Nikola Milojević

  Nikola Milojević
Nikola Milojevic Datum rođenja: 19 Jun 1995.
Mesto rođenja: Beograd, Srbija 
Mesto boravka:  
Visina:  
Težina:  
Igra: Desnom rukom (dvor. bek.)
Najbolji plasman-singl: 143 (16.10.2017)
Najbolji plasman-dubl: 284 (19.03.2018)
Najbolji plasman-juniorski: 1 (07.01.2013.)
ATP finala/titule-singl:
ATP titule-dubl:
ATP CH-titule/finala: 0/3
ITF titule/finala: 12/22
Trener: Boris Pašanski
Oprema:  
Reket: Wilson
Omiljena podloga:  Tvrda 
Društvene mreže: facebook, twitter
Zvanična Prezentacija: http://www.nikolamilojevic.com/

……………………..

Rang na kraju sezone Singl  Dubl 
2014 385
2013 703

Pojedinačno 25 (12-13); CH 3 (0-3)
Kat Datum Turnir Podloga Protivnik Rezultat
100 02–01–2017 France Noumea Tvrda France Adrian Mannarino 3–6, 5–7
75 13–02–2017 USA Tempe Tvrda USA Tennys Sandgren 6–4, 0–6, 3–6
75 19–06–2017 Uzbekistan Fergana Tvrda Belarus Ilya Ivashka 4–6, 3–6

 

ITF: 22 (12-10)
Kat Datum Turnir Podloga Protivnik Rezultat
10k 23–09–2013 Greece Marathon-4 Tvrda Ireland Louk Sorensen W/O
10k 10–03–2014 Kazakhstan Aktobe Tvrda Russia Ilya Lebedev 7–6(5), 6–3
10k 02–06–2014 Turkey Bodrum Šljaka USA Jared Donaldson 3–6, 4–6
15k 21–07–2014 China Zhangjiagang Tvrda China Zhe Li 2–6, 2–6
10k 11–08–2014 Turkey Ankara Šljaka Australia Gavin Van Perezeel 7–5, 7–5
10k 02–02–2015 Turkey Antalya-5 Tvrda Italy Riccardo Bellotti 6–7(2), 5–7
10k 16–02–2015 Egypt Sharm El Sheikh-3 Tvrda Czech Republic Jaroslav Pospisil 4–6, 4–6
10k 30–03–2015 Greece Heraklion-2 Tvrda Serbia Peđa Krstin 4–6, 6–7(3)
15k 01–06–2015 Uzbekistan Andijan Tvrda Ukraine Denys Molchanov 6–2, 6–7(3), 4–6
10k 17–08–2015 Switzerland Geneva Šljaka Italy Roberto Marcora 4–6, 2–6
10k 21–09–2015 Tunisia El Kantaoui-21 Tvrda Germany Jannis Kahlke 6–3, 6–1
10k 09–11–2015 Tunisia El Kantaoui-28 Tvrda France Antoine Hoang 2–6, 7–5, 6–4
10k 16–11–2015 Tunisia El Kantaoui-29 Tvrda France Alexandre Muller 6–2, 6–3
10k 07–12–2015 Tunisia El Kantaoui-32 Tvrda Tunisia Anis Ghorbel 6–3, 7–5
10k 14–12–2015 Tunisia El Kantaoui-32 Tvrda Tunisia Anis Ghorbel 6–2, 4–6, 6–3
10k 01–02–2016 Egypt Sharm El Sheikh-3 Tvrda Egypt Karim-Mohamed Maamoun 6–7(5), 6–2, 4–6
10k 08–02–2016 Egypt Sharm El Sheikh-4 Tvrda France Laurent Rochette 6–2, 6–4
10k 30–05–2016 Tunisia Hammamet-21 Šljaka Chile Christian Garin 4–6, 6–2, 0–6
10k 01–08–2016 Egypt Sharm El Sheikh-18 Tvrda Australia Bradley Mousley 3–6, 6–3, 6–3
10k 10–10–2016 Turkey Antalya-27 Tvrda Slovakia Alex Molcan 4–6, 5–7
25k 24–07–2017 China Tianjin Tvrda China Zhe Li 6–4, 6–0
25k 19–02–2018 Kazakhstan Shykment Dvorana Uzbekistan Sanjar Fayziev 6–2, 5–7, 7–6(6)

 

2 0 1 7 Šljaka 7:7 Tvrda 28:16 Trava 1:1 Dvor. 0:3 Tb 9-9 Uk. 36-27 Arhiva
Top5: R.C.Baena 145 | R.C.Baena 147 | Q.Halys 153 | F.A.Aliassime 159 | T.Gabashvili 161

20.11. Hua Hin, Thailand, CH 125K R=153; (5)
2.k. Australia Andrew Whittington 290 6:4, 1:6, 0:1, r. +9
1.k. Japan Hiroki Moriya (Q) 350 6:3, 6:1
13.11. Pune, India, CH 50K R=161; (5)
ČF India Ramkumar Ramanathan (4) 150 1:6, 5:7 +15
2.k. France Hugo Grenier (Q) 431 7:5, 6:3
1.k. Russia Ivan Nedelko 209 6:4, 6:1
06.11. Mouilleron-le-Captif, France, CH R=156
1.k. Sweden Elias Ymer 183 3:6, 6:7(7)
16.10. Las Vegas, USA, CH 50K R=149; (5)
1.k. USA Marcos Giron 244 4:6, 6:7(1)
09.10. Fairfield, USA, CH 75K R=149; (8)
ČF USA Bradley Klahn 313 6:4, 3:6, 4:6 +17
2.k. Canada Felix Auger Aliassime 159 6:2, 6:4
1.k. Canada Brayden Schnur 212 6:1, 7:5
02.10. Stockton, USA, CH 75K R=151; (1)
2/3.k.KV Russia Dmitry Tursunov 580 3:6, 6:2, 2:6
18.09. Izmir, Turkey, CH 50K R=152; (6)
1.k. France Sadio Doumbia 310 1:6, 6:3, 4:6
11.09. Banja Luka, BiH, CH 50K R=159; (4)
ČF Spain Carlos Taberner 275 5:7, 6:3, 2:6 +15
2.k. France Alexandre Muller (A) 337 7:6(6), 6:0
1.k. Brazil Andre Ghem (A) 442 6:3, 2:6, 6:1
22.08. US Open, GS R=160
1/3.k.KV Germany Peter Gojowczyk (8) 105 7:6(6), 4:6, 4:6
07.08. Jinan, China, CH 125K R=157; (5)
2.k. Australia Dayne Kelly 323 2:6 4:6 +9
1.k. Japan Toshihide Matsui (LL) 1678 6:2, ret.
31.07. Chengdu, China, CH 100K R=178; (4)
PF Russia Evgeny Donskoy (2) 124 6:7(6), 3:6 +35
ČF United Kingdom James Ward (PR) 1081 7:6(6), 6:3
2.k. South Korea Yunseong Chung (Q) 609 7:6(4), 6:4
1.k. Japan Yuya Kibi 365 6:3, 6:3
24.07. Tianjin, China, 25k R=177; (1)
T China Zhe Li (2) 282 6:4, 6:0 +27
PF Japan Shuichi Sekiguchi (3) 351 6:4, 6:0 NETekst
ČF Japan Issei Okamura 816 6:2, 6:1
2.k. Hong Kong Chun Hun Wong (Q) 1111 6:2, 6:0
1.k. China Yibing Wu 662 7:6(3), 6:4
17.07. Astana, Kazakhstan, CH 125K R=177; (6)
2.k. Kazakhstan Dmitry Popko 200 3:6, 5:7 +9
1.k. Uzbekistan Farrukh Dustov (PR) 1079 6:2, 6:1
26.06. Wimbledon, Great Britain, GS R=177; (+8)
2/3.k.KV. Germany Peter Gojowczyk (23) 140 3:6, 6:7(5) NETekst
1/3.k.KV. Spain Enrique Lopez-Perez 247 6:3, 6:4 NETekst
19.06. Fergana, Uzbekistan, CH 75K R=211; (3)
F Belarus Ilya Ivashka (4) 204 4:6, 3:6 +55
PF Israel Edan Leshem 331 6:2, 6:1 NETekst
ČF Poland Hubert Hurkacz 330 6:4, 6:4
2.k. Uzbekistan Sanjar Fayziev 262 6:7(6), 6:3, 7:6(4)
1.k. Uzbekistan Sharobiddin Abzalov (WC) 1552 6:0, 6:4
12.06. Lisbon, Portugal, CH 50K R=188
1.k. Portugal Pedro Sousa (7) 154 1:6, 1:6
22.05. Shymkent, Kazakhstan, CH 50K R=181; (2)
2.k. Spain Carlos Taberner 326 5:7, 6:7(0) +6
1.k. Spain Javier Marti (PR) 481 6:3, 6:3
15.05. Samarkand, Uzbekistan, CH 75K R=193; (7)
ČF Spain Adrian Menendez-Maceiras (4) 176 3:6, 6:2, 4:6 +17
2.k. Egypt Karim-Mohamed Mammoun 276 4:6, 7:5, 7:5
1.k. Czech Republic Marek Jaloviec 281 6:3, 6:7(4), 6:4
24.04. Anning, China, CH 150K R=188
1.k. Russia Teymuraz Gabashvili (8) 160 1:6, 7:5, 6:7(1)
17.04. Qingdao, China, CH 100K R=194
2.k. Australia Jordan Thompson (1) 79 3:6, 6:3, 1:6 +8
1.k. Serbia Marko Tepavac 247 6:3, 6:2
10.04. Barletta, Italy, CH 50K R=200
2.k. Italy Alessandro Giannessi (4) 121 1:6, 3:6 +6
1.k. France Tristan Lamasine 195 7:5, 6:1
20.03. Quanzhou, China, CH 50K R=197
1.k. Poland Hubert Hurkacz (Q) 359 6:4, 5:7, 4:6
13.03. Shenhzen, China, CH 75K R=194
2.k. India Yuki Bhambri (PR) 341 3:6, 1:6 +8
1.k. Spain Roberto Carballes Baena (3) 147 4:6, 6:4, 7:5
13.02. Tempe, USA, CH 50K R=209
F USA Tennys Sandgren 198 6:4, 0:6, 3:6 +48
PF Russia Teimuraz Gabashvili (6) 161 7:6(3), 6:4 NETekst
ČF Dominican Republic Jose Hernandez-Fernandez 277 4:6, 6:1, 7:5
2.k. Colombia Daniell Elahi Galan 387 7:5, 6:3
1.k. USA Sekou Bangoura 270 6:1, 6:4
06.02. San Francisko, USA, CH 75K R=199
1.k. Kazakhstan Mikhail Kukushkin (3) 93 6:7(3), 2:6
30.01. Dallas, USA, CH 100K R=201
1.k. USA Austin Krajicek 301 1:6, 3:6
11.01. Australian Open, GS R=202
1/3.k.KV France Julien Benneteau (26) 138 3:6, 3:6
02.01. Noumea, New Caledonia – France, CH 100K R=238
F France Adrian Mannarino (1) 60 3:6, 5:7 +55
PF Spain Roberto Carballes Baena (2) 145 6:4, 6:4 NETekst (1, 2)
ČF France Mathias Bourgue (8) 183 3:6, 7:6(3), 7:5 NETekst
2.k. France Quentin Halys (4) 153 6:2, 4:6, 7:6(5) NETekst
1.k. Brazil Andre Ghem 218 6:3, 6:3 NETekst
Pobede (7) nad višerangiranim na dan meča prema vrsti podloge; porazi od nižerangiranih (12)