GS Australian Open 2019

Australian Open 2019, Melbourne, Australia, GS, A$29,687,000, tvrda podloga
ATP GS-Srbija / GS finala ATP Forum
Kvalifikacije Statistika kv.
1/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) 4-6 6-4 7-6(7)
TROICKI, Viktor (SRB) MAHUT, Nicolas (FRA) 6-2 6-4
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 16) QUINZI, Gianluigi (ITA) 6-4 3-6 6-3
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) SMYCZEK, Tim (USA) 3-6 2-6
  TROICKI, Viktor (SRB) ROSOL, Lukas (CZE, 31) 7-6(3) 6-1
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 16) JANVIER, Maxime (FRA) 6-4 7-6(5)
3/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB) KING, Darian (BAR) 6-2 3-6 6-3
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 16) MONTEIRO, Thiago (BRA, 17) 6-2 6-1
Glavni žreb GS-plasmani
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) KRUEGER, Mitchell (USA, Q) 6-3 6-2 6-2
ĐERE, Laslo (SRB) DONSKOY, Evgeny (RUS) 7-6(5) 4-6 1-6 6-7(5)
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) CECCHINATO, Marco (ITA, 17) 4-6 0-6 6-1 7-6(8) 6-4
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) VERDASCO, Fernando (ESP, 26) 6-7(5) 3-6 3-6
TROICKI, Viktor (SRB, Q) CARBALLES BAENA, Roberto (ESP) 6-1 1-6 2-6 6-1 6-4
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, PR) DIMITROV, Grigor (BUL, 20) 6-4 3-6 1-6 4-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) CUEVAS, Pablo (URU) 4-6 5-7 1-6
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) TSONGA, Jo-Wilfried (FRA, WC) 6-3 7-5 6-4
TROICKI, Viktor (SRB, Q) TSITSIPAS, Stefanos (GRE, 14) 3-6 6-2 2-6 5-7
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) DONSKOY, Evgeny (RUS) 6-4 7-6(8) 7-6(2)
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) SHAPOVALOV, Denis (CAN, 25) 6-3 6-4 4-6 6-0
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) ĆORIĆ, Borna (CRO, 11) 6-2 3-6 4-6 3-6
4. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) MEDVEDEV, Daniil (RUS, 15) 6-4 6-7(5) 6-2 6-3
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) NISHIKORI, Kei (JPN, 8)
Dubl GS-N.Zimonjić

Australian Open 2018, Melbourne, Australia, GS, A$29.687.000, tvrda podloga
WTA GS-Srbija / GS finala WTA Forum
Kvalifikacije Statistika kv.
1/3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 6) SWIATEK, Iga (POL) 6-1 6-7(4) 5-7 
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) DIATCHENKO, Vitalia (RUS, 20) 4-6 7-6(4) 2-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 10) HAN, Xinyun (CHN) 6-2 6-1
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 10) MUHAMMAD, Asia (USA) 6-3 4-6 6-4
3/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 10) DART, Harriet (GBR, 21) 6-1 3-6 1-6
Glavni žreb GS-plasmani
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) DIYAS, Zarina (KAZ) 3-6 7-5 6-1
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) WANG, Giang (CHN, 21) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
ZHENG, Saisai (CHN)
ADAMCZAK, Monique (AUS)/
MOORE, Jessica (AUS)
1-6 4-6