Jorović – Forma


2016::

* 2 0 1 6 Tvrda 6–6 Šljaka 8-8 Trava 1-2 Dvor. 18–6 33 ꜛ7-26ꜜ 22 ꜛ9-13ꜜ Tb 5-8
Top-⑤: E.Kulichkova 99 | P.Parmentier 111 | K.C.Chang 136 | A.Sabalenka 136 | O.Dodin 160

19.12. T  ANKARA 50k TUR ★ ★ ★ ★ ★ +80 181
RUS  Diatchenko Vitalia 🖌 6–4 7–5 (SR) 435
BLR  SABALENKA Aryna 🖌 7–5   6–7|2 7–6|4 (1) 136
RUS  MARFUTINA Maria   7–6|3 6–0 (LL) 408
RUS  KUDERMETOVA Veronika 6–3   7–6|9 209
POL  FRECH Magdalena 6–3 6–3 293
12.12. ČF  DUBAI 100+𝖧 UAE ★ ★ ☆ +28 157
GER  BARTHEL MONA 3–6 4–6 183
RUS  PERVUSHINA OLESYA 6–4 6–3 (WC) 434
UKR  VASYLYEVA ANASTASIYA 6–4 6–1 (Q) 373
14.11. 2K  LIMOGES 125k FRA ★ ☆ +15 145
FRA  Cornet Alize 1–6 3–6 (2/WC) 16
FRA  Ferro Fiona 7–5 6–4 (WC) 237
24.10. 1K  POITIERS 100k FRA +1 134
ROU  Niculescu Monica 2–6 2–6 (1) 37
17.10. 1K  JOUELES-TOURS 50k FRA +1 1 138
ROU  Ruse Elena Gabriela 4–6 5–7 334
10.10. PF  EQUEURDREVILLE 25k FRA ★ ★ ★ ☆ +18 1 139
NED  RUS Arantxa 4–6 5–7 (8) 203
BEL  Mestach An-Sophie 2–6 6–3 6–3 (7) 228
RUS  Monova Polina 1–6 6–0 6–4 345
FRA  Paquet Chloe  6-7|4 6–3   7-6|5 320
19.09. ČF  PODGORICA 25k MNE ★ ★ ☆ +9 5 145
ARG  Ormachea Paula 4–6  6-7|6 (Q) 528
ITA  Di Giuseppe Martina 7–5  7-6|2 359
SRB  Kotlica Boba 6–0 6–0 (WC) 1239
12.09. ČF  HODMEZOVASARHELY-2 25k HUN ★ ★ ☆ +9 1 143
CRO  Mrdeža Tereza  6-7|1 3–6 (5) 348
SRB  Kačar Marina 6–3 6–1 (Q) 636
SVK  Honcova Michaela 6–2 6–3 321
05.09. 1K  BUDAPEST 50k HUN +1 5 144
HUN  Galfi Dalma 7–5 5–7 1–6 273
23.08. 2/3.kv.  US OPEN GS USA +40 32 144
PAR  GONZALEZ MONTSERRAT 5–7 1–6 194
SLO  JAKUPOVIĆ DALILA 6–3 6–4 164
01.08. 1K  NANCHANG (I) CHN +1 140
CHN  ZHANG KAI-LIN 6–3 4–6 3–6 111
25.07. 1K  WUHAN 50k CHN +1 6 140
KOR  JANG SU JEONG 2–6 4–6 185
21.06. 1/3.kv.  WIMBLEDON GS GBR +4 143
SVK  CEPELOVA JANA 2–6 2–6 (14) 127
13.06. 2K  ILKLEY 50k GBR ★ ☆ +8 8 144
JPN  HIBI MAYO 1–6 4–6 177
USA  MARAND SANAZ 7–5 6–2 (Q) 304
30.05. 2K  BOL 125k CRO ★ ☆ +15 159
JPN  HIBINO NAO 2–6 6-7|5 (4) 71
BUL  SHINIKOVA ISABELLA 7–5 6–2 (Q) 189
17.05. 3/3.kv.  ROLAND GARROS GS FRA +60 156
ESP  SORRIBES TORMO SARA    🖌 5–7 1–6 196
FRA  JOHANSSON MATHILDE 🖌 6–4 6–4 216
NED  KERKHOVE LESLEY   🖌 6–4 4–6 6–3 170
09.05. 2K  SAINT-GAUDENS 50k+H FRA ★ ☆ +9 160
SUI  SADIKOVIĆ AMRA 4–6 3–6 (8) 153
FRA  JOHANSSON MATHILDE 2–6 6–3 6–2 218
02.05. 1K  CAGNER-SUR-MER 100k FRA +1 161
FRA  PARMENTIER PAULINE 1–6 2–6 (3) 92
25.04. 1/3.kv.  PRAGUE (I) CZE +2 7 149
FRA  DODIN OCEANE 5–7 5–7 154
11.04. 2K  ISTANBUL 50k TUR ★ ☆ +8 2 148
CZE  STEFKOVA BARBORA 6-7|0 7–5 3–6 246
CRO  VRLJIĆ ANA 6–1 6–1 271
28.03. T  CROISSY-BEAUBOURG 50k FRA ★ ★ ★ ★ ★ +80 179
FRA  PARMENTIER PAULINE 🖌 6–1 4–6 6–4 (2) 111
FRA  DODIN OCEANE 🖌 4–6 6–3 6–3 (8) 160
RUS  PANOVA ALEXANDRA 6–3 6–4 162
RUS  KULICHKOVA ELIZAVETA 6–3 6–0 (1)  99 
FRA  RAZZANO VIRGINIE 6–3  3-0 r. 199
22.02. ČF  KREUZLINGEN 50k SUI ★ ★ ☆ +15 177
SUI  SADIKOVIĆ AMRA 6–3 4–6 6-7|7 202
BEL  BONAVENTURE YSALINE  6-3 r. (7) 166
SLO  JAKUPOVIĆ DALILA 6–3 6–3 236
15.02. ČF  ALTENKIRCHEN 25k GER ★ ★ ☆ +9 8 175
BEL  BONAVENTURE YSALINE 2–6  6-7|9 (3) 163
BEL  BENOIT MARIE 7–5 6–2 (Q) 301
CRO  LUKAS TENA 6–4 6–1 269
14.01. 3/3.kv.  AUSTRALIAN OPEN GS AUS +60 187
USA  GIBBS NICOLE    🖌 3–6 3–6 (2) 105
TPE  CHANG KAI-CHEN 🖌 6–4 6–2 (22) 136
AUS  ROGOWSKA OLIVIA  🖌 6–1 6–1 274
Pobede protiv višerangiranih, porazi od nižerangiranih.

 
[jtab/]
2015::

* 2 0 1 5 Tvrda: 6-3 Šljaka: 7-6 Dvorana: 25-6 38 ꜛ17+21ꜜ 15 ꜛ9+6ꜜ Tb 3:3

14.12.2015. Ankara, Turkey, 50k R: 240
T Turkey Cagla Buyukakcay (2) 129 7:6(3), 3:6, 6:2 +80
PF Croatia Jana Fett (3) 152 6:3, 5:7, 3:1, ret. NETekst
ČF Netherlands Cindy Burger (6) 184 6:3, 6:2 NETekst
2.k. Switzerland Amra Sadiković 216 6:4, 6:4
1.k. Slovenia Dalila Jakupović 237 7:5, 6:3
16.11.2015. Zawada, Poland, 25k R: 223, (2)
T Romania Mihaela Buzarnescu (6) 263 6:2, 6:2 +50
PF Slovenia Dalila Jakupović (5) 246 1:6, 6:1, 6:1 NETekst
ČF Czech Republic Tereza Malikova (Q) 453 6:3, 6:1
2.k. Russia Ekaterina Yashina (Q) 471 6:3, 6:1
1.k. Russia Anastasia Pribylova 361 6:2, 6:3
09.11.2015. Belarus, Minsk-3, 25k R: 219, (3)
2.k. Russia Veronika Kudermetova 400 6:7(9), 3:6 +5
1.k. Russia Viktoria Kamenskaya 344 6:4, 6:2
26.10.2015. Istanbul, Turkey, 25k R: 272
T Croatia Jana Fett 236 6:3, 7:5 +50
PF Turkey Basak Eraydin 325 6:3, 6:4 NETekst
ČF Ukraine Yuliya Beygelzimer (7) 200 6:2, 6:3
2.k. Turkey Berfu Cengiz (WC) 652 6:1 6:1
1.k. Turkey Melis Sezer (WC) 393 6:3, 6:0
19.10.2015. Luxembourg (I) R: 266
1/3.k. KV France Oceane Dodin (8) 122 1:6, 6:7(3) +1
28.09.2015. Clermont-Ferrand, France, 25k R: 256
1.k. France Mathilde Johansson (7) 212 5:7, 3:6 +1
14.09.2015. Saint-Malo, France, 50k+H R: 264, (3)
3/3.k. KV Germany Tamara Korpatsch (5) 334 2:6, 2:6 +3
2/3.k. KV Switzerland Lara Michel 655 6:3, 6:2
07.09.2015. Alphen aan den Rijn, Nederland, 25k R: 270, (6)
ČF Netherlands Lesley Kerkhove (3) 217 6:1, 2:6, 4:6 +9
2.k. Liechtenstein Kathinka von Deichmann 393 6:1, 6:0
1.k. Slovakia Natalia Vajdova (Q) 559 7:5, 6:3
10.08.2015. Landisville, USA, 25k R: 268
2.k. USA Victoria Duval (WC) 6:3, 5:7, 1:6 +5
1.k. USA Maria Sanchez (4) 172 6:1, 6:1 NETekst
27.07.2015. Lexington, USA, 50k R: 265
1.k. USA Jennifer Brady (6) 178 6:1, 3:6, 4:6 +1
15.06.2015. Perigueux, France, 25k R: 267
1.k. Brazil Paula Cristina Goncalves (4) 265 6:7(2), 5:7 +1
08.06.2015. Montpellier, France, 50k+H R: 272, (Q)
1.k. Spain Laura Pous-Tio 195 3:6, 2:6 +5
3/3.k. KV Slovakia Michaela Honcova 592 6:4, 1:6, 6:3 (4)
2/3.k. KV France Brandy Mina 766 6:1, 6:1
1/3.k. KV Germany Caroline Uebelhoer 744 6:2, 4:6, 6:3
01.06.2015. Marseille, France, 100k R: 267, (4)
1/3.k. KV Switzerland Imane Maelle Kocher 913 6:1, 4:6, 4:6
27.04.2015. Gifu, Japan, 75k R: 293, (Q)
ČF China Yi-Fan Xu 153 2:6, 3:6 +26
2.k. Thailand Varatchaya Wongteanchai 231 6:2, 6:2 NETekst
1.k. Japan Miyu Kato (WC) 421 6:4, 6:4 NETekst
3/3.k. KV Japan Chihiro Muramatsu 938 6:1, 6:0 (8)
2/3.k. KV Japan Kyoka Okamura 502 6:0, 6:1
1/3.k. KV Japan Yurika Aoki 6:0, 6:1
30.03.2015. Croissy-Beaubourg, France, 50k R: 287, (Q)
1.k. Russia Margarita Gasparyan 168 1:6, 6:4, 5:7 +5
3/3.k. KV Sweden Sofia Arvidsson 273 6:4 2:6, 6:2 NETekst
2/3.k. KV Croatia Ana Vrljic (7) 223 2:6, 6:2, 6:1
1/3.k. KV Sweden Susanne Celik 231 3:6, 6:2, 7:6(1)
16.03.2015. Seville, Spain, 25k R: 284, (8)
3/3.k.KV Spain Olga Saez Larra (13) 334 4:6, 4:6
2/3.k. KV Italy Anna-Giulia Remondina 443 6:4, 6:3
23.02.2015. Saint-Petersburg, Russia, 50k R: 308; (Q)
ČF Latvia Jelena Ostapenko (Q) 239 7:6(5), 1:6, 4:6 +20
2.k. Russia Vitalia Diatchenko (1) 81 6:4, 2:1, ret.
1.k. Netherlands Arantxa Rus 230 6:3, 2:6, 6:4
3/3.k. KV Ukraine Olga Ianchuk (8) 303 6:4, 6:1
2/3.k. KV Croatia Ema Mikulčić (4) 272 6:3, 6:0
1/3.k. KV Israel Deniz Khazaniuk 365 6:4, 6:3
16.02.2015. Moscow, Russia, 25k R: 306
2.k. Russia Veronika Kudermetova 322 1:6, 5:7 +5
1.k. France Manon Arcangioli 283 6:1, 6:2
Pobede protiv višerangiranih označene prema vrsti podloge, porazi od nižerangiranih

18.-19.04.2015. Fed Cup, World Group II, Play-off, Novi Sad R: 285
SRB-PAR 4:1 (R3, 1:2) Paraguay Veronica Cepede Royg 166 6:3, 2:6, 1:6
04.-07.02.2015. Fed Cup, EAZ1, Budapest, Hungary R: 302
SRB-CRO 2:0 (R1, 1:0) Croatia Ana Konjuh 99 6:3, 2:6, 7:5
SRB-HUN 2:1 (R1, 1:0) Hungary Dalma Galfi 615 6:0, 6:1
SRB-AUT 3:0 (R1, 1:0) Austria Barbara Haas 303 6:2, 6:3

 
[jtab/]
2014::

2 0 1 4 Tvrda: 13-7 Šljaka: 10-4 Dvorana: 1-1 Uk. 24:12 (Tb 3:2)

17.11.2014. New Delhi, India, 50k R: 502, (WC)
Trofej Austria Barbara Haas 352 6:2, 6:2 +80
SF Ukraine Anastasiya Vasylyeva (2) 176 4:6, 6:3, 6:2 NET.txt
QF Thailand Nicha Lertpitaksinchai 372 7:6(3), 6:0
2.k. United Kingdom Tara Moore 313 7:5, 6:2
1.k. Slovenia Tadeja Majerić (4) 236 7:5, 6:0
10.11.2014. Mumbai, India, 25k R: 449, (JE)
2.k. India Ankita Raina (8) 315 6:2, 5:7, 6:7(5) +5
1.k. India Prerna Bhambri 613 6:2, 5:7, 6:2
03.11.2014. Sharm El Sheikh-2, Egypt, 25k R: 452, (15)
2/3.k.KV Romania Ioana Loredana Rosca 637 1:6, 1:6
1/3.k.KV Georgia Tamari Chalaganidze 1238 6:0, 6:1
27.10.2014. Sharm El Sheikh, Egypt, 25k R: 463, (WC)
1.k. Poland Katarzyna Kawa (Q) 726 6:3, 5:7, 4:6 +1
11.10.2014. Luxembourg (I) R: 505, (WC)
2/3.k.KV Sweden Johanna Larsson (1) 85 3:6, 2:6 +10
1/3.k.KV France Oceane Dodin (WC) 354 4:6, 6:1, 7:5 NETekst (1, 2)
22.09.2014. Podgorica, Montenegro, 25k R: 512
2/3.k.KV Russia Victoria Kan (1) 196 4:6, 4:6
1/3.k.KV Serbia Džina Milovanović 6:1, 6:3
26.05.2014. Maribor, Slovenia, 25k R: 534, (Q)
QF Paraguay Montserrat Gonzalez (6) 222 3:6, 4:6 +10
2.k. Czech Republic Eva Birnerova (2) 154 3:6, 6:3, 6:4
1.k. Slovenia Eva Zagorac (WC) 6:1, 6:4
3/3.k.KV Bosnia and Herzegovina Jelena Simić 1000 6:3, 6:3
2/3.k.KV Slovakia Karin Morgosova (3) 359 6:4, 6:2
1/3.k.KV Czech Republic Jesika Maleckova 603 7:6(4), 6:3
28.04.2014. Seoul, Korea Republic, 15k R: 538, (Q)
2.k. China Jia-Jing Lu (7) 347 6:3, 6:7(4), 2:6 +1
1k. Japan Shiho Akita (Q) 441 6:2, 6:0
3/3k.KV South Korea Hye-Min Lee 933 W/O
2/3k.KV South Korea Yun-Hee Kim (WC) 6:1, 6:2
1/3k.KV Japan Yuriko Sakai 1177 6:1, 6:3
21.04.2014. Seoul, Korea Republic, 50k R: 582, (JE)
2.k. Japan Misaki Doi (2) 100 7:5, 4:6, 2:6 +8
1.k. United Kingdom Samantha Murray 226 6:4, 6:3
10.03.2014. Sao Paolo, Brazil, 25k R: 607, (JE)
1.k. Spain Paula Badosa Gibert (Q) 487 3:6, 6:3, 5:7 +1
03.03.2014. Campinas, Brazil, 25k R: 607, (Q)
2.k. Romania Irina-Camelia Begu (1) 127 6:1, 1:6, 4:6 +6
1.k. Venezuela Andrea Gamiz (Q) 304 6:1, 6:2 NETekst
3/3k.KV Spain Sara Sorribes Tormo (10) 329 7:5, 6:3 NETekst & V
2/3k.KV Argentina Catalina Pella (6) 287 7:6(6), 6:3 [ Foto ]
1/3k.KV Spain Lucia, Cervera-Vazquez 434 7:5, 6:4
01.02.2014. Launceston, Australia, 50k R: 643, (Q)
1.k. France Irena Pavlović (8) 206 4:6, 2:6 +5
3/3k.KV Japan Rika Fujiwara (2) 355 5:2, ret. NETekst
2/3k.KV Australia Ashley Keir 1135 3:2, ret.
25.01.2014. Burnie, Australia, 50k R: 643
1/3k.KV Ukraine Anhelina Kalinina (3) 339 6:2, 4:6, 5:7
Pobede protiv višerangiranih označene prema vrsti podloge, porazi od nižerangiranih

 

[jtab/]
2013/12::

2 0 1 3 Tvrda: 10-0 Šljaka: 7-2 Dvorana: 3-1 Uk. 20:3 (Tb 0:2)

11.11. Sharm El Sheikh-44, Egypt, 10k R: 854
Spain Arabela Fernandez-Rabener (1) 448 6:2, 6:4 +12
PF Switzerland Nina Stadler (SE) 1204 6:2, 6:2 NETekst
ČF Russia Natela Dzalamidze 751 4:6, 6:3, 6:2
2.k. Ukraine Khristina Kazimova 971 6:3, 6:0
1.k. Belgium Justine De Sutter 918 6:1, 6:3
04.11. Sharm El Sheikh-43, Egypt, 10k R: 850
Australia Janina Toljan (4) 625 6:0, 6:2 +12
PF Switzerland Nina Stadler (Q) 1203 6:0, 6:2 NETekst
ČF Czech Republic Nikola Horakova 1037 6:4, 6:0
2.k. Spain Arabela Fernandez-Rabener (1) 461 7:5, 6:7(3), 6:2
1.k. Switzerland Samantha Koelliker (WC) 6:1, 6:1
17.06. Niš, Serbia, 10k R: 715, (7)
Serbia Doroteja Erić (2) 377 6:4, 4:6, 6:3 +12
PF Republic of Macedonia Lina Gjorcheska (8) 719 6:3, 6:0 NETekst
ČF Australia Viktorija Rajicic (1) 310 6:2, 6:3 NETekst
2.k. Serbia Emilija Dančetović (WC) 6:1, 6:2
1.k. Serbia Bojana Marinković (WC) 6:1, 6:0
29.04. Edinburgh, UK, 10k R: 744
ČF United Kingdom Anna Smith 949 6:2, 4:6, 0:6 +4
2.k. France Chloe Paquet (8) 647 6:1, 6:2
1.k. France Alice Bacquie (Q) 1103 6:2, 6:4
22.04. Bournemouth, UK, 10k R: 743
1.k. Romania Daiana Negreanu (3) 535 6:7(3), 6:4, 3:6 [ Foto ]
18.03. Sunderland, UK, 15k R: 757, (Q)
2.k. Ireland Amy Bowtell (Q) 556 5:7, 5:7 +1
1.k. Romania Laura Ioana Andrei 295 6:0, 0:6, 6:3 NETekst
2.k.KV Sweden Sandra Roma 476 6:4, 4:6, 6:1
1.k.KV United Kingdom Danielle Konotoptseva 946 6:4, 6:0

 

2 0 1 2 Tvrda 5:1 Šljaka 5:3 Uk. 10-4 (Tb 0:1)

29.10. Coimbra-3, Portugal, 10k R: 760, (7)
1.k. Serbia Barbara Bonić 842 6:7(4), 3:6
01.10. Sharm El Sheikh-9, Egypt, 10k R: 953
Trofej Germany Jasmin Steinherr (3) 582 6:4, 6:2 +12
PF France Sherazad Benamar (4) 578 4:6, 6:2, 5:2, ret. NETekst
ČF Austria Tina Schiechtl (2, Q) 367 6:2, 3:1, ret.
2.k. Italy Claudia Coppola (WC) 6:1, 3:6, 6:2
1.k. United Kingdom Aimee Gibson 1164 6:1, 6:2
06.08. Pirot, Serbia, 10k R: -; (WC)
ČF Serbia Teodora Mirčić (1) 408 1:6, 6:4, 3:6 +4
2.k. Serbia Jelena Lazarević (WC) 6:2, 6:2
1.k. Serbia Saška Gavrilovska (6) 656 W/O
02.07. Prokuplje-2, Serbia, 10k R: 0; (WC)
2.k. Russia Maria Mokh 746 3:6, 4:6 +1
1.k. Serbia Natalija Kostić (3) 467 2:6, 6:4, 4:1, ret.
25.06. Prokuplje, Serbia, 10k R: 0, (WC)
PF Croatia Ana Savić (4) 488 2:6, 3:6 +6
ČF Serbia Jovana Jakšić (1) 399 6:3, 6:2
2.k. Slovakia Karin Morgosova 742 6:2, 6:2
1.k. Turkey Hulya Esen (5) 536 6:1, 6:4

 
[jtab/]
Ukupno::

God. Tvrda 40-17 Šljaka 37-23 Trava 1-2 Dvor. 47-14 Uk. 125–56 Tb (11-16) +/-2p
2016   6-6 8-8 1-2 18-6 3322 5-8 2:4
2015   6-3 7-6 25-6 3815 3-3 1:1
2014 13-7 10-4     1-1 2412 3-2 1:1
2013 10-0 7-2   3-1 203 0-2 0:0
2012   5-1 5-3 104 0-1 0:0

 

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.

Plasmani i pobede-porazi u gl. žrebu Kvalifikacije
Fjučersi Čelendžeri Wta
God. 1K 2K ČF PF T/F P-P 1K 2K ČF PF T/F
DANAS NA TERENU
 SREDA 14.04.
20:00 Marinković, Milovanović
20:30 Miladinović/Tepavac
21:30 D.Vuković
IGRALI 14.04.
Čurović, KRAJINOVIĆ, ĐOKOVIĆ
wp-monalisa icon D.Petrović, Međedović, Đaković
TEKUĆA NEDELJA
NAREDNA NEDELJA

*=dubl; **=miks dubl;kiša=kiša

ATP I WTA TURNIRI
Fjučersi, Čelendžeri, Juniorski

  • NAREDNI TURNIRI
    2021. ATP WTA
    8-14.3. Doha, Santiago Marseille DUBAI Guadalahara
    15-21.3. DUBAI ACAPULCO Monterrey
    22-28.3. MIAMI OPEN
    29.3-4.4
    5-11.4. Marbella, Cagliari CHARLESTON Bogota
    12-18.4. MONTE CARLO Charleston, Anning
    19-25.4. BARCELONA, Beograd STUTTGART, Istanbul
    SVI DETALJNI KALENDARI
    GREN SLEM
    PREMIER M&5 / MASTERS
    PREMIER / ATP 500
    Internacional / ATP 250
    TRAVA TVRDA (DVORANA) / TEPIH
    ŠLJAKA: CRVENA (DVORANA) ZELENA

     

  • Dobrodošli na NETTENIS!