Naredna nedelja

Turniri od 24.09 – 30.09.

CHENGDU OPEN, Chengdu, China, ATP 250, $1.183.360, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
*Miomir KECMANOVIĆ
Glavni žreb
*
Dubl
*
SHENZHEN OPEN, Shenzhen, China, ATP 250, $800.320, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
*
Glavni žreb
*Dušan LAJOVIĆ,  Viktor TROICKI
Dubl
*

DONGFENG MOTOR WUHAN OPEN, Wuhan, China, WTA Premier 5, $2.746.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
*
Glavni žreb
*Aleksandra KRUNIĆ
Dubl
*
TASHKENT OPEN, Tashkent, Uzbekistan, WTA International, $250.000, podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
*Dejana RADNOVIĆ, Ivana JOROVIĆ
Glavni žreb
*Olga DANILOVIĆ, Bojana JOVANOVSKI PETROVIĆ
Dubl
*

WELLS FARGO TIBURON CHALLENGER, Tiburon, CA, USA, $100.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Alternative
*
Glavni žreb
*Peđa KRSTIN
OPEN dORLEANS, Orleans, France, 127.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Alternative
*
Glavni žreb
*

Santa margherita di Pula, Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
* Alt: Milan RADOJKOVIĆ
Glavni žreb
*Miljan ZEKIĆ, Marko MILADINOVIĆ
ATCL MEN’S FUTURE 2018, Jounieh, Lebanon, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Sabit ŠUNTIĆ
Glavni žreb
Copa Club de Tenis La Paz, La Paz, Bolivia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
*Goran MARKOVIĆ
Shymkent Open, Shymkent, Kazakhstan, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Boris BUTULIJA, Luka MARKOVIĆ
Glavni žreb
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Arsenije ZLATANOVIĆ + Alt: Miloš NIKOLIĆ, Luka JABLANOVIĆ
Glavni žreb
*Dejan KATIĆ

Valencia $60,000, Valencia, Spain, $60.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
*Nina STOJANOVIĆ
Central Coast Pro Tennis Open, Templeton, CA, USA, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
*Jovana JAKŠIĆ
Óbidos Ladies Open – Championship, Obidos, Portugal, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
*Natalija KOSTIĆ
Anning $15,000, Anning, China, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Tijana NIKOLIĆ
Glavni žreb
Egypt F20 Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
*Dejana MILENKOVIĆ
Glavni žreb
*Jovana BABIĆ
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
*Barbara BONIĆ
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
*Aleksandra STANKOVIĆ, Andrijana STOILKOVIĆ
Glavni žreb
LG Cup, Chornomorsk, Ukraine, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
*Bojana MARINKOVIĆ, Tamara ČUROVIĆ

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Santa Marina Junior Cup, Sozopol, Bulgaria, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
Cosmote Mytiliene Junior Cup 2018, Mytilene, Greece, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
*Tamara ERAKOVIĆ
Liberation Day of Niksic tournament, Nikšić, Montenegro, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
*Stefan POPOVIĆ, Mihailo DROBNJAKOVIĆ, Matija ŽUGIĆ, Dušan TRUNIĆ, Boris STOJANOVIĆ, Viktor STOJANOVIĆ + 10 Alt
Glavni žreb
*Nikola JEVTIĆ, Andrija JEVTIĆ, Nikola KIJAC, Mihailo RADOSAVLJEVIĆ, Relja ESKIĆ, Ognjen PAVLOVIĆ, Sava RADOVIĆ
JUNIORKE
Kvalifikacije
*Mina OBRADOVIĆ, Anđela VUKČEVIĆ, Anastasija RADOJEVIĆ, Anđelka ANDRIĆ, Senka DELETIĆ, Fatma IDRIZOVIĆ
Glavni žreb
*Emilija KOJČIĆ, Anđela LOPIČIĆ, Teodora VUJIČIĆ, Tara DAKIĆ, Andrijana BRKIĆ, Doroteja PETROVIĆ
Internacionales de Majadahonda, Madrid, Spain, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
*Tara GANČEV
Losinj Junior Cup, Veli Losinj, Croatia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
*Mihailo POPOVIĆ, Kristijan JUHAS, Stefan IVIĆ, Lazar MILIĆEVIĆ
JUNIORKE
Kvalifikacije
*Andrea MRVIĆ 2/3.k.
Glavni žreb
*Anđela JOCOVIĆ, Jelena KOVAČ

Ove nedelje nema juniorskih TE turnira