Laslo Đere

Laslo Đere
Nikola Ciric Datum rođenja: 02.06.1995.
Mesto rođenja: Senta, Srbija 
Mesto boravka:  
Visina:  
Težina:  
Igra: Desnom rukom (dvor. bek.)
Najbolji plasman-singl: 85 (15.01.2018.)
Najbolji plasman-dubl: 747 (14.09.2015)
Najbolji plasman-juniorski: 4 (01.01.2013.)
ATP finala/titule-singl:
ATP CH-titule/finala: 1/8
ATP CH-dubl: 0/1
ITF titule/finala: 9/13
Trener: Miki Paladji i Vlada Zorić
Oprema: Asics
Reket: Prince
Omiljena podloga:  Šljaka 
Društvene mreže:
Zvanična Prezentacija:  
 
……………………..

Rang na kraju sezone Singl  Dubl 
2016 187 771
2015 173 778
2014 341
2013 495
2012 918

 CH: (1-7)
Kat Datum Turnir Podloga Protivnik Rezultat
125+H 01–06–2015 Czech Republic Prostejov Šljaka Czech Republic Jiri Vesely 4–6, 2–6
50K 20–06–2016 Italy Milan Šljaka Italy Marco Cecchinato 2–6, 2–6
75K 01–08–2016 Italy Cortina Šljaka Brazil Joao Souza 4–6, 6–7(4)
50K 28–05–2017 Italy Vicenza Šljaka Hungary Marton Fucsovics 6–4, 6–7(6), 2–6
75k 19–06–2017 Slovakia Poprad Šljaka Germany Cedrik-Marcel Stebe 0–6, 3–6
50k 10–07–2017 Italy Perugia Šljaka Spain Daniel Munoz de la Nava 7–6(2), 6–4
75k 17–07–2017 Italy San Benedeto Šljaka Italy Matteo Berrettini 3–6, 4–6
50k 02–10–2017 Kazakhstan Almaty Šljaka Serbia Filip Krajinović 0–6, 3–6

ITF: 13 (9-4)
Kat Datum Turnir Podloga Protivnik Rezultat
10k 10–09–2012 Serbia Subotica Šljaka Slovakia Jozef Kovalik 6–3, 0–6, 3–6
10k 22–07–2013 Serbia Kikinda Šljaka Romania Teodor-Dacian Craciun 6–2, 6–1
10k 26–08–2013 Serbia Zlatibor Šljaka Serbia Peđa Krstin 7–6(0), 6–3
10k 11–11–2013 Cyprus Nicosia Šljaka Austria Bastian Trinker 2–6, 3–6
10k 18–11–2013 Cyprus Nicosia-2 Tvrda Czech Republic Michal Schmid 4–6, 2–6
10k 05–05–2014 Croatia Bol Šljaka Slovenia Mike Urbanija 6–1, 6–2
10k 12–05–2014 Bosnia and Herzegovina Prijedor Šljaka Bosnia and Herzegovina Tomislav Brkić 6–3, 6–2
10k 02–06–2014 Hungary Budapest Šljaka Sweden Patrick Rosenholm 3–6, 7–5, 4–6
10k 15–09–2014 Serbia Niš Šljaka Serbia Ivan Bjelica 7–6(6), 6–4
15k 15–12–2014 Senegal Dakar-2 Tvrda Bosnia and Herzegovina Aldin Šetkić 7–5, 2–6, 6–4
15k 26–01–2015 Egypt Cairo-3 Šljaka Poland Kamil Majchrzak 6–3, 7–5
10k 15–02–2016 Tunisia Hammamet-6 Šljaka Austria Pascal Brunner 1–6, 6–1, 7–6(5)
15k 27–03–2017 Croatia Opatija Šljaka Czech Republic Zdenek Kolar 7–5, 6–4

 

Parovi: (0-1)
Kat Datum Turnir Podloga Partner Protivnici Rezultat
CH75k 11–05–2015 Uzbekistan Samarkand Šljaka Serbia Peđa Krstin Belarus Sergey Betov
Russia Elgin Mikhail
4–6, 3–6

2 0 1 8 Šljaka Tvrda Trava Dvor. Tb Uk. Arhiva

01.01. Pune, India, ATP 250 R=88
1.k.

God. Tvrda 26:21 Šljaka 182:80* Trava Dvor. 15:19 Uk. 223:121 Tb (62:37) +/-2p
2017   1-4 45-15 0-1 3-7 4927 14-6 8:3
2016   2-5 37-19 1-4 4028 10-8 7:3
2015   3-4 31-18 6-4 4026 13-9 3:2
2014 10-4 44-15 1-1 5520 17-6 4:5
2013 10-4 20 – 7 4-3 3414   7-5 4:3
2012   55   55   1-3 1:2

 

PLASMANI, TITULE/FINALA, POBEDE-PORAZI U GL.ŽREBU Kvalifikacije
FJUČERSI ČELENDŽERI ATP
G. 1K 2K ČF PF T/F P-P 1K 2K ČF PF T/F P-P 1K 2K ČF PF T/F P-P Kv. P-P
2017 1/1 5:0 9 4 1 1 1/5 30:19 2 1 1 0/0 7:4 2/6 7:4
2016 1 1/1 8:1 8 7 3 1 0/2 24:21 1 0/0 0:1 2/7 8:5
2015 1 1/1 7:1 10 2 3 2 0/1 18:18 1 0/0 0:1   6/12 15:6
2014 3 6 3 5 4/5 51:18 0/0 0:0 0/0 0:0 0/2 4:2
2013 1 3 3 1 2/4 30:10 1 0/0 0:1 1 0/0 0:1 0/2 4:2
2012 4 1 0/1   5:6* 0/0 0:0 0/0 0:0 0/0 0:0
Uk. 8 10 7 7 9/13 106:36 28 13 7 4 1/8 72:59 3 2 1 1 0/0 7:7 10/29 38:9

 

God. rang G.ž. +Kv. Meč Pobede&rang Uk. Uk. Porazi&rang 3.set ± 2S Kvalifikacije
2017 88 25 29 76 11↑ 38↓ 49 27 12↑ 15↓ 21:11 10:8  2/6 0/0 0/0
2016 185 24 29 68 14↑ 26↓ 40 28 17↑ 11↓ 16:11 5:5 1/4 1/3 0/0
2015 186 21 27 66 10↑ 30↓ 40 26 17↑  9 ↓ 12:10 4:4 1/7 5/5 0/0
2014 341 22 24 75  9 ↑ 46↓ 55 20  7 ↑ 13↓ 19:8 9:2 0/0 0/2 0/0
2013 495 14 16 48 12↑ 22↓ 34 14 11↑  3 ↓   8:6 6:3 0/0 0/0 0/2
2012 918 *6 *6 *11   5 ↑  0 ↓   5 *6  *6↑  0 ↓   3:3 1:2 0/0 0/0 0/0
Ukupno 112 131 344 ↑61 ↓162 223 121 ↑70 ↓51 82:46 35:24 4/17 6/10 0/2
Pobedeporazi prema ↑više/niže↓ rangiranim na dan meča ± 2Seta: 0-1/2-1; 1-0/1-2; ATP Č. F.

 

Top5 pobeda (bez predaja), osnovni podaci alt tekstom uz prezime i rang protivnika na dan meča
2017 P.Lorenzi 35 F.Verdasco 36 V.Troicki 39 P.Lorenzi 40 M.Klizan 60
2016 R.C.Baena 102 M.Jaziri 108 M.Chiudinelli 128 A.Pavlasek 133 A.De Greef 138
2015 M.Klizan 36 D.Lajović 67 P.Lorenzi 73 J.Souza 78 J.Melzer 86
2014 A.Šetkić 232 S.Vagnozzi 268 J.Thompson 277 J.Lizariturry 306 E.Couacaud 435
2013 M. Zekić 366 P.Krstin 514 J.Inzerillo 537 F.Picco 570 A.G.Murta 571

* 2 0 1 7 Tvrda 1-4 Šljaka 45-15 Trava 0-1 Dvor. 3-7 49 ꜛ11+38ꜜ 27 ꜛ12+15ꜜ Tb 14:6
Top5: P.Lorenzi 35 ♦ F.Verdasco 36 ♦ V.Troicki 39 ♦ P.Lorenzi 40 ♦ M.Klizan 60

30.10. Paris–France–(M) R=89
2/2.k.KV Serbia Filip Krajinović 75 7-5 3-6 2-6 +16
Uzbekistan Denis Istomin (5) 56 6-1 3-3 r.
23.10. Brest–France–CH-125K R=89; (6)
2.k. France Gleb Sakharov (A) 170 6-4 2-6 2-6 +9
France Geoffrey Blancaneaux (WC) 290 6-4 3-6 6-1
16.10. Moscow–Russia–ATP-250 R=90
2.k. Bosnia and Herzegovina Mirza Bašić (Q) 209 1-6 1-6 +20
Italy Paolo Lorenzi (7) 40 4-6 7-6(9) 6-4
02.10. Almaty–Kazakhstan–CH-50K R=98; (1)
F Serbia Filip Krajinović (2) 95 0-6 3-6 +48
Russia Ivan Gakhov 319 6-4 1-6 6-2 NETekst
Belgium Arthur De Greef (5) 147 6-3 6-3
CzeCH-Republic Zdenek Kolar 220 6-2 6-0
Serbia Miljan Zekić 380 6-1 7-5
25.09. Rome-2–Italy–CH-50K R=96; (2)
ČF Spain Roberto Carballes Baena (5) 103 3-6 1-6 +15
Italy Salvatore Caruso 176 7-6(7) 6-2 NETekst (1) (2)
Spain Nicolas Almagro 127 6-3 6-2 NETekst
18.09. Sibiu–Romania–CH-50K R=97; (2)
1.k. Austria Lenny Hampel (Q) 403 6-3 4-6 1-6
04.09. Genova–Italy–CH-150K R=98; (4)
2.k. Hungary Attila Balazs 167 3-6 3-6 +10
Italy Gianluca Di Nicola (Q) 703 6-1 5-7 6-4
14.08. Cordenons–Italy–CH-75K R=108; (1)
PF Spain Roberto Carballes Baena (4) 141 1-5 r. +33
Spain Enrique Lopez-Perez 326 6-4 6-7(1) 6-4
Italy Federico Gaio 313 7-5 6-2
Uruguay Martin Cuevas (Q) 515 6-4 4-6 6-4
17.07. San Benedeto–Italy–CH-75K R=106; (4/SE)
F Italy Matteo Berrettini 229 3-6 4-6 +55
Spain Carlos Taberner 301 6-4 6-3
France Benjamin Bonzi 193 3-6 6-3 7-6(6)
Serbia Danilo Petrović 289 6-4 2-6 7-6(2)
Argentina Andrea Collarini 245 5-7 6-3 7-5
10.07. Perugia–Italy–CH-50K R=123; (7)
T Spain Daniel Munoz de la Nava (PR) 465 7-6(2) 6-4 +80
Spain Marcel Granollers (5/WC) 112 4-6 7-6(6) 6-4 NETekst
Italy Salvatore Caruso (A) 200 6-2 7-5
Australia Marc Polmans 202 3-6 7-6(5) 6-4
Lithuania Ricardas Berankis 196 6-7(3) 6-2 6-4
26.06. Wimbledon–Great Britain–GS R=123; (13)
1/3.k. KV Australia John-Patrick Smith 211 2-6 7-6(5) 2-6 NETekst
19.06. Poprad Tatry–Slovakia–CH-75K R=121; (3)
F Germany Cedrik-Marcel Stebe 215 0-6 3-6 +55
Spain Roberto Carballes Baena (6) 144 6-2 7-5 NETekst
Serbia Filip Krajinović (8) 187 1-6 6-4 7-5
CzeCH-Republic Zdenek Kolar 272 1-6 7-5 7-5
Egypt Mohamed Safwat 279 6-3 6-2
12.06. Caltanissetta–Italy–CH-150K R=124
2.k. Italy Paolo Lorenzi (1/WC) 36 7-6(6) 3-6 2-6 +10
Italy Andrea Arnaboldi 252 6-4 6-3
29.05. Vicenza–Italy–CH-50K R=135; (7)
F Hungary Marton Fucsovics 148 6-4 6-7(6) 2-6 +48
Italy Lorenzo Giustino 175 6-4 2-6 6-3 NETekst
Serbia Filip Krajinović 206 7-6(4) 4-6 6-4
Chile Christian Garin 203 6-1 4-6 6-3
Australia Blake Mott (SE) 222 1-6 3-0 r.
22.05. Roland Garros–France–GS R=135; (28)
2/2.k.KV Germany Oscar Otte 218 5-7 6-2 6-7(2) +8
Germany Benjamin Becker 170 6-2 2-6 6-3 NETekst (1) (2)
15.05. Heilbronn–Germany–CH-75K R=137
2.k. Argentina Guido Pella (6) 111 1-6 0-6 +8
Germany Yannick Maden (WC) 220 7-6(6) 6-1
01.05. Istanbul–Turkey–ATP-250 R=153; (SE)
ČF Serbia Viktor Troicki (5) 38 2-6 3-2 r. +45
Italy Paolo Lorenzi (4) 35 6-4 6-3 NETekst
Germany Daniel Brands (Q) 205 6-3 6-4 NETekst
24.04. Budapest–Hungary–ATP-250 R=184; (Q)
PF United Kingdom Aljaž Bedene (Q) 68 2-6 4-6 +90
Spain Fernando Verdasco (4) 36 2-6 7-6(4) 6-2 NETekst
Serbia Viktor Troicki (7) 39 7-5 6-2 NETekst
Russia Daniil Medvedev 62 6-0 5-5 r. NETekst
Kv. Russia Evgeny Donskoy (3) 98 6-4 6-7(5) 6-2 R=171; +12
Slovakia Norbert Gombos (5) 107 4-6 6-4 7-5
10.04. Marrakech–Morocco–ATP-250 R=184; (Q)
2.k. Spain Albert Ramos-Vinolas (2) 24 7-6(4) 1-6 4-6 +20
Slovakia Martin Klizan 60 7-6(3) 6-3 NETekst
Kv. United Kingdom Alexander Ward 462 6-4 6-2 R=196; +12
Romania Marius Copil (3) 106 6-1 r.
03.04. Biiot–France–CH-75K R=196
1.k. France Paul-Henri Mathieu (5) 108 4-6 3-6
27.03. Opatija–Croatia–15k R=196; (1)
T CzeCH-Republic Zdenek Kolar (2) 255 7-5 6-4 +18
Austria Michael Linzer (3) 294 5-7 6-2 6-4 NETekst
Ukraine Denys Mylokostov (7) 504 6-1 6-0
Argentina Manuel Pena Lopez (Q) 1135 6-1 6-4
Slovakia Martin Blasko (Q) 1260 6-1 6-2
13.03. Shenhzen–China–CH-75K R=192
1.k. Slovenia Blaž Kavčić (6) 147 3-6 1-6
06.03. Zhuhai–China CH-50K R=192
1.k. Italy Thomas Fabbiano (7) 161 4-6 3-6
20.02. Bergamo–Italy CH-75K R=179
1.k. Italy Matteo Berrettini 372 6-7(6) 5-7
06.02. Budapest–Hungary–CH-50K R=180
1.k. Russia Alexey Vatutin (Q) 286 3-6 0-4 r.
23.01. Quimper–France–CH-50K R=180
1.k. France Tristan Lamasine 210 6-4 4-6 2-6
16.01. Koblenz–Germany–CH-50K R=185
1.k. CzeCH-Republic Lukas Rosol (1) 118 6-4 2-6 4-6
11.01. Australian Open–GS R=186
2/3.k.KV Croatia Ivan Dodig 153 3-6 6-1 2-6 +8
Slovakia Andrej Martin (24) 136 6-0 6-2
02.01. Happy Valley–Australia–CH-50K R=185
1.k. Belgium Joris De Loore 195 2-6 3-6
Pobede (11) nad višerangiranim na dan meča prema vrsti podloge, porazi od nižerangiranih (15)