Milojević – Forma

* 2 0 1 6 Tvrda: 31-14 Šljaka: 9-10 Dvorana: 3-3 43 ꜛ2+41ꜜ 27 ꜛ11+16ꜜ Tb 13:10

21.11.2016. Astana-2, Kazakhstan, CH 75K R: 209, (5)
ČF Uzbekistan Denis Istomin (2) 142 2:6, ret. +17
2.k. South Korea Yunseong Chung (Q) 670 6:7(11), 7:6(7), 6:3
1.k. Estonia Vladimir Ivanov 464 7:6(2), 6:1
14.11.2016. Antalya-32, Turkey, 10k R: 201, (1)
ČF Russia Victor Baluda (6) 681 4:6, 6:7(1) +2
2.k. Israel Yasha Zemel 1223 6:3, 6:4
1.k. Turkey Sefa Suluoglu (WC) 1347 6:0, 6:1
07.11.2016. Ortisei, Italy, CH 75K R: 207
2.k. Italy Federico Gaio (7) 185 3:6, 4:6 +8
1.k. Czech Republic Zdenek Kolar 257 6:2, 6:2
24.10.2016. Pune, India, CH 50K R: 220, (6)
PF France Sadio Doumbia 359 7:5, 3:6, 2:6 +29
ČF Spain Adrian Menendez-Maceiras (4) 248 6:4, 7:6(3)
2.k. France Fabien Reboul 649 6:1, 7:6(3)
1.k. India N.Sriram Balaji 442 7:5, 7:6(2)
17.10.2016. Brest, France, CH 125K R: 232
1.k. France Julien Benneteau 201 4:6, 7:5, 3:6
10.10.2016. Antalya-27, Turkey, 10k R: 231, (1)
F Slovakia Alex Molcan 724 4:6, 5:7 +10
PF United Kingdom Daniel Cox (8, Q) 662 6:7(8), 6:0, 6:2
ČF Turkey Altug Celikbilek (6) 616 6:0, 6:0
2.k. Slovakia Tomas Liska (Q) 6:4, 6:1
1.k. Japan Kento Tagashira (WC) 6:0, 6:4
19.09.2016. Izmir, Turkey, CH 75K R: 223
1.k. Bosnia and Herzegovina Mirza Bašić (3) 161 7:5, 4:6, 5:7
12.09.2016. Istanbul, Turkey, CH 75K R: 224, (8)
1.k. Turkey Marsel Ilhan 283 7:6(5), 6:7(5), 1:6
05.09.2016. Alphen aan den Rijn, The Netherlands, CH 50K R: 214
1.k. Belgium Germain Gigounon 293 6:3, 5:7, 0:6
23.08.2016. US Open, GS R: 210
1/3.k.KV USA Mitchell Krueger 221 1:6, 6:3, 3:6
08.08.2016. Sharm El Sheikh-19, Egypt, 10k R: 228, (1)
ČF Czech Republic Marek Jaloviec 647 6:7(5), 2:6 +2
2.k. Italy Giorgio Ricca (Q) 1189 6:4, 6:2
1.k. Australia Stefan Skadarka (WC) 6:2, 6:2
01.08.2016. Sharm El Sheikh-18, Egypt, 10k R: 227, (1)
T Australia Bradley Mousley (2) 449 3:6, 6:3, 6:3 +18
PF Czech Republic Marek Jaloviec (7) 638 7:6(7), 6:4 NETekst
ČF Italy Lorenzo Frigerio 709 6:1, 7:5
2.k. Spain Jose Fco. Vidal Azorin 825 7:5, 6:2
1.k. Austria Norbert Nagyi (WC) 6:1, 6:0
18.07.2016. Tampere, Finland, CH 75K R: 217 (8)
1.k. Sweden Markus Eriksson (A) 463 6-3, 6:7(8), 0:3, ret.
11.07.2016. Poznan, Poland, CH 75K R: 231, (9)
ČF Kazakhstan Aleksandr Nedovyesov (3) 196 7:5, 2:6, 3:6 +17
2.k. Spain David Perez Sanz 236 6:4, 7:6(4)
1.k. Belgium Joris De Loore 228 6:4, 6:1
04.07.2016. Amstelveen, Netherlands, 25k R: 229, (3)
2.k. Netherlands Botic Van de Zandschulp (WC) 1614 4:6, 5:7 +1
1.k. Netherlands Colin Van Beem 932 6:2, 6:0
13.06.2016. Fergana, Uzbekistan, CH 75K R: 240 (7)
PF Russia Konstantin Kravchuk (1) 106 2:6, 2:6 +33
ČF Russia Alexander Kudryavtsev (3) 157 3:2, ret.
2.k. Russia Anton Zaitcev 694 6:3, 6:3
1.k. Uzbekistan Khumoun Sultanov (WC) 855 6:4, 6:2
06.06.2016. Moscow, Russia, CH 100K R: 240
2.k. Kazakhstan Mikhail Kukushkin (1) 61 6:4, 3:6, 4:6 +8
1.k. Ukraine Denys Molchanov 229 4:6, 6:2, 6:3
30.05.2016. Hammamet-21, Tunisia, 10k R: 249, (1)
F Chile Christian Garin (3) 328 4:6, 6:2, 0:6 +10
PF Italy Walter Trusendi 820 6:2, 5:7, 6:4 NETekst
ČF Italy Riccardo Sinicropi (8) 661 6:2, 6:0
2.k. Brazil Augusto Laranja (Q) 1155 6-1 6-0
1.k. Switzerland Luca Margaroli 916 6:4, 6:3
16.05.2016. Roland, Garros, France, GS R: 245
1/3.k. KV Belgium Steve Darcis 162 6:3, 1:6, 2:6
09.05.2016. Samarkand, Uzbekistan, CH 75K R: 235, (7)
1.k. Canada Steven Diaz 247 6:3, 5:7, 1:6
02.05.2016. Karshi, Uzbekistan, CH 75K R: 233
2.k. Israel Dudi Sela (1) 74 1:6, 2:6 +8
1.k. Uzbekistan Pavel Tsoy (WC) 1714 6:3, 6:1
25.04.2016. Anning, China, CH 100K R: 230
1.k. Belgium Arthur De Greef (7) 199 6:7(4), 6:7(4)
04.04.2016. Le Gosier, Guadeloupe, France, CH 125K R: 219
1.k. Poland Hubert Hurkacz (Q) 593 4:6, 7:6(5), 4:6
29.03.2016. Leon, Mexico, CH 100K R: 219
1.k. Egypt Mohamed Safwat (Alt) 272 6:3, 4:6, 6:7(7)
21.03.2016. San Luis Potosi, Mexico, CH 75K R: 219
2.k. Italy Federico Gaio 250 3:6 1:6 +8
1.k. Spain Oriol Roca Batalla 246 6:4 6:3
14.03.2016. Guadalajara, Mexico, CH 100K R: 231
1/3.k.KV Brazil Henrique Cunha 409 1:6, 2:6 (1)
07.03.2016. Puebla, Mexico, CH 100K R: 232
ČF Colombia Eduardo Struvay 221 3:6, 6:1, 4:6 +18
2.k. Serbia Laslo Đere 237 6:1, 7:6(2) NETekst
1.k. USA Daniel Nguyen 240 2:6, 7:6(8), 6:4
08.02.2016. Sharm El Sheikh-4, Egypt, 10k R: 249, (1)
T France Laurent Rochette 535 6:2, 6:4 +18
PF South Africa Lloyd Harris (5) 360 6:1, 6:4 NETekst
ČF Egypt Karim-Mohamed Maamoun (7) 482 6:1, 7:6(1)
2.k. Italy Claudio Fortuna 509 6:2, 6:3
1.k. Czech Republic Vit Kopriva (Q) 1055 6:4, 6:2
01.02.2016. Sharm El Sheikh-3, Egypt, 10k R: 253, (1)
F Egypt Karim-Mohamed Maamoun (8) 483 6:7(5), 6:2, 4:6 +10
PF France Laurent Rochette 537 6:3, 6:4
ČF France Thibault Venturino (Q) 1001 6:1, 6:3
2.k. Ukraine Marat Deviatiarov 665 7:6(3), 6:2
1.k. Egypt Issam Haitham Tawell 775 6:0, 6:0
Pobede protiv višerangiranih označene prema vrsti podloge, porazi od nižerangiranih

 

* 2 0 1 5 Tvrda: 59-13 Šljaka: 10-6 Dvorana: 0-1 69 ꜛ4+65ꜜ 20 ꜛ11+9ꜜ Tb 6:10

14.12.2015. El Kantaoui-33, Tunisia, 10k R: 280, (1)
T Tunisia Anis Ghorbel (5) 692 6:2, 4:6. 6:3 +18
PF France Ronan Joncour 821 6:4, 7:6(7) NETekst
ČF Bulgaria Vasko Mladenov (7) 698 6:3, 6:4
2.k. Germany Daniel Altmaier 881 7:5, 6:3
1.k. Tunisia Majed Kilani 1043 6:3, 6:3
07.12.2015. El Kantaoui-32, Tunisia, 10k R: 280, (2)
T Tunisia Anis Ghorbel 693 6:3, 7:5 +18
PF United Kingdom Lloyd Glasspool (5) 556 6:3, 6:2 NETekst
ČF United Kingdom Neil Pauffley (7) 602 6:3, 7:5
2.k. Italy Giorgio Ricca (Q) 1445 6:7(8), 6:1, 6:4
1.k. Bulgaria Vasko Mladenov 709 6:4, 6:1
16.11.2015. El Kantaoui-29, Tunisia, 10k R: 314, (3)
T France Alexandre Muller 775 6:2, 6:3 +18
PF Netherlands Tallon Griekspoor (7, Q) 663 6:2, 3:6, 6:3 NETekst
ČF Spain David Vega Hernandez (5) 485 6:1, 6:0
2.k. Switzerland Loic Perret 954 6:2, 6:1
1.k. Tunisia Majed Kilani (WC) 1106 6:2, 6:2
09.11.2015. El Kantaoui-28, Tunisia, 10k R: 310, (2)
T France Antoine Hoang 795 2:6, 7:5, 6:4 +18
PF Netherlands Scott Griekspoor (3) 352 6:3, 6:2 NETekst
ČF Spain Jaime Fermosell (Q) 1308 6:0, 6:1
2.k. France Hugo Voljacques (Q) 1291 6:3, 6:4
1.k. Italy Francesco Garzelli 965 6:1, 6:1
26.10.2015. Pune, India, CH 50K R: 319
2.k. India Yuki Bhambri (1) 105 6:4, 2:6, 4:6 +7
1.k. Czech Republic Michal Konecny 394 6:4, 6:1
19.10.2015. Bangalore, India, CH 50K R: 313
1.k. India Saketh Myneni (3) 166 3:6, 6:7(4)
12.10.2015. Minsk, Belarus, 15k R: 311, (2)
1.k. Russia Pavel Kotov (Q) 1:6, 3:6
21.09.2015. El Kantaoui-21, Tunisia, 10k R: 331, (1)
T Germany Jannis Kahlke 1161 6:3, 6:1 +18
PF France Theo Fournerie (4) 557 6:2, 6:2 NETekst
ČF Ukraine Dmytro Badanov (6) 627 6:3, 6:4
2.k. France Jonathan Kanar 765 6:4, 6:2
1.k. Italy Francesco Borgo 937 6:1, 6:2
14.09.2015. Kenitra, Morocco, CH 50K R: 328
1.k. Spain Oriol Roca Batalla 250 2:6, 4:6
07.09.2015. Meknes, Morocco, CH 50K R: 352
2.k. Belgium Yannik Reuter (Q) 408 4:6, 1:6 +7
1.k. Italy Gianluca Naso (6) 193 6:4, 6:4
17.08.2015. Geneva, Switzerland, 10k R: 325, (1)
F Italy Roberto Marcora (2) 361 4:6, 2:6 +10
PF Canada Steven Diez 807 7:5, 6:3
ČF Switzerland Johan Nikles 1070 6:1, 6:0
2.k. Italy Giacomo Miccini (Q) 1113 7:5, 6:4
1.k. Argentina Nicolas Alejandro De Gregorio 955 6:0, 6:0
20.07.2015. Slovenska Lupca, Slovakia, 10k R: 306, (1)
ČF Czech Republic Petr Michnev 915 4:6, 2:6 +2
2.k. Czech Republic Milan Habrman (WC) 1476 6:1, 6:0
1.k. Czech Republic Pavel Staubert 1072 7:6(2), 6:1
13.07.2015. Kramsach, Austria, 10k+H R: 309, (2)
ČF Austria Maximilian Neuchrist 445 4:6, 1:6 +3
2.k. Austria David Pichler (WC) 1270 6:2, 6:2
1.k. Chile Franco Moral (LL) 1483 6:0, 6:2
15.06.2015. Fergana, Uzbekistan, CH 75K R: 333
ČF Chinese Taipei Ti Chen (6) 214 6:7(4), 7:5, 4:6 +17
2.k. Russia Evgeny Donskoy (4) 171 6:1, 6:4
1.k. Russia Mikhail Ledovskikh (Q) 475 6:4, 7:6(5)
08.06.2015. Namangan, Uzbekistan, 15k R: 346, (2)
ČF Uzbekistan Temur Ismailov (7) 507 6:2, 3:6, ret. +3
2.k. Kazakhstan Bolat Mamyr 1476 6:0, 6:0
1.k. Uzbekistan Sanetulla Kutybaev (WC) 6:1, 6:2
01.06.2015. Andijan, Uzbekistan, 15k R: 349, (2)
F Ukraine Denys Molchanov (1) 279 6:2, 6:7(3), 4:6 +15
PF Uzbekistan Sanjar Fayziev (6, WC) 573 6:3, 3:6, 6:3
ČF Uzbekistan Temur Ismailov (5) 501 6:4, 6:3
2.k. Uzbekistan Pavel Tsoy 1584 6:0, 6:1
1.k. Uzbekistan Khumoun Sultanov 6:2, 6:4
18.05.2015. Eskisehir, Turkey, CH 50K R: 307
1.k. Australia Matthew Ebden (5) 206 2:6, 1:6
11.05.2015. Samarkand, Uzbekistan, CH 75K R: 320
2.k. United Kingdom Brydan Klein (8) 205 4:6, 6:1, 4:6 +8
1.k. Switzerland Adrien Bossel 324 6:4, 6:7(1), 7:6(2)
04.05.2015. Karshi, Uzbekistan, CH 75K R: 326
2.k. Russia Teimuraz Gabashvili (1) 93 4:6, 3:6 +8
1.k. Uzbekistan Sanjar Fayziev (WC) 562 6:4, 6:2
06.04.2015. Batman, Turkey, CH 50K R: 378
ČF India Saketh Myneni 264 2:6, 2:6 +15
2.k. Russia Aslan Karatsev 167 3:6, 7:5, 6:4 NETekst
1.k. Russia Evgeny Donskoy 182 6:7(5), 6:4, 6:4 NETekst
30.03.2015. Heraklion-2, Greece, 10k R: 346, (2)
F Serbia Peđa Krstin (1) 273 4:6, 6:7(3) +10
PF Czech Republic Robin Stanek 807 6:3, 7:6(4) NETekst
ČF Sweden Mikael Ymer (Q) 1148 6:4, 7:5
2.k. Austria Lenny Hampel (Q) 2040 5:7, 6:0, 6:4
1.k. Greece Alexandros Jakupovic 667 7:5, 6:3
23.03.2015. Heraklion, Greece, 10k R: 346, (1, Q)
ČF Czech Republic Vaclav Safranek (8) 606 4:6, 5:5, ret. +2
2.k. United Kingdom Toby Martin 752 7:6(4), 6:3
1.k. Greece Konstantinos Mikos 1091 6:2, 6:3
2/2.k. KV Ukraine Artem Kapshuk 6:2, 6:3 (1)
1/2.k. KV Italy David Kostner 6:1, 6:2
02.03.2015. Sharm El Sheikh-5, Egypt, 10k R: 350, (3)
PF Ukraine Dmytro Badanov (7) 519 W/O +6
ČF Russia Alexey Vatutin (8) 525 6:2, 6:1
2.k. United Kingdom Richard Gabb 552 6:2, 6:3
1.k. France Thomas Grinberg 990 7:5, 6:2
16.02.2015. Sharm El Sheikh-3, Egypt, 10k R: 362, (3, Q)
F Czech Republic Jaroslav Pospisil (1) 245 4:6, 4:6 +10
PF Croatia Matija Pecotić 612 6:2, 7:6(3) NETekst
ČF Austria David Pichler (Q) 1464 6:4, 6:3
2.k. Austria Pascal Brunner 518 6:7(5), 6:1, 6:4
1.k. Turkey Anil Yuksel (Q) 821 6:3, 4:6, 6:0
3/3.k. KV United Kingdom Robbie Ridout (16) 1362 6:4, 6:2 (1, WC)
2/3.k. KV Italy Gianmarco Cacace 6:1, 6:2
02.02.2015. Antalya-5, Turkey, 10k R: 388, (4)
F Italy Riccardo Bellotti (Q) 452 6:7(2), 5:7 +10
PF Germany Kevin Krawietz 564 6:0, 6:3 NETekst
ČF Mexico Lucas Gomez 793 6:2, 6:2
2.k. Germany Sami Reinwein (Q) 1025 6:2, 6:2
1.k. Japan Ren Nakamura (Q) 1503 6:0, 6:2
26.01.2015. Antalya-4, Turkey, 10k R: 386, (3)
2.k. France Theo Fournerie 541 6:7(4), 2:6 +1
1.k. Germany Jan Choinski 658 6:2, 6:0
Pobede protiv višerangiranih označene prema vrsti podloge, porazi od nižerangiranih

 

2 0 1 4 Tvrda: 21-12 Šljaka: 18-8 Dvorana: 5-0 Uk. 44:20 (Tb 7:1)

08.12.2014. Sousse-9, Tunisia, 10k R: 384, (3)
ČF Japan Hiroyasu Ehara (5) 602 5:7, 6:0, 6:10 +2
2.k. United Kingdom Evan Hoyt (Q) 1328 6:4, 6:1
1.k. Ukraine Yurii Dzhavakian 1114 6:3, 6:1
01.12.2014. Sousse-8, Tunisia, 10k R: 375, (1)
1.k. Switzerland Loic Perret (Q) 1057 4:6, ret.
24.11.2014 Sousse-7, Tunisia, 10k R: 375, (1)
ČF Germany Lukas Ruepke 1066 3:6, 2:6 +2
2.k. Switzerland Luca Margaroli 936 6:4, 6:2
1.k. United Kingdom James Marsalek 941 6:2, 6:4
10.11.2014 Heraklion-12, Greece, 10k R: 374, (2)
1.k. Greece Stefanos Tsitsipas 2188 1:6, 2:6
20.10.2014 Sharm El Sheikh-24, Egypt, 10k R: 393, (4)
ČF Poland Piotr Gadomski (5) 638 3:6, 5:7 +2
2.k. Russia Vladimir Karusevich (Q) 6:4, 6:3
1.k. Poland Jan Zielinski (Q) 1829 6:3, 6:2
13.10.2014 Sharm El Sheikh-23, Egypt, 10k R: 391, (4)
PF Italy Alessandro Bega 752 4:6, 6:1, 3:6 +6
ČF France Jerome Inzerillo (8) 713 6:2, 6:0
2.k. Poland Pawel Cias 868 7:5, 6:4
1.k. Russia Vladimir Karusevich (Q) 6:2, 6:3
06.10.2014 Sharm El Sheikh-22, Egypt, 10k R: 388, (2)
2.k Cyprus Petros Chrysochos 878 3:6, 4:6 +1
1.k. Slovakia Peter Mick (WC) 1688 6:2, 6:1
15.09.2014. Niš, Serbia, 10k R: 352, (1, Q,)
ČF Serbia Ivan Bjelica (6) 615 1:6, 0:1, ret. +2
2.k. Romania Tudor Cristian Sulea (Q) 1483 6:3, 7:6(4)
1.k. Bulgaria Danail Tarpov (Q) 1471 6:2, 6:4
3/3.k.KV Austria Marcel Waloch (15) 1447 5:7, 7:6(3), 6:2 (1, WC)
2/3.k.KV Serbia Luka Jablanović 6:0, 6:0
08.09.2014. Banja Luka, BiH, CH75K R: 361, (WC)
1.k. Spain Albert Ramos-Vinolas (2) 75 2:6, 4:6
01.09.2014. Carthage/Tunis, Tunisia, 15k R: 354, (2)
ČF France Theo Fournerie (8) 755 3:6, 4:6 +3
2.k. Italy Filippo Borella 1308 6:0, 6:4
1.k. Algeria Mohamed Hassan 2067 6:1, 6:4
11.08.2014 Ankara, Turkey, 10k R: 402, (1)
T Australia Gavin Van Peperzeel (2) 523 7:5, 7:5 + 18
PF Australia Luke Immanuel Harvey (Q) 6:3, 6:3 NETekst
ČF Russia Ronald Slobodchikov (6) 825 5:7, 6:3, 6:0
2.k. Republic of Macedonia Besir Durguti 1530 6:3, 6:1
1.k. Germany Luca Gelhardt (Q) 6:3, 6:3
21.07.2014 Zhangjiagang, China, 15k R: 456, (4)
F China Zhe Li (6) 535 2:6, 2:6 + 15
PF South Korea Ji Sung Nam (5) 497 6:2, 6:7(3), 7:5
ČF South Korea Duck Hee Lee (8) 631 6:4, 6:4
2.k. China Fajing Sun (Q) 6:4, 6:0
1.k. China Yifan Wu (Q) 6:0, 6:3
14.07.2014 Shenzhen, China, 15k R: 457, (2)
ČF China Zhaoyi Cao 1961 4:6, 0:6 + 3
2.k. China Zhizhen Zhang (WC) 1330 7:5, 6:2
1.k. China Wang Ruixuan (WC) 6:1, 6:0
23.06.2014. Marburg, Germany, CH35K R: 456, (WC)
1.k. Slovakia Jozef Kovalik (Q) 400 3:6, 1:6
09.06.2014. Belgrade, Serbia, 10k R: 485, (3)
ČF Montenegro Ljubomir Čelebić 1161 6:3, 3:6, 4:6 +2
2.k. Serbia Bojan Zdravković (Q) 1651 6:1, 6:1
1.k. Serbia Milan Drinić (Q) 6:0, 6:2
02.06.2014. Bodrum, Turkey, 10k R: 483, (1)
F USA Jared Donaldson (3) 573 3:6, 4:6 +10
PF France Barrere Gregoire (4) 634 7:6(3), 6:3
ČF Brazil Alex Blumenberg (6) 659 6:3, 6:2
2.k. Bulgaria Ferdun Shevkedov (Q) 6:1, 6:1
1.k. South Korea Young Seok Kim (Q) 1572 6:2, 6:2
19.05.2014. Düsseldorf, Germany, ATP 250 R: 581, (WC)
2.k. Croatia Ivo Karlović (7) 49 4:6, 5:7 + 20
1.k. Bosnia and Herzegovina Mirza Bašić 281 6:2, 5:7, 6:4 NETekst
12.05.2014 Sousse, Tunisia, 10k R: 581, (4)
ČF France Remi Boutillier (5) 619 3:6, 3:6 + 2
2.k. Switzerland Riccardo Maiga (PR) 1448 6:4, 6:4
1.k. Germany Adriano Quinti 2226 6:0, 6:0
07.04.2014. Shymkent-2, Kazakhstan, 10k R: 581, (5)
1.k. Spain David Estruch (Q) 1234 4:2, ret.
10.03.2014 Aktobe, Kazakhstan, 10k R: 686, (5)
T Russia Ilya Lebedev (Q) 1565 7:6(5), 6:3 + 18
PF Belarus Andrei Vasilevski (8) 739 6:3, 6:1 NETekst
ČF Estonia Vladimir Ivanov (2) 566 7:5, 7:6(1) NETekst
2.k. Uzbekistan Sanjar Fayziev 1019 7:6(6), 6:4
1.k. Kazakhstan Kuatbe Abiyev (WC) 6:1, 6:0
17.02.2014 Antalya-4, Turkey, 10k R: 703
2.k. Belgium Kimmer Coppejans (1) 255 4:6, 2:6 +1
1.k. Croatia Duje Kekez 577 6:2, 6:1
10.02.2014 Antalya-3, Turkey, 10k R: 701
ČF Ukraine Artem Smirnov (6) 382 2:6, 1:6 +2
2.k. Spain Roberto Ortega-Olmedo (2) 330 2:6, 6:1, 6:2
1.k. Bulgaria Valentin Dimov 771 7:6(3), 6:4
Pobede protiv višerangiranih označene prema vrsti podloge, porazi od nižerangiranih

 

2 0 1 3 Tvrda: 8-2 Šljaka: 6-4 Uk. 14:6 (Tb 2:2)

02.12.2013. Sharm El Sheikh-33, Egypt, 10k R: 767
2.k. Germany Jean-Marc Werner (8) 584 3:6, ret. +1
1.k. Germany Peter Heller 761 6:0, 6:4
25.11.2013. Sharm El Sheikh-32, Egypt, 10k R: 762
PF Belarus Egor Gerasimov (1) 258 6:2, 6:7(8), 1:6 +6
ČF Germany Steven Moneke (3) 370 4:6, 6:3, 6:3
2.k. Syria Issam Haitham Taweel 706 6:0, 6:0
1.k. Italy Alessandro Petrone (8) 686 6:1, 6:4
04.11.2013. Sharm El Sheikh-30, Egypt, 10k R: 783
1.k. Morocco Yassine Idmbarek 751 6:4, 4:6, 3:6
28.10.2013. Sharm El Sheikh-29, Egypt, 10k R: 786, (8)
ČF France Axel Michon (1) 264 2:6, 6:3, 6:7(4) +2
2.k. Italy Antonio Zucca (Q) 7:6(5), 6:2
1.k. Russia Ronald Slobodchikov 1006 3:6, 6:4, 6:4
07.10.2013. Marathon-6, Greece, 10k R: 842, (JE)
ČF United Kingdom Richard Gabb (5) 477 4:6, 2:6 +2
2.k. Japan Ken Onoda (WC) 1780 6:2, 6:4
1.k. United Kingdom Aaron Banasik (Q) 6:1, 6:3
30.09.2013. Marathon-5, Greece, 10k R: 0, (JE)
ČF Switzerland Yann Marti (6) 468 5:7, 1:6 +2
2.k. Brazil Tiago Fernandes 578 6:3, 6:3 NETekst
1.k. Netherlands Alban Meuffels 647 6:3, 6:3
23.09.2013. Marathon-4, Greece, 10k R: 0, (JE)
T Ireland Louk Sorensen 490 W/O +18
PF Brazil Tiago Fernandes (3) 577 6:3, 6:1 NETekst
ČF Netherlands Kevin Griekspoor (6) 732 6:1, 6:2
2.k. Greece Alexandros Jakupovic (2) 514 6:1, 7:6(2)
1.k. Switzerland Jessy Kalambay (Q) 2080 6:3, 6:4
25.04.2011. 2011: Belgrade, Serbia, ATP 250 R: 0
1.k.KV Spain Gerard Granollers 326 2:6, 4:6

 

God. Tvrda 119-41 *Šljaka: 53-29 Trava Dvor. 8-4 Uk. 180-74 Tb (28-23) +/-2
2016 31-14 9-10 3-3 4327 13-10 5:7
2015 59-13 10-6 0-1 6920   6-10 2:3
2014 21-12 18-8 5-0 4420 7-1 2:0
2013   8 – 2   6-4 146 2-2 1:1

 

Plasmani i pobede-porazi u gl. žrebu Kvalifikacije
Fjučersi Čelendžeri Atp
God. 1K 2K ČF PF T/F P-P 1K 2K ČF PF T/F P-P 1K 2K ČF PF T/F P-P (A) (Č) (F)
2016 0 1 2 0 2/5 27 – 6 9 4 3 2 0/0 16-18 0-0 0/2 0/1
2015 1 1 4 1 5/10 57-11 3 4 2 0 0/0 8-9 0-0 0/0 0/0 2/2
2014 3 2 9 1 2/4 41-17 2 0 0 0 0/0 0-2 1 1-1 0/0 0/0 1/1
2013 1 1 3 1 1/1 14 – 6 0 0 0 0 0/0 0-0 0-0 *0/1 0/0 0/0
Uk. 5 5 18 3 10/20 139:40 14 8 5 2 0/0 24:29 0 1 0 0 0/0 1:1 0/3 0/1 3/3

 

[Uk.] Turnir Meč ↑Pobede↓ i rang* *Porazi ↑rang↓ Treći set Kvalifikacije
God. [81] [244] 20↑ 150↓ [170] [74] 34↑ 40↓ [2426] ± 2|Tb ± 2s. [64] [3/7]
2016 26 70 2 41 43 27 11 16   616 2:6 5:10 03 0/3
2015 26 89 4 65 69 20 11   9 114 6:4 6:2 40 2/2
2014 22 64 4 40 44 20   5 15   53 2:2 3:1 20 1/1
2013   7   21* 10   4 14 *7 *7   0   23 1:1 2:2 *01 *0/1
3.set: pobede/porazi sa ± 2 gema i Tb: (± 2|Tb); pobede 0-1/2-1: (+2s); porazi posle 1-0: (-2s).

 

Top5 pobeda (bez predaja), osnovni podaci alt tekstom uz prezime i rang protivnika na dan meča
2016 J.De Lore 228 D.Molchanov 229 D.Perez Sanz 236 L.Đere 237 D.Nguyen 240
2015 A.Karatsev 167 E.Donskoy 171 E.Donskoy 182 G.Naso 193 A.Bossel 324
2014 M.Bašić 281 R.O.Olmedo 330 Ji Sung Nam 497 G.V.Peperzeel 523 V.Ivanov 566