Naredna nedelja

Turniri od 28.08 – 03.09.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
US OPEN 2017

TORNEO CITTA DI COMO, Como, Italy, 43.000, šljaka
Satnica ATP forum
Alternative
*Danilo PETROVIĆ, Peđa KRSTIN, Miljan ZEKIĆ
Glavni žreb
*Filip KRAJINOVIĆ

XIXO Kecskemét Open, Kecskemet, Hungary, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Lazar VOJINOVIĆ, Ognjen VASILJEVIĆ + (Alt) Stevan BOGDANOVIĆ, Nikola PILIPOVIĆ
Glavni žreb
*Milan DRINIĆ
Toyota Koszalin Open, Koszalin, Poland, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*
Glavni žreb
*Marko TEPAVAC
ZLATIBOR OPEN,  Zlatibor, Serbia, $15.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
*Goran MARKOVIĆ, Darko JANDRIĆ, Miloš NIKOLIĆ, Luka ILIĆ, Dušan RAJIĆ, Rajko MLADENOVIĆ, Boris BUTULIJA, Miloš RADENKOVIĆ, Đorđe RADAN, Miloš DABIĆ, Dušan MILOJEVIĆ, Marko PAVLOVIĆ, Boris ŽIVKOVIĆ, Aleksa ĐERKOVIĆ, Đorđe JANAČKOVIĆ, Aleksa ĐORĐEVIĆ, Aleksandrar JOČIĆ, Bogdan BAJIĆ, Nikola VASIĆ, Petar PJEVČEVIĆ, Goran ŽIVOTIĆ, Nemanja TOŠIĆ  + 21 (Alt)
Glavni žreb
*Dejan KATIĆ
FOCUS Tennis Only open 2017,  Schoonhoven, Netherlands, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Vuk TRBOJEVIĆ
Glavni žreb
*

Ladies Open Dunakeszi, Dunakeszi, Hungary, $60.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Natalija KOSTIĆ + (Alt) Barbara BONIĆ, Aleksandra STOŠIĆ, Anamarija STEVANOVIĆ, Mila MEJIĆ, Kristina KOSTIĆ, Jovana VUKOVIĆ, Jelena POLOVINA, Dunja STAMENKOVIĆ
Glavni žreb
*Dejana RADANOVIĆ
MAMAIA IDU TROPHY – COMVEX,  Mamaia, Romania, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Bojana MARINKOVIĆ, Ana KUNIĆ
Glavni žreb
*
PENTA TRADING Rícany open 2017,  Ricany, Czech Republic, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*(Alt) Jovana PERIĆ, Anastassia PANTELIĆ, Anamarija STEVANOVIĆ
Glavni žreb
*Tamara ČUROVIĆ
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Milica VUJOVIĆ, Tamara MILOŠEVIĆ
Glavni žreb
*Kristina OSTOJIĆ

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Les Internatinaux de Tennis Junior Banque Nationale du Canada, Quebec, Canada, G1, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
*Marko MILADINOVIĆ
JUNIORKE
Glavni žreb
*Olga DANILOVIĆ, Draginja VUKOVIĆ
1° Open Junior ITF – ATV 2016, Vina Del Mar, Chile, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
*Milijana PETROVIĆ
Hyderabad ITF Juniors, Hyderabad, India, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
*Alt: Mia VUČKOVIĆ
Glavni žreb
Herodotou Tennis Academy ITF U18, Larnaca, Cyprus, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
*Alt: Stefan IVIĆ
Glavni žreb
*Tadija RADOVANOVIĆ
JUNIORKE
Kvalifikacije
*Andrijana SIMOVIĆ
Glavni žreb
Tennis Club Bucuresti Trophy, Bucuresti, Romania, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
*Mija LJUBIĆ
Pancevo International, Pančevo, Srbija, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
*Mihailo POPOVIĆ, Viktor JOVIĆ, Andrija PAVLOVIĆ, Kristijan JUHAS, Aleksa ĆIRIĆ, Stefan SUVAJAC, Luka STOJANOVIĆ, Luka JANKOVIĆ, Mihajlo DROBNJAKOVIĆ, Relja ESKIĆ, Nemanja ŠUBANOVIĆ + 22 Alt
Glavni žreb
JUNIORKE
Kvalifikacije
*Nevena SOKOVIĆ, Doroteja JOKSOVIĆ, Elena GEMOVIĆ, Jovana VUKOVIĆ, Mila SARIĆ, Tamara MALEŠEVIĆ, Aleksandra STANKOVIĆ, Mihaela ĐAKOVIĆ, Elena MILOVANOVIĆ, Jovana SAMOČETA + 24 Alt
Glavni žreb
*Anđela SKROBONJA
Hungarian Open, Budapest, Hungary, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
*Adam KOVAČ
Glavni žreb
JUNIORKE
Glavni žreb
*Jana BOJOVIĆ
22. Slovenian Junior Open 2017, Domzale, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
*Alt: Stefan KALAFATIĆ, Lazar MILIĆEVIĆ
Glavni žreb
*Sabit ŠUNTIĆ, Vanja DOBRNJAC

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

BOHDAN TOMASZEWSKI CUP, Warszawa, Poland, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
*Luka Stefanović
Léo Cup, Brussels, Belgium, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
*Nikola Vidojković
JUAN FUSTER ZARAGOZA, Benidorm (Alicante), Spain, U14, C2, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
*Marko Topo
Budaors cup, Budaors, Hungary, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
*Vanja Petrov, Stefan Malbaša, Marko Jovanović
Glavni žreb
*Oliver Sabo Rac, Filip Mandović
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
*Jovana Nikolić, Paula Hrnčić
Glavni žreb
*Iva Šepa, Natalija Nikolić
Oradea junior Trophy, Oradea, Romania, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
*Vuk David Stramput, Aleksa Vasić (WC)
Glavni žreb
*Nikola Zekić
SZCZAWNO OPEN 2017, Szczawno Zdroj, Poland, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
*Darja Šuvirdenkova