JUNIORI-TE

G  2017: JUNIORI (16) TITULE (9) FINALA (23)
17  Marko Miladinović Banana Bowl, Repentigny (G1) Trofeo Bonfiglio (GA); Beaulieu-sur-Mer (G1)
16  Mihailo Popović Mostar (G4)
15  Goran Životić Nabeul (G5)
14  Hamad Međedović Nairobi-7 (G5)
18  Miloš Dabić Beograd (G4)
15  Viktor Jović Kuwait-2 (G5)
17  Tadija Radovanović Botswana (G5)
16  Olga Danilović Alicante (G1) Beaulieu-sur-Mer (G1)
17  Draginja Vuković Asuncion Bowl (G1)
18  Jana Bojović Ulcinj (G4)
16  Jelena Kovač Bar (G5)
17  Nevena Soković Damour (G5)
16  Anđela Jocović Skoplje-3 (G5)
16  Mihaela Đaković Beograd (G4)
16  Doroteja Joksović Abidjan-1, 2, Togo (G5)
16  Emilija Kojčić Bar (G5)
17  Tamara Malešević Skoplje-2 (G5)

 

G  2017: TE/16 (13) TITULE (10) FINALA (20)
16  Nikola Jevtić Nikšić, Skoplje, Tirana-1, 2 (C3)
16  Luka Stefanović Skoplje-2, Sliven (C3)
15  Goran Životić Čakovec (C2)
15  Dimitrije Zubac Tirana-3 (C3) Zenica, Ptuj (C3)
15  Lazar Mliićević Ptuj (C3)
15  Uroš Jović Skoplje (C3)
14  Petar Teodorović Tirana-3 (C3)
16  Aleksandra Stanković Novi Sad (C2)
16  Anđela Jocović Pančevo (C2)
15  Anđela Vidović Nikšić (C3)
14  Anđela Lopičić Biot, Niš (C3)
14  Nevena Kolarović Podgorica (C3)
13  Fatima Idrizović Tirana-3 (C3)

 

G  2017: TE/14 (10) TITULE (8) FINALA (24)
14  Hamad Međedović Piestany (C1) Khimki, Tarbes (C1), EP Most
14  Oliver Sabo Rac Bucharest (C2) Beograd (C3)
14  Stefan Popović Vinkovci (C3) Subotica, Zagreb (C2); Nicosia (C3)
14  Petar Teodorović Ulm, Tuzla (C2)
14  Filip Mandović Budaors (C3)
14  Aleksa Gajić Čačak (C3)
13  Fatima Idrizović Bitolj, Tirana-1, 2 (C3) Ankara (C2); Basel, Ulcinj (C3)
14  Nevena Kolarović Podgorica, Nikšić (C3)
14  Anđela Lopičić Subotica (C2)
14  Mia Marjanović Nikšić (C3)

 

12  2017: TE/12/C3 (8) TITULE (13) FINALA (20)
Branko Đurić Beograd, Ulcinj, Bitolj, Sofia, Antalya, Pirogovskiy Auray
Zoran Ludoški Prokuplje, Prijedor
Vuk Rađenović Čačak
Romeo Hadžimehmedović Budapest
Darja Šuvirdenkova Vrsar, Prijedor, S.Ponsa, G.Canaria Szczawno Zdroj, Koper
Emilija Zdravković Sofia
Anja Petković Ulcinj, Čačak
Teodora Milić Prokuplje

 

G  2016: JUNIORI (11) TITULE (14) FINALA (24)
17  Miomir Kecmanović GA: Orange Bowl, Mexico City; G1: Eddie Herr, Prince George’s County US Open, Osaka (GA)
16  Marko Miladinović Pančevo (G2); Ulcinj (G4) Ryazan (G2)
17  Konstantin Kirovski Domžale (G4)
14  Viktor Jović Bahrain (G5)
15  Mihailo Popović Veli Lošinj (G4)
15  Olga Danilović Haskovo, Modling (G2) Quebec (G1); Vinaros (G2)
16  Draginja Vuković Nairobi, Casablanca (G4) Nairobi-2 (G5)
16  Teodora Ristić Budapest (G4) Ulcinj (G4)
17  Jana Bojović Podgorica (G5)
16  Jovana Vuković Budapest (G4)
15  Aleksandra Stanković Mostar (G5)

 

G  2016: TE/16 (15) TITULE (15) FINALA (30)
15  Kristijan Juhas Sarajevo (C2); Niš, Podgorica (C3) TE Masters; Čakovec (C2); Dunakeszi, Szazhalombatta (C3)
15  Mihailo Popović Chambon-sur-Lignon (C2)
15  Vanja Dobrnjac Veli Lošinj, Nikšić (C3)
16  Sabit Šuntić Skoplje (C3, 13.6.)
14  Viktor Jović Skoplje (C3, 8.8.)
15  Nemanja Šubanović Aridea (C3)
15  Luka Stefanović Kavadarci (C3)
16  Dušan Obradović Podgorica (C3)
15  Olga Danilović EP Moscow
15  Elena Milovanović Maribor, Sofia, Sarajevo, Regensburg (C2) Skoplje (C3)
16  Tamara Malešević Renningen (C1); Crema (C2) TE Masters; Milovice (C2)
13  Ana Vilček Raanana (C3)
15  Mihaela Đaković Renningen (C1); Dunakeszi (C2)
15  Anđela Skrobonja Pančevo (C2)
16  Andrijana Stoiljković Novi Sad (C2)

 

G  2016: TE/14 (11) TITULE (9) FINALA (18)
13  Hamad Međedović Ulm (C2); Tirana, Nicosia (C3) Subotica (C2)
14  Dimitrije Zubac Čačak, Podgorica (C3)
13  Stefan Popović Nikšić (C3) Nicosia (C3)
14  Uroš Jović Sliven (C3) Skoplje (C3)
14  Goran Životić Beograd (C3)
14  Viktor Jović Bucharest (C1)
13  Oliver Sabo Rac Arad (C3)
14  Lazar Milićević Čačak (C3)
13  Ana Vilček Čačak (C3) Vinkovci (C3)
14  Anđela Vidović Budaors (C3)
14  Nađa Nonković Oberentfelden (C3)

 

G  2016: TE/12/C3 (4) TITULE (6) FINALA (12)
12  Luka Jovanović Prokuplje, Bitolj, Arad Beograd, Čačak
12  Nikola Zekić Čačak, Prijedor Prokuplje
12  Fatma Idrizović Široki Brijeg Ulcinj, Bitolj
12  Andrea Obradović Čačak (C3)

 

G.  2015: JUNIORI (12) TITULE (10) FINALA (22)
16  Miomir Kecmanović Orange Bowl (GA) San Jose, Carson (G1)
16  Konstantin Kirovski Mostar (G5) Mostar, Veli Lošinj (G4)
17  Aleksa Petrović Skoplje (G5) Mostar (G5)
17  Aleksa Lazarević Mostar (G4) Kranj (G5)
15  Marko Miladinović Ulcinj (G5)
16  Boris Butulija Beograd (G5)
14  Olga Danilović N.Sad (G2); Barcelona, Almere (G4) Veli Lošinj (G4)
15  Draginja Vuković Nairobi (G4) Nairobi-2 (G5)
16  Natalija Popović Domžale (G4)
17  Anđela Šebrek Beograd (G5)
15  Jovana Vuković Budapest (G4)
16  Kristina Miletić Skoplje (G5)

 

G.  2015: TE/16 (16) TITULE (18) FINALA (32)
15  Marko Miladinović TE Junior Masters, Warsawa (C1); Pančevo (C2); Zenica, T.Teplice (C3) N.Sad (C2)
16  Aleksa Đorđević Niš (C3)
16  Igor Banćević Podgorica (C3)
16  Pavle Drobnjaković Skoplje, Kavadarci (C3)
16  Aleksa Martinović Nikšić (C3)
15  Nevena Soković Curtea de Arges (C2); Trencianske Teplice, Zoetermeer (C3)
15  Jovana Samočeta Regensburg (C2) N.Sad (C2)
14  Olga Danilović Pančevo (C2)
14  Anđela Skrobonja Sarajevo (C2)
16  Bojana Marković N.Sad (C2)
15  Teodora Ristić Skoplje, Kavadarci, Tirana (C3)
14  Aleksandra Stanković Niš (C3)
14  Mihaela Đaković Sarajevo (C2); Podgorica, Nikšić, Tirana (C3)
15  Tamara Malešević Skoplje, Veli Lošinj (C3)
15  Andrijana Stoiljković Niš, Kavadarci (C3)
15  Draginja Vuković Koufalia (C3)

 

G.  2015: TE/14 (9) TITULE (6) FINALA (18)
14  Mihailo Popović Piestany (C1)
14  Nemanja Šubanović Subotica (C2) Budapest, Pecs (C2); Nicosia-1, 2 (C3)
13  Viktor Jović Arad, Sofia, Nicosia (C3)
14  Luka Stefanović Čačak (C3) Bitolj (C3)
14  Anđela Skrobonja Munich (C1); Umag (C3)
14  Olga Danilović Tarbes (C1)
14  Mihaela Đaković Čačak (C3)
14  Jovana Babić Beograd, Subotica (C3)
14  Ksenija Tmušić Nikšić (C3)

 

G.  2015: TE/12/C3 (10) TITULE (6) FINALA (17)
12  Stefan Popović Prokuplje, Čačak Umag, Ulcinj, Porto San Giorgio
12  Hamad Međedović Ulcinj, Kopar Prokuplje
12  Oliver Sabo Rac Ptuj
12  Mateja Janićijević Ptuj, Široki Brijeg
12  Marko Jovanović Arad
12  Ana Vilček Široki Brijeg
11  Tea Lukić Gradignan
12  Senka Deletić Bar
12  Andrea Mrvić Prokuplje
12  Natalija Senić Čačak