Nikola Ćaćić

Nikola Ćaćić
nikola-cacic-zagreb-2013_zps1467d1b6 Datum rođenja: 07.12.1990.
Mesto rođenja:  
Mesto boravka:  
Visina:  
Težina:  
Igra: Desnom rukom (dvor. bek.)
Najbolji plasman-singl: 281 (08.09.2014.)
Najbolji plasman-dubl: 240 (27.02.2012.)
Najbolji plasman-juniorski:
ATP finala/titule-singl:
ATP titule-dubl:
ITF titule/finala: 6/10
ITF titule/finala-dubl: 32/45
Trener:
Oprema:
Reket: Wilson
Omiljena podloga:  Šljaka 
Društvene mreže: Twitter, Facebook
Zvanična Prezentacija:

Rang na kraju sezone Singl  Dubl 
2014 334 519
2013 648 428
2012 493 421
2011 413 261
2010 657 789
2009 1216 711
2008 1353 1097
2007 1461

ITF: Pojedinačno 10 (6-4)
Kat Datum Turnir Podloga Protivnik Rezultat
10k 24–01–2011 Israel Eliat Tvrda Hungary Adam Kellner 2–6, 5–7
10k 13–06–2011 Serbia Beograd Šljaka France Axel Michon 7–6(4), 6–3
10k 22–08–2011 Croatia Vinkovci Šljaka Croatia Dino Marcan 7–6(6), 6–0
15k 13–02–2012 Russia Yoshkar Ola Tvrda Russia Evgeny Kirillov 6–7(3), 6–7(3)
10k 12–11–2012 Greece Heraklion Tepih Croatia Mate Delic 4–6, 6–7(3)
10k 18–11–2013 Greece Rethymno Tvrda United Kingdom Oliver Golding 4–6, 6–7(4)
15k 25–08–2014 Romania Brasov Šljaka Portugal Frederico Ferreira Silva 6–4, 4–6, 7–5
10k 09–05–2016 Croatia Bol-2 Šljaka Hungary Peter Nagy 7–5, 6–4
15k 13–11–2017 Tunisia Hammamet-35 Šljaka Spain Carlos Boluda-Purkiss 6–1, 6–2
15k 04–12–2017 Turkey Antalya-36 (15k) Šljaka Bosnia and Herzegovina Tomislav Brkic 6–7(3), 6–2, 6–7(7)

 

ITF: Dubl 45 (32-13)
Datum Turnir Partner Podloga Protivnici Rezultat
23–06–2008 Serbia Beograd-2 Serbia Dušan Lajović Šljaka Serbia David Savić
Serbia Miljan Zekić
7–6(6), 3–6, 10–8
04–10–2010 Turkey Antalya-8 Bosnia and Herzegovina Tomislav Brkic Tvrda Hungary Artem Smirnov
Hungary Robert Varga
4–6, 4–6
17–01–2011 Israel Eilat-2 Canada Steven Diez Tvrda Bosnia and Herzegovina Damir Dzumhur
Bosnia and Herzegovina Ismar Gorcic
3–6, 4–6
04–04–2011 Turkey Antalya-12 Slovakia Jozef Kovalik Tvrda United Kingdom David Rice
United Kingdom Sean Thornley
4–6, 6–4, 10–4
09–05–2011 Bosnia and Herzegovina Sarajevo Serbia Miljan Zekić Tepih Slovenia Rok Jarc
Slovenia Tom Kocevar-Desman
6–3, 6–4
16–05–2011 Bosnia and Herzegovina Brčko Croatia Toni Androic Šljaka Serbia Marko Rajić
Serbia Saša Vidojević
6–2, 6–3
23–05–2011 Bosnia and Herzegovina Prijedor Croatia Toni Androic Šljaka Slovenia Rok Jarc
Slovenia Tom Kocevar-Desman
6–3, 6–2
30–05–2011 Bosnia and Herzegovina Kiseljak Croatia Toni Androic Šljaka Bosnia and Herzegovina Damir Dzumhur
Bosnia and Herzegovina Ismar Gorcic
7–5, 6–4
13–06–2011 Serbia Beograd Montenegro Goran Tošić Šljaka Montenegro Nemanja Kontić
Serbia Arsenije Zlatanović
6–0, 3–6, 10–7
20–06–2011 Serbia Beograd-2 Montenegro Goran Tošić Šljaka Bosnia and Herzegovina Damir Dzumhur
Bosnia and Herzegovina Aldin Setkic
6–2, 6–7(4), 6–10
25–07–2011 Serbia Kikinda Montenegro Goran Tošić Šljaka Croatia Mislav Hizak
Croatia Ante Pavic
5–7, 5–7
01–08–2011 Serbia Sombor Montenegro Goran Tošić Šljaka Serbia Ivan Bjelica
Serbia Vladimir Obradović
6–3, 6–4
15–08–2011 Serbia Novi Sad Bosnia and Herzegovina Damir Dzumhur Šljaka Serbia Ivan Bjelica
Serbia David Savić
7–5, 1–6, 5–10
26–09–2011 Croatia Umag (15k) Croatia Toni Androic Šljaka Croatia Marin Draganja
Croatia Dino Marcan
2–6, 7–5, 10–4
16–01–2012 Turkey Antalya-2 Croatia Toni Androic Tvrda Sweden Patrik Brydolf
France Florian Reynet
6–3, 6–2
19–03–2012 Italy Trento (15k) Bosnia and Herzegovina Damir Dzumhur Tvrda (i) Italy Marco Crugnola
Italy Claudio Grassi
4–6, 4–6
11–06–2012 Serbia Beograd Montenegro Goran Tošić Šljaka Canada Milan Pokrajac
Serbia Danilo Petrović
6–4, 6–4
18–06–2012 Serbia Beograd-2 Montenegro Goran Tošić Šljaka Spain Juan Lizariturry
Spain Enrique Lopez-Perez
6–2, 6–4
24–09–2012 Germany Hambach Slovakia Adrian Sikora Tepih (i) Germany Pirmin Haenle
New Zealand Matt Simpson
6–2, 6–3
05–11–2012 Greece Heraklion-6 Croatia Mate Delic Tepih Belgium Julien Dubail
Belgium Yannick Vandenbulcke
7–5, 6–2
12–11–2012 Greece Heraklion-7 Croatia Mate Delic Tepih France Enzo Couacaud
Belgium Julien Dubail
6–1, 6–2
28–01–2013 France Feucherolles Serbia Miljan Zekić Tvrda (i) Netherlands Stephan Fransen
Netherlands Wesley Koolhof
3–6, 7–5, 10–8
22–04–2013 Italy Vicenza (15k) Bosnia and Herzegovina Damir Džumhur Šljaka Italy Alessandro Motti
Italy Matteo Volante
6–3, 6–4
19–08–2013 Serbia Novi Sad-3 Serbia Denis Bejtulahi Šljaka Serbia Boris Čonkić
Italy Matteo Fago
6–7(4), 2–6
26–08–2013 Serbia Zlatibor Serbia Denis Bejtulahi Šljaka Croatia Duje Kekez
Serbia Ilija Vučić
3–6, 4–6
18–11–2013 Greece Rethymno Greece Alexandros Jakupovic Tvrda United Kingdom Lewis Burton
United Kingdom Marcus Willis
4–6, 6–7(5)
10–02–2014 Italy Sondrio Serbia Ilija Vučić Tvrda Czech Republic Roman Jebavy
Czech Republic Robin Stanek
6–3, 5–7, 7–10
10–03–2014 Greece Heraklion Serbia Ilija Vučić Tvrda United Kingdom Oliver Golding
Greece Alexandros Jakupovic
1–6, 6–3, 5–10
17–03–2014 Greece Heraklion-2 Serbia Ilija Vučić Tvrda Czech Republic Jan Hernych
Czech Republic Robin Stanek
7–6(1), 7–5
05–05–2014 Bosnia and Herzegovina Doboj Bosnia and Herzegovina Tomislav Brkić Šljaka Serbia Ivan Milivojević
Serbia Bojan Zdravković
6–1, 6–3
12–05–2014 Bosnia and Herzegovina Prijedor Bosnia and Herzegovina Tomislav Brkić Šljaka Serbia Darko Jandrić
Croatia Ante Marinčić
6–3, 6–2
19–05–2014 Bosnia and Herzegovina Brčko Serbia Marko Tepavac Šljaka Serbia Nikola Ćirić
Serbia Danilo Petrović
6–4, 1–6, 10–1
11–01–2016 USA Plantation Serbia Denis Bejtulahi Šljaka USA Nick Chappell
USA Raleigh Smith
3–6, 6–3, 10–7
09–01–2017 USA Plantation (15k) Bosnia and Herzegovina Tomislav Brkić Šljaka Spain Jaume Pla Malfeito
Spain Miguel Semmler
4–6, 6–1, 10–3
16–01–2017 USA Sunrise (15k) Bosnia and Herzegovina Tomislav Brkić Šljaka Germany Peter Torebko
Austria Bastian Trinker
6–7(3), 6–4, 7–10
20–02–2017 Tunisia Hammamet-7 (15k) Bosnia and Herzegovina Tomislav Brkić Šljaka Brazil Oscar Jose Gutierrez
Brazil Nicolas Santos
6–3, 6–2
12–06–2017 Hungary Gyula (25k) Australia Scott Puodziunas Šljaka Hungary Levente Godry
Hungary Peter Nagy
7–6(2), 6–2
10–07–2017 Turkey Istanbul-4 (15k) Bulgaria Vasko Mladenov Šljaka Serbia Miki Janković
Bulgaria Dimitar Kuzmanov
4–6, 6–2, 9-11
07–08–2017 Turkey Mersin (15k) Portugal Bernardo Saraiva Šljaka Serbia Goran Marković
Russia Bogdan Bobrov
6–2, 3–6, 11–9
09–10–2017 Turkey Antalya-28 (15k) Kazakhstan Dmitry Popko Šljaka Germany Peter Torebko
Belgium Jeroen Vanneste
6–1, 6–4
06–11–2017 Tunisia Hammamet-34 (15k) Croatia Nino Serdarušić Šljaka Spain Marc Giner
Spain Jaume Pla Malfeito
6–2, 6–1
13–11–2017 Tunisia Hammamet-35 (15k) Croatia Nino Serdarušić Šljaka Tunisia Moez Echargui
Tunisia Anis Ghorbel
7–5, 6–3
27–11–2017 Turkey Antalya-35 (15k) Switzerland Luca Margaroli Šljaka Turkey Gokberk Ergeneman
Uzbekistan Khumoyun Sultanov
7–5, 6–2
04–12–2017 Turkey Antalya-36 (15k) Switzerland Luca Margaroli Šljaka Russia Ivan Gakhov
Russia Alexander Pavlioutchenkov
6–3, 7–6(1)
26–02–2018 Turkey Antalya-8 (15k) Poland Maciej Smola Tvrda Netherlands Michiel De Krom
Netherlands Ryan Nijboer
6–3, 6–4