Naredna nedelja

Turniri od 25.03. – 31.03.

Ove nedelje nema turnira
MAJAMI 2019

CASINO ADMIRAL TROPHY, Marbella, Spain, 46.600, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) MORONI, Gian Marco (ITA)
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/(WC)
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
KRAWIETZ, Kevin (GER)/
MIES, Andreas (GER)(1)
OPEN HARMONIE MUTUELLE, St. Brieuc, France, 46.600, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) GRENIER, Hugo (FRA, WC)

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije 25-26.3.
1/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, 11) slobodan
2/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, 11) DAGNINO, Paolo (ITA, 6)
Glavni žreb
*Miljan ZEKIĆ
Istarska rivijera, Opatija, Croatia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije 25-26.3.
1/2. kolo PETRONIJEVIĆ. Uroš (SRB, WC) ŠABANOV, Matej (CRO, 2)
DALJEV, Pavle (SRB) ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE, 4)
JANDRIĆ, Darko (SRB, 11) ZMAK, Deni (CRO, WC)
Glavni žreb
*Goran MARKOVIĆ (?)
Soho Square, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
*Marko MILADINOVIĆ
M15 Tel Aviv, Israel, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije 25-26.3.
1/2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) SELECKY, Michal (SVK, 7)
Glavni žreb
*Marko TEPAVAC
University of Tsukuba MEIKEI Open Tennis, Tsukuba, Japan, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
Cancun Tennis Bowl, Cancun, Mexico, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije 25-26.3.
* 1 Alt
Glavni žreb
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb

ENGIE Open de Seine et Marne, Croissy-Beaubourg, France, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
ACT Clay Court International #2, Canberra, Australia, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
Soho Square Egypt W15 week 10, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije 25.3.
1/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) VISSCHER, Stephanie J. (NED, 3)
Glavni žreb
W15 Tel Aviv, Israel, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
*Tamara ČUROVIĆ, Tamara MALEŠEVIĆ (?)
Cancun Tennis Bowl, Cancun, Mexico, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije 25-26.3.
* 1 Alt
Glavni žreb
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije 25-26.3.
1/2. kolo LJUBIĆ, Mija (SRB) MIKHAYLOVA, Victoria (RUS, 5)
Glavni žreb
*Draginja VUKOVIĆ

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Raipur ITF Juniors, Raipur, India, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVIĆ, Andrej (SRB) BAGADE, Prasanna P. (IND, 7)
Nurcan Sertkaya Cup, Antalya, Turkey, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo DAŠIĆ, Lav (SRB) DANIELSON, Ludvig (SWE) 6-4 1-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) slobodna
2/3. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) SCHMITS, Astrid (BEL) 6-3 6-1
3/3. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) MARTINEZ J., Silvia (ESP) 6-1 6-3
Glavni žreb
1. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, Q) IORDACHE, Alexandra (ROU, Q)
ITF Junior Sousse, Sousse, Tunisia, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo TEBOUL, Luca (SRB, 3) GMATI, Mohamed R. (TUN) 6-2 6-4
2/3. kolo TEBOUL, Luca (SRB, 3) ZRIBI, Rayen (TUN, WC)
Glavni žreb
JUNIORKE
Glavni žreb
China Junior 6, Chengdu, China, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo BALJ, Aleksandar (SRB) LI, ChengLin (CHN) 0-6, ret.
Glavni žreb
Copa Palmas del Caribe, Bayamon, Puerto Rico, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
*Tara GANČEV

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate singla i od POLUFINALA dubla

IRAKLIO O.A.A., Iraklio, Greece, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Petar Marković
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Leontina Stojanović (8)
35. Memorial Slavoj Greblo, Vrsar, Croatia, U12, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Ognjen Milić (WC), Aleksa Mirković, Pavle Ćopić, Vuk Kruščić
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Stela Džimović
Glavni žreb
1. kolo: Mia Milisavljević (Q), Jana Premović, Aleksandra Stevanović, Teodora Kostović