremlin Cup by Bank of Moscow, Moscow, Russia, ATP250,  $776.620, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) PAVIĆ, Ante (CRO, 3) 6-2 7-6(4)
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) GERASIMOV, Egor (BLR) 5-7 5-7
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) GERASIMOV, Egor (BLR) 6-4 6-3
3/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) SHYLA, Yaraslav (BLR)
Glavni žreb Finala i rekordi
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) SEPPI, Andreas (ITA, 8)
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) JAZIRI, Malek (TUN)
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)
BURY, Alexander (BLR)/
JAZIRI, Malek (TUN)
Erste Bank Open, Vienna, Austria, ATP250, €521.405, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 6) KERN, Robin (GER, WC) 6-2 6-3
BOZOLJAC, Ilija (SRB) CECCHINATO, Marco (ITA) 6-2 6-4
2/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 6) PETZSCHNER, Philipp (GER, WC) 2-6 6-3 6-3
BOZOLJAC, Ilija (SRB) HANESCU, Victor (ROU, 5) 3-6 5-7
3/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 6)

Kremlin Cup by Bank of Moscow, Moscow, Russia, Premier, $710.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, WC) GARCIA, Caroline (FRA, 8)
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
MAKAROVA, Ekaterina (RUS)/
VESNINA, Elena (RUS, 1)
BGL BNP Paribas Luxembourg, Luxembourg, International, $250.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, WC) DODIN, Oceane (FRA, WC) 4-6 6-1 7-5
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, WC) LARSSON, Johanna (SWE, 1) 3-6 2-6

Ove nedelje nema naših tenisera na čelendžer turnirima

SIERRA HOTEL EGYPT F28 MEN’S, Sharm El Sheikh, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) CAMURRI, Andrea (ITA) 6-3 2-6 7-5
3/3. kolo  MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) KINCAID, Joel (USA)
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)
SHYMKENT OPEN, Shymkent, Kazakhstan, $10000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 2) DULDAEV, Daniiar (KGZ)
5th HELLENIC ZEUS ITF PRO CIRCUIT, Heraklion, Greece, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) slobodan
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 13) SCHMID, Lorenzo (ITA) 6-4 7-5
ČONKIĆ, Boris (SRB) BROKAKIS, Ioannis (GRE) 6-1 6-2
2/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) ONTICA, Cosmin (ROU) 6-0 6-2
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 13) GIOTOPOULOS, George (GRE) 5-7 1-6
ČONKIĆ, Boris (SRB) TANUMA, Ryota (JPN, 4) 7-6(4) 6-1
3/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) TSITSIPAS, Stefanos (GRE, 14,  WC)
ČONKIĆ, Boris (SRB) KALAMBAY, Jessy (SUI, 10)
Dubl
1. kolo ČONKIĆ, Boris (SRB)/
ČONKIĆ, Petar (SRB)

ABIERTO TAMPICO 2014, Tampico, Mexico, $50000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB)
10eme OPEN GDF SUEZ DE TOURAINE, Joue-Les-Tours, France, $50000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) LAINE, Emma (FIN) 6-1 6-4
2/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) LEKAJ, Adrijana (CRO, 7) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
YEROLYMOS, Margot (FRA)
BARBAT, Karen (DEN)/
PRENANT, Laura (FRA)
MCLEOD HEALTH FLORENCE OPEN, FLORENCE, SC, USA, $25000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 7) WILLIAMS, Paris Milan (USA)
JOLIE VILL GOLF F40 WOMEN’S, Sharm El Sheikh, Egypt, $10000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB)
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10000, tvrda podloga 
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STANKOVIĆ, Jovana (SRB) slobodna
POPIVODA, Mila (SRB) ZVATOROVA, Barbora (CZE) 6-1 6-0 
2/3. kolo STANKOVIĆ, Jovana (SRB) SAIDOVA, Shakhlo (RUS, 2) 1-6 1-6 
POPIVODA, Mila (SRB) KAJEVIĆ, Ena (CRO, 11)
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
5th HELLENIC ZEUS ITF PRO CIRCUIT, Heraklion, Greece, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) slobodna
2/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) NILSSON, Ann-Christin (GER) 6-4 6-1
3/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) DECKER, Margot (FRA, 9) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q)
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) BROWN, Lucy (GBR)
2. kolo 
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIEDLISKA, Natalia (POL, 1)
GRABHER, Julia (AUT)/
RIEF, Elena (GER, WC)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
ARMITANO, Mathilde (FRA)/
VAN CAUTER, Anais (FRA, WC)

Dunlop Srixon Japan Open Junior Championships, Nagoya, Japan, G2, tepih
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)
Dubl
1. kolo
6th Zain Bahrain ITF Juniors Championships 2014, Manama, Bahrain, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)
HRT Autumn Cup, Rungsted Kyst, Denmark, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)
ITF/CAT Circuit II 2014 Algerian Leg, Algiers, Algeria, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BENDŽAMA, Karim (SRB) ???

Ove nedelje nema TE turnira a prvi naredni na kojima igraju naši teniseri su od 27.10.