MIOMIR KECMANOVIĆ

OSNOVNI PODACI
Datum rođenja 31.08.1999.
Mesto rođenja Beograd, Srbija
Mesto boravka Brejdenton, SAD
Profesionalno igra za/od SRB / 2015.
IGRA
Visina/Težina
Forhend/Bekhend Desna / Dvoručni
NAJBOLJI PLASMANI
Pojedinačni 133. (05.11.2018.)
Parovi 469. (05.11.2018.)
Juniori 1. (21.11.2016.)
TE U16/U14 1. (2015.)/1. (2013.) 
TITULE/FINALA
Pojedinačno ATP
Parovi ATP
Pojedinačno ITF+CH 4/7
Parovi ITF+CH 1/2
  – 
wtaITFwwwFACEBOOKTWITTERg+insta

 

Uskoro… 

Uskoro…

Poslednji put uređivano: 29.05.2017.
POBEDE I PORAZI
2013 2014 2015 2016 2017 #
PO KATEGORIJAMA 
ITF ITF/CH 2 7 18 27 52
1 5 9 8 22
wta ATP/GS  – 2 2
 – 2 2
fed DK 0
0
PO PODLOGAMA
Tvrda (N)
Tvrda (D)
Šljaka (N)   5
  1
Šljaka (D)
Trava (N)
Tepih (D)
UKUPNO
Pobede  2 0 7 18 29 56
Porazi  1 0 5 9 10 25
Statistika podrazumeva sve WTA, CH i ITF mečeve sa kvalifikacijama, kao i sve mečeve FED kupa.
*pobede i porazi koji su bili rezultat predaje pre meča (walk over) ne računaju se u zbir

Poslednji put uređivano 29.05.2017.
TURNIRI/SEZONE 2013 2014 2015 2016 2017 #
PLASMANI ATP/GS
Igrao turnira  2 2
Četvrtfinala 0 0
PLASMANI ITF/CH
Igrao turnira  1 0 5 9 10 23
Četvrtfinala 0 0 1 7 5 11
Polufinala 0 0 0 1 4 4
Finala 0 0 0 1 4 3
Titula 0 0 0 0 3 2
PLASMAN NA ATP LISTI
Najviši 1332 792 391 391
Najniži 1907 1359 802
Na kraju sezone 1350 798   798
NKS – parovi 998   919
Sezone 2015 2016 2017 3
GOD TITULE FINALA Polufinala Četvrtfinala Igrao
2017 15k: Sanrajz, Antalija, Avr  15k:Antalija  50k: San Luis 10
2016 10k: Orindž Park 10k: Faunten Veli, Irvin, Tampa,
Boka Raton, Sombor, Novi Sad
9
2015  10k: Laguna Najdžel 5

* UK. 8: 5–3CH 3: 2-1ITF 5: 3-2 G R1* R2*  ↑ ↓ 
 ■  29–10–2018 75k China Shenzhen-2 Slovenia Blaž Kavčić 6–2 2–6 6–3 𝟚𝟝 162 224  ⇧
 ■  22–10–2018 50k China Liuzhou Moldova Radu Albot 2–6 6–4 3–6 𝟚𝟟 149 89 ⇩ 
 ■  23–10–2017 50k China Suzhou Moldova Radu Albot 6–4 6–4 𝟚𝟘 294 113  ⇧
 ■  19–06–2017 15k Belgium Havre Belgium Christopher Heyman 6–4 3–6 6–2 𝟚𝟟 392 469  ⇧
 ■  29–05–2017 15k Turkey Antalya-21 Belgium Julien Cagnina 3–6 4–6 𝟙𝟡 466 623 ⇩ 
 ■  22–05–2017 15k Turkey Antalya-20 Italy Alessandro Petrone 6–0 6–4 𝟙𝟞 461 699  ⇧
 ■  16–01–2017 15k USA Sunrise Sweden Christian Lindell 6–2 6–2 𝟙𝟞 801 410  ⇧
 ■  18–04–2016 10k USA Orange Park Canada Denis Shapovalov 5–7 6–2 6-76 𝟛𝟛 1216 450 ⇩ 

Dubl: ITF 2 (1-1)
02.05.16 10k USA Tampa Germany J.Luetjen Š Ecuador G.Escobar Ecuador R.Quiroz 4:6 6:74
25.04.16 10k USA Vero Beach Germany J.Luetjen Š USA D.Baughman USA A.Reed 6:1 5:7 10:8

 

POJEDINAČNO: 16 (10-6)
Datum K Turnir Podloga Protivnik Rezultat
15-03-2014 G4 Rezultat slika  Gvatemala Siti Tvrda Rezultat slika  Kristijan Kargil 6-1 6-3
20-04-2014 G4 France Gosie Tvrda Spain Nikolas Moreno 6-4 6-4
27-04-2014 G4 Flag of Trinidad and Tobago Port of Spejn Tvrda Rezultat slika Rašid Keri 57 61 76(1)
04-05-2014 G4 USA Koral Gejbls Šljaka Russia Aleksej Aleščev 6-0 6-0
11-05-2014 G4 USA Delrej Bič Šljaka USA Alfredo Perez 4-6 5-7
14-07-2014 G4 USA Haverford Trava USA Majls Šalet 6-1 6-3
06-06-2014 G2 Czech Republic Plzen Šljaka India Sumit Nagal 5-7 5-7
10-01-2015 G1 Rezultat slika  Kofi Boul, San Hoze Šljaka Norway Kasper Rud 4-6 6-2 4-6
05-04-2015 G1 USA Karson Tvrda USA Vilijam Blumberg 2-6 4-6
25-08-2015 GA USA ORINDŽ BOUL, Brejdenton Šljaka (Z) Greece Stefanos Cicipas 63 26 76(5)
27-08-2016 G1 USA Koledž Park Tvrda USA Oliver Kraford W/O
11-09-2016 GA USA US OPEN, Njujork Tvrda Canada Feliks Ože Aliasim 3-6 0-6
22-10-2016 GA Japan OSAKA Tvrda Japan Josuke Vatauki 6-2 3-6 2-6
19-11-2016 GA Spain MEKSIKO SITI Šljaka USA Duarte Vale 6-3 6-0
03-12-2016 G1 USA Edi Her Šljaka Canada Bendžamin Suguin 6-2 6-1
09-12-2016 GA USA ORINDŽ BOUL, Brejdenton Šljaka (Z) China Jibing Vu 6-3 6-1

 

PAROVI: 
Datum K Turnir Podloga Partner Protivnice Rezultat

2 0 1 7 Šljaka 47:15 Tvrda 9:6 Uk. 56-21 Tb 8-4 Arhiva
Top5: R.Albot 113 ♦ H.Laaksonen 117 ♦ S.Kozlov 133 ♦ M.Bašić 160 ♦ C.Hemery 176

30.10. Shenzhen-2, China, CH 75K R=209
1.k. Serbia Danilo Petrović 251 6:2, 1:6, 4:6
23.10. Suzhou, China, CH 50K R=294
𝗧 Moldova Radu Albot (3) 113 6፡4, 6፡4 +80
PF China Ze Zhang (8) 221 7:6(1), 6:3 NETekst
ČF China Di Wu (9) 234 6:3, 6:1
2.k. Japan Hiroki Moriya 388 6:3, 6:2
1.k. France Calvin Hemery (6) 176 6:2, 6:1
16.10. Ningbo, China, CH 125K R=299
1.k. Japan Yosuke Watanuki (Q) 430 6:4, 2:6, 6:7(5)
02.10. Santa Margherita di Pula-11, Italy, 25k R=299; (2)
ČF Italy Gianluca Di Nicola (WC) 665 6:3, 2:6, 3:6 +3
2.k. Romania Andrei Stefan Apostol (Q) 1139 6:0, 6:0
1.k. Canada Samuel Monette 529 6:2, 3:6, 6:0
25.09. Santa Margherita di Pula-10, Italy, 25k R=309; (2)
ČF Italy Lorenzo Sonego (5) 440 5:7, 4:6 +3
2.k. Brazil Wilson Leite 726 7:5, 6:3
1.k. Serbia Filip Tomanić (Q) 6:0, 6:1
18.09. Santa Margherita di Pula-9, Italy, 25k R=308; (2)
PF Italy Andrea Basso (4) 367 4:6, 2:6 +8
ČF Italy Lorenzo Sonego (7) 440 6:3, 4:6, 7:5
2.k. Italy Gian Marco Moroni (WC) 844 6:1, 6:3
1.k. Italy Giovanni Fonio (WC) 951 6:3, 6:1
11.09. Banja Luka, BiH, CH 50K R=309
1.k. Spain Carlos Taberner 275 4:6, 3:6
07.08. Jinan, China, CH 125K R=326
2.k. Chinese Taipei Yen-Hsun Lu (1) 70 0:6, 4:6 +9
1.k. New Zealand Finn Tearney 471 1:0, ret.
31.07. Chengdu, China, CH 100K R=343
ČF Chinese Taipei Yen-Hsun Lu (1) 89 6:7(8), 0:3, ret. +18
2.k. China Zhizhen Zhang (WC) 497 6:3, 6:3
1.k. Australia Dayne Kelly 319 6:4, 7:5
17.07. Astana, Kazakhstan, CH 125K R=345
1.k. South Korea Duckhee Lee (4) 153 6:1, 6:7(4), 3:6
26.06. Arlon, Belgium, 25k R=393; (4, JE)
PF France Axel Michon (2) 311 6:4, 1:6, 4:6 + 8
ČF France Geoffrey Blancaneaux 474 7:6(5), 7:5
2.k. France Constant De la Bassetiere (Q) 1340 6:2, 6:2
1.k. France Louis Chaix 907 6:1, 6:4
19.06. Havre, Belgium, 15k R=392; (2)
T Belgium Christopher Heyman (3) 469 6:4, 3:6, 6:2 +18
PF Spain Nicola Kuhn (4) 518 1:6, 6:3, 6:1 NETekst
ČF Belgium Julien Cagnina (6) 524 6:2, 4:6, 7:6(2)
2.k. Switzerland Raphael Baltensperger 985 6:1, 6:2
1.k. Germany Johann Willems 870 2:6, 6:4, 6:1
29.05. Antalya-21, Turkey, 15k R=466; (7)
F Belgium Julien Cagnina 623 3:6, 4:6 +10
PF Russia Ivan Nedelko (3) 343 6:4, 7:6(4) NETekst
ČF Russia Ivan Gakhov (2) 327 6:4, 6:2
2.k. Turkey Cengiz Aksu (WC) 6:1, 6:7(3), 7:6(2)
1.k. Spain Carlos Boluda-Purkiss 640 7:5, 6:2
22.05. Antalya-20, Turkey, 15k R=461; (3)
T Italy Alessandro Petrone (5) 699 6:0, 6:4 +18
PF Canada Pavel Krainik 1147 6:2, 6:4 NETekst (1, 2)
ČF Germany Mats Rosenkranz (Q) 1284 6:1, 6:2
2.k. Argentina Manuel Pena Lopez 1042 6:4, 6:4
1.k. Romania George Botezan 1059 6:4, 6:3
01.05. Istanbul, Turkey, ATP 250 R=460; (WC)
2/2.k.KV Germany Daniel Brands (8) 208 4:6, 4:6 +6
Bosnia and Herzegovina Mirza Bašić (2) 160 6:2, 6:1
17.04. Sarasota, US, CH 75K R=476; (SE)
2.k. Switzerland Henri Laaksonen (7) 114 3:6, 0:6 +8
1.k. USA Mackenzie McDonald (WC) 229 6:1, 6:2
10.04. San Luis Potosi, Mexico, CH 50K R=608; (WC)
PF Spain Adrian Menendez-Maceiras (8) 206 3:6, 4:6 +29
ČF El_Salvador Marcelo Arevalo (7) 212 6:4, 6:3 NETekst
2.k. Ecuador Emilio Gomez 275 6:1, 4:6, 6:3 NETekst
1.k. USA Stefan Kozlov (3) 135 6:2, 7:5
03.04. Panama City, Panama, CH 50K R=609; (WC)
1.k. Argentina Horacio Zeballos (1) 86 6:2, 4:6, 2:6
20.03. Miami, (M) R=651; (WC)
2/2.k.KV Slovakia Lukas Lacko (11) 114 3:6, 2:6 +8
Switzerland Henri Laaksonen (22) 117 6:2, 6:4
27.02. Orlando-2, USA, 15k R=657
2.k. Argentina Andrea Collarini (7) 383 5:7, 6:7(4) +1
1.k. Venezuela Ricardo Rodriguez (Q) 769 6:3, 7:6(2)
20.02. Indian Harbour Beach, USA, 15k R=656
2.k. Germany Dominik Koepfer (7) 481 4:6, 5:7 +1
1.k. USA Mark Oljaca 6:3, 6:2
13.02. Orlando, USA, 15k R=651; (Q)
1.k. Bolivia Hugo Dellien 625 1:6. 3:6
Kv. South Africa Lance Cohen 6:2, 6:0 (2)
Portugal Duarte Vale 1771 6:2, 6:3
USA Jonathan Prince 6:0, 6:1
USA Jack Vance 6:1, 6:1
30.01. Palm Coast, USA, 15k R=662; (Q)
1.k. Brazil Fabiano De Paula 728 1:6. 4:6
*Kv. Ecuador Diego Hidalgo (11) 1477 6:3, 6:4 R=801; (1)
USA Lukas Grief 6:0, 6:2
USA Joseph Van Deinse 6:0, 6:0
23.01. Weston, USA, 15k R=801, (SE)
1.k. Germany Peter Torebko (4) 409 5:7, 3:6
16.01. Sunrise, USA, 15k R=801; (Q)
T Sweden Christian Lindell (5) 410 6:2, 6:2 +18
PF Hungary Peter Nagy 428 6:3, 6:2 NETekst (1, 2)
ČF Canada Filip Peliwo 512 7:6(3), 1:6, 6:3
2.k. Spain Jaume Pla Malfeito 545 6:4, 1:6, 7:6(5)
1.k. Japan Yusuke Takahashi (7) 421 6:1, 6:2
Kv. USA Vasil Kirkov 1070 6:1, 6:1 R=802; (12)
United Kingdom Aswin Lizen 6:1, 6:2
Russia Ivan Kalinin 1857 6:2, 6:1
Argentina Alan Cohen 1590 6:1, 6:1
Pobede (18) protiv višerangiranih označene prema vrsti podloge, porazi (7) od nižerangiranih