Nataša Zorić

Nataša Zorić
Natasa_Zoric Datum rođenja: 27.11.1989
Mesto rođenja: Osijek
Mesto boravka: Palić
Visina: 165
Težina:
Igra: Desnom rukom (dv. bek.)
Najbolji plasman-singl: 388 (6.10.2008)
Najbolji plasman-dubl: 218 (6.10.2008)
Najbolji plasman-juniorski: 34 (17.4.2006)
WTA titule-singl:
WTA titule/finala-dubl: 0/1
ITF titule: 4 singl, 12 dubl
Trener: Branko i Drago Zorić
Oprema:  Adidas
Reket:  Wilson
Omiljena podloga:  Šljaka
Društvene mreže: Facebook

Turnir Vrsta Važi do Plasman  Bodovi
Ostali turniri: Ukupno poena:

HR: 388 (06/10/2008) 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Pozicija na kraju godine 1138 761 492 437 445 542 797

 

God
Titule
Finala Polufinala Četvrtfinala
2011 10k: Santiago 10k: Vinkovci, Palić, Concepcion
2010 10k:Dubrovnik-2 10k: Portschach 10k:Wiesbaden,Keln, Dubrovnik, Osijek
2009 10k: Budapest-2 10k: Vienna 10k: Dubrovnik, Palić, Lenzerheide 10k: Dubrovnik-2, Craiova
2008
2007 10k:Dubrovnik1,3 10k:Brčko,Portschach, Prokuplje2, Bukurešt 10k: Bielefeld, Vienna
2006 10k: Hvar 10k: Budapest
2005 10k: H.Novi-2
2004 10k: Herceg Novi

ITF: 8 (4-4)
Kat Datum Turnir Podloga Protivnica Rezultat
10k 03-10-2005 Serbia and Montenegro Herceg Novi Šljaka Slovenia Tina Obrež 6(4)–7, 6–2, 4–6
10k 10-04-2006 Croatia Hvar Šljaka Bosnia and Herzegovina Dijana Stojić 6–2, 6–1
10k 21-05-2006 Hungary Budapest Šljaka Hungary Katalin Marosi 4–6, 5–7
10k 27-03-2007 Croatia Dubrovnik Šljaka Spain Berta Morata Flaquer 6–1, 3–6, 6–1
10k 22-10-2007 Croatia Dubrovnik Šljaka France Samantha Schoeffel 0–6, 7–6(5), 6–1
10k 08-06-2009 Hungary Budapest Šljaka Hungary Virág Németh 4–6, 7–6(3), 6–4
10k 03-08-2009 Austria Vienna Šljaka Czech Republic Lucie Kriegsmannová 4–6, 7–6(7), 5–7
10k 26-10-2010 Croatia Dubrovnik Šljaka Slovakia Klaudia Boczova 3–6, 5–7

 

Parovi: 20 (12-8)
Kat Datum Turnir Podloga Partnerka Protivnice Rezultat
WTA: 1 (0-1)
Tier III 14-07-2008 Austria Bad Gastein Šljaka Bulgaria Sesil Karatantcheva Czech Republic Andrea Hlaváčková
Czech Republic Lucie Hradecká
3–6, 3–6
ITF: (12-7)
10k 30-05-2004 Serbia and Montenegro Palić Šljaka Serbia and Montenegro Karolina Jovanović Serbia and Montenegro Ana Četnik
Serbia and Montenegro Ljiljana Nanušević
W/O
10k 19-07-2005 Serbia and Montenegro Palić Šljaka Serbia and Montenegro Karolina Jovanović Serbia and Montenegro Tatjana Ječmenica
France Ana-Maria Zubori
6–1, 6–4
10k 03-10-2005 Serbia and Montenegro Herceg Novi-2 Šljaka Serbia and Montenegro Vanja Ćorović Serbia and Montenegro Miljana Adanko
Slovenia Tina Obrez
5–7, 6–4, 6–2
10k 21-05-2006 Hungary Budapest Šljaka Romania Antonia-Xenia Tout United Kingdom Naomi Cavaday
United Kingdom Georgie Gent
6–1, 6–2
10k 25-09-2006 Hungary Szeged Šljaka Romania Antonia-Xenia Tout Netherlands Talitha De Groot
Czech Republic Lucie Makrlikova
6–3, 6–3
10k 27-03-2007 Croatia Dubrovnik Šljaka Serbia Karolina Jovanović Croatia Mirna Marinović
Bosnia and Herzegovina Jelena Stanivuk
5–1, RET
10k 03-04-2007 Croatia Cavtat Šljaka Serbia Karolina Jovanović Russia Anastasia Poltoratskaya
Croatia Ana Savić
1–6, 1–6
10k 09-07-2007 Serbia Prokuplje-2 Šljaka Serbia Neda Kozić Slovakia Klaudia Boczova
Finland Katarina Tuohimaa
6–4, 7–5
10k 28-08-2007 Austria Portschach Šljaka Slovenia Taja Mohorcic Austria Stefanie Haidner
Austria Eva Hoch
2–6, 2–6
10k 04-09-2007 Bosnia and Herzegovina Brčko Šljaka Serbia Neda Kozić Slovakia Katarina Poljakova
Croatia Petra Sunic
6–3, 6–2
10k 15-10-2007 Croatia Dubrovnik-2 Šljaka Serbia Miljana Adanko France Emilie Bacquet
France Samantha Schoeffel
6–3, 6–3
10k 22-10-2007 Croatia Dubrovnik-3 Šljaka Serbia Miljana Adanko Bulgaria Biljana Pawlowa-Dimitrova
Belgium Soetkin Van Deun
W/O
10k 06-04-2009 Croatia Šibenik Šljaka Serbia Teodora Mirčić Slovenia Tina Obrez
Slovenia Mika Urbancic
6–0, 6–3
10k 18-05-2009 Romania Craiova Šljaka Romania Simona Matei Bulgaria Tanya Germanlieva
Bulgaria Dessislava Mladenova
6–4, 1–6, 7–10
10k 12-10-2009 Croatia Dubrovnik Šljaka France Emilie Bacquet Slovakia Michaela Honcova
Slovakia Karin Morgosova
4–6, 6–3, 6–10
10k 03-05-2010 Germany Wiesbaden Šljaka Serbia Barbara Bonić Netherlands Quirine Lemoine
Netherlands Marlot Meddens
6–2, 6–2
10k 30-08-2010 Croatia Osijek Šljaka Croatia Petra Sunic Hungary Reka-Luca Jani
Czech Republic Martina Kubicikova
1–6, 1–6
25k 13-09-2010 Croatia Zagreb Šljaka Argentina Mailen Auroux Croatia Ani Mijacika
Croatia Ana Vrljic
7–5, 5–7, 7–5
10k 18-10-2010 Croatia Dubrovnik Šljaka Romania Elora Dabija Romania Raluca Elena Platon
Romania Ingrid Radu
6–1, 1–6, 4–6