Naredna nedelja

Turniri od 28.01. – 03.02.

DAVIS CUP, Tashkent, Uzbekistan, Kvalifikacije, tvrda podloga
TSS 1-2.2. Satnica ATP forum
SRBIJA – UZBEKISTAN
Petak, 1.2. singl 1 singl 1
singl 2 singl 2
Subota, 2.2. dubl dubl
singl 3 singl 3
singl 4 singl 4

St.Peterburg Ladies Trophy, St. Petersburg, Russia, WTA Premier, €823.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
*
Glavni žreb
*Olga DANILOVIĆ (WC, ?)
Dubl
*

CLEVELAND OPEN, Cleveland, OH, USA, $81.240, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Alternative
*
Glavni žreb
*Miomir KECMANOVIĆ, Danilo PETROVIĆ
OPEN QUIMPER BRETAGNE OCCIDENTALE, Quimper, France, 46.600, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Alternative
*
Glavni žreb
*Nikola MILOJEVIĆ

Midtown Weston Men’s 25K, Weston, FL, USA, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Alt: Milan RADOJKOVIĆ
Glavni žreb
M15 Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
*Alt: Luka STOJANOVIĆ, Stefan CIZELJ-ŽIVKOVIĆ
Glavni žreb
CALVIA ITF WORLD TENNIS TOUR, Palmanova, Spain, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Alt: Luka STOJANOVIĆ
Glavni žreb
Magic Hotel Tournament, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
*Alt: Luka STOJANOVIĆ
Glavni žreb
GD Tennis Cup, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Goran MARKOVIĆ + Alt: Pavle DALJEV, Luka STOJANOVIĆ
Glavni žreb
*Dejan KATIĆ

DOW TENNIS CLASSIC, Midland, MI, USA, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
*Jovana JAKŠIĆ
Glavni žreb
*
JODHPUR OPEN, Jodhpur, India, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
*Alt: Mihaela ĐAKOVIĆ
Glavni žreb
*Bojana MARINKOVIĆ
Soho Square Egypt W15 week 2, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
*Alt: Lidija SAMARDŽIĆ
Glavni žreb
RAFA NADAL ACADEMY By MOVISTAR WOMEN’S II, Manacor, Spain, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Alt: Elena GEMOVIĆ, Tara GANČEV, Mija LJUBIĆ
Glavni žreb
Magic Hotel Tournament, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
*Alt: Tamara MILOŠEVIĆ, Lidija SAMARDŽIĆ, Mija LJUBIĆ
Glavni žreb
*Draginja VUKOVIĆ
GD Tennis Cup, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Alt: Senka DELETIĆ, Mija LJUBIĆ
Glavni žreb

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

7th Nairobi International Junior Championships, Nairobi, Kenya, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
*Andrej JOVANOVIĆ
Glavni žreb
*
Stavanger ITF 2019, Stavanger, Norway, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
*Luca TEBOUL
Glavni žreb
Al-Solaimaneyah ITF Junior Tournament, Cairo, Egypt, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
*Milan MACURA, Dušan TRUNIĆ
Glavni žreb
ITF Junior FTT 2, Tunis, Tunisia, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
*Mihailo POPOVIĆ (1), Kristijan JUHAS (2) + Alt: Lazar DANIĆ
Glavni žreb
*
JUNIORKE
Kvalifikacije
*Alt: Darja ŠUVIRDENKOVA
Glavni žreb
*Anđela SKROBONJA, Elena MILOVANOVIĆ
Magnolia Cup, Szczecin, Poland, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
*Alt: Jovan POZNAN
Glavni žreb
JUNIORKE
Glavni žreb
*Nikol PALEČEK

2019 TENNIS WINTER CUPS by HEAD, Varna, Bulgaria, U16, Kvalifikacije, tvrda podloga
1-3.2. Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Zone A: Bulgaria, Great Britain, Moldova, Montenegro, SERBIA, Slovakia, Spain and Turkey
2019 TENNIS WINTER CUPS by HEAD, Lousada, Portugal, U16, Kvalifikacije, tvrda podloga
1-3.2. Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Zone B: France, Israel, Italy, Luxembourg, Portugal, SERBIA, Slovenia and Spain
2019 TENNIS WINTER CUPS by HEAD, Leeuwarden, Netherlands, U14, Kvalifikacije, tepih
1-3.2. Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Zone D: Belarus, Estonia, Netherlands, Romania, Russia, SERBIA and Turkey
2019 TENNIS WINTER CUPS by HEAD, Plovdiv, Bulgaria, U14, Kvalifikacije, tvrda podloga
1-3.2. Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Zone A: Bulgaria, Netherlands, Norway, Romania, SERBIA, Spain, Sweden and Turkey