GS AUSTRALIAN OPEN 2020

Australian Open 2020, Melbourne, Australia, GS, tvrda podloga
ATP GS-Srbija / GS finala ATP Forum
Satnica
Kvalifikacije Statistika kv.
1/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB) KLAHN, Bradley (USA) 6-4 6-2
PETROVIĆ, Danilo (SRB) COUAOAUD, Enzo (FRA) 6-4 6-7(5) 2-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) DANIEL, Taro (JPN, 8) 7-5 6-4
KRSTIN, Peđa (SRB) KLIZAN, Martin (SVK, 30) 6-3 6-2
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) FERREIRA SILVA, Frederico (POR) 3-6 6-4 6-1
TROICKI, Viktor (SRB) EUBANKS, Christopher (USA) 6-4 1-2, ret.
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) ESCOBEDO, Ernesto (USA) 6-4 7-6(4)
3/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) GOMBOS, Norbert (SVK) 3-6 3-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) HALYS, Quentin (FRA) 3-6 6-7(2)
Glavni žreb GS-plasmani
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) SEPPI, Andreas (ITA) 4-6 4-6 6-7(3)
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) HALYS, Quentin (FRA, Q) 7-6(7) 7-6(1) 3-6 4-6 7-5
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 24) EDMUND, Kyle (GBR) 7-6(7) 6-3 7-6(4)
ĐERE, Laslo (SRB) NISHIOKA, Yoshihito (JPN) 4-6 6-3 2-6 6-7(1)
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) STRUFF, Jan (GER) 7-6(5) 6-2 2-6 6-1
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) ITO, Tatsuma (JPN, WC) 6-1 6-4 6-2
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) FEDERER, Roger (SUI, 3) 1-6 4-6 1-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 24) POLMANS, Marc (AUS, WC) 6-2 6-4 6-3
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) NISHIOKA, Yoshihito (JPN) 6-3 6-2 6-2
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 24) SCHWARTZMAN, Diego (ARG, 14) 2-6 3-6 6-7(7)
4. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) SCHWARTZMAN, Diego (ARG, 14) 6-3 6-4 6-4
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) RAONIĆ, Miloš (CAN, 32) 6-4 6-3 7-6(1)
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) FEDERER, Roger (SUI, 3) 7-6(1) 6-4 6-3
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) THIEM, Dominic (AUT, 5) 6-4 4-6 2-6 6-3 6-4
Dubl GS-N.Zimonjić
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
LAJOVIĆ, Dušan (SRB)
GONZALEZ, Maximo (ARG)/
MARTIN, Fabrice (FRA)(15)
6-7(3) 3-6
ĐERE, Laslo (SRB)/
CECCHINATO, Marco (ITA)
KOOLHOF, Wesley (NED)/
MEKTIĆ, Nikola (CRO)(5)
3-6 6-7(6)
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
RUUD, Casper (NOR)
KLAASEN, Raven (RSA)/
MARACH, Oliver (AUT)(9)
2-6 6-4 3-6

Australian Open 2020, Melbourne, Australia, GS, tvrda podloga
WTA GS-Srbija / GS finala WTA Forum
Satnica
Kvalifikacije Statistika kv.
1/3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) JOVIĆ, Jovana (SRB) 3-6 6-3 7-6(8)
KOSTIĆ, Natalija (SRB) OSORIO SERRANO, Maria (COL) 6-2 1-6 1-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) MARTINCOVA, Tereza (CZE, 23) 1-6 1-6
2/3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) GRACHEVA, Varvara (RUS) 2-6 6-4 1-6
Glavni žreb GS-plasmani
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) PAVLYUCHENKOVA, Anastasia (RUS, 30) 1-6 5-7
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
JURAK, Darija (CRO)
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BONDARENKO, Kateryna (UKR)
6-1 6-4
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
JURAK, Darija (CRO)
INGLIS, Maddison (AUS)/
McPHEE, Kaylah (AUS)(WC)
3-6 6-3 6-1
3. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
JURAK, Darija (CRO)
HSIEH, Su-Wei (TPE)/(1)
STRYCOVA, Barbora (CZE)
4-6 4-6

Australian Open Junior Championships 2020, Melbourne, Australia, GA, tvrda podloga
GS lista | Tabela Srbije | Titule/Finala
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) KASHIRIN, Nikita (RUS) 6-3 6-4
2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) DAMM, Martin (USA, 2) 7-6(3) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
SHARIPOV, Marat (RUS)
BLANCH, Dali (USA)/
HOOGMARTENS, Alexander (BEL)
5-7 7-5 8-10