Miomir Kecmanović

Miomir Kecmanović
Datum rođenja:
Mesto rođenja:
Mesto boravka:
Visina:
Težina:
Igra:
Najbolji plasman-singl: 460 (24.04.2017.)
Najbolji plasman-dubl: 914 (24.04.2017.)
Najbolji plasman-juniorski: 1 (21.11.2016.)
ATP finala/titule-singl:
ATP CH-titule/finala:
ITF titule/finala: 2/3
ITF titule/finala-dubl: 1/2
Trener:
Oprema:
Reket:
Omiljena podloga:
Društvene mreže: facebook, twitter
Zvanična Prezentacija:

Rang na kraju sezone Singl Dubl
201x
201x

Pojedinačno: ITF 3 (2-1)
Kat Datum Turnir Podloga Protivnik Rezultat
15k 22–05–2017 Turkey Antalya-20 Šljaka Italy Alessandro Petrone 6–0, 6–4
15k 16–01–2017 USA Sunrise Šljaka Sweden Christian Lindell 6–2, 6–2
10k 18–04–2016 USA Orange Park Šljaka Canada Denis Shapovalov 5–7, 6–2, 6–7(6)

 

Parovi: ITF 2 (1-1)
Kat Datum Turnir Podloga Partner Protivnici Rezultat
10k 02–05–2016 USA Tampa Šljaka Germany Jonas Luetjen Ecuador Gonzalo Escobar
Ecuador Roberto Quiroz
4–6, 6–7(4)
10k 25–04–2016 USA Vero Beach Šljaka Germany Jonas Luetjen USA Deiton Baughman
USA Anderson Reed
6–1, 5–7, 10–8

2 0 1 7 Šljaka 4:5 Tvrda 40:11 Trava Dvor. Tb 7-3 Uk. 44-16 Arhiva
Top5 | H.Laaksonen 117 | S.Kozlov 133 | M.Bašić 160 | M.Arevalo 212 | M.McDonald 229 |

18.09. Santa Margherita di Pula-9, Italy, 25k R=
1.k.
11.09. Banja Luka, BiH, CH 50K R=309
1.k. Spain Carlos Taberner 275 4:6, 3:6
07.08. Jinan, China, CH 125K R: 326
2.k. Chinese Taipei Yen-Hsun Lu (1) 70 0:6, 4:6 +9
1.k. New Zealand Finn Tearney 471 1:0, ret.
31.07. Chengdu, China, CH 100K R: 343
ČF Chinese Taipei Yen-Hsun Lu (1) 89 6:7(8), 0:3, ret. +18
2.k. China Zhizhen Zhang (WC) 497 6:3, 6:3
1.k. Australia Dayne Kelly 319 6:4, 7:5
17.07. Astana, Kazakhstan, CH 125K R: 345
1.k. South Korea Duckhee Lee (4) 153 6:1, 6:7(4), 3:6
26.06. Arlon, Belgium, 25k R: 393; (4, JE)
PF France Axel Michon (2) 311 6:4, 1:6, 4:6 +6
ČF France Geoffrey Blancaneaux 474 7:6(5), 7:5
2.k. France Constant De la Bassetiere (Q) 1340 6:2, 6:2
1.k. France Louis Chaix 907 6:1, 6:4
19.06. Havre, Belgium, 15k R: 392; (2)
T Belgium Christopher Heyman (3) 469 6:4, 3:6, 6:2 +18
PF Spain Nicola Kuhn (4) 518 1:6, 6:3, 6:1 NETekst
ČF Belgium Julien Cagnina (6) 524 6:2, 4:6, 7:6(2)
2.k. Switzerland Raphael Baltensperger 985 6:1, 6:2
1.k. Germany Johann Willems 870 2:6, 6:4, 6:1
29.05. Antalya-21, Turkey, 15k R: 466, (7)
F Belgium Julien Cagnina 623 3:6, 4:6 +10
PF Russia Ivan Nedelko (3) 343 6:4, 7:6(4) NETekst
ČF Russia Ivan Gakhov (2) 327 6:4, 6:2
2.k. Turkey Cengiz Aksu (WC) 6:1, 6:7(3), 7:6(2)
1.k. Spain Carlos Boluda-Purkiss 640 7:5, 6:2
22.05. Antalya-20, Turkey, 15k R: 461, (3)
T Italy Alessandro Petrone (5) 699 6:0, 6:4 +18
PF Canada Pavel Krainik 1147 6:2, 6:4 NETekst (1, 2)
ČF Germany Mats Rosenkranz (Q) 1284 6:1, 6:2
2.k. Argentina Manuel Pena Lopez 1042 6:4, 6:4
1.k. Romania George Botezan 1059 6:4, 6:3
01.05. Istanbul, Turkey, ATP 250 R: 460, (WC)
2/2.k.KV Germany Daniel Brands (8) 208 4:6, 4:6 +6
1/2.k.KV Bosnia and Herzegovina Mirza Bašić (2) 160 6:2, 6:1
17.04. Sarasota, US, CH 75K R: 476, (SE)
2.k. Switzerland Henri Laaksonen (7) 114 3:6, 0:6 +8
1.k. USA Mackenzie McDonald (WC) 229 6:1, 6:2
10.04. San Luis Potosi, Mexico, CH 50K R: 608, (WC)
PF Spain Adrian Menendez-Maceiras (8) 206 3:6, 4:6 +29
ČF El_Salvador Marcelo Arevalo (7) 212 6:4, 6:3 NETekst
2.k. Ecuador Emilio Gomez 275 6:1, 4:6, 6:3 NETekst
1.k. USA Stefan Kozlov (3) 135 6:2, 7:5
03.04. Panama City, Panama, CH 50K R: 609 (WC)
1.k. Argentina Horacio Zeballos (1) 86 6:2, 4:6, 2:6
20.03. Miami, (M) R: 651, (WC)
2/2.k.KV Slovakia Lukas Lacko (11) 114 3:6, 2:6 +8
1/2.k.KV Switzerland Henri Laaksonen (22) 117 6:2, 6:4
27.02. Orlando-2, USA, 15k R: 657
2.k. Argentina Andrea Collarini (7) 383 5:7, 6:7(4) +1
1.k. Venezuela Ricardo Rodriguez (Q) 769 6:3, 7:6(2)
20.02. Indian Harbour Beach, USA, 15k R: 656
2.k. Germany Dominik Koepfer (7) 481 4:6, 5:7 +1
1.k. USA Mark Oljaca 6:3, 6:2
13.02. Orlando, USA, 15k R: 651, (Q)
1.k. Bolivia Hugo Dellien 625 1:6. 3:6
4/4.k.KV South Africa Lance Cohen 6:2, 6:0 (2)
3/4.k.KV Portugal Duarte Vale 1771 6:2, 6:3
2/4.k.KV USA Jonathan Prince 6:0, 6:1
1/4.k.KV USA Jack Vance 6:1, 6:1
30.01. Palm Coast, USA, 15k R: 662, (Q)
1.k. Brazil Fabiano De Paula 728 1:6. 4:6
4/4.k.KV Ecuador Diego Hidalgo (11) 1477 6:3, 6:4 R: 801, (1)
3/4.k.KV USA Lukas Grief 6:0, 6:2
2/4.k.KV USA Joseph Van Deinse 6:0, 6:0
23.01. Weston, USA, 15k R: 801, (SE)
1.k. Germany Peter Torebko (4) 409 5:7, 3:6
16.01. Sunrise, USA, 15k R: 801, (Q)
T Sweden Christian Lindell (5) 410 6:2, 6:2 +18
PF Hungary Peter Nagy 428 6:3, 6:2 NETekst (1, 2)
ČF Canada Filip Peliwo 512 7:6(3), 1:6, 6:3
2.k. Spain Jaume Pla Malfeito 545 6:4, 1:6, 7:6(5)
1.k. Japan Yusuke Takahashi (7) 421 6:1, 6:2
4/4.k.KV USA Vasil Kirkov 1070 6:1, 6:1 R: 802, (12)
3/4.k.KV United Kingdom Aswin Lizen 6:1, 6:2
2/4.k.KV Russia Ivan Kalinin 1857 6:2, 6:1
1/4.k.KV Argentina Alan Cohen 1590 6:1, 6:1
Pobede (14) protiv višerangiranih označene prema vrsti podloge, porazi (2) od nižerangiranih